PDA

View Full Version : Τι αποφασίζουν μερικοι για τα παιδιά μας



x_ta_see
02/12/2007, 09:52
Θέλετε να φτάσει η κατάσταση να συμβει και στο δικό σας παιδί;;;
θέλω να πάρετε θέση αν δεν σας πειράζει.

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=50&newid=11

VanDiemen
02/12/2007, 10:14
It's the end of the world as we know it.

sergiosm
02/12/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από x_ta_see
Θέλετε να φτάσει η κατάσταση να συμβει και στο δικό σας παιδί;;;
θέλω να πάρετε θέση αν δεν σας πειράζει.

http://www.hamogelo.gr/default.asp?pid=50&newid=11


απλά ΑΙΣΧΟΣ....


έπρεπε να υπάρχει μηχανή του χρόνου ...
να μεταφέρουμε τους ιδρυτές και τα μέλη του κόμματος αυτού στην παιδική τους ηλικία και να τους... @#%$^@...
Να δούμε θα τους άρεσε;;;

Με ποιο δικαίωμα θέλουν να το κάνουν στα παιδιά μας ;;;

liakaros
02/12/2007, 12:24
Βασικα μιλαμε για ενα κρατος το οποιο δεν εχει ουτε ιερο, ουτε οσιο, σε θεματα ναρκωτικων πορνειας και δεν ξερω και γω τι αλλο...

Βασικα αν προκειται για το δικο μου παιδι,δεν θα το σκεφτω πολυ...

9βολα στην mossberg,οτι απομεινει απο αυτον που θα απλωσει χερι στο παιδι μου σε μια σκουπιδοσακουλα και πεταμα στον πιο κοντινο σκουπιδοτοπο...

Καθαρες και ομορφες λυσεις...

Ετσι κι αλλιως σε τετοιους ''ανθρωπους'', δεν χωραει καμμια αλλη δικαιοσυνη, εκτως απο την παραπανω...

Παντως, ειμαι περιεργος να δω τι εχει να γινει,ετσι και βγει κανα τετοιο πατσαβουρι εδω και κανει οτι ιδρυει ενα τετοιο κομμα...:evil:

project.breeze
02/12/2007, 12:24
Σπρώχνουν τον κόσμο προς την αυτοδικία τελικά,αυτό θέλουν να κάνουν,να δημιουργήσουν ζούγκλα.Πάρτε τον νόμο στα χέρια σας και προστατέψτε τα παιδιά σας γιατί οι νόμοι δεν θα το κάνουν.Οι παιδόφιλοι θέλουν σκότωμα αλλά πλέον το ίδιο θέλουν και αυτοί που βγάζουν τους νόμους που τους προστατεύουν

Respect
02/12/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα μιλαμε για ενα κρατος το οποιο δεν εχει ουτε ιερο, ουτε οσιο, σε θεματα ναρκωτικων πορνειας και δεν ξερω και γω τι αλλο...

Βασικα αν προκειται για το δικο μου παιδι,δεν θα το σκεφτω πολυ...

9βολα στην mossberg,οτι απομεινει απο αυτον που θα απλωσει χερι στο παιδι μου σε μια σκουπιδοσακουλα και πεταμα στον πιο κοντινο σκουπιδοτοπο...

Καθαρες και ομορφες λυσεις...

Ετσι κι αλλιως σε τετοιους ''ανθρωπους'', δεν χωραει καμμια αλλη δικαιοσυνη, εκτως απο την παραπανω... Ε, ναι!!.. +1000!!!

blackbusa
02/12/2007, 15:05
Παλουκωμα και σταυρωμα σε δημοσιους χωρους....μετα απο καμμια εβδομαδα στην πυρα....κοιτα ρε π@υστη μου,που σε καποια πραγματα οι μουσουλμανικες χωρες εχουν δικιο....οσο βαρβαρο και να ακουγεται....:sick:

hidefnick
02/12/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα μιλαμε για ενα κρατος το οποιο δεν εχει ουτε ιερο, ουτε οσιο, σε θεματα ναρκωτικων πορνειας και δεν ξερω και γω τι αλλο...
Βασικα αν προκειται για το δικο μου παιδι,δεν θα το σκεφτω πολυ...
9βολα στην mossberg,οτι απομεινει απο αυτον που θα απλωσει χερι στο παιδι μου σε μια σκουπιδοσακουλα και πεταμα στον πιο κοντινο σκουπιδοτοπο...
Καθαρες και ομορφες λυσεις...
Ετσι κι αλλιως σε τετοιους ''ανθρωπους'', δεν χωραει καμμια αλλη δικαιοσυνη, εκτως απο την παραπανω...
Παντως, ειμαι περιεργος να δω τι εχει να γινει,ετσι και βγει κανα τετοιο πατσαβουρι εδω και κανει οτι ιδρυει ενα τετοιο κομμα...:evil:

+1000000

Τα θέματα πορνείας αλκοολ κλπ δεν με απασχολούν. Ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις του και ζει με τις συνέπειές τους.

Το σκεπτικό πίσω από απόφαση άδειας για την ίδρυση και λειτουργία αυτού του κόμματος είναι η ελευθερία της έκφρασης. Παρόμοιο πρόβλημα είχαν και στην Σουηδία με την παιδεραστία πρίν κάποια χρόνια, το οποίο λύθηκε με παρέμβαση της βασίλισσας.

Ελευθερία σκέψης και έκφρασης δεν θέλετε? Φατε την λοιπόν στην μάπα.

Οσο για το εδώ, νομίζω ότι η υπόθεση Δουρή έδειξε τις απόψεις μας. Και ας μην είχε κάνει τίποτα όπως αποδείχτηκε αργότερα.

x_ta_see
02/12/2007, 21:47
Τι να πω ρε γμτ.Δεν είμαι Αγίος όπως δηλώνω & στο profile μου "Αμαρτιών συλλέκτης" αλλά οπως είπε & ο φίλος παραπάνω αρχιζω να νοσταλγώ καποια ολοκληρωτικά καθεστώτα σε μουσουλμανικές χώρες οταν βλέπω κατι τέτοιες "ελευθερίες έκφρασης"

Εχετλαίος
03/12/2007, 09:05
Δυστυχώς είμαι μακριά για να πιάσω τον ανώμαλο πρόεδρο του εν λόγω κόμματος και να του συνθλίψω το κρανίο!
Αιδώς αχρείοι!
Φάτε πολιτισμένη Ευρώπη!

tifoefs
03/12/2007, 09:40
Εμεις που μενουμε εδω και βλεπουμε τι γινεται δε σε λεω τι αναγουλα μας ερχεται !

Ειδικα οι ντοπιοι πεδεραστες πανε γι' αυτο το λογο Ταϋλανδη και σε διαφορες χωρες εκει σαπερα για να βρισκουν αγορακια και μικρα κοριτσακια !!

Αλλα εφοσον υπαρχει αγορα και ζητηση σε χωρες σαν την ολλανδια που βασιζοντουσαν παντα στο εμποριο (18 αιωνα ητανε η χωρα που εκανε το δουλεμποριο και ειχε το μονοπωλιο στο εμποριο οπιου) τι περιμενεις ;;;

:mad: :mad: :mad: :mad:

afrotwin
03/12/2007, 11:54
prepi na kserete oti afti pou apofasizoun aftous tous nomous ine ke i drastes tis pedofilias
ke ine eksakrivomeno pia to kseri ke i koutsi maria
ke giati ta kologeria na pidane ta pedia sas na ikanopioun tin anomalia tous ke na diokonte?
psifizoun oloi mazi vouleftes ke dikastiki enan nomo

pou 8e mporoun na diplaronoun to 12xrono koritsaki sas na to pidane ke na vgenoun zaxari

ke ma8ete na lete ta pragmata me to onoma tous

8eloun na gamane ta pedia sas

costas81
03/12/2007, 13:47
:mad:

marios8
03/12/2007, 15:08
Προσπαθώ πάντα να βλέπω τα πράγματα με ανοιχτό μυαλό, αλλα ρε παιδιά απο όποια οπτική γωνία και να το δώ το συγκεκριμένο θέμα δεν μπορεί να το χωρέσει το μυαλό μου. :sad: :sad:

mats8282
03/12/2007, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Παλουκωμα και σταυρωμα σε δημοσιους χωρους....μετα απο καμμια εβδομαδα στην πυρα....κοιτα ρε π@υστη μου,που σε καποια πραγματα οι μουσουλμανικες χωρες εχουν δικιο....οσο βαρβαρο και να ακουγεται....:sick:


:beer: :beer:

apav
03/12/2007, 15:59
:sad:

devil's animal
03/12/2007, 17:04
:yuck: :yuck: :yuck:


καταλυση των ηθων και των αρχων!

κατι μου λεει οτι δεν θα αργησει μια πανευρωπαϊκη επανασταση για την εξασφαλλιση των αξιων και ανακατανομη πλουτου και εξουσιας!

marulis
03/12/2007, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα μιλαμε για ενα κρατος το οποιο δεν εχει ουτε ιερο, ουτε οσιο, σε θεματα ναρκωτικων πορνειας και δεν ξερω και γω τι αλλο...

Βασικα αν προκειται για το δικο μου παιδι,δεν θα το σκεφτω πολυ...

9βολα στην mossberg,οτι απομεινει απο αυτον που θα απλωσει χερι στο παιδι μου σε μια σκουπιδοσακουλα και πεταμα στον πιο κοντινο σκουπιδοτοπο...

Καθαρες και ομορφες λυσεις...

Ετσι κι αλλιως σε τετοιους ''ανθρωπους'', δεν χωραει καμμια αλλη δικαιοσυνη, εκτως απο την παραπανω...

Παντως, ειμαι περιεργος να δω τι εχει να γινει,ετσι και βγει κανα τετοιο πατσαβουρι εδω και κανει οτι ιδρυει ενα τετοιο κομμα...:evil: Διαφωνώ κάθετα.

Αυτού του είδους οι υπάνθρωποι θα ήταν καλύτερα να έχουν μεγαλύτερης διάρκειας τιμωρία. Φυσικά δεν εννοώ φυλακή.

Πχ. Χαράκωμα και αλάτι στης πληγές
Κολομβιανή γραβάτα
Κόψιμο άκρων ανά εκατοστό με ιατρική φροντίδα ώστε να παραμένουν ζωντανοί με της αισθήσεις τους
Και τέλος τους δένεις σε πάσαλο να ψοφήσουν απ’ την πείνα αφού δεν τους έχεις αφήσει ούτε κόκαλο άσπαστο :winka:

:beer: :beer:

liakaros
03/12/2007, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Διαφωνώ κάθετα.

Αυτού του είδους οι υπάνθρωποι θα ήταν καλύτερα να έχουν μεγαλύτερης διάρκειας τιμωρία. Φυσικά δεν εννοώ φυλακή.

Πχ. Χαράκωμα και αλάτι στης πληγές
Κολομβιανή γραβάτα
Κόψιμο άκρων ανά εκατοστό με ιατρική φροντίδα ώστε να παραμένουν ζωντανοί με της αισθήσεις τους
Και τέλος τους δένεις σε πάσαλο να ψοφήσουν απ’ την πείνα αφού δεν τους έχεις αφήσει ούτε κόκαλο άσπαστο :winka:

:beer: :beer:

Nα συμπληρωσω...

