PDA

View Full Version : προγραμμα διακοσμησης εσωτερικων χωρων



the who
25/11/2007, 08:12
Το ξερω πως ειναι εντελως ασχετο αλλα ποτε δεν ξερεις.Μηπως γνωριζει καποιος ενα προγραμμα εξομοιωσης χωρων?Αυτο που θελω ειναι να σχεδιασω την κατοψη ενος σπιτιου και μετα να μπορω να παιζω με τα επιπλα.Να δοκιμασω διαφορα επιπλα σε θεσεις,να μπορω να τα βαλω σε πραγματικες διαστασεις για να δω τι χωραει και που το καθε επιπλο.Θα μπουμε σε καινουργιο σπιτι και θα ηθελα επειδη εχω χρονο μεχρι την μετακομιση να ειμαι προετοιμασμενος.

:sun: :sun: :sun:

filipp0s
25/11/2007, 08:44
για κάνε ένα κλικ εδώ (http://www.boconcept.gr/Default.aspx?AreaID=114)

και κατέβασε το furnish

είναι διαφημιστικό βέβαια, αλλά κάνει δουλειά...:wave2: :wave2:

island
25/11/2007, 08:48
νόμιμα και δωρεάν


http://www.ikea.com/ms/en_US/rooms_ideas/splashplanners.html

Xristos67
25/11/2007, 09:27
BRAVO
MOY ARESEI PRAGMATIKA OTI MESA STO FORUM DEN MILAME MONO GIA MOTO..
OTI MPOREI KAPOIOS NA PAREI LYSEIS APO TOYS FILOYS SE DIAFORA KA8HMERINA PROVLIMATA....



:a19: :a20: :a20:

the who
25/11/2007, 19:26
Ok eyharisto poly,mporei na kleisei to thema.Pio grigora den ginotan.
:beer: :beer: :beer:

zolotas
25/11/2007, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Το ξερω πως ειναι εντελως ασχετο αλλα ποτε δεν ξερεις.Μηπως γνωριζει καποιος ενα προγραμμα εξομοιωσης χωρων?Αυτο που θελω ειναι να σχεδιασω την κατοψη ενος σπιτιου και μετα να μπορω να παιζω με τα επιπλα.Να δοκιμασω διαφορα επιπλα σε θεσεις,να μπορω να τα βαλω σε πραγματικες διαστασεις για να δω τι χωραει και που το καθε επιπλο.Θα μπουμε σε καινουργιο σπιτι και θα ηθελα επειδη εχω χρονο μεχρι την μετακομιση να ειμαι προετοιμασμενος.

:sun: :sun: :sun:

στειλε μου κατοψη ,οταν μπορεσεις να σου ετοιμασω και μια δικη μου προταση .........θα σου φτιαξω ενα industrial σπιτι ,μουρλια :D

Boxer
26/11/2007, 13:28
Το furnish μαμει

Εγω εφτιαξα ολο το σπιτι μου ετσι

Και δεν ειναι αναγκη να ψωνισεις απο το Bo Concept αλλα παιρνεις μια ιδεα του χωρου με αντιστοιχα επιπλα.