PDA

View Full Version : χωρις λογια...



GST
04/11/2004, 15:09
:uplate: :uplate: :uplate:


5941

GST
04/11/2004, 15:13
αν και στα χερια μου ειναι ενα αχρηστο εργαλειο στο μυαλο μου θα μενει παντα ενα τρελο ονειρο:p

milaber
04/11/2004, 16:28
Καλλιτέχνες οι άνθρωποι!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

IKE
07/12/2004, 20:50
Πολύ ωραίο το νέο R6 :sick:

Εγω περίμενα κάτι καλυτερο αισθητικά τουλάχιστον, το 999 είναι πολύ μα πολύ πιο ωραίο και ξεχωριστό.





edit: εικόνα πως βάζω? πατάω το tag:

http://www.ikengr.com/images/extra/ducatiR6.jpg

και βγαίνει σαν λίνκ όπως βλέπετε
:confused:

GST
08/12/2004, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από IKE
Πολύ ωραίο το νέο R6 :sick:

Εγω περίμενα κάτι καλυτερο αισθητικά τουλάχιστον, το 999 είναι πολύ μα πολύ πιο ωραίο και ξεχωριστό.





edit: εικόνα πως βάζω? πατάω το tag:

http://www.ikengr.com/images/extra/ducatiR6.jpg

και βγαίνει σαν λίνκ όπως βλέπετε
:confused:


σου ευχομε λοιπον αγορι μου να παρεις το 999 που σου αρεσει περισσοτερο ...οσο για το ρ6δουδουκα οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια:ninja:

IKE
08/12/2004, 12:24
Ούτε 999 μπορώ να ποάρω ούτε προφανώς desmosedici, ποιά δεν φτάνει η αλεπού ?:sick:

Εγω σχολίασα την εμφάνιση και μόνο (δώστε μου ένα να οδηγήσω και σχολιάζω και το υπόλοιπο αν θέλετε :wave2: )

Η εικόνα που επισύναψα είναι για προβληματισμό;)

hornet
08/12/2004, 12:37
Για να βαλεις εικονα ευκολα,κατεβαζεις την εικονιτσα στο pc.Την φερνεις στα 100Κ και την κανεις upload

GST
08/12/2004, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από IKE
Ούτε 999 μπορώ να ποάρω ούτε προφανώς desmosedici, ποιά δεν φτάνει η αλεπού ?:sick:

Εγω σχολίασα την εμφάνιση και μόνο (δώστε μου ένα να οδηγήσω και σχολιάζω και το υπόλοιπο αν θέλετε :wave2: )

Η εικόνα που επισύναψα είναι για προβληματισμό;)

για πιο προβληματισμο οτι εμφανισιακα μιαζει με το ρ6...κοιτα ολα τα σσ και πεσ αν δεν μοιαζουν μεταξυ τους....και δεν νομιζω οτι οι ιταλοι εχουν αναγκη σε θεμα σχεδιασης να αντιγραψουν κανενα μαλλον το αντιθετο συμβαινει ......τωρα αν το φαναρι μοιαζει η το ενα η το αλλο η γνωμη μου ειναι οτι στη παρουσα σχεδιαση μοτοσυκλετων τα σχεδια εχουν κορεστει και βγαινουν ολο τα ιδια και τα ιδια με μικρεσ ψιλοαλλαγεσ....ουσιαστικεσ διαφορεσ στο design δεν εχουν κυκλοφορησει ακομα και δεν ξερω σε ποσο καιρο θα βγουνε ...βλεπε το multi που εχω αλλοι το θεωρουν εκτρωμα εμενα ομως μου αρεσει καταρχην για τη προτοτυπη σχεδιαση του οπως και σε πολλους αλλους........οποτε οι εταιρειεσ φρεναρουν και πανε σιγα σιγα............................................................................στο θεμα παντος αν μου αρεσει ενα μοντελο η οχιτ,βλεπω αποκλειστηκα αυτο και οχι αν μοιαζει με το ενα η το αλλο σε καποια σημεια.......σου αρεσει αυτο που βλεπεις η οχι............