PDA

View Full Version : τι να κανω???



kristallia
21/11/2007, 20:12
να κανω και εγω μια ερωτηση που ειμαι μικρο αβγαλτο αλλα θελω????? θα την κανω.... χρωσταω ακομα το καμαρι μου. μου γυαλισε κατι αλλο με περισσοτερα φραγκα και γκαζια. τι να κανω? να μεινω στο παλιο η να χρωσταω σχεδον μια ζωη? ειναι εξακριβομενο οτι φτανουν οι μυτεσ των ποδιων μου στο εδαφοσ......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Χωμάτινος
21/11/2007, 20:15
Ξεζούμισε πρώτα αυτό που έχεις και μετά βλέπεις .. :wave2:

Sapadak
21/11/2007, 20:15
Μια ζωη την εχουμεΝ.


Αν αντεχεις να χρωστας και το γουσταρεις πραγματικα γκοου 4 ιτ

road spirit
21/11/2007, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να κανω και εγω μια ερωτηση που ειμαι μικρο αβγαλτο αλλα θελω????? θα την κανω.... χρωσταω ακομα το καμαρι μου. μου γυαλισε κατι αλλο με περισσοτερα φραγκα και γκαζια. τι να κανω? να μεινω στο παλιο η να χρωσταω σχεδον μια ζωη? ειναι εξακριβομενο οτι φτανουν οι μυτεσ των ποδιων μου στο εδαφοσ......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
επίσης ειναι εξακριβωμενο οτι μια ζωη θα χρωστάμε και θα πληρώνουμε δανεια και κάρτες... οπότε τι το σκέφτεσαι? τράβα πάρτο αμα σαρεσει :wave2:

kalant
21/11/2007, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
επίσης ειναι εξακριβωμενο οτι μια ζωη θα χρωστάμε και θα πληρώνουμε δανεια και κάρτες... οπότε τι το σκέφτεσαι? τράβα πάρτο αμα σαρεσει :wave2:

+1

kristalia ποια μηχανη σου γυαλισε?

kristallia
21/11/2007, 20:23
ρε παιδια τα σερβισ θα με σκισουνε ? 750 ειναι το νεο καμαρι........ εσασ σασ σκιζουνε????? (σορυ κιολασ)

stellita
21/11/2007, 20:26
parto!!parto!!!
kai gw skeftomai ta 3000 pou tha dwsw gia to XTaki alla tha skasw an den to parw!!
opote...parto!!!!!!:a30: :a30:

kristallia
21/11/2007, 20:28
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: μια z750 κακο??????

MikeG
21/11/2007, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: μια z750 κακο??????

Τι μηχανή έχεις τώρα? :wave2:

kristallia
21/11/2007, 20:30
στελλιτα 3000 κανει αυτο που σκεφτεσε να παρεισ??? τοσα εδωσα για κατι απλο !!!!! τα εδωσα ετσι απλα

kristallia
21/11/2007, 20:30
:blush: :blush: :blush: :blush: scooter εχω:blush: :blush: :blush: :blush:

MikeG
21/11/2007, 20:32
Μήπως καλύτερα να κρατήσεις το scooter κάμποσο καιρό ακόμα, να μάθεις καλύτερα & να βγάλει & τα λεφτάκια του & αργότερα να προχωρήσεις σε αγορά νέας?

:wave2:

cartman
21/11/2007, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να κανω και εγω μια ερωτηση που ειμαι μικρο αβγαλτο αλλα θελω????? θα την κανω.... χρωσταω ακομα το καμαρι μου. μου γυαλισε κατι αλλο με περισσοτερα φραγκα και γκαζια. τι να κανω? να μεινω στο παλιο η να χρωσταω σχεδον μια ζωη? ειναι εξακριβομενο οτι φτανουν οι μυτεσ των ποδιων μου στο εδαφοσ......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Η γνώμη μου είναι μόλις ξεχρεώσεις αυτό που έχεις πήγαινε για το z! Εντομεταξύ αν το προσέχεις και το συντηρείς μπορείς να πετύχεις καλή μεταπωλητική τιμή ώστε να διαθέσεις τα χρήματα αυτά στο z. Τώρα αν δεν κοιμάσε τα βράδυα και παθαίνεις εγκεφαλικό όταν το βλέπεις στον δρόμο, πήγαινε πάρτο. Επίσης ψάξε για μεταχειρησμένα!

Απο άλλη οπτική πλευρά, είσαι έτοιμη για 110 άλογα?

kristallia
21/11/2007, 20:35
λεσ ????




ζηλευω ομωσ :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

stellita
21/11/2007, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
στελλιτα 3000 κανει αυτο που σκεφτεσε να παρεισ??? τοσα εδωσα για κατι απλο !!!!! τα εδωσα ετσι απλα

koita 3130 europoulakia exei to XT125x pou thelw na parw...pros to paron gia mena einai arketa alla epeidi to goustarw tha ta dwsw..den eimai gia kati parapanw kai den milw apo xrimatikis apopsis alla kai apo kibika...me ta 125 mia xara eimai..
eimai oligarkis...xexexe:winka: :winka: :winka: :winka:

road spirit
21/11/2007, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από stellita
koita 3130 europoulakia exei to XT125x pou thelw na parw...pros to paron gia mena einai arketa alla epeidi to goustarw tha ta dwsw..den eimai gia kati parapanw kai den milw apo xrimatikis apopsis alla kai apo kibika...me ta 125 mia xara eimai..
eimai oligarkis...xexexe:winka: :winka: :winka: :winka:
oligarkis και γυναικα ειναι ενοιες ασυμβιβαστες :lol:
κατι μας κρυβεις :lol:

kristallia
21/11/2007, 20:41
να πω την αμαρτια μου την οδηγησα δυο τρισ φορεσ απο ενα φιλο μου. το κακο ειναι οτι ειναι λιγο βαρια η ατιμη και αυτοσ ο συμπλεκτησ με ξεσκιζει ωρεσ ωρεσ... δεν τον εχω συνιθισει:blush: :blush: :blush:
απο την αλλη θελω τισ βολτουλεσ μου μεχρι εδω παραπερα π.χ ναυπλιο, θελω να το καμαρωνω περισσοτερο απο οτι καμαρωνω αυτο


οσο για τα 110 αλογα δεν ειναι αυτοσ ο λογοσ που μου αρεσει (μονο)

stellita
21/11/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
oligarkis και γυναικα ειναι ενοιες ασυμβιβαστες :lol:
κατι μας κρυβεις :lol:

giati aporeis???
panta iparxoun eksaireseis:winka: :winka:
den tha epairna kati gia figoura alla giati to goustara egw...opote..mou arkei auto:wacko:

kristallia
21/11/2007, 20:45
γιαυτο επειδη δεν ειμαι ολιγαρκησ θελω θελω θελω θελω. εκτοσ και αν πιασω κολλητιλικια με τον γνωστο που εχει την μηχανη και ειμαι ευχαριστημενη με καμια βολτα μεχρι το συνταγμα. α και συνεπηβατησ για πιο μακρια. αμα κατσει γιατι θα με ξεματιασει η δικια του και ειναι και καλη κοπελα. εγω δεν τον θελω αυτον ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΘΕΛΩ

kristallia
21/11/2007, 20:47
τι κανει ο ανθρωποσ για μια βολτα σε μηχανη..... :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

stellita
21/11/2007, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
γιαυτο επειδη δεν ειμαι ολιγαρκησ θελω θελω θελω θελω. εκτοσ και αν πιασω κολλητιλικια με τον γνωστο που εχει την μηχανη και ειμαι ευχαριστημενη με καμια βολτα μεχρι το συνταγμα. α και συνεπηβατησ για πιο μακρια. αμα κατσει γιατι θα με ξεματιασει η δικια του και ειναι και καλη κοπελα. εγω δεν τον θελω αυτον ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΘΕΛΩ


auti omws den tha to parei etsi...:nono: :nono:

pissaman
21/11/2007, 20:54
Να απλώνεις να πιάσεις μόνο ότι φτάνεις.
Τα βήματα πρέπει να γίνονται ένα ένα. Έχεις δει πως τρέχουν αυτοί που έχουν τσουβάλια στα πόδια?
Και σκέψου το και αλλιώς, δε θα είναι χειρότερο να το έχεις αλλά να μην το κυκλοφορείς αν δεν έχεις να το συντηρήσεις?.
Ξεχρέωσε το ένα και πάρε το άλλο. Μηχανάκια θα υπάρχουν πάντα.:beer:

kristallia
21/11/2007, 20:54
το ξερω στελλιτα και εγω δευσμευμενη κοπελα ειμαι. βλειπεισ βρηκα αντρα που δεν γουσταρει ουτε στο γηπεδο να παμε με το runner... που θα πεσουμε σε κινηση θα κατσουμε αλλα 90 λεπτα να περιμενουμε το φαναρι στην αλεξανδρασ και παει λεγοντασ. τιποτα αυτοσ. βεβαια κανει μερικεσ φορεσ την αναγκη φιλοτιμο και καβαλαει. μεχρι και για μπανι στο πορτο γερμενο μου εκανε την χαρη να παμε!τι τιμη!!! πλακα εκανα για την κοπελια. ασ την χερετε αυτη την μηχανη....:) :) :) :) :) :) θα την χαρω καποτε δικη μου (λεμε τωρα)

stellita
21/11/2007, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
το ξερω στελλιτα και εγω δευσμευμενη κοπελα ειμαι. βλειπεισ βρηκα αντρα που δεν γουσταρει ουτε στο γηπεδο να παμε με το runner... που θα πεσουμε σε κινηση θα κατσουμε αλλα 90 λεπτα να περιμενουμε το φαναρι στην αλεξανδρασ και παει λεγοντασ. τιποτα αυτοσ. βεβαια κανει μερικεσ φορεσ την αναγκη φιλοτιμο και καβαλαει. μεχρι και για μπανι στο πορτο γερμενο μου εκανε την χαρη να παμε!τι τιμη!!! πλακα εκανα για την κοπελια. ασ την χερετε αυτη την μηχανη....:) :) :) :) :) :) θα την χαρω καποτε δικη μου (λεμε τωρα)


aaa exeis tetoies istories me ton antra??xmm
:rolleyes: :rolleyes:

proswpika tha ekana auto pou goustara diladi tha epairna tin mixani pou thelw kai an ithele as akolouthouse...:a2:
oson afora tin kopelia exeis dikio..

Akatanomastos
21/11/2007, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stellita

proswpika tha ekana auto pou goustara diladi tha epairna tin mixani pou thelw kai an ithele as akolouthouse...:a2:
..

na to dialisoume to spiti diladi :lol:

stellita
21/11/2007, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
na to dialisoume to spiti diladi :lol:

eipe desmeumeni...oxi pantremeni...xaxa:lol: :lol:
exei diafora :p :p

kristallia
21/11/2007, 21:08
ρε συ στελλιτα αυτα θα τα εκανα αν δεν ειχα δωσει λογο!!!! και αν δεν ημουν για πεντε χρονια μαζι του. αν ειχα ενα γκομενο που δεν μου καιγοταν καρφι ναι. και τον ενα επιανα και τον αλλο αλλαζα ναι και παλι. τωρα ειναι αλλιωσ. οπωσ και το runner εστι και το αλλο θα του το φερω μαλακα μαλακα οταν ερθει η ωρα. και φανταζεσε μετα απο τι? τοτε ειναι που λενε ολοι οι αντρεσ ναι!!!!;) ;) ;) αδικο εχω ???

kristallia
21/11/2007, 21:09
(μεταξυ μασ ο αντρασ θελει τροπο οχι κοπο):rotflmao:

stellita
21/11/2007, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
ρε συ στελλιτα αυτα θα τα εκανα αν δεν ειχα δωσει λογο!!!! και αν δεν ημουν για πεντε χρονια μαζι του. αν ειχα ενα γκομενο που δεν μου καιγοταν καρφι ναι. και τον ενα επιανα και τον αλλο αλλαζα ναι και παλι. τωρα ειναι αλλιωσ. οπωσ και το runner εστι και το αλλο θα του το φερω μαλακα μαλακα οταν ερθει η ωρα. και φανταζεσε μετα απο τι? τοτε ειναι που λενε ολοι οι αντρεσ ναι!!!!;) ;) ;) αδικο εχω ???

paw paso:a19: :a19:

Akatanomastos
21/11/2007, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stellita
eipe desmeumeni...oxi pantremeni...xaxa:lol: :lol:
exei diafora :p :p


opos thelete ta fernete..:lol:

mia etsi mia giouvetsi..

popo eipa giouvetsi tora.. kai peinaoooo

cartman
21/11/2007, 21:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
...οσο για τα 110 αλογα δεν ειναι αυτοσ ο λογοσ που μου αρεσει (μονο)
Τα άλογα τα αναφέρω επειδή πάς απο σκούτερ σε πυραυλάκι! Δεν μιλάμε για κανα δικύλινδρο των 50 αλόγων! Θέλει χέρια το z750 όπως όλες οι μηχανές των αναλογιών/κιλών του. Είσαι σίγουρη ότι θα είσαι ασφαλής πάνω του? Όταν το πέρνεις βόλτα πώς νοιώθεις? Καμία ανασφάλεια? Φαντάζομαι δεν τόλμησες να το ανοίξεις ε?

Επίσης το θέμα της συντήρησης είναι πολύ βασικό! άμα έχεις δόση και καπάκι χρειαστείς σέρβις-λάδια-λάστιχα-αναλώσιμα κ.τ.λ θα την παλέψεις?
Και τέλος με το z θα χρειαστείς και καλό κράνος-γάντια-μπουφάν αν δεν τα έχεις είδη (που θα έπρεπε εδώ που τα λέμε). Άρα άλλα 500-600 ευρώ τουλάχιστο! Θές να με σκοτώσεις τώρα ε...?? :D

kristallia
21/11/2007, 21:38
δεν τολμησα να το ανοιξω φυσικα!!!! ανασφαλει α εχω γιατι δεν ειναι κατι που οδηγω καθε μερα. φυσικα να κανω πισω καβαλα ουτε λογοσ. πετρα πρεπει να ειναι η γαμπα μου.. και κανα κουπι μαζι μου μπουφανακι γαντακια κρανακια 2 για να μην βαριομαστε δωρα καλα τησ μαμασ μου. μποτουλεσ μου λειπουν. γιατι νομιζω οτι αν φοραω ολα αυτα και τισ μποτεσ και ανεβω πανω στο scooter θα νομιζουν οτι παω για πολεμο!!!!!:D αυτα τα φορουν οσοι εχουν τα τρελα γκαζια που βγαινουν στην εθνικη και πανε πατρα . και φαντασου δουλευω 7 το πρωι και να σκαω στην δουλεια και να αλλαζω μποτεσ με παπουτσια. ουτε να πιω καφε δεν προλαβαινω. θα αλλαζω παντελονια-μποτεσ?
κοιτα δεν πληρωνομαι τα εκατομμυρια αλλα τα καταφερνω. αμα παει το σερβισ 400 κατοσταρικα ειπαμε !!!!! παει ο κουμπαρασ :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

cartman
21/11/2007, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
δεν τολμησα να το ανοιξω φυσικα!!!! ανασφαλει α εχω γιατι δεν ειναι κατι που οδηγω καθε μερα. φυσικα να κανω πισω καβαλα ουτε λογοσ. πετρα πρεπει να ειναι η γαμπα μου.. και κανα κουπι μαζι μου μπουφανακι γαντακια κρανακια 2 για να μην βαριομαστε δωρα καλα τησ μαμασ μου. μποτουλεσ μου λειπουν. γιατι νομιζω οτι αν φοραω ολα αυτα και τισ μποτεσ και ανεβω πανω στο scooter θα νομιζουν οτι παω για πολεμο!!!!!:D αυτα τα φορουν οσοι εχουν τα τρελα γκαζια που βγαινουν στην εθνικη και πανε πατρα . και φαντασου δουλευω 7 το πρωι και να σκαω στην δουλεια και να αλλαζω μποτεσ με παπουτσια. ουτε να πιω καφε δεν προλαβαινω. θα αλλαζω παντελονια-μποτεσ?
κοιτα δεν πληρωνομαι τα εκατομμυρια αλλα τα καταφερνω. αμα παει το σερβισ 400 κατοσταρικα ειπαμε !!!!! παει ο κουμπαρασ :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

όχι ρε χαλάρωσε τί 400 κατοστάρικα! 4 μπορεί! :p
Βασικά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ρωτήσεις τον φίλο σου που το έχει να σου πεί τί δίνει σε σέρβις κ.τ.λ. Απο εκεί και πέρα κρίνεις μόνη σου αν βγαίνεις! Εγώ σου είπα και πρίν τί προτείνω! Ξεχρεώνεις σκούτερ -> πουλάς ακούτερ -> πέρνεις τον έρωτα!

:wave2:

zolotas
21/11/2007, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να πω την αμαρτια μου με ξεσκιζει ωρεσ ωρεσ... δεν τον εχω συνιθισει:blush: :blush: :blush:
μου αρεσει (μονο)


:smilea:

soteas
21/11/2007, 23:46
παρτο καλη μου, αρκει να μην χριαζεσαι εγγυητη.... (δεν με ξερεις δεν σε ξερω).

παρτο σου λεωωωω!

soteas
21/11/2007, 23:53
την ειδα κι εγω , στα jumpo, NA THN ΠΑΡΕΙΣ..

AVATOS
22/11/2007, 09:29
θελεις γυρο στα 100ε για μικρο σερβις κ 200 για μεγαλο (ανα 6οοοκμ) χωρις τις φθορες των πολλων χιλιομετρων. μεχρι τα 25000κμ δυσκολα να χρειαστεις κατι αλλο
παντος υπαρχουν κ αλλες επιλογες περα απο το z ποθ μαλλον θα σε βολευαν περισσοτερο...βεβαια παντα παιζει ο ερωτας της εμφανισης αναλογα με τα γουστα
!
αν εισαι κατω απο 1.70 θα ειναι λιγο προβλημα σε επιτοπιες μανουβρες κ ανηφορες.

vthn
26/11/2007, 15:47
Γρεβενιώτικο ρητό: Καλύτερα να κοιμηθείς νηστικός παρά να ξυπνήσεις με χρέος..
:beer:

gcrook
26/11/2007, 15:57
Ενα καραβι υποθεση ειναι...
Να δω ποιος θα το παρει μια μερα αποφαση να ξηγηθει δυο τρια λογακια σε κατι γυναικες με παντελονια...

Meyaleleth
27/11/2007, 14:26
kristallia... na pareis auto pou goustareis kai an ontws to goustareis poly, de 8a se apasxolhsoun ta xrhmata pou 8a plhrwneis gia poly kairo. Kai mono h ikanopoihsh pou 8a pareis apo thn agora einai megalo pragma. :)

orizontas
27/11/2007, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να κανω ??



......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

















































γαργαρες .............





























:o :o :o :)

zoropatra
27/11/2007, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
τι κανει ο ανθρωποσ για μια βολτα σε μηχανη..... :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ελα παρε την δικια μου Z εχω να παω βολτα περιπου ενα χρονο.....και μεσα στην πολη εχω το παπι!!!

καλο θα κανεις!!!!!!

απλα πεφτω λιγο μακρια.....

SUZUKAKIAΣ
27/11/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να κανω και εγω μια ερωτηση που ειμαι μικρο αβγαλτο αλλα θελω????? θα την κανω.... χρωσταω ακομα το καμαρι μου. μου γυαλισε κατι αλλο με περισσοτερα φραγκα και γκαζια. τι να κανω? να μεινω στο παλιο η να χρωσταω σχεδον μια ζωη? ειναι εξακριβομενο οτι φτανουν οι μυτεσ των ποδιων μου στο εδαφοσ......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Αρχικα θα σου ελεγα να το παρεις.
Αλλα μετα που διαβασα οτι λες ''Φυσικα δεν το ανοιξα'' ή "Δικαβαλο δεν το συζητω'' με εκανες εμενα να φοβηθω για να το παρεις.
Δηλαδη εσυ δεν σκευτεσαι οτι δεν ισως να ναι to much για σενα τωρα αυτη η μηχανη?
Εγω απλα ρωταω.Θα χαιρομουν αν σε ηξερα και επαιρνες τελικα αυτη την μηχανη των ονειρων σου.Αλλα μηπως πρεπει να υπαρξει κατι αλλο πιο πρωτα?
Αλλα παρολο που σου λεω αυτα ειμαι της γνωμης αν σ αρεσει να το παρεις διοτι ετσι πρεπει να κανουμε οτι θελουμε γιατι δεν ξερουμε αν προλαβουμε να το κανουμε τελικα αν το αναβαλουμε.Ε????

Ζεύκας
27/11/2007, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
το ξερω στελλιτα και εγω δευσμευμενη κοπελα ειμαι. βλειπεισ βρηκα αντρα που δεν γουσταρει ουτε στο γηπεδο να παμε με το runner... που θα πεσουμε σε κινηση θα κατσουμε αλλα 90 λεπτα να περιμενουμε το φαναρι στην αλεξανδρασ και παει λεγοντασ. τιποτα αυτοσ. βεβαια κανει μερικεσ φορεσ την αναγκη φιλοτιμο και καβαλαει. μεχρι και για μπανι στο πορτο γερμενο μου εκανε την χαρη να παμε!τι τιμη!!! πλακα εκανα για την κοπελια. ασ την χερετε αυτη την μηχανη....:) :) :) :) :) :) θα την χαρω καποτε δικη μου (λεμε τωρα)

ε ρε που καταντήσαμε... :lol:

Ζεύκας
27/11/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
και φανταζεσε μετα απο τι? τοτε ειναι που λενε ολοι οι αντρεσ ναι!!!!;) ;) ;) αδικο εχω ???

τότε είναι που όλοι οι μαλάκες λένε ναι! :mad:




















πάντως την λεχω πατήσει κ εγώ έτσι... :bawl:

675
27/11/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kristallia
να κανω και εγω μια ερωτηση που ειμαι μικρο αβγαλτο αλλα θελω????? θα την κανω.... χρωσταω ακομα το καμαρι μου. μου γυαλισε κατι αλλο με περισσοτερα φραγκα και γκαζια. τι να κανω? να μεινω στο παλιο η να χρωσταω σχεδον μια ζωη? ειναι εξακριβομενο οτι φτανουν οι μυτεσ των ποδιων μου στο εδαφοσ......:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

αν το θες πολυ θα το παρεις οτι και να σου πουμε εμεις..:winka:


καλοριζικο απο τωρα:beer: :p

EVI
27/11/2007, 22:07
μακρυα απο τα καβασακι ειναι παρταλια



































































παρε R1

toulis
28/11/2007, 15:34
Και εγώ αν με ρωτήσεις θέλω πολλά μηχανάκια

Τα περισσότερα δεν αντέχω οικονομικά να τα αποκτήσω

Εκτός αν βάλω τρελές δόσεις κάτι για το οποίο είμαι αντίθετος για πολλούς λόγους

Ακόμα και αν έπαιρνα την απόφαση να κάνω τέτοια αγορά μετά το οικονομικό θέμα θα σκεφτόμουν την ικανότητα μου στην οδήγηση και την εμπειρία μου στον δρόμο σαν οδηγός.

Αν το μόνο μηχανάκι που έχεις οδηγήσει συστηματικά για της μετακινήσεις σου και όχι για μικρή βόλτα είναι αυτό που ανέφερες θα πρότεινα για αρχή να πας σε μια μικρότερη μηχανή κατά προτίμηση μεταχειρισμένη για εκμάθηση.

Όταν νιώσεις σιγουριά για τον εαυτό σου τότε πάρε αυτό που θες



:wave2: