PDA

View Full Version : Ενδιαφερεται κανεις για Shaolin παρασταση;



kalgeorge
08/11/2007, 09:11
Σκεφτομαι να παω στην παρασταση των Shaolin monks.

Oi τυποι ειναι φοβεροι, εχω ακουσει τα καλυτερα...και επειδη γενικα μου αρεσουν αυτα :p ρωταω....ενδιαφερεται κανεις να παμε παρεα να τους δουμε;:rolleyes: :wave2:

castoras
08/11/2007, 11:23
Υπαρχουν ακομα tickets????Νομιζω οτι ξεπουλησαν...αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου:wave2:

kalgeorge
08/11/2007, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Υπαρχουν ακομα tickets????Νομιζω οτι ξεπουλησαν...αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου:wave2:

χμ....λες...;;
δεν εχω παρει τηλ ακομα
απλα ελεγα μηπως ψηνεται και κανεις αλλος :p

castoras
08/11/2007, 12:29
Δε θελω να σε στεναχωρησω.....αλλα δε βλεπω μεγαλο ενδιαφερον.......:D

kalgeorge
08/11/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Δε θελω να σε στεναχωρησω.....αλλα δε βλεπω μεγαλο ενδιαφερον.......:D

καλα δεν θα στενοχωρεθω κιολας :rotflmao: :rotflmao:

castoras
08/11/2007, 12:47
Λεμε τωρα!!Για να εχει σασπενς!!:beer:

pelargos1
08/11/2007, 17:25
Καλα μιλαμε οι τυποι ειναι...













































ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥΦΑ :smokin: :smokin:

Καλυτερα να πας να δεις ενα Τσιρκο
(καποιοι μου λεγανε για ενα καλο καθε Δευτερα καπου κοντα στο πεδιον του αρεως:rolleyes: :D )

zolotas
08/11/2007, 23:05
οι τυποι ειναι γυμνασμενοι μεχρι τ αυτια .........αξιζει να πας μια φορα να τους δεις ........αν κανεις τσαμπουκα σε εναν απο δαυτους στο δρομο δεν θα ξερεις απο που θα σου ερχονται τα σκαμπηλια :lol:

alximistis
08/11/2007, 23:18
ΜΟΛΙΣ μπήκα σπίτι από την παράσταση! :)
Τρίτη σειρά από την σκηνή ήμουνα κέντρο κέντρο.
Γενική εντύπωση:
Πάρα πολύ καλοί σιγα μη δεν ήταν ωραίο δέσιμο με την μουσική και τα φώτα οι τύποι κάνουν καταπληκτικά πράγματα.
Ωστόσο κάποια σημεία τους ήταν κομματάκι εμπορικά θα έλεγα και έχω την εντυπωση πως μερικές φορές υπήρχε θέατρο υπέρ του δέοντος.
Πολύ καλή όμως γενικά αξίζει.

pelargos1
09/11/2007, 08:16
Οταν τους ειχα δει με το που τελειωσε η παρασταση βγηκαν απο το πουθενα (κυριολεκτικα, λεμε στη σκηνη ηταν τα καραφλα αγορια μοναχα)παγκοι με σιντι και αναμνηστικα.Μεχρι και τα κονταρια που ειχαν σπασει στις κεφαλες τους (και αλλου :cry: :cry: :eek: ) πουλαγαν.


Ολα τα λεφτα ηταν ο αφηγητης.Ειχε γαλλικη προφορα.Το γελοιο βεβαια δεν ηταν αυτο αλλα το οτι με αυτη την προφορα ελεγε τα τζαπανεζικοκινεζικα τοπονυμια και ονοματα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Η ατραξιον ομως ειμασταν εμεις.Ενας πανυψηλος (εγω :smokin: ) και ενας θεοκοντος (αυτος :bigcry: ) κοντρα ξουρα.Λεμε δεν καθοταν ανθρωπος σε ακτινα 1,23 χιλιομετρων.Νομιζαν οτι ειμασταν της παραστασης και θα κανουμε κολπα στην κερκιδα :D :D :D

Μα μοιαζω εγω για κινεζος?:eyepop:


111603

makis206
09/11/2007, 08:20
Εγώ τους είδα χτες στην Τατιάνα !:look:

:a13:


:lol: :lol: