PDA

View Full Version : Alites zitades!



P70
07/11/2007, 22:06
AISXOS AISXOS AISXOS!!!!!!!!!!
mprosta mou enw perimenw fanari na prasinisei vgainoun 4 Zitades kanontas paranoma anastrofi ME KOKKINO(!!!!) kai o teleytaios vgainei me mpantiliki!!!!
Prassinizei emena kai feygw akrivws apo pisw tou kai travaw kai gw mpantiliki!!!kai gyrnaei aytos kai koitaei kapws ston kathrefti...prospathw na tous ftasw gia na tous arxisw ton eksapsalmo alla me 60(!!!) se steno den tous eftana!
:a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:
ftanoun se fanari kai egw arxizw na frenarw epeidi einai kokkino alla pou??? kanonika sinexizoun kai pernane xyma(itan kokkino kanonika,OXI apo portokali ktl) XWRIS na exoun anamenous farous ktl oti diladi exoun kapou na pane epigontws...
TI NA TOUS KANW???
ALITEIA! an tous epiana to ti kraksimo tha epefte den legete!
Aytoi loipon einai oi armodioi na mas epivalloun ton nomo...aytoi pou ton paravainoun kata voulisi xwris endoiasmous???
ta sxolia dika sas....:confused: :confused: :confused: :confused:

GeorgeFZR
07/11/2007, 22:17
koita tin douleia sou..opla ekpisokrotoun...zartinieres epiti8onte se an8rwpous...

,,pote den ksereis....:rolleyes:

sakisvolos
07/11/2007, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
AISXOS AISXOS AISXOS!!!!!!!!!!
mprosta mou enw perimenw fanari na prasinisei vgainoun 4 Zitades kanontas paranoma anastrofi ME KOKKINO(!!!!) kai o teleytaios vgainei me mpantiliki!!!!
Prassinizei emena kai feygw akrivws apo pisw tou kai travaw kai gw mpantiliki!!!kai gyrnaei aytos kai koitaei kapws ston kathrefti...prospathw na tous ftasw gia na tous arxisw ton eksapsalmo alla me 60(!!!) se steno den tous eftana!
:a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:
ftanoun se fanari kai egw arxizw na frenarw epeidi einai kokkino alla pou??? kanonika sinexizoun kai pernane xyma(itan kokkino kanonika,OXI apo portokali ktl) XWRIS na exoun anamenous farous ktl oti diladi exoun kapou na pane epigontws...
TI NA TOUS KANW???
ALITEIA! an tous epiana to ti kraksimo tha epefte den legete!
Aytoi loipon einai oi armodioi na mas epivalloun ton nomo...aytoi pou ton paravainoun kata voulisi xwris endoiasmous???
ta sxolia dika sas....:confused: :confused: :confused: :confused:

Κανονικά έπρεπε να πάρεις τους αριθμούς του και να τους καταγγείλεις αλλά που να μπλεξεις!
Θα ζημιωθείς εσύ τελικά οπότε άστο!

:mad: :mad:

fantacid
07/11/2007, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
AISXOS AISXOS AISXOS!!!!!!!!!!
mprosta mou enw perimenw fanari na prasinisei vgainoun 4 Zitades kanontas paranoma anastrofi ME KOKKINO(!!!!) kai o teleytaios vgainei me mpantiliki!!!!
Prassinizei emena kai feygw akrivws apo pisw tou kai travaw kai gw mpantiliki!!!kai gyrnaei aytos kai koitaei kapws ston kathrefti...prospathw na tous ftasw gia na tous arxisw ton eksapsalmo alla me 60(!!!) se steno den tous eftana!
:a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:
ftanoun se fanari kai egw arxizw na frenarw epeidi einai kokkino alla pou??? kanonika sinexizoun kai pernane xyma(itan kokkino kanonika,OXI apo portokali ktl) XWRIS na exoun anamenous farous ktl oti diladi exoun kapou na pane epigontws...
TI NA TOUS KANW???
ALITEIA! an tous epiana to ti kraksimo tha epefte den legete!
Aytoi loipon einai oi armodioi na mas epivalloun ton nomo...aytoi pou ton paravainoun kata voulisi xwris endoiasmous???
ta sxolia dika sas....:confused: :confused: :confused: :confused:



καπως ετσι θα ημασταν ΟΛΟΙ μας εαν δεν υπηρχαν Ζηταδες που φοβομαστε μη μας ζωγραφισουν!

:(

dimokritos
08/11/2007, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
koita tin douleia sou..opla ekpisokrotoun...zartinieres epiti8onte se an8rwpous...

,,pote den ksereis....:rolleyes:

πόσο δίκιο έχεις...

δεν είναι να μπλέκεις με τέτοιες κ@λοκαταστάσεις. μόνο το μπελά σου θα βρείς.

να θυμάστε όλοι την 11η εντολή: Ου Μπλέξεις

edit
ακούγεται πολύ φοβηκό, μοιρολατρικό και ωχαδερφικό, αλλά στο συγκεκριμένο δεν θα δικαιονόσουν (...κρίνω εγώ)

Akatanomastos
08/11/2007, 00:50
xaxaxa, ego eixa pathei mia fora to akrivos antitheto..
kano mia paranomi anastrofi kai akrivos ti stigmi pou tin teliono, apo to katheto dromo ligo poio kato skaei zitas o opoios me eide ti ekana..
o gantemis....
me karfone kai me afise na peraso mprosta tou..pistevo pos an de eixa pinakida i kranos tha me eixe stamatatisei xalara na me ******:bawl:

kaps
08/11/2007, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
καπως ετσι θα ημασταν ΟΛΟΙ μας εαν δεν υπηρχαν Ζηταδες που φοβομαστε μη μας ζωγραφισουν!

:( :beer:

stellita
08/11/2007, 08:45
den einai blekeis me autous....:alien: :alien:

grigorisr1
08/11/2007, 08:57
μεγαλυτερα ****** απο ζιταδες δεν υπαρχουν **** το.....

siakattackj
08/11/2007, 08:57
τι κρίμα που δε βρέθηκε ένας φορτηγατζής να περνάει με πράσινο και να τους κάνει αληφή!!!!!!!>???? :rolleyes:

"έλα μωρέ πως κάνεις και συ έτσι??"
"τί έκαναν τα παιδιά? πέρασαν με κόκκινο..."
"όλοι περάσατε με κόκκινο, εγώ πάντως όχι...:wacko: "

BUSA MAKIS
08/11/2007, 09:13
Μετά αναρωτιώμαστε γιατί ο Έλληνας οδηγός οδηγεί έτσι ανεύθυνα στο δρόμο.

Αντί ΑΥΤΟΙ να δείνουν το καλό παράδηγμα κάνουν τα χειρότερα.

Πόσες φορές βλέπουμε μπάτσους να οδηγούν χωρίς να φορούν ζώνη και να μιλούν και στο κινητό;;;;

ΙΠΠΕΑΣ
08/11/2007, 09:16
Την περίπτωση να έφυγαν γιατί πήραν σήμα για να πάνε κάπου εσπευσμένα την έχετε σκεφτεί ;

Περιπολικές μοτοσυκλέτες είναι, δεν είναι το φορτηγάκι με γάλα για διανομή.

Το λάθος τους βέβαια ήταν που δεν άνοιξαν φάρους. Στην Ελλάδα όμως είμαστε και αρκετές φορές κάποιοι δεν είναι τυπικοί στη δουλειά τους.

Πόσες φορές προσπαθήσατε να είστε σωστοί και τυπικοί στη δουλειά σας και δεν ακούσατε από το διπλανό σας να σας πει:

"MHN ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ"

ή

" Γ@#$σε το αυτό "

Δεν λέω ότι είναι απόλυτα σωστό αυτό που κάνανε αλλά έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέγονται.

AFTER
08/11/2007, 09:18
Δεν τους δικαιολογω, αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει γιατι το εκαναν αυτο χωρις φαρους αναμενους
Δεν ημουν εκει για να κρινω την επικινδυνοτητα της καταστασης

Τεσπα, αν τους πλησιαζες δηλαδη, τι θα τους ελεγες?
Το ποιο πιθανο ηταν να φυγεις με 1000? κλίση

DimST
08/11/2007, 10:07
Υπάρχουν περιπτώσεις για τις οποίες δεν ανοίγουν φάρους και σίγουρα δε μπορείς να το ξέρεις αυτό οπότε σίγουρα δε μπορείς να τους τα ψάλεις...


:beer: :beer:

P70
08/11/2007, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από BUSA MAKIS
Μετά αναρωτιώμαστε γιατί ο Έλληνας οδηγός οδηγεί έτσι ανεύθυνα στο δρόμο.

Αντί ΑΥΤΟΙ να δείνουν το καλό παράδηγμα κάνουν τα χειρότερα.

Πόσες φορές βλέπουμε μπάτσους να οδηγούν χωρίς να φορούν ζώνη και να μιλούν και στο κινητό;;;;


Kala to ti exw dei apo mpatsika stin ethniki as min arxisw kan twra...
:a37: :a37: :a37: :a37: :a37: :a37:

P70
08/11/2007, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν τους δικαιολογω, αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει γιατι το εκαναν αυτο χωρις φαρους αναμενους
Δεν ημουν εκει για να κρινω την επικινδυνοτητα της καταστασης

Τεσπα, αν τους πλησιαζες δηλαδη, τι θα τους ελεγες?
Το ποιο πιθανο ηταν να φυγεις με 1000? κλίση


Dila di les na itan se undercover mission? kai den eixan tous farous anoixtous gia na min tous katalavei kaneis???
kai to mpantiliki itan ki ayto ipsistis ethnikis asfaleias???
gia mena den exoun dikaiologia!
kai imoun nomimotatos opote tha mou eklanan ta @@...
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

P70
08/11/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
μεγαλυτερα ****** απο ζιταδες δεν υπαρχουν **** το.....

+1!

erxomoun me ton S705 (apo to forum) sto delear mia deytera kai vlepw pali paromoiou typou aliteies apo zitades,oi opoioi sto telos kanoun kai epidiktika skasidia-flogidia kai olokliro samata gia na stamatisoun enan allodapo me papi!!!!!!!

aporw kiolas pws prospathite na tous dikaiologisete me tous farous!
Opws kai na xei prepei na dinoun to paradeigma...
kai ksexnonatas na anapsoun ton faro(
pou epimenw oti gia kamia mpyra tha pigainane,oxi se kati epigon) kai kanontas paravaseis diarkws den voithoun tin idi lathos nootropia tou ellina odigou...


:a52: :a52: :a52: :a52: :a52:

BUSA MAKIS
08/11/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
+1!



aporw kiolas pws prospathite na tous dikaiologisete me tous farous!
Opws kai na xei prepei na dinoun to paradeigma...
kai ksexnonatas na anapsoun ton faro(
pou epimenw oti gia kamia mpyra tha pigainane,oxi se kati epigon) kai kanontas paravaseis diarkws den voithoun tin idi lathos nootropia tou ellina odigou...


:a52: :a52: :a52: :a52: :a52:

Ετσι είναι.

hector
08/11/2007, 12:55
η ατιμωρισια, το απυροβλητο, η διαπλοκη, ο σταρχιδισμος, η επαρση, η ελλειψη παιδειας, η ελλειψη ηθικης, η ελλειψη κοινωνικης συνειδησης και ΤΑ ΣΚΑΤΑ στο κεφαλι των περισσοτερων μπατσων, ολων των βαθμων, ειναι αυτα που τους χαρακτηριζουν!
Ο σωστος ανθρωπος ειναι σωστος σε ολες (ή τουλαχιστον στις περισσοτερες) εκφανσεις της δημοσιας και ιδιοτικης του ζωης.
Οσο για κατι φαρους και κατι τετοια....ελεος..........:wave2:

P70
08/11/2007, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
η ατιμωρισια, το απυροβλητο, η διαπλοκη, ο σταρχιδισμος, η επαρση, η ελλειψη παιδειας, η ελλειψη ηθικης, η ελλειψη κοινωνικης συνειδησης και ΤΑ ΣΚΑΤΑ στο κεφαλι των περισσοτερων μπατσων, ολων των βαθμων, ειναι αυτα που τους χαρακτηριζουν!
Ο σωστος ανθρωπος ειναι σωστος σε ολες (ή τουλαχιστον στις περισσοτερες) εκφανσεις τις δημοσιας και ιδιοτικης του ζωης.
Οσο για κατι φαρους και κατι τετοια....ελεος..........:wave2:


Na valw kai gw faro stin R6 na kanw souzes ektaktou anagkis oli mera???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LsKostas
08/11/2007, 13:23
Υπερβολικοι...ειστε υπερβολικοι...

ολοι σας εδω μεσα... :mad:


Εχει καταντησει αηδια να διαβαζουμε για τις δικες σας "παντες"
και ο Ζητας να μην μπορει να κανει...


Το ξερετε οτι οταν γινονται track day αυτοι φυλανε τα σπιτια των πολιτικων???

Ποτε να προλαβουν τα παιδια...κατανοηση ζητουν απο ολους μας...

Στο φαναρι οταν τους δειτε χειροκροτηστε τους...

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΝΘΑΡΥΝΣΗ ΜΑΣ !!!

:wave2:

takis1964
08/11/2007, 13:31
ισως να εφταιγε η κακη ποιοτητα ασφαλτου η τα κακα ελαστικα:)
αλλα ρε φιλε τι εξηγησεις να σου δινανε?
λογαριασμο δεν θα σου δινανε και θα σε πηγαινανε μαλλον και αυτοφωρο για εξυβρηση
(βλεπε ζαρντινιερα οπως ειπε ορθα φιλος παραπανω)

P70
08/11/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Υπερβολικοι...ειστε υπερβολικοι...

ολοι σας εδω μεσα... :mad:


Εχει καταντησει αηδια να διαβαζουμε για τις δικες σας "παντες"
και ο Ζητας να μην μπορει να κανει...


Το ξερετε οτι οταν γινονται track day αυτοι φυλανε τα σπιτια των πολιτικων???

Ποτε να προλαβουν τα παιδια...κατανοηση ζητουν απο ολους μας...

Στο φαναρι οταν τους δειτε χειροκροτηστε τους...

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΝΘΑΡΥΝΣΗ ΜΑΣ !!!

:wave2:

Meta apo osa diavases prepei na tous dikaiologisw???

:confused: :confused: :confused: :confused:

P70
08/11/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis1964
ισως να εφταιγε η κακη ποιοτητα ασφαλτου η τα κακα ελαστικα:)
αλλα ρε φιλε τι εξηγησεις να σου δινανε?
λογαριασμο δεν θα σου δινανε και θα σε πηγαινανε μαλλον και αυτοφωρο για εξυβρηση
(βλεπε ζαρντινιερα οπως ειπε ορθα φιλος παραπανω)

me den lew na tous vrisw!
na zitisw ton logo!egw eimai aplos politis kai an thelw kanw mpantiliki kai as me grapsoun loipon opou me doun...
den exw omws to aksiwma astynomikou(me oti sinepagetai ayto) kai na to kanw kataxrisi...
exw dei kai souzes apo zitades...
ti na leme twra???

takis1964
08/11/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Prassinizei emena kai feygw akrivws apo pisw tou kai travaw kai gw mpantiliki!!!kai gyrnaei aytos kai koitaei kapws ston kathrefti...prospathw na tous ftasw gia na tous arxisw ton eksapsalmo alla me 60(!!!) se steno den tous eftana!
ALITEIA! an tous epiana to ti kraksimo tha epefte den legete!





ενταξει θα τους εριχνες κραξιμο και εξαψαλμο







:)

xaris_sm
08/11/2007, 14:26
ειναι μερικοί όντως πολύ καφροι και αλήτες,

προχτες με περναει ζητας στην γαλατσιου κοματια μονο και μονο για να προλαβει μια κοπελα που οδηγουσε μπροστα και την είχε πιασει κοκκινο... (κρανος ολα κυριλε αυτη) παει διπλα της κατι της λεει (καμια τρελη ατακα φανταζομαι) και οταν αναψε πρασινο ξεκιναει με σουζα ο καφρος!!!


ποσο τρελενομαι οταν αυτα τα τυπακια με σταματουν οπου με βλεπουν μονο και μονο για να μου τα πριξουν και να με ψαρωσουν!!!

αϊ σιχτηρ!!!

KaTaNaS
08/11/2007, 14:32
paidia ειναι και αυτοι... και συχνά πολύ πιεσμένα (απο το ειδος της υπηρεσιας τους)

μην γινομαστε απόλυτοι

cityfly
08/11/2007, 14:34
οκ

αλλά πάλι γενικεύουμε
επειδή βρέθηκαν πέντε μαλάκες ζητάδες αυτό σημαίνει ότι όλοι είναι μαλάκες;

τι θα πει;

οι ζητάδες έχουν μεγαλύτερο ποσοστό καλών από κακών αστυνομικών κατά τη γνώμη μου και είναι ίσως οι μόνοι που μπορούν να κατανοήσουν τι σημαίνει χρήση μηχανής και να σε αφήσουν να "παρακάμψεις" λίγο τα πράγματα, ειδικά σε περιπτώσεις κλειστών δρόμων κλπ και να ξεμπλέξεις

kikaki
08/11/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Na valw kai gw faro stin R6 na kanw souzes ektaktou anagkis oli mera???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eimai mesa ki ego .... exo kai sirina sthn mhxan !!!! :)

P70
08/11/2007, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
paidia ειναι και αυτοι... και συχνά πολύ πιεσμένα (απο το ειδος της υπηρεσιας τους)

μην γινομαστε απόλυτοι

Lene "dont do the crime if you can do the time!" toulaxiston en wra ipiresias tous thelw swstous...
sto katw katw tous plirwnoume oloi mas...
otan einai off duty as kanei oti thelei kai o theos mazi tou...

:beer: :beer: :beer: :beer:

kikaki
08/11/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Lene "dont do the crime if you can do the time!" toulaxiston en wra ipiresias tous thelw swstous...
sto katw katw tous plirwnoume oloi mas...
otan einai off duty as kanei oti thelei kai o theos mazi tou...

:beer: :beer: :beer: :beer:

exeis apolito dikio......
mazi sou !!! astous na lene.... emeis plironoume emeis diatazoume ....

zolotas
08/11/2007, 16:10
ναι ............δλδ κανενας απο δω δεν περναει με κοκκινο...........δεν παει παει σε μονοδρομους ........δεν τρεχει με χιλια στην εθνικη .

:) εκκλησια εγινε το φορουμ :lol: ...........

αν περνας το κοκκινο σιγα-σιγα δεν μετραει για παραβαση .......τσεκαρετε το:lol:

P70
08/11/2007, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
ναι ............δλδ κανενας απο δω δεν περναει με κοκκινο...........δεν παει παει σε μονοδρομους ........δεν τρεχει με χιλια στην εθνικη .

:) εκκλησια εγινε το φορουμ :lol: ...........

αν περνας το κοκκινο σιγα-σιγα δεν μετραει για παραβαση .......τσεκαρετε το:lol:

Egw omws to kanw me dikia mou mixani kai pithanotita prostimou ws aplos politis...
kamia sxesi...
Pws na sto pw? einai san na deis kanenan papa me to raso se striptitzadiko!!!
:a5: :a5: :a5: :a5: :a5:

KaTaNaS
08/11/2007, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
αν περνας το κοκκινο σιγα-σιγα δεν μετραει για παραβαση .......τσεκαρετε το:lol:

διαβαζουν και μικρα παιδια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

cityfly
08/11/2007, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
Lene "dont do the crime if you can do the time!"


για την ακρίβεια λένε if you can't do the time


αλλιώς δεν έχει και νόημα







όχι ότι η συγκεκριμένη φράση κολλάει πουθενά εδώ αλλά τουλάχιστον λέγε τη σωστά

Akatanomastos
08/11/2007, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
paidia ειναι και αυτοι... και συχνά πολύ πιεσμένα (απο το ειδος της υπηρεσιας τους)

μην γινομαστε απόλυτοι

min ta dikaiologeis ta kathikia


edit: ksexasa afta :lol:

nimbus
08/11/2007, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
πόσο δίκιο έχεις...

δεν είναι να μπλέκεις με τέτοιες κ@λοκαταστάσεις. μόνο το μπελά σου θα βρείς.

να θυμάστε όλοι την 11η εντολή: Ου Μπλέξεις

edit
ακούγεται πολύ φοβηκό, μοιρολατρικό και ωχαδερφικό, αλλά στο συγκεκριμένο δεν θα δικαιονόσουν (...κρίνω εγώ)



την ενδέκατη εντολή θυμάσαι και δεν μπλέκεις?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

P70
08/11/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
για την ακρίβεια λένε if you can't do the time


αλλιώς δεν έχει και νόημα







όχι ότι η συγκεκριμένη φράση κολλάει πουθενά εδώ αλλά τουλάχιστον λέγε τη σωστά

kala ena t ekana lathos...
min dagkwneis...kai kollaei mia xara...an den mporeis na min kaneis kagouries min gineis zitas
aplo

zolotas
08/11/2007, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70

Pws na sto pw? einai san na deis kanenan papa me to raso se striptitzadiko!!!
:a5: :a5: :a5: :a5: :a5:

χαχαχα αυτοι ειναι οι μεγαλυτεροι ..........δεν το γραφω γιατι θα με κοψουν.........

















































μπουρδελιαρηδες :lol:

AFTER
09/11/2007, 07:13
Μην γραφετε με greeklish

ΓΡΑΦΤΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

devil's animal
09/11/2007, 07:35
εγω νομιζω οτι απ'την στιγμη που καβαλαει (ο οποιοσδηποτε ανθρωπος) μηχανη, παρασυρεται για ολες τις καγκουριες του κοσμου. και τα κοκκινα κ.λ.π.