Και σπασμενο μπουκαλι στον κ@λο,ενω θα ειναι πανω στον πασαλο:ninja:

el_hymador
03/12/2007, 18:19
κανας υπερσπιστης της ελευθερης εκφρασης και των δικαιωματων δεν θα εμφανιστει;

καποιος που να συνιστα ψυχραιμια και να δουμε σφαιρικα το θεμα;

Σαπιλα ρε γαμοτο!!

Εχουμε παρεξηγησει εντελως την εννοια της ελευθεριας.

Αυτες οι ''πολιτικως ορθες'' τοποθετησεις ειναι που μας εχουν φαει...
:rolleyes:

liakaros
03/12/2007, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:yuck: :yuck: :yuck:


καταλυση των ηθων και των αρχων!

κατι μου λεει οτι δεν θα αργησει μια πανευρωπαϊκη επανασταση για την εξασφαλλιση των αξιων και ανακατανομη πλουτου και εξουσιας!


Βασικα η ανακατανομη του πλουτου εχει αρχισει...αλλα προς ποια κατευθυνση παει ο πλουτος δεν ξερω...:rolleyes: Μαλλον σε χερια λιγων...

Οσο για την επανασταση για την εξασφαλλιση των αξιων,ειδαμε τι εγινε με τους μαυρους, πριν μερικους μηνες, στην κατα τα αλλα φιλελευθερη και δημοκρατικη Γαλλια...:yuck:


Αυτα βεβαια ανηκουν σε αλλο κεφαλαιο...

sergiosm
03/12/2007, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
καποιος που να συνιστα ψυχραιμια και να δουμε σφαιρικα το θεμα;


Τώρα που το θέτεις έτσι, έχεις και ένα δίκιο,

κάτσε να το σκεφτούμε...

χμμμμμμμ

όχι όχι θα διαφωνήσω, η σφαίρα (αυτό δεν εννοείς με το "σφαιρικά" ;; :smokin: ) δεν είναι καλή λύση.
Υπάρχει κίνδυνος να σκοτωθούν ακαριαία ....

θα πρότεινα κάτι σε bdsm καταστάσεις ... ξέρουν αυτοί ...
μόνο που αυτή τη φορά θα είναι αυτοί δεμένοι ...

afrotwin
03/12/2007, 20:54
ego nomizo oti enas evnouxismos 8a itan arketos gia arxi me daftous...

STOYBI
03/12/2007, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Διαφωνώ κάθετα.

Αυτού του είδους οι υπάνθρωποι θα ήταν καλύτερα να έχουν μεγαλύτερης διάρκειας τιμωρία. Φυσικά δεν εννοώ φυλακή.

Πχ. Χαράκωμα και αλάτι στης πληγές
Κολομβιανή γραβάτα
Κόψιμο άκρων ανά εκατοστό με ιατρική φροντίδα ώστε να παραμένουν ζωντανοί με της αισθήσεις τους
Και τέλος τους δένεις σε πάσαλο να ψοφήσουν απ’ την πείνα αφού δεν τους έχεις αφήσει ούτε κόκαλο άσπαστο :winka:

:beer: :beer:

Nα διαφωνησω μονο ως προς τον πασσαλο......

Προτιμω τον πασαλο χωμενο βαθια απο πισω τους............. :rolleyes:

Το εχω ορκιστει στο εαυτο μου χρονια τωρα...........

Εαν κατι-καπου-καποτε πεσει ποτε στην αντιληψη μου με δαυτους............................................................



:rolleyes:

Akatanomastos
03/12/2007, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

κατι μου λεει οτι δεν θα αργησει μια πανευρωπαϊκη επανασταση για την εξασφαλλιση των αξιων

nai

alla prota tha ftasoume sto simeio na ta theoroume ola fisiologika kai normal, mexri pou tha aidiasoume entelos me tin idia mas tin iparksi..

TROOPER
04/12/2007, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
κανας υπερσπιστης της ελευθερης εκφρασης και των δικαιωματων δεν θα εμφανιστει;

βαριεμαι !!!

:lol: :lol: :lol:

orizontas
10/12/2007, 00:52
katarxin να καλοσορισο και παο δω τον νεο μας σερβερ ....

δεν σας καταλαβαινω κυριοι

οταν βλεπεται τα πιπινακια την νυχτα να χορευουν με τα μινακια τους

και κανετε παιχνιδι για κανα νταραβερι ειναι καλα ???

οταν ανακαλυπτεται οτι αυτος ο παιδαρος που χουφτονες χτες στο ταδε κλαμπ

στην ταδε γωνια ειναι 15 16 χρονο ???

τι γινετε τοτε???

για πετε ???



:smokin: :smokin:


τωρα θ απεσει παλουκωμα σιγουρα :smokin:

x_ta_see
10/12/2007, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
katarxin να καλοσορισο και παο δω τον νεο μας σερβερ ....

δεν σας καταλαβαινω κυριοι

οταν βλεπεται τα πιπινακια την νυχτα να χορευουν με τα μινακια τους

και κανετε παιχνιδι για κανα νταραβερι ειναι καλα ???

οταν ανακαλυπτεται οτι αυτος ο παιδαρος που χουφτονες χτες στο ταδε κλαμπ

στην ταδε γωνια ειναι 15 16 χρονο ???

τι γινετε τοτε???

για πετε ???



:smokin: :smokin:


τωρα θ απεσει παλουκωμα σιγουρα :smokin:


Άλλο ρε φίλε Ορίζοντα να θέλεις να παίξεις με κανα πιπίνι (16-17-18 ) χρονών που το θέλει & αυτό & άλλο να θέλεις να πηδήξεις 9χρονα 8χρονα ακόμα & μωρά έχουμε δεί.Θα βρω την σελίδα από έναν σχετικό οργανισμό & θα στην στείλω να δεις τι φρικαλεότητες διαπράττουν.
Έχουμε παρεξηγήσει την έννοια της ελευθέριας της έκφρασης τα όρια της & το κυριότερο ποιοι την δικαιούνται.

devil's animal
10/12/2007, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
katarxin να καλοσορισο και παο δω τον νεο μας σερβερ ....

δεν σας καταλαβαινω κυριοι

οταν βλεπεται τα πιπινακια την νυχτα να χορευουν με τα μινακια τους

και κανετε παιχνιδι για κανα νταραβερι ειναι καλα ???

οταν ανακαλυπτεται οτι αυτος ο παιδαρος που χουφτονες χτες στο ταδε κλαμπ

στην ταδε γωνια ειναι 15 16 χρονο ???

τι γινετε τοτε???

για πετε ???



:smokin: :smokin:


τωρα θ απεσει παλουκωμα σιγουρα :smokin:


εγω προσωπικα οταν μαθω ποσο χρονων ειναι..κοβω λασπη με την μια!
και πιστεψε με ειναι το πρωτο που ρωταω (πιο πρωτο και απ'το ονομα της):winka:

stellita
10/12/2007, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
nai

alla prota tha ftasoume sto simeio na ta theoroume ola fisiologika kai normal, mexri pou tha aidiasoume entelos me tin idia mas tin iparksi..

simfwnw apolita...exei ksefigei o kosmosssssssssssss..
ti allo tha doume..???
aisxos pantws..tha fobomaste na kanoume paidia..
tha prepei na ta exoume filakismena sto spiti?
na min ta biasei kaneis?
na min bleksoun me narkwtika?
na min ta skotwsoun??
pou katantisame....

pane oi kales mas paidikes epoxes...osoi zisame tin dekatia tou 80 san paidia eimastan oi kaliteroi....:)

tifoefs
10/12/2007, 17:10
Αν σκαμε και δε κανουμε παιδια επειδη καμμια κατοσταρια ανωμαλοι κανουνε κομμα τοτε να παμε να πνιγουμε ολοι μαζυ !

:sick: