PDA

View Full Version : piastrakia synodhgou gia souper four...



geowv
22/11/2007, 23:51
exw ena cb400 super four 98; montelo.
psaxnw xeroulia gia to synodhgo kathws exei tis vaseis alla oxi ta xeroulia...
pou mporw na vrw.(eimai ektos athinas "volo")

OldMan
23/11/2007, 11:30
Ennoeis kati san "mantalakia" ???

geowv
23/11/2007, 13:50
ti mantalakia re fike..
xeroulia gia to synodhgo sorry....

Sabre
23/11/2007, 13:57
μουμπλεμουμπλε......:confused:

πές μας τι τα κάνει αυτά τα διαόλια ο συνοδηγός μπας και καταλάβαουμε γιατι στην αρχή σκεφτόμουν για μαρσπιέ μετά πήγε το μυαλό μου σε κάτι σε helmet holder και τώρα καταλαβαίνω χερούλια ουράς όπως έχει το hornet....

(αν όντως είναι χερούλια για να κρατιέται ο συνοδηγός - εκτός απο το παλιό μου cb που είχε βάλει ο ιάπωνας ιδιοκατασκευή τα λοιπά super four ΔΕΝ έχουν)
:confused:

geowv
23/11/2007, 15:41
sovara??? den eixei??
pou tha vrw re paides giati oute h prohgoumenh mhxanh eixe kai akouw parapona...

paris13
24/11/2007, 00:53
Όταν λές έχει τις βάσεις τι εννοείς και που τις έχει αυτές τις βάσεις.?

notakos600
24/11/2007, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από geowv
sovara??? den eixei??
pou tha vrw re paides giati oute h prohgoumenh mhxanh eixe kai akouw parapona...


Αλλάζεις συνοδό αγαπητέ μου, είναι τόσο απλό...:lol: :lol:

geowv
24/11/2007, 14:19
katw apo th sela tou synodhgou.telws pantwn aplws thelw na mathw an yparxoun xeroulia kai pou mporw na ta vrw....

paris13
24/11/2007, 23:36
Προφανώς λες κάποιες βάσεις που μπορούμε να δένουμε μπαγκάζια σε ταξίδια. Δεν νομίζω ότι είναι χερούλια μιας και είναι πολύ χαμηλά για να φτάνουν άνετα εκεί τα χέρια του συνοδηγού. Αυτά δυστυχώς λείπουν στην δική μου αλλά που θα πάει θα τα βρω... Πάντως έχω δει μερικά cb400sf με χειρολαβή στο πίσω φτερό που είναι για αυτά τα μοντέλα και όχι πατέντα και σίγουρα αν ψάξεις κάτι θα βρεις. Οι τυχεροί οι ιάπωνες έχουν οι περισσότεροι βάλει στα δικά τους αφού εκεί για τα cbακια υπάρχουν τα πάντα μιας και αυτά είναι σχεδόν περισσότερα από τα παπιά τους. Ρώτα σε ανταλλακτικά που φέρνουν πράγματα για cb και κάτι ελπίζω να βρεις. :beer:

H0NDAKIAS
26/01/2008, 12:51
Καλημερα, Θυμόμουν ότι κάπου είχα δει και έψαξα στο forum και βρηκα αυτό εδώ για ρίξε μια ματιά

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4783&perpage=15&pagenumber=4

Μαλλόν από ότι κατάλαβα παίζει μόνο ιδιοκατασκευή.Και εγώ ακούω παράπονα από τον συνεπιβάτη αλλά κάνω πως δεν ακούω ... Καλό ψάξιμο.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: