PDA

View Full Version : Εξατμισούλα Σούλα Σούλα



Nontas
15/11/2007, 00:26
Εδώ και λίγες ημέρες μου έχει κολλήσει στο μυαλό να αλλάξω εξάτμιση. Εκτός από τις επιδόσεις (όποιες και αν είναι αυτές) θέλω να ρωτήσω πoια έχει τον πιο μπάσο ήχο, και αν γνωρίζει κάποιος sites που να μπορείς να τις ακούσεις. Αυτό που ιδανικά θέλω είναι ένα καλό κροτάλισμα από το GSA μου. Ζητάω πολλά;

Help pls!!!!

TOMASKTM
15/11/2007, 10:11
θυμάσε το hp2 του ψηλού στα Άγραφα;
ετσι κάνει η acrapovic.

OldMan
15/11/2007, 10:28
Νώντα, άσε την αναζήτηση των - όποιων - επιδόσεων και συγκεντρώσου αποκλειστικά στον "ήχο" ...!!!

(εννοώ, βάλε εξάτμιση που να έχει τις ΙΔΙΕΣ προδιαγραφές με την μανίσια, γιατί αν χρειαστείς ρυθμίσεις την π@ύτσισες ...) :sad:

TOMASKTM
15/11/2007, 10:43
γιατί ρε την π@ύτσησε;;;;;
θα το παει στην αντιπροσωπεία και θα του το ρυθμίσουν.τέλος.

OldMan
15/11/2007, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
θα το παει στην αντιπροσωπεία και θα του το ρυθμίσουν.τέλος.
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:


Γεια σου ρε Θωμά με τα ωραία σου ...!!! :bigcry: :beer:

MikeG
15/11/2007, 11:29
Αν αλλάξεις το Η, δηλαδή τους λαιμούς, το μηχανάκι παίρνει 12 άλογα. Αυτό που σου λέω είναι τσεκαρισμένο και δυναμομετριμένο. Για τελικό θα σου πρότεινα το BOS, ή Acrapovic. Λένε όμως ότι το Bosh είναι το καλύτερο.
Υπολόγισε ότι οι λαιμοί βέβαια κάνουν 600 euros.
& μη πουλήσεις τα εργοστασιακά, για να είσαι οκ σε περίπτωση ΚΤΕΟ. Από ρύθμισμα μη φοβάσαι, δεν είναι τίποτα. Στο μηχάνημα & όλα οκ.
Τη BOS μπορείς να τη δεις εδώ. (http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_44_45_133&products_id=945)
:wave2:

Vstrommer71
15/11/2007, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
(...)"Αν αλλάξεις το Η, δηλαδή τους λαιμούς, το μηχανάκι παίρνει 12 άλογα. Αυτό που σου λέω είναι τσεκαρισμένο και δυναμομετριμένο"(...)
...Eιπε ο ποιητης και ο παλιανθρωπΑς εχει μολις δεσει μια πετρα στο λαιμο και παει να πεσει στην θαλασσα(ή βουρκο,οπως το παρει κανεις....) μπροστα απο τις καφετεριες στην Λ.Νικης:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Η Acrapovic εχει ωραιο ηχο,αλλα ρε Νωντα δεν μΕ δανειζεις αυτην την μηχανη που εχεις και κοβει λεφτα???:lol:

Nontas
15/11/2007, 23:42
Η Acrapovic εχει ωραιο ηχο,αλλα ρε Νωντα δεν μΕ δανειζεις αυτην την μηχανη που εχεις και κοβει λεφτα???:lol: [/B][/QUOTE]

Όποτε θέλεις φιλαράκι έλα πάρτην:lol:

Stergios69
16/11/2007, 06:46
Στο παρτάλι έχω remus και ακούγεται πολύ καλά... :wave2: