Σύνδεση

View Full Version : ψαχνω για δουλεια!



wolfman13
29/10/2004, 14:49
οπως γνωριζεται αρκετη εργαζωμαι εδω και 7 μηνες σε ενα καταστημα με κινιτα!
ολλα πανε καλα και προσπαθουμε αν και το αφεντικο μου εδωσε μια τελευταια ευκαιρια σημερα για μαλακια που εκανα τεσπα δεν ειναι κατι που θα χασω την εργασια μου......
το θεμα μου ειναι υπαρχει ενα λογος σοβαρος που ψαχνω να ανεβω αθηνα οποτε ειδη εχω αρχισει να κιταω για εργασια στην αθηνα!οπιοςδηποτε γνωριζει κατι που μπορει να με βοηθειση θα παρακαλουσα να με ενημερωσει γιατι επηγωμαι πολυ!!
υπαρχει λογος ανωτερας βιας!!!!

viki
29/10/2004, 16:12
ΦΙΛΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΛΕΣ ΣΕ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙΣ.

ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.

ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ, ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΘΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ! ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ! :)

ireneepi
30/10/2004, 17:30
Τι να κανεις ρε wolfy στην κωλοΑθηνα...

καλα εισαι εκει που καθεσαι....

εδω εμεις και ψαχνουμε να την κανουμε απο εδω.....


ειναι μια ζουγκλα και ποσο μαλλον αμα δεν ξερεις....

tatoo23
30/10/2004, 20:24
otan eisai stin athina thes na ti kaneis apo tin athina kai otan eisai allou thes na rtheis athina i na fygeis apo kei poy eisai o anthropos den ikanopoiitai me tipota mi ti psaxneis einai perierga ta pragmata

wolfman13
30/10/2004, 20:59
ειρηνη το ξερω οτι ειναι ζουγκλα εκει πανο απλα θελω να ρισκαρο λιγο να παψω να παιζω τη ζη εκ του ασφαλους και οπου βγαλει..
τατοο εγω πρωσπικα οικανοποιουμε απλα το πολυ αλατι καλνει κακο ριξε και λιγο πιπερι!

dimitris74
30/10/2004, 22:18
φιλε μου καλως να ερθεις στην αθηνα γιατι σιγουρα στην πατρα απο πλευρας δουλειας ειναι πακετο με τοση ανεργια που υπαρχει
αν ψαξεις σιγουρα θα βρεις δουλεια παρομοια με αυτη που εκανες αλλα πιστεψε τα λεφτα ειναι απελπιστικα λιγα για αυτη τη δουλεια.

bm_gr
01/11/2004, 12:31
Να εχεις κατα νου κατι πριν ερθεις Αθηνα
Τα 600 ευρο σε επαρχια πχ ειναι 1000 στην Αθηνα.....
Ακριβοτερα νοικια βενζινη κτλ

antares
04/11/2004, 15:48
Ρε παιδιά!
Ο άνθρωπος θέλει να έρθει Αθήνα, έχει τους λόγους του.
Τι βγήκαμε τώρα εμείς σαν τις Κασσάνδρες να τον αποθαρύνουμε, και του λέμε τι ζούγκλα που είναι και πόσο πιό ακριβά και δεν ξέρω 'γω τι;
Να έρθει, και καλώς να ορίσει!
Να δοκιμάσει την τύχη του και να μας έχει όλους εμάς συμπαραστάτες. Άλλος μπορεί να ακούσει για καμιά δουλειά, άλλος για κανένα φτηνό διαμέρισμα, άλλος θα του πει για εγγυημένο συνεργείο κλπ...
Δεν παρατάει κανείς την πόλη του αν δεν το έχει πραγματικά ανάγκη.
Και εκεί πρέπει να βοηθάμε, όπως θα σταματήσουμε να βοηθήσουμε και οποιονδήποτε δίτροχο σταματημένο στην άκρη του δρόμου.
Και 'συ ρε woolfy... γράψε και τίποτα παραπάνω... πχ τι δουλειές θέλεις να κάνεις, τι δουλειές ξέρεις να κάνεις, τι θα έκανες μόνο προσωρινά, τι δε θα έκανες με τίποτα, κάτι τέλος πάντων, να μας προσανατολίσεις.