PDA

View Full Version : Δίνω δίπλωμα 50cc σε 2 μέρες..



epp1640
11/11/2007, 21:18
Όπως λέει και από πάνω δίνω δίπλωμα 50αριού σε δύο μέρες, αλλά δεν ξέρω τπτ για την διαδικασία. Μου είπαν οτι επειδή έχω δίπλωμα αυτοκινήτου δίνω μόνο λίγες ερωτήσεις και το πρακτικό κομμάτι. Το πρακτικό δεν το φοβάμαι, αφού πλέον έχω κάνει αρκετά χλμ με το mtx μου. Αυτό που με προβληματίζει είναι οι ερωτήσεις καθώς σε ένα βιβλιοπωλείο που ρώτησα είχαν μόνο τις κλασσικές 900 του αυτοκινήτου. Μήπως τις έχει κανένας σε ηλεκτρονική μορφή? Καμιά συμβουλή κανένας?(και για το πρακτικό)

xampos
11/11/2007, 21:32
πανε σε μια σχολη οδηγων και αγορασε το βιβλιο (πες τους γιατι το θες ) κανα 10 ρικο θα κανει η ζητα να το εκτυπωσεις :winka:

διαβασε το κανα 2 φορες και εισαι οκ, του 50 αριου τα σηματα ειναι ευκολα και εξεταζεσαι γραπτως και οχι σε υπολογιστη και πεφτει και αντιγραφει :winka:

τα πρακτικα μετα ειναι πολυ μα πολυ χαλαρα και δινεις με το μηχανακι σου

zuki1000k5
11/11/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
πανε σε μια σχολη οδηγων και αγορασε το βιβλιο (πες τους γιατι το θες ) κανα 10 ρικο θα κανει η ζητα να το εκτυπωσεις :winka:

διαβασε το κανα 2 φορες και εισαι οκ, του 50 αριου τα σηματα ειναι ευκολα και εξεταζεσαι γραπτως και οχι σε υπολογιστη και πεφτει και αντιγραφει :winka:

τα πρακτικα μετα ειναι πολυ μα πολυ χαλαρα και δινεις με το μηχανακι σου


Poios eipe oti ta simata gia 50ari einai diaforetika???:confused: :confused:
Dineis ta idia simata pou edoses k gia to amaksi an k nomizo oti kanonika dn tha doseis gia simata epeidi exeis diploma.Tha doseis mono mixanologika pou einai toulaxiston gelia..:alien:


:wave2:

xampos
11/11/2007, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Poios eipe oti ta simata gia 50ari einai diaforetika???:confused: :confused: :



και γω αυτο ρωταω,

ποιος :confused: :confused:

epp1640
11/11/2007, 22:53
Ναι δεν δίνω σήματα, μόνο τα μηχανολογικά, αυτά ψάχνω..αλλιώς θα πάω έτσι..δεν νομίζω οτι θα ειναι και τπτ τραγικό..τόσο καιρό στο forum τα βασικά τα έχω ακούσει :p

zuki1000k5
11/11/2007, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Ναι δεν δίνω σήματα, μόνο τα μηχανολογικά, αυτά ψάχνω..αλλιώς θα πάω έτσι..δεν νομίζω οτι θα ειναι και τπτ τραγικό..τόσο καιρό στο forum τα βασικά τα έχω ακούσει :p


Min anxonesai file mou,dn xreiazetai na exeis diavasei tipota..Gia paradeigma tha sou pesei erotisi pou tha leei:Eiste se mia anofora k vlepete oti to mixanaki dn travaei,ti kanete?
a)anevazete taxitita sto kivotio
b)katevazete taxitita sto kivotio
c)dn kanete tipota

tetoio stul...:D


:wave2:

zuki1000k5
11/11/2007, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
και γω αυτο ρωταω,

ποιος :confused: :confused:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

apav
12/11/2007, 11:15
Χρησιμοποιείς τα βιβλία των "Α" για να δώσεις εξετάσεις για το δίπλωμα της Τροχαίας; :rolleyes: Αυτά είχαν ξεχωριστά θέματα και μόνο στα "Α" εξετάζεσαι στα δύο βιβλία. Τι σου απάντησαν στην Τροχαία; :smokin: