PDA

View Full Version : Βιαστης ανηλικων αδειουχος....



AFTER
13/11/2007, 20:47
Ο λογος που ανοιγω αυτο το θρεντ, ειναι η ειδηδη που ακουσα στα καναλια το μεσημερι

Βιαστης 21 ανηλικων παιδιων, αφεθηκε με εξοδο πριν λιγα χρονια, και κατα την διαρκεια της αδειας βιασε 2 παιδια
Τον ξανακλεινουν μεσα, και πριν λιγες μερες τον εβγαλαν, και ξαναβιασε αλλο κοριτσακι 9χρονο


ΕΥΓΕ στην πολιτεια

Αφηνει βιαστες ελευθερους, Αλβανους ληστες να σκοτωνουν ψιλικατζηδες, αλλα κατα τα αλλα κανει σωστα το εργο της ριχνοντας κλησεις στους ακρανωτους παπακιδες

Εγω απλα να προσθεω την ΑΗΔΙΑ μου σε αυτην την κατασταση, και να πω το εξης

Αν ημουν ενας απο τους πατεραδες ενος απο των 24 ανηλικων, θα μετραγα καθε μερα μεχρι να βγει εξω, και λιγα μετρα πιο κατω θα το καθαριζα ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ

Κρινετε οπως θελετε, εγω παντως το θεωρω απαραδεκτο που αυτο το ζωο ζει ακομα

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

adam_tsouk
13/11/2007, 21:20
kai meta 8a dinane adeies ston dolofono


:lol: :lol: :lol:

AFTER
13/11/2007, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
kai meta 8a dinane adeies ston dolofono


:lol: :lol: :lol:

Αν τον βρισκανε..... :rolleyes:

adam_tsouk
13/11/2007, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Αν τον βρισκανε..... :rolleyes:
αυτους τους βρισκουν

τους "αλλους" δεν βρισκουν :rolleyes:

notakos600
13/11/2007, 21:36
Αυτοδικία, τίποτε άλλο, απλά, ψυχρά, ωμά και ζωώδικα, αγνή αυτοδικία, να τον βλέπω να σπαρταράει και να εκλιπαρεί, μέχρι να βγει η ψυχή του.
Συγνώμη για τον τρόπο μου αλλά είμαι πατέρας και δεν ξέρει κανένας, μα κανένας τι πέρασα και τι περνάω για να μεγαλώσω σωστά αυτό το παιδί.
Ούτε μπορώ να μπω στο μυαλό του κάθε ανώμαλου για να μάθω πως σκέφτεται και πως φτιάχνεται.
Σάπια κοινωνία μέχρι το κόκκαλο, δυστυχώς...

zolotas
13/11/2007, 21:41
του την κοβεις ,μετα αλατι στην πληγη και τον αφηνεις ελευθερο πανω σε ενα βουνο ......μην το χοντραινουμε με φονους .......

DimChios
13/11/2007, 21:44
ΜΑΡΥΑ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!

Μονο αυτο αφου ετσι κι αλλιως παμε κατα διαολου!

:sad:

DimChios
13/11/2007, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
του την κοβεις ,μετα αλατι στην πληγη και τον αφηνεις ελευθερο πανω σε ενα βουνο ......μην το χοντραινουμε με φονους .......


Κοιτα να δεις ρε τι σκεφτηκε! :rolleyes:

Δεν ειναι κακο!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ!

:rolleyes:

AFTER
13/11/2007, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αυτοδικία, τίποτε άλλο, απλά, ψυχρά, ωμά και ζωώδικα, αγνή αυτοδικία, να τον βλέπω να σπαρταράει και να εκλιπαρεί, μέχρι να βγει η ψυχή του.
Συγνώμη για τον τρόπο μου αλλά είμαι πατέρας και δεν ξέρει κανένας, μα κανένας τι πέρασα και τι περνάω για να μεγαλώσω σωστά αυτό το παιδί.
Ούτε μπορώ να μπω στο μυαλό του κάθε ανώμαλου για να μάθω πως σκέφτεται και πως φτιάχνεται.
Σάπια κοινωνία μέχρι το κόκκαλο, δυστυχώς...


Αυτο ακριβως ειναι φιλε μου
Καποιος που δεν εχει παιδι, δεν μπορει να καταλαβει τι ειναι για αυτον
Και το λεω εγω που δεν εχω παντρυτει καν ακομα, ποσο μαλλον εσυ

Αν το εχετε καταλαβει, μας εχουν κανει να νιωθουμε και ασχημα για τις αξιες μας, το κρατος μας, την σημαια μας
Να νιωθουμε ασχημα που δεν θελουμε εγκληματιες αλλοδαπους αναμεσα απο τα ποδια μας, και μας λενε και ρατσιστες
Να αφηνουμε ελευθερους επικινδυνους ανθρωπους, επειδη ''ο καημενος, δεν ειναι σωστο'', ''τοσα χρονια γειτονας ητανε, δεν ειχε προκαλεσει, ητανε ΚΑΛΟ παιδι'', αυτα δεν ακουμε καθημερινα?
Ευγε και σε εμας που τα δεχομαστε, δεν εχω ορεξη να πω τιποτα αλλο

div400
13/11/2007, 23:19
συμφωνω σε ολα σχεδον με τους προλαλισαντες....αλλα....

το εγκλημα οπως και το κεφαλαιο δεν εχει εθνικοτητα!!!!

αν ξεραμε ποσοι ΕΛΛΗΝΕΣ κακοποιουν (με καθε τροπο) τα ιδια τα παιδια τους......:sad: :mad: :mad:

τεσπα

afrotwin
14/11/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ο λογος που ανοιγω αυτο το θρεντ, ειναι η ειδηδη που ακουσα στα καναλια το μεσημερι

Βιαστης 21 ανηλικων παιδιων, αφεθηκε με εξοδο πριν λιγα χρονια, και κατα την διαρκεια της αδειας βιασε 2 παιδια
Τον ξανακλεινουν μεσα, και πριν λιγες μερες τον εβγαλαν, και ξαναβιασε αλλο κοριτσακι 9χρονο


ΕΥΓΕ στην πολιτεια

Αφηνει βιαστες ελευθερους, Αλβανους ληστες να σκοτωνουν ψιλικατζηδες, αλλα κατα τα αλλα κανει σωστα το εργο της ριχνοντας κλησεις στους ακρανωτους παπακιδες

Εγω απλα να προσθεω την ΑΗΔΙΑ μου σε αυτην την κατασταση, και να πω το εξης

Αν ημουν ενας απο τους πατεραδες ενος απο των 24 ανηλικων, θα μετραγα καθε μερα μεχρι να βγει εξω, και λιγα μετρα πιο κατω θα το καθαριζα ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ

Κρινετε οπως θελετε, εγω παντως το θεωρω απαραδεκτο που αυτο το ζωο ζει ακομα



ego nomizo oti prepi na mazeftoun oles i gries apo ta kapi ke na xrimatodotisoun ena programa opou 8a gini plisi egkefalou ston anomalo viasti isos ke kamia xirourgiki epemvasi gia na voi8isi tin katastasi oste na tou emfitefsoun tin idea oti prepi na viazi grioules apo edo ke mpros na min pai xameni i tasi tou na voi8isi san pini stin eftixia ginekon proxorimenis ilikias..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
14/11/2007, 15:04
εκτος του οτι του τον κοβεις και του βαζεις αλατι και τον αφηνεις σε βουνο πρεπει να προσεξεις να ειναι κ περιοδος αναπαραγωγης των αρκουδων :a021: :a021:

να του κανουν τον πατο σαν αυγο μελατο :mad: :mad: :mad:

siakattackj
14/11/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Συγνώμη για τον τρόπο μου αλλά είμαι πατέρας και δεν ξέρει κανένας, μα κανένας τι πέρασα και τι περνάω για να μεγαλώσω σωστά αυτό το παιδί.


και ποιος σου είπε το μεγάλωσες σωτά??? :rotflmao: :bigcry: :beer:

έλα, πλάκα κάνω.... (κατευθείαν να νευριάσεις....)







Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Αυτοδικία, τίποτε άλλο, απλά, ψυχρά, ωμά και ζωώδικα, αγνή αυτοδικία, να τον βλέπω να σπαρταράει και να εκλιπαρεί, μέχρι να βγει η ψυχή του.

Ούτε μπορώ να μπω στο μυαλό του κάθε ανώμαλου για να μάθω πως σκέφτεται και πως φτιάχνεται.
Σάπια κοινωνία μέχρι το κόκκαλο, δυστυχώς...


γενικά συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siakattackj
14/11/2007, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400

το εγκλημα οπως και το κεφαλαιο δεν εχει εθνικοτητα!!!!

αν ξεραμε ποσοι ΕΛΛΗΝΕΣ κακοποιουν (με καθε τροπο) τα ιδια τα παιδια τους......:sad: :mad: :mad:

τεσπα

+1

devil's animal
14/11/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
εκτος του οτι του τον κοβεις και του βαζεις αλατι και τον αφηνεις σε βουνο πρεπει να προσεξεις να ειναι κ περιοδος αναπαραγωγης των αρκουδων :a021: :a021:

να του κανουν τον πατο σαν αυγο μελατο :mad: :mad: :mad:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


παντως η κατασταση ειναι τραγικη!!:mad:

αν δεν καταλαβαινουν οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι ενας παλιογ@μιολης ανωμαλος...τοτε ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ?? γ@μω την πιστη μου για δικαστες και εισαγγελεις:mad: :evil: :mad: :evil:

mats8282
14/11/2007, 15:46
Ειναι απο τις ελαχιστες περιπτωσεις που θα επετρεπα το κλεισιμο του ενοχου δεμενο και γυμνο στα 4 σε S/M gay bar του Αμστερνταμ.


Επισης μια αλλη καλη λυση ειναι αυτη (http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,dt=13.11.2007,id=53685576).


Τι αρρωστα μυαλα κυκλοφορουν εκει εξω ρε :yuck: