PDA

View Full Version : Super Motard club ktm



xaris_sm
02/11/2004, 16:06
gia sas paidies (pros ktm super moto)

ego leo ftiaksoume mia parea me ktmakia pu einai super moto,opu mporoume na kanonizoume diafora na kanoume,
opos,voltes,kafedes,voltes kai kafedes.....:lol:
ehei perasei poli kairos pu piga gia kafe me alo 2 3 ktmakia super moto kai oloi sto dromo kai tin kafeteria na frikarou,enoeite to thema den einai na pulas mouri ala den se pio den aresei na perna aparitiritos?
Opote leo opios einai mesa,na kanonisoume san proti fasi ena kafe na ta pume,na alaksoume kinita..kserete pola mporoume kai na kanoume mias kai ehoume oloi ena kino endiaferon,voltes,sizitiseis olo kai kati endiaferon tha skeftume.
Prepei kai emeis na ektonothume me kapion tropo,kamia volta edo giro athina me strofilikia kai tetia...otan ksedineis meta mesa stin poli eisai kai pio halaros...den ksero pos sas fenete genika...peite mou kai tin apopsi sas.....


5880

XTMPAM
02/11/2004, 17:14
ΚΡΑΤΑΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ :bigcry: !!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΕΦΕ ΑΣΤΑ !!

ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΙΨΩ ΤΟ ΑΓΡΙΜΙ!!ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΙΔΕΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ!!!

:wave2:

xaris_sm
02/11/2004, 17:28
diavaste kala to post mou (to thema den einai na pulas mouri )
GIA NA MIN KATALAVENOUME ALEN DELON!

polste
03/11/2004, 12:49
Για ρίξτε και μια ματιά εδώ.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4998

dez
04/11/2004, 15:45
για καμια ωραια βολτα, κι εγω μεσα ειμαι! Για KTM clubs κλπ κλπ δεν πολυκαιγομαι...

DUKASII
04/11/2004, 15:50
και έχω διαφορες ...
αλα για κλαμπ σαντουιτς και τετοια...ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΛΕΜΕ!!!

xaris_sm
04/11/2004, 17:29
ela me liga logia....

pote mporeite na pame volta to sk??? akouo protaseis

ante pame na bume ligaki re mages!!!

polste
05/11/2004, 13:58
Last news

Αυριο κατά 99,99999% ( το 0,000001% είναι λόγω καιρού) γύρω στις 13:00 θα είμαι στην πίστα.
Αν προλάβω σήμερα να πάρω την φόρμα (πολύ δουλειά ρε παιδί μου) θα δοκιμάσω και την τύχη μου αν όχι θα πάω μόνο για να δώ.

Τα στοιχεία μου, σε περίπτωση που κάποιος τελικά αποφασίσει να έρθει, είναι:
Σταύρος
6978 77 37 97
ΚΤΜ LC4 Μαύρο

Το βάζω και στο άλλο post μπας και.............

DUKASII
05/11/2004, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από polste
Last news

Αυριο κατά 99,99999% ( το 0,000001% είναι λόγω καιρού) γύρω στις 13:00 θα είμαι στην πίστα.
Αν προλάβω σήμερα να πάρω την φόρμα (πολύ δουλειά ρε παιδί μου) θα δοκιμάσω και την τύχη μου αν όχι θα πάω μόνο για να δώ.

Τα στοιχεία μου, σε περίπτωση που κάποιος τελικά αποφασίσει να έρθει, είναι:
Σταύρος
6978 77 37 97
ΚΤΜ LC4 Μαύρο

Το βάζω και στο άλλο post μπας και.............

πιστα θα πας ρε τρελε αν ειναι να ερθουμε για φωτο..παρεούλα και να σου πούμε και καμια μαλακία του τύπου..ΠΩΣ ΠΑΣ ΕΤΣΙ ΜΩΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ..

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΡΟΛΟΓΙΟ ΣΟΥ ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟ..

ΚΑΙ ΑΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΠΙΛΜΕΝΤΑ!!:beer:

darkCount
05/11/2004, 14:46
bibiko psinesai na pame gia mati? Formes kai tetoia pragmata den exw gia na mpoume alla gia psyxologikh yposthriksh psinomai.

An goustareis na pame...pes gia na pame mazi. Den kserw pou einai h pista ayth

Kserw omws oti einai gkantemikh!!! O julius egine robocop gia party ths!! Prosoxh polste!

DUKASII
05/11/2004, 14:55
και φυσικά!!
να παμε ρε !
παρε τον μπαμια τηλ το πρωι αν εχει καλο καιρό!

και πουσε..Ο ΚΟΥΛΙΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΕΙ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΤΡΙΦΤ...
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...10.000 ΣΤΡΟΦΕΣ!!

:eek: :eek:

darkCount
05/11/2004, 14:58
steile mou bre mpaglama to thlefwno sou se pm!! Ti ntrepesai? Xalasmeno thlefwno 8a paizoume prwi prwi?

8a steilw mhnyma to prwi kai stous 2 sas gia na exw perissoteres pi8anothtes epityxias:D

Julius
05/11/2004, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
και φυσικά!!
να παμε ρε !
παρε τον μπαμια τηλ το πρωι αν εχει καλο καιρό!

και πουσε..Ο ΚΟΥΛΙΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΕΙ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΤΡΙΦΤ...
ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...10.000 ΣΤΡΟΦΕΣ!!

:eek: :eek:


AXXA XA XAXA mono 10.000!!!! kai valeeeeeeee


gamo, xlomo to vlepo alla ean mporeseo tha peraso me ton sifouna gia mia volta kai kafe


tha steilo sms ston bibiko kai vlepoume


:wave2:

polste
05/11/2004, 15:06
.......αντε ελάτε, και αμα έχω παρει και την φόρμα (μόνο να σχολάσω πρίν τις 19:00 να προλάβω) και σας κάνει (1,73cm 67κιλά) την δανείζω .........να σημειώσω και γώ σε κάνενος το ημερολόγιο.

Ρε σεις δεν έχω ξαναμπεί σε πίστα και μάλλον θα σέρνομαι, αλλά δεν μαμεις κάθε αρχή και δύσκολη.

DUKASII
05/11/2004, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από polste
.......αντε ελάτε, και αμα έχω παρει και την φόρμα (μόνο να σχολάσω πρίν τις 19:00 να προλάβω) και σας κάνει (1,73cm 67κιλά) την δανείζω .........να σημειώσω και γώ σε κάνενος το ημερολόγιο.

Ρε σεις δεν έχω ξαναμπεί σε πίστα και μάλλον θα σέρνομαι, αλλά δεν μαμεις κάθε αρχή και δύσκολη.

ειμαστε πανω κάτω το ίδιο νουμερο!!!
θα ερθουμε!!!
6947303922 Σπύρος!

πάρε τηλ οτι ώρα είναι να πας και πες μου!

darkCount
05/11/2004, 15:24
an kanonisete na pate oloi mazi,parte me kai mena!!

polste
06/11/2004, 09:46
Για αυτούς που θα τσεκάρουν το site τελικά θα είμαι εκεί κατά τις 12:00..................
..............και ναί πρόλαβα πήρα εξοπλισμό:) ..............(καλά με την φόρμα γίνεσαι τσιμεντενιος δεν μπορείς να κουνηθείς).

Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά.

polste
06/11/2004, 21:25
Συνforumίτες (αν και δεν τα είπαμε από κοντά) τελικά πήγα και μπήκα πάρτε λοιπόν τις πρώτες μου εντυπώσεις:
1. η δερμάτινη φόρμα θέλει στρώσιμο, στην αρχή νιώθεις χτισμένος
2. οι μπότες (πήρα streetαδηκες) είναι μία χαρά δίνουν αίσθηση από την αρχή.
3. η άσφαλτος της πίστας είναι από άλλο πλανήτη, όταν έχεις συνηθίσει να οδηγείς στην γυαλισμένη Αθηναϊκή). Πχ βγαίνεις από στροφή με 2α τέρμα πλαγιασμένος σταθερό γκάζι, χουφτώνεις το γκάζι και με τσίμπημα συμπλέκτη για να ανεβάσει γρήγορα στην έξοδο και ως εκ θαύματος δεν γλιστράει, μόνο κάθεται κάτω και φεύγεις.
4. Πρώτη φορά είδα τα λάστιχα μου τελείως πατημένα.
5. Το μηχανάκι μας (για τους κατόχους LC4 640) θέλει κόντυμα για την συγκεκριμένη πίστα (καλά κανονικά θέλει και δίαιτα και στήσιμο και λάστιχα αλλά τότε πάρε άλλο και ησύχασε).
6. Για να το πλασάρεις στις στροφές θέλει μεγάλα π@π@ρι@ αλλά γίνεται.
7. Τέλος η οδήγηση στην πίστα ακόμη και όταν σέρνεσαι (ο Νίκος με το KXF μου έριχνε 1 γύρο στους 5) είναι ΚΑΥΛΑ (GANDALF είχες δίκιο), το προτείνω σε όλους ανεπιφύλακτα.
Τέλος για σήμερα.
Αύριο που θα ξανάπαω (καιρού επιτρέποντος) μπορεί και να σας γράψω τίποτα άλλα νέα
:sun:

darkCount
08/11/2004, 09:02
basika ena mastigwma to 8es.....alla 8a se sygxwresoume gia 1h fora!

Eixes pei oti 8a pas gyrw stis 1 kai phges 12.

Egw milhsa me to bibiko 12 para...alla oute kai aytos hksere pou einai h pista,opws egw, kai telika den hr8ame.

perases kala e? Wraiosssssssssss