PDA

View Full Version : Μεταχειρισμένες μοτοσυκλέτες



trumpet
19/11/2007, 00:10
Για μεταχειρισμένες μοτοσυκλέτες στη Θεσ/νίκη πιο μαγαζί εμπιστεύεστε? Το σκέφτομαι για να ψάξω F650 funduro μέχρι 3000 προσεγμένη. Στείλτε πμ όποιοι γνωρίζετε για ευνόητους λόγους αλλιώς (κι εδώ να πείτε εγώ δεν έχω πρόβλημα...)
:beer: :beer: :beer: :beer:

xampos
19/11/2007, 00:22
εγω βασικα θα εμπιστευομουν ποιο πολυ εναν ιδιωτη παρα ενα μαγαζι, ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ,

ιδιωτες μπορει να βρεις και ξηγημενα ανθρωπακια οχι οτι δεν υπαρχουν και πολοι αλητες

αν αποφασισης να παρεις απο μαγαζι μεταχειρο στειλε πμ να σε πω που ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ απατεωνες για να μην πας :D

mixalakis
19/11/2007, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
εγω βασικα θα εμπιστευομουν ποιο πολυ εναν ιδιωτη παρα ενα μαγαζι, ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ,

ιδιωτες μπορει να βρεις και ξηγημενα ανθρωπακια οχι οτι δεν υπαρχουν και πολοι αλητες

:D

+1

Δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.

Ο ιδιώτης θέλει να ξεφορτωθεί το μηχανάκι του είτε γιατί περιμένει το καινούργιο είτε γιατί έχει ανάγκη τα χρήματα για άλλο λόγο.

Στην ανταλλαγή του το σκοτώνουν, οπότε ότι παραπάνω βγάλει είναι καλύτερα για αυτόν. Πάντα η τιμή του θα είναι σαφώς καλύτερη από του μαγαζιού και συνήθως με περισσότερα έξτρα, άσε που τον παζαρεύεις ευκολότερα.

Αρκεί να ελένξεις το μηχανάκι με κάποιον ειδικό για να μην πέσεις σε απατεώνα ιδιώτη.

ktmakis
19/11/2007, 09:47
Γυρνάνε όλα τα κοντέρ και γδύνουν τα μηχανάκια από ότι καλό εξάρτημα ή αξεσουάρ έχει προκαλώντας βλάβες πολλές φορές.
Εχω κάνει ανταλλαγή μοτο και όταν ξαναπήγα στο μαγαζί το είδα με 20.000 κμ κάτω.

Baggelhs20
20/11/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Γυρνάνε όλα τα κοντέρ και γδύνουν τα μηχανάκια από ότι καλό εξάρτημα ή αξεσουάρ έχει προκαλώντας βλάβες πολλές φορές.
Εχω κάνει ανταλλαγή μοτο και όταν ξαναπήγα στο μαγαζί το είδα με 20.000 κμ κάτω.

ετσι!

trumpet
20/11/2007, 17:09
Καλά μιλάμε στη Θεσ/νίκη δεν έχει μείνει τίποτα.
Έκανα μια γύρα να δω καμιά μηχανή και απογοητεύτηκα...
Πολύ λίγα μοντέλα τα κλασσικά.
Κάνα ΧΤ, κάνα ΤΑ, 2 άφρικα όλες κι όλες,1 φρίγουιντ, 2 πήγασοι...

τς τς τς

:sick: :sick: :sick:

costas_k
21/11/2007, 12:56
αν μπορεις να διαθεσεις500-600 ευρω παραπανω παρε καλυτερα το F650GS.νομιζω θα βρεις μοντ 00-01 αν εχεις λιγο υπομονη σε αυτα τα χρηματα

KaTaNaS
21/11/2007, 17:08
pare ena KTM 640 me ayta ta lefta... ta kanei ola kai symferei