PDA

View Full Version : Λαστιχα για αμαξι !



McTalas
20/11/2007, 12:50
Καλημερα !!

Εχουμε ρε παιδια καμια ακρη για λαστιχα αμαξιου?
ειναι για ενα focus νομιζω φοραει 205/50R17.
απο μαρκα δεν υπαρχει ιδιαιτερη προτιμηση,αλλα να μην ειναι και πουθεν !!

tnx!!!

σημ.Τα λαστιχα πρεπει να μπουν σημερα...

crewdriver
20/11/2007, 13:03
τι οδηγησh κανεις?απ'οτι βλεπω απο τις διαστασεις ψιλοσπορτ.μισελιν παηλοt σπορτ(ψιλομαλακα αλλα οτι πρεπει για γρηγορη οδηγηση),πιρελι zero(οχι zero nero η zero rosso)και μετα toyo proxes t1...αυτα απο μενα...για πιο καθημερινα υπαρχουν τα kumho.

McTalas
20/11/2007, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από crewdriver
τι οδηγησh κανεις?απ'οτι βλεπω απο τις διαστασεις ψιλοσπορτ.μισελιν παηλο σπορτ(ψιλομαλακα αλλα οτι πρεπει για γρηγορη οδηγηση),πιρελι zero(οχι zero nero η zero rosso)και μετα toyo proxes t1...αυττα απο μενα...για πιο καθημερινα υπαρχουν τα kumho.

Δεν ειναι για μενα...
ενας φιλος μου,ησυχο παιδακι,θελει να αλλαξει λαστιχα (γιατι τα εχει 5 χρονια και του ειπα πως ειναι πλεον καιρος να βαλει καινουργια!!) οποτε ψαχνω για νορμαλ λαστιχα και το ποιο σημαντικο ονομα και τηλεφωνο,ποσο και που θα τα βαλω?δλδ ψαχνω αν καποιος εχει καποιον γνωστο που να εχει καποιον αλλον γνωστο που και αυτος με την σειρα του θα εχει καποιον αλλον γνωστο,να παει ο γνωστος μου να βαλει τα λαστιχα φτηνα:eyepop: !!
:D :D
ευχαριστω

crewdriver
20/11/2007, 13:19
εχω καποιους λαστιχαδες αλλα μονο με ραντεβου κλπ επειδη δεν εχουν στοκ...παντως για νορμαλ οδηγηση,potenza bridgestone....μονο!κανουν τα παντα,βροχη,γλειτσα,σβελταδα(μεχρι ενα σημειο),ειναι τρομερα!για γρηγορη οδηγηση,λιγο ζεσταμα θελουν μονο και ειναι σουπερ!και σχετικα οικονομικα!

PortisHead
20/11/2007, 13:19
Εχεις P.M.

mako
20/11/2007, 14:04
Εεεεεεεεεεεε ΝΑΙ. Εχεις και απο 'μενα ΠΜ.-

McTalas
20/11/2007, 14:49
ok παιδια το θεμα εκλεισε βγαλαμε και μια υποχρεωση.Σας ευχαριστω ολους!!