αλλα επειδη αυτοι υποτιθεται οτι πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, δεν πρεπει να τους δικαιολογουμε.
:sick:

S705
09/11/2007, 14:31
εγώ παντός τα επσαλα σε 2 ζηταδες οταν εστριπσαν δεξιά σε φανάρι που απαγορεύετε , περάσαν από μπροστά μου, φρέναρα απότομα και το αμάξι που ακολουθούσε μπλόκαρε από το φρενάρισμα...
( εστριπσαν δίχως φλας ή φάρο )

τούς φωνάζω '' και εσείς ρε παιδιά???? απαγορεύετε γαμώ το.

τούς βλέπω που σταματάνε και με κοιτάνε.

ανάβω αλαρμ και σταματάω λίγο πιο κάτω , έρχονται ...



ζητάς ... τι συμβαίνει κύριε?

εγώ ... απαγορεύετε η στροφή φιλέ μου και εσείς στριπσατε χωρίς φλας ή φάρο


ζ.... πάμε κάπου επείγοντα

ε.. και εγώ τι σας φταίω? αν με χτυπούσε το αμάξι πίσω μου?

ζ... δεν απαγορεύετε η στροφή.

ε.. τι λες ρε φιλέ ναι ? ( σε εξαλη κατάσταση ) για γύρνα πίσω σου και δες...

ζ.. (κοιτάει το απαγορευτικό) τα χατίρια σας παρακαλώ

ε.. μάλιστα...δεν έχω μονό ταυτότητα. ξέρω τον αριθμώ από έξω ( του τον λέω )

ζ.. πρέπει να πάμε στο τμήμα για αξακριβοση

ε.. βεβαίως, να σας κάνω και μια μήνυση για παράβαση του ΚΟΚ

ζ.. (με γουρλομενα ματια ) τα χαρτια σασ κυριε. καλη σασ νυχτα...


άντε με τα καθίκια.... γιατί πολλές μαλακίες κάνουν

simeon
09/11/2007, 15:44
σκεφτομουνα να κανουμε ενα ποστ και να βαζουμε φωτογραφιες τους (ξεκρανοτοι με κοκκινο σουζεσ κτλ....)

P70
09/11/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
σκεφτομουνα να κανουμε ενα ποστ και να βαζουμε φωτογραφιες τους (ξεκρανοτοι με κοκκινο σουζεσ κτλ....)

gamw tis faseis!
se prwti eykairia tha ksekinisw to post!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

orangefactor
09/11/2007, 17:28
α ρε τι θεμα ανοιξες τωρα....
ειναι ΟΛΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ Κ ΕΠΙΔΕΙΞΙΕΣ!!!!!!
αυτη ειναι η γνωμη μου κ πειτε οτι θελετε!
ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ
ΓΙΑΤΙ δεν πιστευω να ειχαν καμια εκτακτη αναγκη.μαγκιες κανανε
ΓΙΑΤΙ τα κανουν ολα αυτα κ ακομα χειροτερα κ δεν τους λεει κ κανενας τπτ.
(ασε που μερικοι δεν μπορουν κιολας) http://www.youtube.com/watch?v=TCLgR-o8KaI
ΓΙΑΤΙ σταματανε κυριως παπακια κ "αλητες" για να το παιξουν μαγκες,σκατα
ΓΙΑΤΙ κατεβαινουν "στα μερη που μαζευεται πολυς κοσμος τις πεμπτες για να δει"(δεν τις αποκαλλω κοντρες γιατι θα πεσουν να με φανε οι "αγιοι")κ δερνουν κοσμο στην ψυχρα κ βριζουν οτι μπορειτε να φανταστειτε!τα εχω δει αυτα κ ειμαι σιγουρος οτι τα ξερετε κ εσεις..
σε πολυ γνωστο φαναρι στην λεωφ.καβαλας εχει μαζευτει παλι κοσμος το μυριστηκανε οι αντρες με τα δερματινα κ σκασανε με τους στρουμφ.εγω με εναν φιλο μου για να τους πικαρουμε βαζουμε περουκες κ μπουφαν κ αποφασιζουμε να περασουμε τον δρομο απο το φαναρι κανονικα εγω με ενα πατινακι κ ο φιλος μου με ενα ροζ ποδηλατακι με βοηθητικες!!!!
παιρνουμε φορα που λετε εγω περναω απεναντι αλλα ο αλλος εχασε την φορα του κ τον επιασε κοκκινο.μας βλεπει ο κοσμος(γυρω στα 500 ατομα)κ αρχιζουν κ σκανε στα γελια!τον βλεπουν αυτον οι ακατονομαστοι κ τον πιανουν,βαζουν κ το ποδηλατακι
στο πορτ μπαγκαζ κ πανε στο τμημα!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
τους θυξαμε τον εγωισμο τους!βασικα αυτο θελαμε!!!!!
κ ναι θα γραψω πολλα ακομα,μου δινουν εμπνευση
ΓΙΑΤΙ πριν 20μερες περιπου καθως εφευγα απο την δουλεια κ κατεβαινα την κωνσταντινουπολεως βλεπω μπλοκο στο φαναρι κατω απο την καβαλας.γραφανε ενα αλλο μηχανακι.σταματαω στο φαναρι για να ειμαι σωστος κ μην δωσω δικαιωμα.ερχεται ο ζητας κ μου λεει να παω δεξια.κατεβαινω του δινω τα χαρτια μου κ αρχιζει
η πινακιδα δεν φαινεται(την εχω βαλει χαμηλα) δεν εχεις διπλωμα(πρεπει να το κανω απεριοριστων) κ μας δουλευεις κ αλλα τετοια με ενα υφος εριστικοτατο κ του ψευτομαγκα.οταν εγω του εξηγω οτι με σταματησαν κ πριν δυο μερες κ με αφησαν κ οτι η κληση ειναι μισος μισθος αυτος νευριασε ακομα περισσοτερο!καπου εκει μπαινει κ στην συζητηση κ ο δευτερος ζ.αρχιζει να μου φωναζει κ οτι θα παμε στην τροχαια για να μου υποβαλει μυνηση:eyepop:
οντως με πανε στην τροχαια (ενας μπροστα ενας πισω ζιτοπιτα με κανανε!!)κ παλι απο την αρχη.μαλιστα μου ειπε οτι γραφει κ παιδια που πανε σχολειο με τα μηχανακια!!!τοτε γυρναω κ του λεω "οταν κανετε σουζες κ περνατε με κοκκινο ειναι καλα?","επιτρεπονται τα καγκουρο οργανακια κ οι μπουκες στα περιπολικα?"δικιο δεν βρηκα φυσικα κ εφυγα με μια 300αρα κ μυνηση για διπλωμα.
ειχε κ συνεχεια....
την επομενη μερα ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!!!!!!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ!!!!παλι δυο ζηταδες παλι πινακιδα παλι μυνηση.οσο κ να του εξηγουσα οτι με εγραψαν χθες το διασκεδαζε ακομα περισσοτερο:uplate:
χαμος.φωνες κακο αλλα η κληση κληση.δεν την υπεγραψα κ την πηρα απο την ΓΑΔΑ.
τα συμπερασματα δικα σας.
ε,οχι εγω δεν προκειτε να σεβαστω καποιους "γαμαω"που δεν δειχνουν κανενα ιχνος σεβασμου προς ολους μας κ οταν μαλιστα οταν τους ταιζω κιολας!!!!
αυτα τα λιγα ηθελα να γραψω!χαχα
a.c.a.b

P70
09/11/2007, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από orangefactor
α ρε τι θεμα ανοιξες τωρα....
ειναι ΟΛΟΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ Κ ΕΠΙΔΕΙΞΙΕΣ!!!!!!
αυτη ειναι η γνωμη μου κ πειτε οτι θελετε!
ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΕΣ
ΓΙΑΤΙ δεν πιστευω να ειχαν καμια εκτακτη αναγκη.μαγκιες κανανε
ΓΙΑΤΙ τα κανουν ολα αυτα κ ακομα χειροτερα κ δεν τους λεει κ κανενας τπτ.
(ασε που μερικοι δεν μπορουν κιολας) http://www.youtube.com/watch?v=TCLgR-o8KaI
ΓΙΑΤΙ σταματανε κυριως παπακια κ "αλητες" για να το παιξουν μαγκες,σκατα
ΓΙΑΤΙ κατεβαινουν "στα μερη που μαζευεται πολυς κοσμος τις πεμπτες για να δει"(δεν τις αποκαλλω κοντρες γιατι θα πεσουν να με φανε οι "αγιοι")κ δερνουν κοσμο στην ψυχρα κ βριζουν οτι μπορειτε να φανταστειτε!τα εχω δει αυτα κ ειμαι σιγουρος οτι τα ξερετε κ εσεις..
σε πολυ γνωστο φαναρι στην λεωφ.καβαλας εχει μαζευτει παλι κοσμος το μυριστηκανε οι αντρες με τα δερματινα κ σκασανε με τους στρουμφ.εγω με εναν φιλο μου για να τους πικαρουμε βαζουμε περουκες κ μπουφαν κ αποφασιζουμε να περασουμε τον δρομο απο το φαναρι κανονικα εγω με ενα πατινακι κ ο φιλος μου με ενα ροζ ποδηλατακι με βοηθητικες!!!!
παιρνουμε φορα που λετε εγω περναω απεναντι αλλα ο αλλος εχασε την φορα του κ τον επιασε κοκκινο.μας βλεπει ο κοσμος(γυρω στα 500 ατομα)κ αρχιζουν κ σκανε στα γελια!τον βλεπουν αυτον οι ακατονομαστοι κ τον πιανουν,βαζουν κ το ποδηλατακι
στο πορτ μπαγκαζ κ πανε στο τμημα!
τους θυξαμε τον εγωισμο τους!βασικα αυτο θελαμε!!!!!
κ ναι θα γραψω πολλα ακομα,μου δινουν εμπνευση
ΓΙΑΤΙ πριν 20μερες περιπου καθως εφευγα απο την δουλεια κ κατεβαινα την κωνσταντινουπολεως βλεπω μπλοκο στο φαναρι κατω απο την καβαλας.γραφανε ενα αλλο μηχανακι.σταματαω στο φαναρι για να ειμαι σωστος κ μην δωσω δικαιωμα.ερχεται ο ζητας κ μου λεει να παω δεξια.κατεβαινω του δινω τα χαρτια μου κ αρχιζει
η πινακιδα δεν φαινεται(την εχω βαλει χαμηλα) δεν εχεις διπλωμα(πρεπει να το κανω απεριοριστων) κ μας δουλευεις κ αλλα τετοια με ενα υφος εριστικοτατο κ του ψευτομαγκα.οταν εγω του εξηγω οτι με σταματησαν κ πριν δυο μερες κ με αφησαν κ οτι η κληση ειναι μισος μισθος αυτος νευριασε ακομα περισσοτερο!καπου εκει μπαινει κ στην συζητηση κ ο δευτερος ζ.αρχιζει να μου φωναζει κ οτι θα παμε στην τροχαια για να μου υποβαλει μυνηση:eyepop:
οντως με πανε στην τροχαια (ενας μπροστα ενας πισω ζιτοπιτα με κανανε!!)κ παλι απο την αρχη.μαλιστα μου ειπε οτι γραφει κ παιδια που πανε σχολειο με τα μηχανακια!!!τοτε γυρναω κ του λεω "οταν κανετε σουζες κ περνατε με κοκκινο ειναι καλα?","επιτρεπονται τα καγκουρο οργανακια κ οι μπουκες στα περιπολικα?"δικιο δεν βρηκα φυσικα κ εφυγα με μια 300αρα κ μυνηση για διπλωμα.
ειχε κ συνεχεια....
την επομενη μερα ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!!!!!!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ!!!!παλι δυο ζηταδες παλι πινακιδα παλι μυνηση.οσο κ να του εξηγουσα οτι με εγραψαν χθες το διασκεδαζε ακομα περισσοτερο:uplate:
χαμος.φωνες κακο αλλα η κληση κληση.δεν την υπεγραψα κ την πηρα απο την ΓΑΔΑ.
τα συμπερασματα δικα σας.
ε,οχι εγω δεν προκειτε να σεβαστω καποιους "γαμαω"που δεν δειχνουν κανενα ιχνος σεβασμου προς ολους μας κ οταν μαλιστα οταν τους ταιζω κιολας!!!!
αυτα τα λιγα ηθελα να γραψω!χαχα
a.c.a.b

+1 swstos alla den exeis varethei na plirwneis kliseis?:confused: :confused: :confused:

orangefactor
09/11/2007, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
+1 swstos alla den exeis varethei na plirwneis kliseis?:confused: :confused: :confused:

τελικα την δευτερη μου την εσβησαν στην ΓΑΔΑ αφου ομως μου ζητησαν φωτογραφια της πινακιδας στην σωστη θεση.τι πιο ευκολο(ειχα ηδη τρακαρει κ ετσι κ αλλιως η μηχανη δεν κουνιοτανε) εβαλα οπως να ναι την βαση κ κολλησα με σελοτειπ την πινακιδα κ βουαλα ξανα νομοταγης!

apav
09/11/2007, 19:01
πορτοκαλιέ, οδηγείς παράνομα και είχες τροχαίο που στοίχισε το 1/3 της αξίας του μοτοσακού για το οποίο για έναν περίεργο λόγο θα σε αποζημιώσουν. Γιατί δεν βγάζεις δίπλωμα αλλά θες να αλλάξουν οι ζητάδες/κοκ/νόμοι/κλπ; :wave2:

orangefactor
09/11/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
πορτοκαλιέ, οδηγείς παράνομα και είχες τροχαίο που στοίχισε το 1/3 της αξίας του μοτοσακού για το οποίο για έναν περίεργο λόγο θα σε αποζημιώσουν. Γιατί δεν βγάζεις δίπλωμα αλλά θες να αλλάξουν οι ζητάδες/κοκ/νόμοι/κλπ; :wave2:

καταρχην ο αλλος πηγε να με σκοτωσει κ λες οτι ειναι περιεργος ο λογος που θα με αποζημιωσουν???:uplate: :uplate:

διπλωμα εχω κ οπως ξερουμε ειναι καθαρα τυπικο το θεμα της ανανεωσης.αλλα πως οταν περνω τηλ τα υπουργεια κ με στελνουν απο το ενα γραφειο στο αλλο κ μου ζητανε τα απιστευτα!μου λενε να παω στο παραρτημα οπου εβγαλα το διπλωμα κ να δηλωσω την παλια μου διευθηνση για να μου το βγαλουν επιτοπου!αλλιως αμα το κανω απο της ελευσινας θα κανουν κανα μηνα!αφου ουτε αυτοι δεν ξερουν τι θελουν!
αλλα οντως ειναι κατι που πρεπει να κανω ΑΜΕΣΑ

Mafiozos
10/11/2007, 09:24
Εγω συμφωνω οτι ειναι μαλακια να παραβενουν τον νομο αυτοι που υποτηθετε οτι τον αντιπροσωπευτουν,αλλα και εγω αν ειμουν πανω στην μηχανη μου εστω και σαν Ζητας θα εκανα μαλακιες στον δρομο.Οχι κοκκινα φαναρια...Αλλα κανα παντιλικη καμια σουζιτσα σιγουρα.Γι`αυτο και ΔΕΝ ειμαι Ζητας.. Αλλα λογο εμπειριας ποτε μην πας να τους την πεις...Μονο εσυ θα χασεις..Αυτοι δηστηχως ειναι η εξουσια..

mako
10/11/2007, 11:06
Δεν θα κρινω τη συγκεκριμενη φαση, αλλα σε κανεναν δεν εχει τυχει να τον σταματησουν "Ζηταδες" και να πει ωραιοι οι τυπαδες????? Ολοι στο τσουβαλι παλι?????????

apav
10/11/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Δεν θα κρινω τη συγκεκριμενη φαση, αλλα σε κανεναν δεν εχει τυχει να τον σταματησουν "Ζηταδες" και να πει ωραιοι οι τυπαδες?

:blush:

apav
10/11/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από orangefactor
καταρχην ο αλλος πηγε να με σκοτωσει κ λες οτι ειναι περιεργος ο λογος που θα με αποζημιωσουν?

Δεν κυκλοφορείς χωρίς δίπλωμα, δεν κινδυνεύεις από οδηγούς/αναβάτες/πεζούς, δεν ζητάς αποζημίωση για ατύχημα που δεν θα έχεις. :winka:

afrotwin
10/11/2007, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από P70
AISXOS AISXOS AISXOS!!!!!!!!!!
mprosta mou enw perimenw fanari na prasinisei vgainoun 4 Zitades kanontas paranoma anastrofi ME KOKKINO(!!!!) kai o teleytaios vgainei me mpantiliki!!!!
Prassinizei emena kai feygw akrivws apo pisw tou kai travaw kai gw mpantiliki!!!kai gyrnaei aytos kai koitaei kapws ston kathrefti...prospathw na tous ftasw gia na tous arxisw ton eksapsalmo alla me 60(!!!) se steno den tous eftana!

ftanoun se fanari kai egw arxizw na frenarw epeidi einai kokkino alla pou??? kanonika sinexizoun kai pernane xyma(itan kokkino kanonika,OXI apo portokali ktl) XWRIS na exoun anamenous farous ktl oti diladi exoun kapou na pane epigontws...
TI NA TOUS KANW???
ALITEIA! an tous epiana to ti kraksimo tha epefte den legete!
Aytoi loipon einai oi armodioi na mas epivalloun ton nomo...aytoi pou ton paravainoun kata voulisi xwris endoiasmous???
ta sxolia dika sas....:

na ginoume oloi zitades
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mako
10/11/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:blush:

Δυο πραγματα μπορει να σου συμβαινουν. Η δεν κυκλοφορεις πολυ η δεν κυκλοφορεις στο δρομο πολλα χρονια, για να το εχεις δει και αυτο. Ξερω περιπτωσεις "Ζηταδων" που αφου σου κανουν αν κανουν τον τυπικο ελεγχο, σου λενε και ενα "καλο δρομο"! Τοσα χρονια στο δρομο, δεν εχω αντιμετωπισει ασχημη συμπεριφορα ακομα και οταν ειχα κανει μαλακια. Ισως απο τυχη γιατι τα εχω ολα, απο διπλωμα μεχρι εξοπλισμο. Ισως πλεον να παιζει ρολλο και οτι βλεπουν οτι δεν ειμαι πιτσιρικας, δεν ξερω!!!!! Ξαναλεω οτι δεν κρινω την συμπεριφορα στο συγκεκριμενο περιστατικο. Μην ξεχναμε οτι και αυτοι ειναι ανθρωποι και μεσα απο τη στολη, ο καθενας διαθετει τον χαρακτηρα του, αλλος καλο και αλλος κακο, οπως ολοι μας!!!!:wave2:

Fireball400
10/11/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
σε κανεναν δεν εχει τυχει να τον σταματησουν "Ζηταδες" και να πει ωραιοι οι τυπαδες?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: μου θύμισες το gay μπάτσο από το "Wild Hogs":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
http://www.youtube.com/watch?v=L5mSxQS4Xmw

apav
10/11/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Δυο πραγματα μπορει να σου συμβαινουν. Η δεν κυκλοφορεις πολυ η δεν κυκλοφορεις στο δρομο πολλα χρονια, για να το εχεις δει και αυτο. Ξερω περιπτωσεις "Ζηταδων" που αφου σου κανουν αν κανουν τον τυπικο ελεγχο, σου λενε και ενα "καλο δρομο"! Τοσα χρονια στο δρομο, δεν εχω αντιμετωπισει ασχημη συμπεριφορα ακομα και οταν ειχα κανει μαλακια. Ισως απο τυχη γιατι τα εχω ολα, απο διπλωμα μεχρι εξοπλισμο. Ισως πλεον να παιζει ρολλο και οτι βλεπουν οτι δεν ειμαι πιτσιρικας, δεν ξερω!!!!! Ξαναλεω οτι δεν κρινω την συμπεριφορα στο συγκεκριμενο περιστατικο. Μην ξεχναμε οτι και αυτοι ειναι ανθρωποι και μεσα απο τη στολη, ο καθενας διαθετει τον χαρακτηρα του, αλλος καλο και αλλος κακο, οπως ολοι μας!!!!:wave2:

Εεε, αυτό εννοούσα και εγώ και ίσως δεν φάνηκε με το μ@μ@τικ@ν που έβαλα. :a10:

Baggelhs20
12/11/2007, 02:04
μπορει να δοθηκε σημα για καταδιωξη και να εφυγαν γρηγορα,συμβαινει.