PDA

View Full Version : Σας εχω ολους!



el_hymador
10/12/2007, 15:51
Το λοιπον, μετα τους endurαδες...


113890

el_hymador
10/12/2007, 15:52
Λιαν συντομως...

θα εχω και τους streetαδες:D

Με λιγα λογια.....σας εχω ολους!!!!:evil:


113892

marulis
10/12/2007, 16:15
Σου έχω και έτοιμη βελτίωση, για καλύτερη αναλογία βάρους ανά ίππο


113902

epp1640
10/12/2007, 16:17
Αυτή την βελτίωση δεν την λένε καλύτερη αναλογία ίππων/ κιλών.. δεν θυμάμαι και πως βαράνε τον συναγερμό..Α ΝΑΙ....GAY ALERT !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

Cpt. Haddock
10/12/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το λοιπον, μετα τους endurαδες...

Ideal.... σοβαρό ποδήλατο

πφφφφ.... .:smokin:

Akatanomastos
10/12/2007, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Λιαν συντομως...

θα εχω και τους streetαδες:D

Με λιγα λογια.....σας εχω ολους!!!!:evil:

nai nai..

etsi paei, otan den mporeis na sigratiseis ta polla aloga ginesai oikologos, agapao tin fisi, mou aresei na akouo ta poulakia na kelaidoun kai tetoia..


:lol: :lol: :lol:

675
10/12/2007, 16:38
με γειες με γειες !!!:beer: :beer: :beer: :smilea:

catmaster
10/12/2007, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ideal.... σοβαρό ποδήλατο

πφφφφ.... .:smokin:

Άσε Ηλία μην πάρεις .. χάλια λέμε .... :smokin:


113906

catmaster
10/12/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Λιαν συντομως...

θα εχω και τους streetαδες:D

Με λιγα λογια.....σας εχω ολους!!!!:evil:

ORBEA ε; καλορίζικο ... :beer: :beer: :beer:


πόσο σου πήγε ρε Κώστα;;

SpineshankD
10/12/2007, 17:09
SWSTOOOS!! ayta einai! kaloriziko kai prosoxh sta drops!!

slacker
10/12/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
δεν θυμάμαι και πως βαράνε τον συναγερμό..Α ΝΑΙ....GAY ALERT !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

Κάτσε, να σε βοηθήσω :D :lol:


113909

crs-k
10/12/2007, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...



Να μας δωσεις αμεσως πισω! :mad:

el_hymador
10/12/2007, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ideal.... σοβαρό ποδήλατο

πφφφφ.... .:smokin:



μια χαρα ειναι!

παντως αν θες, δωσε μου κανα 2.000-2.500€ να δεις πως σοβαρευομαι :smokin: :D

devil's animal
10/12/2007, 21:42
καλοταξιδα τα εργαλεια...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

filipp0s
10/12/2007, 23:33
Καλές πεταλιές! :D

:wave2:

:smokin:



:winka:


113994

zireous
11/12/2007, 01:12
Το "εντουράκι" σου με άρεσε περισσότερο... :D

Καλές βόλτες.




Σου λείπει όμως κάτι σε ελικόπτερο ή αεροπλάνο με πετάλια... για να τους έχεις πραγματικά όλους.

BlaSen
11/12/2007, 09:00
Να και η δικιά μου "αντίκα",με εχει βγάλει ασπροπρόσωπο βέβαια. :wacko:

BlaSen
11/12/2007, 09:03
.


114019

ΜΠΙΦΑΣ
11/12/2007, 09:21
ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ . ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
11/12/2007, 09:41
Ρε el_hym....

Τα ideal είδη υγιεινής και καζανάκια δεν ήταν?


:D :D

el_hymador
11/12/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Ρε el_hym....

Τα ideal είδη υγιεινής και καζανάκια δεν ήταν?


:D :D

Ρε βρωμοπουλε,

Aυταματη μεταδοση τα scooters δεν εχουν;

:D :D :wave2:

dirtbird
11/12/2007, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε βρωμοπουλε,

Aυταματη μεταδοση τα scooters δεν εχουν;

:D :D :wave2:

:nono: :nono: Tελευταία φορά που το έψαξα, όχι (http://www.aprilia.com/modelli/road/modello.asp?id=133) :D :wave2: :wave2:

el_hymador
11/12/2007, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
:nono: :nono: Tελευταία φορά που το έψαξα, όχι (http://www.aprilia.com/modelli/road/modello.asp?id=133) :D :wave2: :wave2:


αντε, και με αποθηκευτικο χωρο κατω απο την σελα:winka:

UEB= URBAN ENDURO BIKE

Cpt. Haddock
11/12/2007, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
μια χαρα ειναι!


Εννοείται ρε!



Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
παντως αν θες, δωσε μου κανα 2.000-2.500€ να δεις πως σοβαρευομαι :smokin: :D

Κανενα Mongoose ε; :a8:

el_hymador
11/12/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock



Κανενα Mongoose ε; :a8:


Δεν θα με χαλαγε...

Aitherobamwn
12/12/2007, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΠΙΦΑΣ
ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ . ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Επειδη όμως για να καβαλήσεις το μηχανάκι και να το πλαγιάσεις πρέπει να είσαι fit γι αυτό έχουμε το ποδήλατο και οργώνουμε μια 20 αρα χιλιόμετρα τη μέρα έτσι για ζέσταμα.
Να υποθέσω οτι δεν πλαγιάζεις τη μοτό σου και την πάς όρθια πρώτη-δευτέρα γκάζι φρένο?
:smilea: :smilea: :smilea:

ΜΠΙΦΑΣ
12/12/2007, 10:28
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Aitherobamwn
Επειδη όμως για να καβαλήσεις το μηχανάκι και να το πλαγιάσεις πρέπει να είσαι fit γι αυτό έχουμε το ποδήλατο και οργώνουμε μια 20 αρα χιλιόμετρα τη μέρα έτσι για ζέσταμα.
Να υποθέσω οτι δεν πλαγιάζεις τη μοτό σου και την πάς όρθια πρώτη-δευτέρα γκάζι φρένο?
:smilea: :smilea: :smilea: [/QUOT

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΛΑΓΙΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΛΑΓΙΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.:lol:
ΤΑ 20ΑΡΙΑ ΧΙΛ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΑ(ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΛΕΜΕ):eek:

el_hymador
12/12/2007, 11:25
Δοθεισης της ευκαιριας παντως, επιτρεψτε μου να πω οτι το ποδηλατο ειναι ικανο να προσφερει super συγκινησεις.... τολμω δε να πω οτι αυτες συγκρινονται με οτι μπορει να σου προσφερει μια μοτοσικλετα.

Πριν με αρχισετε σε παλιρροϊκες επιθεσεις ειρωνειας, μεγαλιθικου τυπου βρισιες και απαξιωτικα λιβελογραφηματα, αφηστε με να σας εξηγησω.


Πριν

Ξυπνουσα καθε πρωϊ και πηγαινα με την μοτοσικλετα στην δουλεια.
Η ιδια διαδρομη...βαριομουν και εγω και η μοτοσικλετα, κινηση, σιχτιρισματα, βενζινες...γκριζα ολα...εφτανα στην δουλεια...τα ιδια σκατα...


Μετα

Τις λιγες φορες που εχω επιχειρησει την ιδια διαδρομη με το ποδηλατο ολα ειναι διαφορετικα!

Πρωτα απο ολα νοιωθεις πως κανεις ενα ταξιδιωτικο Αθηνα - Βορειο Ακρωτηρι...πρεπει να υπερνικησεις την κουραση, την αδυναμια, την λιποψυχια σου (και τα λιπη σου γενικοτερα) για να βγαλεις την διαδρομη. its a mind game
Καθε χιλιομετρο που διανυεις ειναι και ενας προσωπικος αθλος.

Ψαχνεις να βρεις εναλλακτικες διαδρομες, να αποφυγεις τις ταφρους (που με την μοτοσικλετα ηταν απλως λακκουβες), τα φαναρια - εκετελεστικα αποσπασματα (που με την μοτοσικλετα ηταν απλως φαναρια) και οταν καβατζωσεις 40χ.α.ω σε καποια ευθεια-κατηφορα νοιωθεις οτι διακτινιζεσαι...(που με την μοτοσικλετα στα 150χ.α.ω. απλως χασμουριεσαι)

Βλεπεις πραγματα που πριν δεν τα εβλεπες.... εχεις ολο το χρονο αλλωστε

Αμα πιασεις ρυθμο πεφτεις σε μια εκστατικη κατασταση, τι να λεμε τωρα!! οι ενδορφινες και αλλες χημικες ενωσεις που εκκρινονται απο την ασκηση κανουν παρτυ μεσα σου, νοιωθεις πολυ χαϊ, νοιωθεις οτι εισαι μια ασταματητη ενργοπαραγωγος μηχανη, στανματανε οι σκεψεις....εισαι ενα αρχεγονο ον το οποιο με καθε συσπαση των μυωνων του επιβεβαιωνει την συμπαντικη συνειδητοτητα του..(καλα σταματαω...το γ@μησ@...)

Οταν φτανεις στην δουλεια, δεν εχει αγχος, ολα τα προβληματα και οι αναποδιες αντιμετοπιζονται στην πραγματικη τους διασταση και οχι με υστεριες και χ-π γιες...

Οι φερεμονες σου κατακλυζουν τον χωρο προς αγρα ξαναμενων θυληκων ...δεν το καταλαβαινουν, αλλα μια ακαταμαχητη ελξη τις ωθει κοντα σου προκειμενου να συνεβρεθουν με το παλλομενο κορμι σου (τι ειπα ο μαλακας....)

Κανεις οικονομια σε βενζινες

Κανεις μια πρωτης ταξεως ασκηση

κατα συνεπεια χανεις κιλα ...εμαι στα -5 πλεον(πως λεμε ειμαι στον οΝγκο) και αυτο χωρις να πλακωνομαι στα χιλιομετρα.

Αυτα τα ολιγα.


υ.γ. ειναι τραγικα επικινδυνο ομως....θελει δρομους χωρις κινηση γιατι αν με την μοτοσικλετα δεν σε υπολογιζαν μια, με το ποδηλατο απλως εισαι αορατος....μια ευτελης μορφη ζωης που εμποδιζει τα κυβικα των SUV να επιταχυνουν...και αυτοι ξερεις θα επιταχυνουν προκειμενου να αδραξουν λιγη προσκαιρη και απατηλη ηδονη κυριαρχιας στον δρομο, οποιοδηποτε και αν ειναι το κοστος!...πρεπει να πιασουν τοπο και τα τουβλα των euros που κατεθεσαν βλεπεις...

στα + η αντιμετωπιση των συναδελφων μοτοσικλετιστων που προσεχουν παρα πολυ, σου κανουν χωρο και σου λενε και μια καλη κουβεντα στα φαναρια....αμα βραζεις στο ιδιο καζανι, ετσι ειναι...



περα απο την ακατασχετη εμφατικη μπουρδολογια μου, δοκιμαστε το! και εγω ειχα ενδοιασμους στην αρχη, αλλα τωρα ολα ειναι crystal clear που λενε και στην Φθιωτιδα..

:wave2:

glanza2
12/12/2007, 12:16
[img=http://img150.imageshack.us/img150/6829/dsc04557bb1.th.jpg] (http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc04557bb1.jpg)

el_hymador
12/12/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
[img=http://img150.imageshack.us/img150/6829/dsc04557bb1.th.jpg] (http://img150.imageshack.us/my.php?image=dsc04557bb1.jpg)

πολυ καλο!

giant ειναι :confused:

SpineshankD
12/12/2007, 13:04
ΩΡΑΙΟΣ ρε φιλε hymador μαζι σου ειμαι με τα χιλια! ειναι καθαρα εγκεφαλικο θεμα, και η αισθηση που σου προσφερει μια ωραια ποδηλαταδα ειναι το κατι αλλο..

Ειδικα αν ειναι και σε εξοχη για να αναπνευσεις καθαρο αερα οταν ανοιξουν τα πλεμονια(αλεφαντος),γινεσαι αλλος ανθρωπος!!
και αντιθετα με τις μηχανες, η απουσια θορυβου μεσα στο δασος ειναι για μενα οτι καλυτερο!!
:beer: :beer: :beer: :beer: