PDA

View Full Version : 4o Enduro Sprint



zoropatra
15/11/2007, 10:56
Η ώρα για το 4o Enduro Sprint έφτασε.
Στις 18 Νοεμβρίου 2007 στις 10:00 το πρωί, στο Αυτοκινητοδρόμια Πάτρας στην Χαλανδρίτσα θα δοθεί η εκκίνηση. Πρόκειται για τον 4ο και τελευταίο αγώνα του επάθλου Δ. Ελλάδας που με επιτυχία διοργανώνει τα τελευταία χρόνια ο ΑΟΔΠ σε συνεργασία με την ΠΑΛΕΜΟΤ.



Σε μια κλειστή διαδρομή 2 έως 3 χιλιομέτρων, την οποία αναλόγως τη δυσκολία θα κληθούν οι αγωνιζόμενοι να καλύψουν 2 ή 3 φορές, θα αναδειχθούν οι νικητές της χρονιάς ανά κατηγορία. Τα αποτελέσματα θα δίνονται άμεσα και με ακρίβεια χάρη σε ηλεκτρονικό σύστημα χρονομέτρησης με φωτοκύτταρα.
Οι κατηγορίες είναι οι εξής:

Β. Δίχρονες Μοτοσικλέτες έως 200 cc
Γ. Δίχρονες Μοτοσικλέτες άνω των 200 cc
Δ. Τετράχρονες Μοτοσικλέτες έως 350 cc
Ε. Τετράχρονες Μοτοσικλέτες άνω των 350 cc
PRO. Σε αυτή την κατηγορία ΣΤ συμμετέχουν αναβάτες που έχουν λάβει έως την 5η θέση σε αγώνα πρωταθλήματος Enduro, Scramble ή Motocross

Ο τεχνικός έλεγχος θα γίνει από τις 08:00 έως τις 09:30 οπότε θα αρχίσουν τα δοκιμαστικά. Ακριβώς στις 10:00 θα δοθεί η εκκίνηση.

Μετά το τέλος του αγώνα, η HELLINSTORE 021 –ΣΑΡΕΛΑΣ θα παρουσιάσει τα νέα μοντέλα για το 2008 της αυστριακής εταιρείας KTM τα οποία θα διατεθούν και για δοκιμή (Test Ride). Απαραίτητη προϋπόθεση για μπορέσει κάποιος θεατής να δοκιμάσει τα μοντέλα είναι να είναι κάτοχος διπλώματος οδήγησης μοτοσικλέτας και να έχει μαζί του κράνος.

Ο Αθλητικός Όμιλος Δικυκλιστών Πάτρας ευχαριστεί εκ των προτέρων την Αυτοκινητοδρόμιο Α.Ε. τον Οργανισμό Νεολαίας και Άθλησης του Δήμου Πατρέων (ΟΝΑΠ) και τους τοπικούς φορείς που έμπρακτα μας βοηθούν να διοργανώσουμε αυτόν τον αγώνα.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στα τηλέφωνα 6932104842 και 6978 336 238 ή στα γραφεία του Ομίλου.


112052

zoropatra
17/11/2007, 15:29
ολα ετοιμα για αυριο.......η μηχανη θα φορτωθει σε λιγο μαζι με ολα τα παρελκομενα......

ο καιρος προβλεπει καταιγιδες αυριο!!!!:bawl: :bawl: :bawl:

καλη μου επιτυχια!!!!!

apav
17/11/2007, 15:42
Καλές επιτυχίες! :beer:

marios8
17/11/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ολα ετοιμα για αυριο.......η μηχανη θα φορτωθει σε λιγο μαζι με ολα τα παρελκομενα......

ο καιρος προβλεπει καταιγιδες αυριο!!!!:bawl: :bawl: :bawl:

καλη μου επιτυχια!!!!!


Kαλή επιτυχία zoropatra :beer:

Αν η διαδρομή είναι σαν το Κουνουπέλι ,τότε να παρακαλάς να βρέξει :winka: :wave2:

zoropatra
17/11/2007, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Kαλή επιτυχία zoropatra :beer:

Αν η διαδρομή είναι σαν το Κουνουπέλι ,τότε να παρακαλάς να βρέξει :winka: :wave2:


ρε μην μου πεις οτι ησουν εκει?

marios8
17/11/2007, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ρε μην μου πεις οτι ησουν εκει?


Eγώ όχι , αλλα ήταν αρκετοί φίλοι, όπως θα είναι και στη Χαλανδρίτσα :beer: :beer: :wave2:

zoropatra
17/11/2007, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Eγώ όχι , αλλα ήταν αρκετοί φίλοι, όπως θα είναι και στη Χαλανδρίτσα :beer: :beer: :wave2:

κατσε ρε φιλε και ποιος με ηξερε?

θελω να πω ηταν καποιος εκει που ειναι και εδω μεσα?

και δεν τον καταλαβα?

marios8
17/11/2007, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra


θελω να πω ηταν καποιος εκει που ειναι και εδω μεσα?



Δεν είναι απο εδω.

:beer: :wave2:

marios8
19/11/2007, 17:14
zoropatra τί έγινε ?

Όλα καλά ?

Οι δικοί μου, απο ότι κατάλαβα πέρασαν καλά.

Κάποια προβληματάκια και ασυνεννοησία με τους χρόνους, αλλα σε γενικές γραμμες καλα :beer: :wave2:

zoropatra
19/11/2007, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
zoropatra τί έγινε ?

Όλα καλά ?

Οι δικοί μου, απο ότι κατάλαβα πέρασαν καλά.

Κάποια προβληματάκια και ασυνεννοησία με τους χρόνους, αλλα σε γενικές γραμμες καλα :beer: :wave2:


φιλε πολυ απλα επαθα την πλακα της ζωης μου.......θα σου πω 2-3 πραγματακια που εσυ λογο οτι ασχολεισε με το χωμα θα καταλαβεις......

με το χωμα ασχολουμε οσο καιρο εχω και την μηχανη δηλαδη 4 μηνες......απο φυσικη κατασταση 0 ολες τις προηγουμενες μερες εβρεχε ασταματητα....οποτε καταλαβαινεις οτι το τερεν ηταν με παρα πολυ λασπη!!!!!στις ποιο πολλες στροφες η μηχανη δεν εβρισκε προσφυση λογω κυριος της απειριας μου και λογω της λασπης.....και ξεχασα να σου πω το καλυτερο!!!!!

ερχεται που λες η ωρα να κανουμε τους γυρους προθερμανσης και αναγνωρισης της πιστας!!!!

μπαινουν τα 5 πρωτα μηχανακια,απο πισω και εγω......στον πρωτο γυρο κοπηκα......το τερεν της πιστας ηθελε λιγο τεχνικη......βγαινω....περνω δυο ανασες και λεω ας ξανακανω αλλη μια και μετα θα μπω στον αγωνα,διοτι τα χερια μου αρχιζα και δεν τα ενιωθα......το τερεν ειχε αλλαξει λιγο μορφη.......βγαινω και περιμενω να ερθει η ωρα για τον αγωνα.....οστοσο ομως τα υπολοιπα παλικαρια εκαναν συνεχεια γυρους.....με κατι μηχανακια που ειναι για να ανοιγουν δρομους!!!!

το μυαλο μου δεν πηγενε με τιποτα οτι θα αλλαζε τοσο πολυ η μορφη της πιστας,μεχρι που αρχισε ο αγωνας και ηρθε η σειρα μου να μπω.....ερχεται ενας φιλος και μου λεει: ''τερμα γκαζι και οσο μπορεις μην πατας μπροστινο φρενο" οκ!λεω ευκολο!!!!χαχαχαχα!!!!μπαινω!!!1η 2η 3η στροφη ταπα.....ερχεται ενα αλμα!κλανω λιγο (μιας και ποτε δεν ειχα κανει προπονηση και συγκεκριμενα με αλματα) το περναω το αλμα σπαω λιγο τα παπαρια μου αλλα ολα οκ!!πλεον δεν μπορουσα να ακολουθησω την συμβουλη του φιλου μου διοτι δεν ειχα πλεον την δυναμη στα χερια να πηγενω τερμα γκαζι.....στις στροφες επφτα στα φρενα.....το μηχανακι ηταν λες και οδηγουσα πανω σε λαδια!!!!

εξαλου ηταν και πρωτη φορα που ετρεχα σε τετοιο τερεν!!!!στο πρωτο σκελος εφαγα δυο τουμπες....την πρωτη την εφαγα στην μεση της διαδρομης οταν βγενοντας απο μια στροφη ανοιξα γκαζι και η μηχανη εκανε πιρουετα!!!!!την δευτερη την εφαγα στον τερματισμο .....ο τερματισμος ηταν 2 εσακια ανηφορικα με την λασπη να φτανει στα μαρσπιε απο τα αυλακια που ειχαν ανοιξει οι προηγουμενοι!!!!ετσι οταν εγω ανεβαινα βαζοντας ποδι για να στριψω η μποτα χωθηκε μεσα και κολησε.....εχασα ισοροπια και μπαμ κατω!!!!


στο δευτερο και τριτο γυρο εμαθα ομως και πηρα διαφορετικη γραμμη απο αυτη που ειχαν χαραξει οι υπολοιποι και ετσι δεν ξανα επεσα εκει....και γενικα στους υπολοιπους γυρους!!!!


με τους χρονους οντος εγινε ενα μπερδεμα γιατι τα παιδια με τα χρονομετρα...ξεχασαν καποια στιγμη οτι επρεπε να καθαρισουν τα φωτοκυταρα απο την λασπη....ετσι οι χρονοι δεν γραφονταν!!!

και γιαυτο το λογω αντι για 2 γυρους καναμε 3 μετροντας ομως μονο τους 2....αυτο για καποιους ηταν αδικο γιατι στο δευτερο σκελος ειχαν κανει καλυτερο γυρο απο τους αλλους δυο.....οποτε καταλαβαινεις οτι υπηρξε μια αναμπουμπουλα.....αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.....


για να μην σε κουραζω εσενα και οσους διαβαζουν θελω να πω πως απο την πρωτη κιολας φορα εμαθα πολλα πραγματα!!!!ασχετα αν δεν μπορω ακομα να τα κανω πραξη....το δευτερο που θελω να πω ειναι οτι στεναχωριθηκα που τοσα χρονια τα χαραμισα στην ασφαλτο!!!!αυτο δεν το λεω με αφορμη τον αγωνα αλλα με οσα εχω ζησει αυτους τους 4 μηνες!!!!και που σιγουρα ειναι πολυ μικρο δειγμα απο οσα εχω να ζησω ακομα!!!!

τι να πω για τα γελια που ριχνουμε μεταξυ μας?για τα τοπια που βλεπεις κανοντας μονο 50-60 χλμ?για την αλληλοβοηθεια μεταξυ της παρεας?
που διστυχως αυτα δεν υπαρχουν στην ασφαλτο!!!και παρα πολλα αλλα,που οσοι ασχολουνται με το χωμα τα ξερουν!!!!!

για να κλεισω θα πω οτι στην κατηγορια μου απο τους τερματισαντες βγηκα τελευταιος με δυο μηχανακια να εγκαταλειπουν στο δευτερο σκελος και εναν που δεν ετρεξε καθολου......



αυτα τα λιγα χοχοχο!!!!


αντε και στο επομενο με καλη προετοιμασια!!!!!

DimChios
19/11/2007, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
φιλε πολυ απλα επαθα την πλακα της ζωης μου.......θα σου πω 2-3 πραγματακια που εσυ λογο οτι ασχολεισε με το χωμα θα καταλαβεις......

με το χωμα ασχολουμε οσο καιρο εχω και την μηχανη δηλαδη 4 μηνες......απο φυσικη κατασταση 0 ολες τις προηγουμενες μερες εβρεχε ασταματητα....οποτε καταλαβαινεις οτι το τερεν ηταν με παρα πολυ λασπη!!!!!στις ποιο πολλες στροφες η μηχανη δεν εβρισκε προσφυση λογω κυριος της απειριας μου και λογω της λασπης.....και ξεχασα να σου πω το καλυτερο!!!!!

ερχεται που λες η ωρα να κανουμε τους γυρους προθερμανσης και αναγνωρισης της πιστας!!!!

μπαινουν τα 5 πρωτα μηχανακια,απο πισω και εγω......στον πρωτο γυρο κοπηκα......το τερεν της πιστας ηθελε λιγο τεχνικη......βγαινω....περνω δυο ανασες και λεω ας ξανακανω αλλη μια και μετα θα μπω στον αγωνα,διοτι τα χερια μου αρχιζα και δεν τα ενιωθα......το τερεν ειχε αλλαξει λιγο μορφη.......βγαινω και περιμενω να ερθει η ωρα για τον αγωνα.....οστοσο ομως τα υπολοιπα παλικαρια εκαναν συνεχεια γυρους.....με κατι μηχανακια που ειναι για να ανοιγουν δρομους!!!!

το μυαλο μου δεν πηγενε με τιποτα οτι θα αλλαζε τοσο πολυ η μορφη της πιστας,μεχρι που αρχισε ο αγωνας και ηρθε η σειρα μου να μπω.....ερχεται ενας φιλος και μου λεει: ''τερμα γκαζι και οσο μπορεις μην πατας μπροστινο φρενο" οκ!λεω ευκολο!!!!χαχαχαχα!!!!μπαινω!!!1η 2η 3η στροφη ταπα.....ερχεται ενα αλμα!κλανω λιγο (μιας και ποτε δεν ειχα κανει προπονηση και συγκεκριμενα με αλματα) το περναω το αλμα σπαω λιγο τα παπαρια μου αλλα ολα οκ!!πλεον δεν μπορουσα να ακολουθησω την συμβουλη του φιλου μου διοτι δεν ειχα πλεον την δυναμη στα χερια να πηγενω τερμα γκαζι.....στις στροφες επφτα στα φρενα.....το μηχανακι ηταν λες και οδηγουσα πανω σε λαδια!!!!

εξαλου ηταν και πρωτη φορα που ετρεχα σε τετοιο τερεν!!!!στο πρωτο σκελος εφαγα δυο τουμπες....την πρωτη την εφαγα στην μεση της διαδρομης οταν βγενοντας απο μια στροφη ανοιξα γκαζι και η μηχανη εκανε πιρουετα!!!!!την δευτερη την εφαγα στον τερματισμο .....ο τερματισμος ηταν 2 εσακια ανηφορικα με την λασπη να φτανει στα μαρσπιε απο τα αυλακια που ειχαν ανοιξει οι προηγουμενοι!!!!ετσι οταν εγω ανεβαινα βαζοντας ποδι για να στριψω η μποτα χωθηκε μεσα και κολησε.....εχασα ισοροπια και μπαμ κατω!!!!


στο δευτερο και τριτο γυρο εμαθα ομως και πηρα διαφορετικη γραμμη απο αυτη που ειχαν χαραξει οι υπολοιποι και ετσι δεν ξανα επεσα εκει....και γενικα στους υπολοιπους γυρους!!!!


με τους χρονους οντος εγινε ενα μπερδεμα γιατι τα παιδια με τα χρονομετρα...ξεχασαν καποια στιγμη οτι επρεπε να καθαρισουν τα φωτοκυταρα απο την λασπη....ετσι οι χρονοι δεν γραφονταν!!!

και γιαυτο το λογω αντι για 2 γυρους καναμε 3 μετροντας ομως μονο τους 2....αυτο για καποιους ηταν αδικο γιατι στο δευτερο σκελος ειχαν κανει καλυτερο γυρο απο τους αλλους δυο.....οποτε καταλαβαινεις οτι υπηρξε μια αναμπουμπουλα.....αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.....


για να μην σε κουραζω εσενα και οσους διαβαζουν θελω να πω πως απο την πρωτη κιολας φορα εμαθα πολλα πραγματα!!!!ασχετα αν δεν μπορω ακομα να τα κανω πραξη....το δευτερο που θελω να πω ειναι οτι στεναχωριθηκα που τοσα χρονια τα χαραμισα στην ασφαλτο!!!!αυτο δεν το λεω με αφορμη τον αγωνα αλλα με οσα εχω ζησει αυτους τους 4 μηνες!!!!και που σιγουρα ειναι πολυ μικρο δειγμα απο οσα εχω να ζησω ακομα!!!!

τι να πω για τα γελια που ριχνουμε μεταξυ μας?για τα τοπια που βλεπεις κανοντας μονο 50-60 χλμ?για την αλληλοβοηθεια μεταξυ της παρεας?
που διστυχως αυτα δεν υπαρχουν στην ασφαλτο!!!και παρα πολλα αλλα,που οσοι ασχολουνται με το χωμα τα ξερουν!!!!!

για να κλεισω θα πω οτι στην κατηγορια μου απο τους τερματισαντες βγηκα τελευταιος με δυο μηχανακια να εγκαταλειπουν στο δευτερο σκελος και εναν που δεν ετρεξε καθολου......



αυτα τα λιγα χοχοχο!!!!


αντε και στο επομενο με καλη προετοιμασια!!!!!


Ειδες κι εσυ τι εστι χωμα ε?

:winka: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Ρε συ, εχω χασει επεισοδεια ομως!
Τι μηχανακι χωματινο εχεις παρει?

Αντε, καλολάσπωτος!

:D :D :D

κλικ μι ------> :D (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=49606)

zubitos
19/11/2007, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra

για να μην σε κουραζω εσενα και οσους διαβαζουν θελω να πω πως απο την πρωτη κιολας φορα εμαθα πολλα πραγματα!!!!ασχετα αν δεν μπορω ακομα να τα κανω πραξη....το δευτερο που θελω να πω ειναι οτι στεναχωριθηκα που τοσα χρονια τα χαραμισα στην ασφαλτο!!!!αυτο δεν το λεω με αφορμη τον αγωνα αλλα με οσα εχω ζησει αυτους τους 4 μηνες!!!!και που σιγουρα ειναι πολυ μικρο δειγμα απο οσα εχω να ζησω ακομα!!!!

τι να πω για τα γελια που ριχνουμε μεταξυ μας?για τα τοπια που βλεπεις κανοντας μονο 50-60 χλμ?για την αλληλοβοηθεια μεταξυ της παρεας?
που διστυχως αυτα δεν υπαρχουν στην ασφαλτο!!!και παρα πολλα αλλα,που οσοι ασχολουνται με το χωμα τα ξερουν!!!!!

για να κλεισω θα πω οτι στην κατηγορια μου απο τους τερματισαντες βγηκα τελευταιος με δυο μηχανακια να εγκαταλειπουν στο δευτερο σκελος και εναν που δεν ετρεξε καθολου......



αυτα τα λιγα χοχοχο!!!!


αντε και στο επομενο με καλη προετοιμασια!!!!!


Θανάση ενα μεγάλο
:a19:

και για τον αγώνα,αλλα και γιατί εχεις πιάσει το νόημα.:winka:

marios8
20/11/2007, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
φιλε πολυ απλα επαθα την πλακα της ζωης μου.......θα σου πω 2-3 πραγματακια που εσυ λογο οτι ασχολεισε με το χωμα θα καταλαβεις......

με το χωμα ασχολουμε οσο καιρο εχω και την μηχανη δηλαδη 4 μηνες......απο φυσικη κατασταση 0 ολες τις προηγουμενες μερες εβρεχε ασταματητα....οποτε καταλαβαινεις οτι το τερεν ηταν με παρα πολυ λασπη!!!!!στις ποιο πολλες στροφες η μηχανη δεν εβρισκε προσφυση λογω κυριος της απειριας μου και λογω της λασπης.....και ξεχασα να σου πω το καλυτερο!!!!!

ερχεται που λες η ωρα να κανουμε τους γυρους προθερμανσης και αναγνωρισης της πιστας!!!!

μπαινουν τα 5 πρωτα μηχανακια,απο πισω και εγω......στον πρωτο γυρο κοπηκα......το τερεν της πιστας ηθελε λιγο τεχνικη......βγαινω....περνω δυο ανασες και λεω ας ξανακανω αλλη μια και μετα θα μπω στον αγωνα,διοτι τα χερια μου αρχιζα και δεν τα ενιωθα......το τερεν ειχε αλλαξει λιγο μορφη.......βγαινω και περιμενω να ερθει η ωρα για τον αγωνα.....οστοσο ομως τα υπολοιπα παλικαρια εκαναν συνεχεια γυρους.....με κατι μηχανακια που ειναι για να ανοιγουν δρομους!!!!

το μυαλο μου δεν πηγενε με τιποτα οτι θα αλλαζε τοσο πολυ η μορφη της πιστας,μεχρι που αρχισε ο αγωνας και ηρθε η σειρα μου να μπω.....ερχεται ενας φιλος και μου λεει: ''τερμα γκαζι και οσο μπορεις μην πατας μπροστινο φρενο" οκ!λεω ευκολο!!!!χαχαχαχα!!!!μπαινω!!!1η 2η 3η στροφη ταπα.....ερχεται ενα αλμα!κλανω λιγο (μιας και ποτε δεν ειχα κανει προπονηση και συγκεκριμενα με αλματα) το περναω το αλμα σπαω λιγο τα παπαρια μου αλλα ολα οκ!!πλεον δεν μπορουσα να ακολουθησω την συμβουλη του φιλου μου διοτι δεν ειχα πλεον την δυναμη στα χερια να πηγενω τερμα γκαζι.....στις στροφες επφτα στα φρενα.....το μηχανακι ηταν λες και οδηγουσα πανω σε λαδια!!!!

εξαλου ηταν και πρωτη φορα που ετρεχα σε τετοιο τερεν!!!!στο πρωτο σκελος εφαγα δυο τουμπες....την πρωτη την εφαγα στην μεση της διαδρομης οταν βγενοντας απο μια στροφη ανοιξα γκαζι και η μηχανη εκανε πιρουετα!!!!!την δευτερη την εφαγα στον τερματισμο .....ο τερματισμος ηταν 2 εσακια ανηφορικα με την λασπη να φτανει στα μαρσπιε απο τα αυλακια που ειχαν ανοιξει οι προηγουμενοι!!!!ετσι οταν εγω ανεβαινα βαζοντας ποδι για να στριψω η μποτα χωθηκε μεσα και κολησε.....εχασα ισοροπια και μπαμ κατω!!!!


στο δευτερο και τριτο γυρο εμαθα ομως και πηρα διαφορετικη γραμμη απο αυτη που ειχαν χαραξει οι υπολοιποι και ετσι δεν ξανα επεσα εκει....και γενικα στους υπολοιπους γυρους!!!!


με τους χρονους οντος εγινε ενα μπερδεμα γιατι τα παιδια με τα χρονομετρα...ξεχασαν καποια στιγμη οτι επρεπε να καθαρισουν τα φωτοκυταρα απο την λασπη....ετσι οι χρονοι δεν γραφονταν!!!

και γιαυτο το λογω αντι για 2 γυρους καναμε 3 μετροντας ομως μονο τους 2....αυτο για καποιους ηταν αδικο γιατι στο δευτερο σκελος ειχαν κανει καλυτερο γυρο απο τους αλλους δυο.....οποτε καταλαβαινεις οτι υπηρξε μια αναμπουμπουλα.....αλλα τιποτα το ιδιαιτερο.....


για να μην σε κουραζω εσενα και οσους διαβαζουν θελω να πω πως απο την πρωτη κιολας φορα εμαθα πολλα πραγματα!!!!ασχετα αν δεν μπορω ακομα να τα κανω πραξη....το δευτερο που θελω να πω ειναι οτι στεναχωριθηκα που τοσα χρονια τα χαραμισα στην ασφαλτο!!!!αυτο δεν το λεω με αφορμη τον αγωνα αλλα με οσα εχω ζησει αυτους τους 4 μηνες!!!!και που σιγουρα ειναι πολυ μικρο δειγμα απο οσα εχω να ζησω ακομα!!!!

τι να πω για τα γελια που ριχνουμε μεταξυ μας?για τα τοπια που βλεπεις κανοντας μονο 50-60 χλμ?για την αλληλοβοηθεια μεταξυ της παρεας?
που διστυχως αυτα δεν υπαρχουν στην ασφαλτο!!!και παρα πολλα αλλα,που οσοι ασχολουνται με το χωμα τα ξερουν!!!!!

για να κλεισω θα πω οτι στην κατηγορια μου απο τους τερματισαντες βγηκα τελευταιος με δυο μηχανακια να εγκαταλειπουν στο δευτερο σκελος και εναν που δεν ετρεξε καθολου......



αυτα τα λιγα χοχοχο!!!!


αντε και στο επομενο με καλη προετοιμασια!!!!!



Mπράβο zoropatra και να θυμάσαι οτι ο καλύτερος αγώνας θα είναι αυτός που περασες ευχάριστα και όχι αυτός που έφερες την καλύτερη θέση :beer: :wave2:

zoropatra
20/11/2007, 17:55
και μια φωτο του αγωνα........dimxios!!!!οριστε και το δικο μου πριονι!!!!!!



*αυριο θα παρω και τις μαχιμες φωτο απο την λεσχη που διοργανωσε,τον αγωνα..



ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ (http://www.youtube.com/watch?v=5mhjSBmGBzo)


112532

marios8
21/11/2007, 21:24
zoropatra δοκίμασες κανα ΚΤΜ απο το HELLINSTORE 021 ? :wave2:

zoropatra
22/11/2007, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
zoropatra δοκίμασες κανα ΚΤΜ απο το HELLINSTORE 021 ? :wave2:


οχι φιλε δεν δοκιμασα....γιατι οταν εμεις τρεχαμε οι θεατες μπαινανε σε λιστα αναμονης
και οταν πηγα να γραφτω ειχε πολυ μεγαλη λιστα!!!!

ρε φιλε ειδα απο κοντα ομως το 950 σουπερ εντουρο και ανατριχιασα!!!!

ελπιζω τετοιο μηχανακι να μην πεσει σε λαθος χερια!!!!!!

marios8
22/11/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra


ρε φιλε ειδα απο κοντα ομως το 950 σουπερ εντουρο και ανατριχιασα!!!!




Mπά , είναι μηχανή χωρίς λόγο ύπαρξης.

Αντε και το πήρες. Να το κάνεις τί ?

Προτιμώ το πριονάκι σου. :beer: :wave2:

KaTaNaS
22/11/2007, 16:13
Συγχαρητηρια ρε φιλε, για την προσπαθεια και το κουραγιο να τρεξεις παρολη την μικρη εμπειρια σου...

:beer: :beer: :beer:


και που δεν φοβηθηκες να ανοιξεις το γκαζι στο αλμα! :beer:


δεν γνωριζεις τον καρκατσα; να ερχοσουν αθηνα την κυριακη μαζι του; :wave2:

OldMan
22/11/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Mπά , είναι μηχανή χωρίς λόγο ύπαρξης.
Αντε και το πήρες. Να το κάνεις τί ?
:lol: :rotflmao: :lol:

marios8
22/11/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :rotflmao: :lol:

Προς τί ο γέλωτας φίλτατε ?

Ξηγήσου.

Εξακολουθώ να πιστεύω οτι είναι μια μηχανή ΧΩΡΙΣ λογο ύπαρξης . :wave2:

OldMan
22/11/2007, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Εξακολουθώ να πιστεύω οτι είναι μια μηχανή ΧΩΡΙΣ λογο ύπαρξης . :wave2:
Συμφωνούμε ΑΠΟΛΥΤΑ, αγαπητέ ...!!! :beer:


Ο γέλωτας αφορούσε στο "τι να το κάνεις", μια και υπάρχουν μερικά πραγματάκια που θα μπορούσες να κάνεις με αυτό (και μόνο αυτό) το μηχανάκι ...

(και σαφέστατα δεν εννοώ να το βάλεις σε μονοπάτια, ούτε σε scramble !!!) :winka:

zoropatra
22/11/2007, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Συγχαρητηρια ρε φιλε, για την προσπαθεια και το κουραγιο να τρεξεις παρολη την μικρη εμπειρια σου...

:beer: :beer: :beer:


και που δεν φοβηθηκες να ανοιξεις το γκαζι στο αλμα! :beer:


δεν γνωριζεις τον καρκατσα; να ερχοσουν αθηνα την κυριακη μαζι του; :wave2:

τον ξερω απλα μεσα απο αγωνες που εχουν γινει εδω........ξερεις φατσικα.


αν ειχε και ηχο το βιντεακι θα ακουγες πως το πηγενα,οσοι ηταν εκει και οσοι το ειδαν μου ειπαν οτι για πρωτη φορα χωρις εμπειρια-φυσικη κατασταση-τεχνικη τα πηγα τελεια.

πολλοι μου λενε λογο της καταταξης να μην πεσω......εγω ετσι και αλλιως πηγα για την εμπηρια.και η αληθεια ειναι οτι αποκομησα πολλα πραγματα ειδικα απο το τερεν και τον τροπο οδηγησης σε αυτο.

εξαλου εχω πολλα να δω ακομα.....ειμαι μολις 4 μηνων!!!!


:beer: :beer: :beer: