PDA

View Full Version : fazer vs uno turbo



Σελίδες : [1] 2

flwros
11/12/2007, 20:12
σημερα τριτη καθως σχολασα απ την δουλεια βρεθηκα στο φαναρι στα καρφουρ πριν το σαρακακη διπλα διπλα μ ενα fazer καινουριο!!ο τυπος μου κανε νοημα μολις αναψε να πατησουμε,κατι πηγε να γινει αλλα δεν υπηρχε επαφη!!βεβαια προτου γινει οτιδηποτε τσεκαραμε τον δρομο οτι ηταν αδειος κ μετα εγινε οτι εγινε!παντα η ασφαλεια κ πολυ ωραιος ο τυπος!!
ειχε γουστο,αν φορουσα προγραμμα στο ουνο θα χε ακομα περισσοτερη πλακα!!
ολο αυτο ομως το αναφερω για τον λογο οτι οσο κουρασμενος,οσο φρονιμος,οσο ησυχος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος υπαρχουν παντα καποια πραγματα που σε κανουν κ τα ξεχνας ολα (βεβαια στα πλαισια της λογικης-της ανθρωπιας κ οχι της αλητειας)!!
οι κοντρες ειναι για ολους!ειναι μεσα μας!απλα καποιοι δεν ειναι γι αυτες:D

MikeG
11/12/2007, 21:34
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a06: :a56:

flwros
11/12/2007, 21:41
εσενα σου χω διαμερισμα στον ευαγγελισμο:cry:

yiagt
11/12/2007, 21:50
Θες να πεις οτι το fazer ασχολήθηκε με το Uno?





Δεν έχω καταλάβει κάτι εδώ πέρα?:rolleyes:

flwros
11/12/2007, 21:56
απλα ρε φιλαρακι εγινε καποιο σαλιαρισμα κ γουσταρισαμε!!δεν σκοτωσαμε κανεναν!!κ το παληκαρι φανηκε μηχανοβιος σωστος κ κυριος!!
τωρα οσον αναφορα το ουνο στο ιδιο φαναρι με τις ιδιες συνθηκες(δεν ειχε κινηση)εραψα πριν κατι μερες ενα z750!!κ λεω οτι καλο ειναι να μην προτρεπουμε βεβαια να γινονται κοντρες αλλα τονιζω οτι επειδη δεν γινεται αλλιως γιατι ετσι ειναι η φυση του ανθρωπου τουλαχιστον να περνονται οι απαρετητες προφυλαξεις:smilea:

dimokritos
11/12/2007, 21:58
ε αφού ελένξατε τον δρόμο, εντάξει... καλά κάνατε και την πήγατε την κόντρα..

α ρε κατακαημένοι :a31:

MikeG
11/12/2007, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
εσενα σου χω διαμερισμα στον ευαγγελισμο:cry:

Πρόσεχε μη καταλήξεις εσύ σε κανά Ευαγγελισμό ή ΚΑΤ. & να πας εσύ, τα'θελες και τα'παθες, εύχομαι όμως να μη πάει κανάς αθώος όπως συνήθως γίνεται..
Φλωρομαγκιές.....:mad:

el_hymador
11/12/2007, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
τωρα οσον αναφορα το ουνο στο ιδιο φαναρι με τις ιδιες συνθηκες(δεν ειχε κινηση)εραψα πριν κατι μερες ενα z750!!


πρπει να βαριεστε πολυ εσεις οι αυτοκινηταδες....σταυροβελονια το κεντησες το Ζ;

flwros
11/12/2007, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Πρόσεχε μη καταλήξεις εσύ σε κανά Ευαγγελισμό ή ΚΑΤ. & να πας εσύ, τα'θελες και τα'παθες, εύχομαι όμως να μη πάει κανάς αθώος όπως συνήθως γίνεται..
Φλωρομαγκιές.....:mad: ρε φιλε εχω κ ενα κτμ κ ενα παπι και και και....το κραξιμο δεν καταλαβαινω...κ εξηγησα πως εγινε...αθωα...περιπου!!
το τα θελα κ τα παθα δεν καταλαβα??

DimChios
11/12/2007, 22:11
Αυτος με το fazer Ηταν ο TROOPER!

Γνωστος κοντρακιας!

:smokin:














:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

div400
11/12/2007, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
ρε φιλε εχω κ ενα κτμ κ ενα παπι και και και....το κραξιμο δεν καταλαβαινω...κ εξηγησα πως εγινε...αθωα...περιπου!!
το τα θελα κ τα παθα δεν καταλαβα??

η διαφορά σου με μας τους υπόλοιπους ειναι οτι εμεις δεν βγάινουμε να παινευτούμε που ραψαμε....:rolleyes:

ειδικά οταν οι ''ραμνενοι'' μαλλον δεν εψαχναν για ''ραπτική''.....:rolleyes: :rolleyes:

αλλα αν σε ενδιαφέρουν τετοια αυθορμητα και αθωα, να πηγαίνεις στην κηφισίας (βραδυ). ακουσα για εναν ραπτη με husquarna....αλλα αυτός κάνει στραβοβελιωνες βεβαια....:lol:
:wave2:

div400
11/12/2007, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
..... στραβοβελιωνες ....

:confused: :confused:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: τι μλκς

DimChios
11/12/2007, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
..... να πηγαίνεις στην κηφισίας (βραδυ). ακουσα για εναν ραπτη με husquarna....αλλα αυτός κάνει στραβοβελιωνες βεβαια....:lol:
:wave2:


Που να τρεχεις να τον ψαχνεις αυτον!

Ειναι "αλλου" ο τυπος!

Τωρα τελευταια βαζει κοντρες με αεροπλανα και εχει μετακομισει προς Βενιζελος και Αραξο μερια!

:smokin:

flwros
11/12/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
η διαφορά σου με μας τους υπόλοιπους ειναι οτι εμεις δεν βγάινουμε να παινευτούμε που ραψαμε....

το παινεμα δεν θα γινοταν σε περιπτωση που δεν "θιγοταν" κατα καποιο τροπο ο κοπος μου γι αυτο το αμαξι (οτι κ να ναι)!καποιος φιλος παραπανω εγραψε οτι"Θες να πεις οτι το fazer ασχολήθηκε με το Uno?" γι αυτο εγινε ολο αυτο!!
το αυτο θα γινοταν κ για το μηχανακη μου βεβαια γιατι παλι εχω παλεψει να το φερω σε καποιο ξερωγω σταδιο που το θελω πχ λεμε....

liakaros
11/12/2007, 22:37
Εγω προχθες εβαλα το βαρκαντερο με ενα F-16block52+...

Ε,5 κολωνες της ΔΕΗ θα του της εριξα μες το νερο...

Ατσσσσσ...:smokin:

MikeG
11/12/2007, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
το παινεμα δεν θα γινοταν σε περιπτωση που δεν "θιγοταν" κατα καποιο τροπο ο κοπος μου γι αυτο το αμαξι (οτι κ να ναι)!καποιος φιλος παραπανω εγραψε οτι"Θες να πεις οτι το fazer ασχολήθηκε με το Uno?" γι αυτο εγινε ολο αυτο!!
το αυτο θα γινοταν κ για το μηχανακη μου βεβαια γιατι παλι εχω παλεψει να το φερω σε καποιο ξερωγω σταδιο που το θελω πχ λεμε....

Το σκεπτικό σου & αυτά που λες είναι εντελώς λάθος. & όχι μόνο με βάση εμένα αλλά με βάση το κοινό καλό! Για τις μ******κιες που γίνονται στους δρόμους καθημερινά υπαίτιες είναι τέτοιες λογικές. ΤΕΛΟΣ!:yuck:

liakaros
11/12/2007, 22:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Που να τρεχεις να τον ψαχνεις αυτον!

Ειναι "αλλου" ο τυπος!

Τωρα τελευταια βαζει κοντρες με αεροπλανα και εχει μετακομισει προς Βενιζελος και Αραξο μερια!

:smokin:

Που να δεις που εχει βαλει και βιντεακια στο youtube....

Οχι οτι κανει τπτ σπουδαιο βεβαια...αλλα αν τον δειτε εστω και σε ενα να φοραει κρανος και εξοπλισμο εγω θα κατσω να με γ@μησει ολο το φορουμ...:lol: :lol:

div400
11/12/2007, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Που να δεις που εχει βαλει και βιντεακια στο youtube....

Οχι οτι κανει τπτ σπουδαιο βεβαια...αλλα αν τον δειτε εστω και σε ενα να φοραει κρανος και εξοπλισμο εγω θα κατσω να με γ@μησει ολο το φορουμ...:lol: :lol:

μεγαλη μπουκια φαε.....:rolleyes: :D

''post saved for future reference''



:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :blush:

liakaros
11/12/2007, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
μεγαλη μπουκια φαε.....:rolleyes: :D

''post saved for future reference''



:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :blush:


:a4: :a4:

GIXXERAKIAS
11/12/2007, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το σκεπτικό σου & αυτά που λες είναι εντελώς λάθος. & όχι μόνο με βάση εμένα αλλά με βάση το κοινό καλό! Για τις μ******κιες που γίνονται στους δρόμους καθημερινά υπαίτιες είναι τέτοιες λογικές. ΤΕΛΟΣ!:yuck:

Λοιπον ποτε δεν εχω εμπλακει σε κατι εδω μεσα που να θιξει καποιον,αλλα εδω το σηκωνει η συζητηση.:D

Εσυ φιλτατε Mike g ποτε δεν εχεις στιψει το γκαζι ετσι χωρις λογο στο μπ@υρδελο σου?:winka:
Απλα αυτην την ερωτηση και τιποτα αλλο!:beer:

ps:Μπ@υρδελο λεγοντας οποιοδηποτε οχημα και αν εχεις η ειχες στο παρελθον με εννοια της αγανακτησης μου προς την απαντηση που εδωσες στηνη αρχη του ποστ αλλα και αυτην που εχω επισυναψει στο μυνημα μου.:winka:

ps2:Επειδη το λενε πολλοι εδω μεσα τωρα τελευταια,αν δεν σου ρεσει το θεμα μην απαντας,μην δημιουργεις ομως εναυσμα για αντιπαραθεση.:winka:

ps3:Oποιος το εχει κανει αυτο στην ζωη του,να ανοιξει δηλάδη (εστω και για πλακα η ξεκ@βλωμα) και κραζει τους αλλους που το κανουν,που να μην του ξανασηκωθει ποτε του ντιγκινταγκα!:smokin: :eyepop:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

DimChios
11/12/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Που να δεις που εχει βαλει και βιντεακια στο youtube....

Οχι οτι κανει τπτ σπουδαιο βεβαια...αλλα αν τον δειτε εστω και σε ενα να φοραει κρανος και εξοπλισμο εγω θα κατσω να με γ@μησει ολο το φορουμ...:lol: :lol:


Γμτ, λειπει και η εκπροσωπος μου στα Χανια να την εστελνα!

Ειναι Αθηνα για χειμωνα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






ξερεις ποια λεω φανταζομαι! :evil:

:bigcry: :bigcry:

liakaros
11/12/2007, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios




ξερεις ποια λεω φανταζομαι! :evil:

:bigcry: :bigcry:



Ναι χαρα μου ξερω:lol: :lol: :lol:

TROOPER
12/12/2007, 00:41
τι εγινε ρε ???

κι αλλο καρο με πατατες εμφανιστηκε ???

DimChios
12/12/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι εγινε ρε ???

κι αλλο καρο με πατατες εμφανιστηκε ???

Κοντρακια αλητη!

:smokin:

TROOPER
12/12/2007, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Κοντρακια αλητη!

:smokin:

α στα διαλα ρε !!!!

:a38: :a38: :a38:

DUKASII
12/12/2007, 09:08
HMARTON PIA ME AYTA TA TOYMPANA AMAXIA POY MAS PATANE OLOYS.
SIGA MEGALE ME TO UNO MH PERASES KAI KANA AEROPLANO...


KAI XORIS PROGRAMMA KIOLAS



MPAS EXYNE TOYS ORXEIS TOY OSO ESY ANOIGES TO KOYBADAKI SOY??




















Y.G. PROTEINO METAKOMISH STIS DIAMAXES.:lol:

costas81
12/12/2007, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
HMARTON PIA ME AYTA TA TOYMPANA AMAXIA POY MAS PATANE OLOYS.
SIGA MEGALE ME TO UNO MH PERASES KAI KANA AEROPLANO...

KAI XORIS PROGRAMMA KIOLAS

MPAS EXYNE TOYS ORXEIS TOY OSO ESY ANOIGES TO KOYBADAKI SOY??

Y.G. PROTEINO METAKOMISH STIS DIAMAXES.:lol:



και στεγνά βλέπω 20 σελίδες!!

MikeG
12/12/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Λοιπον ποτε δεν εχω εμπλακει σε κατι εδω μεσα που να θιξει καποιον,αλλα εδω το σηκωνει η συζητηση.:D

Εσυ φιλτατε Mike g ποτε δεν εχεις στιψει το γκαζι ετσι χωρις λογο στο μπ@υρδελο σου?:winka:
Απλα αυτην την ερωτηση και τιποτα αλλο!:beer:

ps:Μπ@υρδελο λεγοντας οποιοδηποτε οχημα και αν εχεις η ειχες στο παρελθον με εννοια της αγανακτησης μου προς την απαντηση που εδωσες στηνη αρχη του ποστ αλλα και αυτην που εχω επισυναψει στο μυνημα μου.:winka:

ps2:Επειδη το λενε πολλοι εδω μεσα τωρα τελευταια,αν δεν σου ρεσει το θεμα μην απαντας,μην δημιουργεις ομως εναυσμα για αντιπαραθεση.:winka:

ps3:Oποιος το εχει κανει αυτο στην ζωη του,να ανοιξει δηλάδη (εστω και για πλακα η ξεκ@βλωμα) και κραζει τους αλλους που το κανουν,που να μην του ξανασηκωθει ποτε του ντιγκινταγκα!:smokin: :eyepop:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:


Το έχω στρίψει φίλε μου το γκάζι & μάλιστα όχι μόνο μερικές φορές χωρίς λόγο. Ποτέ όμως σε κεντρικούς δρόμους, μεταξύ φαναριών, που πετάγονται από παντού σα τρελοί όλοι, μαζί και οι πεζοί. Ποτέ δε το έχω στρίψει για κόντρα, εκτός από όταν είχαμε παπάκια στο γήπεδο του χωριού. Έχω δει πολλές φορές να πέφτουν άτομα από τέτοιες μ****κιες εδώ στη παραλιακή του Ηρακλείου & έχω διαβάσει άπειρες φορές ότι σκοτώθηκαν. Το γκάζι το στρίβουμε εκεί που μας παίρνει και όχι μέσα στο κλεινόν άστυ. Πέρα από αυτά εμείς είμαστε που κράζουμε όλους τους κουτάκιδες που δεν οδηγούν σωστά & κάνουν ότι τους καβλ@σει αψηφώντας τους γύρω τους. Εμείς λοιπόν γιατί να το κάνουμε? Είμαστε διχασμένες προσωπικότητες?
Τέλος την άποψη μου θα τη γράφω & θα τη λέω πάντα όχι για να δημιουργώ αντιπαράθεση ή εντυπώσεις αλλά επειδή τη πιστεύω & επειδή βλέπω κάποια κακώς κείμενα. Αυτό το δεν δε σου αρέσει το θέμα μην απαντάς αποδεικνύει περίτρανα το σταρχιδισμό που έχει η κοινωνία μας & εμείς οι ίδιοι. Όχι ρε φίλε, το θέμα με αφορά γιατί δε γουστάρω να γίνονται καγκουριλίκια στη μέση ενός πολυσύχναστου δρόμου. Αν αυτό δε το καταλαβαίνεις εσύ & πολλοί άλλοι, που από ότι φαίνεται δεν, είναι δικαίωμα μου να προστατέψω το σωστό.
Αυτά τα λίγα φιλικά.

Στρίψε το γκάζι όταν θα πηγαίνεις στο χωριό σου από τον επαρχιακό αλλά και πάλι με σύνεση. Αλλιώς μπες σε μια πίστα & φάε το κεφάλι σου.

:wave2:

TROOPER
12/12/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
...................................................μπες σε μια πίστα & φάε το κεφάλι σου.

:wave2:

+10000000000000000000000000000000

:wave2:

dirtbird
12/12/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αυτος με το fazer Ηταν ο TROOPER!

Γνωστος κοντρακιας!

Eκτός εάν είχε κατεβάσει λίγο χωματάκι από τις βροχές....οπότε μετατρέπεται σε κοτ%κια....:D :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

























:a13: :a014: :a014:

Gandalf dr685sm
12/12/2007, 12:12
το όλο thread γιατί μου θυμίζει την ατάκα...

"πές μου αν είσαι άτριχος... αυτό πες μου μόνο!"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

Stergios69
12/12/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
"πές μου αν είσαι άτριχος... αυτό πες μου μόνο!"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf
''τέλος... '' :rotflmao:

AFTER
12/12/2007, 12:32
Καλα δεν μου κανει εντυπωση, αυτα τα Ζ750 σερνονται, ακομα και το uno 45 θα το περναγε

alex14
12/12/2007, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
το όλο thread γιατί μου θυμίζει την ατάκα...

"πές μου αν είσαι άτριχος... αυτό πες μου μόνο!"

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rolleyes:

flwros
13/12/2007, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι εγινε ρε ???

κι αλλο καρο με πατατες εμφανιστηκε ??? μιλησε κ το fz!!κατι απο θουβου μου θυμιζει το μηχανακι σου!!θβ=fz

flwros
13/12/2007, 01:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Έχω δει πολλές φορές να πέφτουν άτομα από τέτοιες μ****κιες εδώ στη παραλιακή του Ηρακλείου & έχω διαβάσει άπειρες φορές ότι σκοτώθηκαν.
ρε φιλε μας δουλευεις??επειδη δεν ξερετε το τι πινετε εκει στην κρητη κ πατε κ τρωτε τα μουτρα σας σε δρομους τριων μετρων πλατους ζαμπονιασμενοι δε παει να πει οτι ολη η κοινωνια ειναι χειροτερη απ την κρητη!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το γκάζι το στρίβουμε εκεί που μας παίρνει και όχι μέσα στο κλεινόν άστυ. στη μέση ενός πολυσύχναστου δρόμου. Αν αυτό δε το καταλαβαίνεις εσύ & πολλοί άλλοι, που από ότι φαίνεται δεν, είναι δικαίωμα μου να προστατέψω το σωστό.


:wave2: ναι!η καβαλας εχει 3μιση λωριδες κ εμοιαζε σαν εγκαταλλελημενη πολη εκεινη την στιγμη!!ουτε σπαω το αμαξι μου 24ωρες ουτε το μηχανακι μου!δεν ζω γι αυτο απλα το θεωρω οτι ειναι στην φυση του ανθρωπου...απλα!!

Ζεύκας
13/12/2007, 03:21
ναι ρε συ...στη φύση σου

αλλά βλέποντας την υπογραφή σου εσύ το'χεις κάνει επάγγελμα!

κ μπαίνεις στο moto.gr να πεις τι? έχω uno κ πέρασα σε κόντρα μια μηχανή?


ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!


τράβα πούλα μούρη σε φόρουμ με κουτάκια.κουτάκια σαν τη φόλα σου...

έχεις κ κτμ τρομάρα μου...

liakaros
13/12/2007, 05:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας


ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!

τράβα πούλα μούρη σε φόρουμ με κουτάκια.κουτάκια σαν τη φόλα σου...



Α,μπραβο...

Πες τα γιατι οσο το διαβαζω κρατιεμαι και γω να μην πεταξω τιποτα βαρυ...

flwros
13/12/2007, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι ρε συ...στη φύση σου

αλλά βλέποντας την υπογραφή σου εσύ το'χεις κάνει επάγγελμα!

κ μπαίνεις στο moto.gr να πεις τι? έχω uno κ πέρασα σε κόντρα μια μηχανή?


ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!


τράβα πούλα μούρη σε φόρουμ με κουτάκια.κουτάκια σαν τη φόλα σου...

έχεις κ κτμ τρομάρα μου... πως κανεις ετσι ρε φιλε??σε πιασαν οι ανασφαλειες σου??μη φοβασαι δεν θα το ξανακανω μπροστα στα ματια σου,η μαλλον μην περνας απο καβαλας!!ουτε μουρη πουλησα ουτε τπτ!!εσυ προσπαθεις να κερδισεις τις εντυπωσεις παιζοντας το κυριλεμανής!!ηρεμισε θα παθεις τπτ!!αντε...θα σε παω με κλειστη πιεση εσενα:eyepop:
ή με σουζα με το κτμ:cry: :cry: :cry:

CPANTELO
13/12/2007, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
πως κανεις ετσι ρε φιλε??σε πιασαν οι ανασφαλειες σου??μη φοβασαι δεν θα το ξανακανω μπροστα στα ματια σου,η μαλλον μην περνας απο καβαλας!!ουτε μουρη πουλησα ουτε τπτ!!εσυ προσπαθεις να κερδισεις τις εντυπωσεις παιζοντας το κυριλεμανής!!ηρεμισε θα παθεις τπτ!!αντε...θα σε παω με κλειστη πιεση εσενα:eyepop:
ή με σουζα με το κτμ:cry: :cry: :cry:

Καλα συγνωμη θες να μας πεις οτι με uno τσαγιασες Z απο σταση???

Ο οδηγος του Z το ξερει???

Οδηγας και μηχανη και λες τετοια πραγματα???

Σοβαρεψου!!!!

trigger
13/12/2007, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι ρε συ...στη φύση σου

αλλά βλέποντας την υπογραφή σου εσύ το'χεις κάνει επάγγελμα!

κ μπαίνεις στο moto.gr να πεις τι? έχω uno κ πέρασα σε κόντρα μια μηχανή?


ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!


τράβα πούλα μούρη σε φόρουμ με κουτάκια.κουτάκια σαν τη φόλα σου...

έχεις κ κτμ τρομάρα μου...



Αρχικά δημιουργήθηκε από CPANTELO
Καλα συγνωμη θες να μας πεις οτι με uno τσαγιασες Z απο σταση???

Ο οδηγος του Z το ξερει???

Οδηγας και μηχανη και λες τετοια πραγματα???

Σοβαρεψου!!!!



+660


:a41:

MikeG
13/12/2007, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
ρε φιλε μας δουλευεις??επειδη δεν ξερετε το τι πινετε εκει στην κρητη κ πατε κ τρωτε τα μουτρα σας σε δρομους τριων μετρων πλατους ζαμπονιασμενοι δε παει να πει οτι ολη η κοινωνια ειναι χειροτερη απ την κρητη!!!


ναι!η καβαλας εχει 3μιση λωριδες κ εμοιαζε σαν εγκαταλλελημενη πολη εκεινη την στιγμη!!ουτε σπαω το αμαξι μου 24ωρες ουτε το μηχανακι μου!δεν ζω γι αυτο απλα το θεωρω οτι ειναι στην φυση του ανθρωπου...απλα!!

Ένα...Στην Αθήνα ξέρεις πόσοι τρώνε τα μούτρα τους κάθε μέρα στις δρομάρες σας που λες...?
Ρε κακομοίρι, (ο χαρακτηρισμός δίκαιος) δε μπορούσε δηλαδή εκείνη τη στιγμή στη Καβάλας να βγει κάποιος από ένα στενό ή να περνάει ένας πεζός αφού όπως λες δεν είχε κίνηση..? Αλλά έτσι είναι ο βλάχος (αν και εδώ προσβάλλω τους ανθρώπους με τέτοια καταγωγή) ο νεοέλληνας. Τράβα πάρε αμπάριζα καμιά κολώνα να ησυχάσουμε. Άντε μπράβο!
& άμα δε καταλαβαίνεις τι σου γράφουν μη προσπαθείς να απαντήσεις.
ΤΕΛΟΣ.

Ζεύκας
13/12/2007, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
πως κανεις ετσι ρε φιλε??σε πιασαν οι ανασφαλειες σου??μη φοβασαι δεν θα το ξανακανω μπροστα στα ματια σου,η μαλλον μην περνας απο καβαλας!!ουτε μουρη πουλησα ουτε τπτ!!εσυ προσπαθεις να κερδισεις τις εντυπωσεις παιζοντας το κυριλεμανής!!ηρεμισε θα παθεις τπτ!!αντε...θα σε παω με κλειστη πιεση εσενα:eyepop:
ή με σουζα με το κτμ:cry: :cry: :cry:


1.Ξανακάντο μπροστά μου.χέστηκα.
2.Περνάω κάθε μέρα από Καβάλας.Με το παπί μου.Κ ξέρω ότι στα φανάρια του Σαρακάκη πηγαινοέρχονται φοιτητές επειδή εκεί είναι το Γεωπονικό κ ένα παράρτημα του ΤΕΙ. Κ γενικά πας σαν μαλάκας κ κάνεις κόντρες μέρα μεσημέρι στην Καβάλας...αλλά συγνώμη...είναι στο αίμα σου...

3.Κουτάκια(γιατί μηχανόβιος δεν είσαι) εγώ κόντρα με UNO (θου κύριε...) δε βάζω!
Είναι θέμα αξιοπρέπιας!! Εγώ κυνηγιέμαι με καινούρια Μ5 στην εθνική σε ρεπρίζ 200-250 και
θα ασχοληθώ με UNO?

4.Μπήκα ποτέ στο φόρουμ των bmw να πω: ρε θύματα κυνήγαγα με την 600άρα μου το υπεραυτοκίνητο σας των 507 αλόγων!?
Αφού μαλακία έκανα,αλλά όχι τόση όση η δικιά σου!

Πας κ ρίχνεις λεφτά στο Uno...κοιτάχτε ανωμαλίες...καλά υπάρχουν κ χειρότερες...
Το 2003 κατέβαινε Yugo στη Βούτα με μοτέρ από Integrale κ γιατί? για μια ευθεία...

Μάθαν όλες οι κλανιές να κάνουν το 1/4 του μιλίου σε γαμάτους χρόνους,ρίχνουν του κόσμου τα λεφτά γιατί? Για μια γ@μημένη ευθεία!

Αυτά τα λίγα γιατί κρατιέμαι, γιατί έχεις κ ktm, κ τα ktm τα σέβομαι, εσένα πάλι χεσμένο σ'έχω όπως όλοι εδω μέσα...

Cpt. Haddock
13/12/2007, 10:35
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


114232

AFTER
13/12/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας


Μάθαν όλες οι κλανιές να κάνουν το 1/4 του μιλίου σε γαμάτους χρόνους,ρίχνουν του κόσμου τα λεφτά γιατί? Για μια γ@μημένη ευθεία!




Μολις διατυπωσες το 99% της αυτοκινητιστικης παιδειας
Ολα αυτα τα πανακριβα αμαξια που βλεπεις στους δρομους, νομιζεις οτι τα εχουν παρει για να στριβουν?
Ολοι με τα 0-100 ασχολουνται, αν ειναι 8.7'' ή 8.6''
Συζητησεις επι συζητησεων, για κατι το οποιο δεν ειναι ποτε στανταρντ, γιατι πολυ απλα ο κατασκευαστης λεει οτι θελει
Δεν ασχολειται κανεις ουτε με φρενα/αναρτησεις, με τιποτα
Μονο με κατι πολυεστερικες κατασκευες που ειναι σημαια για τους υπερκαγκουρες ολου του κοσμου
Σημα κατατεθεν, η αεροτομη σιδερωστρα στο πορτ μπαγκαζ

Εγω παντως κατι αλλο βλεπω και γελαω
Καποτε 100 ιπποι ηταν πολυ καλοι για ενα μικρο αμαξι
Ενα τωρινο μικρο, ουτε με 150 αλογα δεν το φτανει το παλιο, και αυτο λογω βαρους

Cpt. Haddock
13/12/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μολις διατυπωσες το 99% της αυτοκινητιστικης παιδειας
Ολα αυτα τα πανακριβα αμαξια που βλεπεις στους δρομους, νομιζεις οτι τα εχουν παρει για να στριβουν?
Ολοι με τα 0-100 ασχολουνται, αν ειναι 8.7'' ή 8.6''

Η βούτα τι είναι ρε Γιώργο; Κατι διαφορετικό;

Η η αύρα (παλιότερα)

:sick:

zephyr1
13/12/2007, 11:02
flwros στο αβαταρ εσυ εισαι?:confused:

Συγνωμη για το σπαμ.

Nefos
13/12/2007, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μολις διατυπωσες το 99% της αυτοκινητιστικης παιδειας
Ολα αυτα τα πανακριβα αμαξια που βλεπεις στους δρομους, νομιζεις οτι τα εχουν παρει για να στριβουν?
Ολοι με τα 0-100 ασχολουνται, αν ειναι 8.7'' ή 8.6''
Συζητησεις επι συζητησεων, για κατι το οποιο δεν ειναι ποτε στανταρντ, γιατι πολυ απλα ο κατασκευαστης λεει οτι θελει
Δεν ασχολειται κανεις ουτε με φρενα/αναρτησεις, με τιποτα
Μονο με κατι πολυεστερικες κατασκευες που ειναι σημαια για τους υπερκαγκουρες ολου του κοσμου
Σημα κατατεθεν, η αεροτομη σιδερωστρα στο πορτ μπαγκαζ

Εγω παντως κατι αλλο βλεπω και γελαω
Καποτε 100 ιπποι ηταν πολυ καλοι για ενα μικρο αμαξι
Ενα τωρινο μικρο, ουτε με 150 αλογα δεν το φτανει το παλιο, και αυτο λογω βαρους

Νταξ....
δεν είναι ακριβώς έτσι....εγώ το τουτού μου το απολαμβάνω πιο πολύ στις στροφές παρά στις ευθείες τις οποίες θεωρώ βαρετές...άλλωστε εκεί είναι η απόλαυση....
τώρα για κόντρες,ευθείες και 0-100 και τέτοια δεν ασχολούμαι...που να σπας μοτέρ...καλύτερα για την πάρτη σου μπας και μάθεις και πως στρίβει το ρημάδι...όχι?

idi
13/12/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Μολις διατυπωσες το 99% της αυτοκινητιστικης παιδειας
Ολα αυτα τα πανακριβα αμαξια που βλεπεις στους δρομους, νομιζεις οτι τα εχουν παρει για να στριβουν?
Ολοι με τα 0-100 ασχολουνται, αν ειναι 8.7'' ή 8.6''
Συζητησεις επι συζητησεων, για κατι το οποιο δεν ειναι ποτε στανταρντ, γιατι πολυ απλα ο κατασκευαστης λεει οτι θελει
Δεν ασχολειται κανεις ουτε με φρενα/αναρτησεις, με τιποτα
Μονο με κατι πολυεστερικες κατασκευες που ειναι σημαια για τους υπερκαγκουρες ολου του κοσμου
Σημα κατατεθεν, η αεροτομη σιδερωστρα στο πορτ μπαγκαζ

Εγω παντως κατι αλλο βλεπω και γελαω
Καποτε 100 ιπποι ηταν πολυ καλοι για ενα μικρο αμαξι
Ενα τωρινο μικρο, ουτε με 150 αλογα δεν το φτανει το παλιο, και αυτο λογω βαρους

ΝΤΑΞ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΒΟΥ ΤΟ ΔΙΚΙΟ... ΚΑΙ ΤΟ 99% ΤΩΝ "ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ"ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ... ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ 0-100 Ή 0-200 Ή 300.... ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΑΠΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΦΡΕΝΑ ΚΤΛ....

ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ...

Gandalf dr685sm
13/12/2007, 11:16
spam mode: ....΄

"είμαι 75 κιλά τώρα και είμαι στον όγκο"


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

AFTER
13/12/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
Νταξ....
δεν είναι ακριβώς έτσι....εγώ το τουτού μου το απολαμβάνω πιο πολύ στις στροφές παρά στις ευθείες τις οποίες θεωρώ βαρετές...άλλωστε εκεί είναι η απόλαυση....
τώρα για κόντρες,ευθείες και 0-100 και τέτοια δεν ασχολούμαι...που να σπας μοτέρ...καλύτερα για την πάρτη σου μπας και μάθεις και πως στρίβει το ρημάδι...όχι?

Εισαι στο 1%


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Η βούτα τι είναι ρε Γιώργο; Κατι διαφορετικό;

Η η αύρα (παλιότερα)

:sick:

Το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι?
Οτι ολοι αυτοι οι καγκουρες που μαζευονται εκει, δεν το εχουν σε τιποτα να σε ριξουν ωστε να αναδειχθουν ''πιο μουρατοι''

Δεν ειμαι κατα μιας ακακης και ακινδυνης κοντρουλας, αλλα σημαντικο ειναι ο χωρος και ο χρονος

AFTER
13/12/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΝΤΑΞ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΒΟΥ ΤΟ ΔΙΚΙΟ... ΚΑΙ ΤΟ 99% ΤΩΝ "ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ"ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ... ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ 0-100 Ή 0-200 Ή 300.... ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΑΠΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΦΡΕΝΑ ΚΤΛ....

ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ...


Α ναι, εννοειται
Μην νομιζουμε οτι ειμαστε αγιοι και εμεις
Το ποσοστο ειναι μαλλον μεγαλυτερο απο το 99% που ειπα πριν

liakaros
13/12/2007, 13:31
Ρε κοπελια ελεος...

Ειμαστε σε μοτοτσυκλετικο φορουμ και ασχολουμαστε με τον καθε ''Στεφανακη'' και το uno του...

Εχουμε τρελαθει τελειως???

flwros
13/12/2007, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
1.Ξανακάντο μπροστά μου.χέστηκα.
2.Περνάω κάθε μέρα από Καβάλας.Με το παπί μου.Κ ξέρω ότι στα φανάρια του Σαρακάκη πηγαινοέρχονται φοιτητές επειδή εκεί είναι το Γεωπονικό κ ένα παράρτημα του ΤΕΙ. Κ γενικά πας σαν μαλάκας κ κάνεις κόντρες μέρα μεσημέρι στην Καβάλας...αλλά συγνώμη...είναι στο αίμα σου..
ρε φιλαρακο σαν μπροστα να σουνα!!!δουλευω εκει απο 15χρονων!!!ξερω τι γινεται κ τι φοιτητες κ γεωπονικα κ δε ξερω γω τι!!ουτε μεσημερι ηταν ουτε κοσμο ειχε ουτε κινηση!!ταιριαξε κ πατησαμε 1ες 2ες κ λιγο 3ες!!τι εγινε??????????



Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας

3.Κουτάκια(γιατί μηχανόβιος δεν είσαι) εγώ κόντρα με UNO (θου κύριε...) δε βάζω!
Είναι θέμα αξιοπρέπιας!! Εγώ κυνηγιέμαι με καινούρια Μ5 στην εθνική σε ρεπρίζ 200-250 και
θα ασχοληθώ με UNO?
δεν σε ρωτησα κ ουτε σε πιεσα να ανοιξουμε με το ουνο κ ουτε ζητησα την γνωμη σου για το πως βλεπεις το ουνο σαν αμαξι!!!γιατι τοση κωλοκαουρα???κ για το ποσο μηχανοβιος ειμαι το ξερω εγω κ δεν θα κατσω να στο αναλυσω

υ.γ. αφου περνας οπως λες καθε μερα με το παπι στην καβαλας εγω ειμαι αυτος με κοκκινη φορμα κ σογκοκου που κατεβαινει με 100+αντιθετα!!αυτο γιατι δεν το κατακρινεις??
υ.γ.2.ουτε ο νιαου στο παιζω τωρα ουτε τπτ!!ο καθενας αντιδρα αναλογα με βιωματα κ το ξεχωριστο δικο του σκεπτικο



Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας

Πας κ ρίχνεις λεφτά στο Uno...κοιτάχτε ανωμαλίες...καλά υπάρχουν κ χειρότερες...
Το 2003 κατέβαινε Yugo στη Βούτα με μοτέρ από Integrale κ γιατί? για μια ευθεία...

λεμε τωρα,οτι εβρισκες ενα σαμουραι σε καλη τιμη κ ειχες την δυνατοτητα να κανεις κατι πανω σε αυτο που θα σε κανε να γουσταρισεις την ωρα κ την στιγμη που εμπλεξες κ ταλαιπωρησε εως οτου γινει αυτο που θες!!αυτο τι θα ηταν???ομαλο??????????


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας

Αυτά τα λίγα γιατί κρατιέμαι, γιατί έχεις κ ktm, κ τα ktm τα σέβομαι, εσένα πάλι χεσμένο σ'έχω όπως όλοι εδω μέσα... κ εγω οσο μπορουσα το κρατησα σ ενα επιπεδο:beer:

flwros
13/12/2007, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εισαι στο 1%



Το προβλημα μου ξερεις ποιο ειναι?
Οτι ολοι αυτοι οι καγκουρες που μαζευονται εκει, δεν το εχουν σε τιποτα να σε ριξουν ωστε να αναδειχθουν ''πιο μουρατοι''
ρε φιλαρακι σε συνεργειο δουλευω!!μονος μου εφτιαξα ενα αμαξι για παρτη μου κ δεν εχω αναγκη να δειξω σε κανεναν τπτ!!εγω να μαι καλα,μη στραβωνεις


Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Δεν ειμαι κατα μιας ακακης και ακινδυνης κοντρουλας, αλλα σημαντικο ειναι ο χωρος και ο χρονος το εξηγησα στην αρχη ολο αυτο

paramedic
13/12/2007, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
flwros στο αβαταρ εσυ εισαι?:confused:

Συγνωμη για το σπαμ.
Αυτός είναι ο Μπάμπης ο σεξολόγος(εμπειρικός όπως λέει). Γνωστος(ψυχικά ασθενής προφανώς που τον εκμεταλεύονται άτομα σαν την Αννίτα) χρόνια τώρα.

Πάντως φίλε μου εγώ που έχω Ζ όταν βλέπω τουτούνι να γκαζώνει για κόντρα απλά γελάω...
Δεν αξίζει να κάνεις κόντρα με κουτί...δεν έχει φάση..
Άκου νικάει το Ζ με το UNO!!! Μπα σε καλό σου με έκανες και γέλασα χαζούλικο....

Ζεύκας
13/12/2007, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
ρε φιλαρακο σαν μπροστα να σουνα!!!δουλευω εκει απο 15χρονων!!!ξερω τι γινεται κ τι φοιτητες κ γεωπονικα κ δε ξερω γω τι!!ουτε μεσημερι ηταν ουτε κοσμο ειχε ουτε κινηση!!ταιριαξε κ πατησαμε 1ες 2ες κ λιγο 3ες!!τι εγινε??????????

τι έγινε? έχεις ιδέα μια τετρακύλινδρη μηχανή 100 ίππων που φτάνει η 2α της? πατήσατε κ 3ες...


Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
δεν σε ρωτησα κ ουτε σε πιεσα να ανοιξουμε με το ουνο κ ουτε ζητησα την γνωμη σου για το πως βλεπεις το ουνο σαν αμαξι!!!γιατι τοση κωλοκαουρα???κ για το ποσο μηχανοβιος ειμαι το ξερω εγω κ δεν θα κατσω να στο αναλυσω

υ.γ. αφου περνας οπως λες καθε μερα με το παπι στην καβαλας εγω ειμαι αυτος με κοκκινη φορμα κ σογκοκου που κατεβαινει με 100+αντιθετα!!αυτο γιατι δεν το κατακρινεις??
υ.γ.2.ουτε ο νιαου στο παιζω τωρα ουτε τπτ!!ο καθενας αντιδρα αναλογα με βιωματα κ το ξεχωριστο δικο του σκεπτικο

με προκαλεσες με το κουτί σου,μη με κανεις να παραθεσω λόγια από παλιό σου ποστ.

υ.γ. εδώ σε προσκυνάω...
υ.γ.2. αυτές τις παπαροφιλοσοφιες να τις πεις σε καμια 18χρονη να το παίξεις μορφωμένος


Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
λεμε τωρα,οτι εβρισκες ενα σαμουραι σε καλη τιμη κ ειχες την δυνατοτητα να κανεις κατι πανω σε αυτο που θα σε κανε να γουσταρισεις την ωρα κ την στιγμη που εμπλεξες κ ταλαιπωρησε εως οτου γινει αυτο που θες!!αυτο τι θα ηταν???ομαλο??????????

κ εγω οσο μπορουσα το κρατησα σ ενα επιπεδο:beer:

άμα γουστάρεις να ρίχνεις λεφτά σ'αυτό που έχεις μαγκιά σου κ χαρά σου.
αλλά μη μας κορδώνεσαι σα το παγώνι...ένα χρέπι εχεις...

KeLeYTiS
13/12/2007, 22:39
Να υποθεσω οτι εσεις που πηρατε μια μηχανη ετοιμη 200 αλογων και 14000 ευρω ειστε πιο μαγκες ?

Δεν ειμαι υπερ του παιδιου με το ουνο αλλα γιατι τον κοιτατε υποτιμητικα για το αυτοκινητο του ?

Για την πραξη του θα καταλαβαινα αν το κανατε ... για το αυτοκινητο και για το τι καβαλαει και πως το εχει κανει οχι ....

Ζεύκας
13/12/2007, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Να υποθεσω οτι εσεις που πηρατε μια μηχανη ετοιμη 200 αλογων και 14000 ευρω ειστε πιο μαγκες ?

Δεν ειμαι υπερ του παιδιου με το ουνο αλλα γιατι τον κοιτατε υποτιμητικα για το αυτοκινητο του ?

Για την πραξη του θα καταλαβαινα αν το κανατε ... για το αυτοκινητο και για το τι καβαλαει και πως το εχει κανει οχι ....


είπαμε,να ρίχνει λεφτά σε ότι γουστάρει κ μαγκιά του στην τελική

αλλά ρε συ βγαίνουμε και λέμε πάτησα ενα gsxr, έραψα ένα m3 κτλ?

τρώγεται το παλικάρι να τα ακούσει!

TROOPER
14/12/2007, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
μιλησε κ το fz!!κατι απο θουβου μου θυμιζει το μηχανακι σου!!θβ=fz

ελα ηρεμησε και με πατατες δεν αντιδικω.

:a9:

Aggelos_SV
14/12/2007, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros


υ.γ. αφου περνας οπως λες καθε μερα με το παπι στην καβαλας εγω ειμαι αυτος με κοκκινη φορμα κ σογκοκου που κατεβαινει με 100+αντιθετα!!αυτο γιατι δεν το κατακρινεις??




Ρε Respeeeeeeeeeeeeeeeeect ακούς??

Αν θες κάνα αυτοκόλλητο για τον τράκτορα πέρνα μια βόλτα από Αθήνα:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:


Φλώρε είσαι τραγικός μαλάκας:yuck: Εν συντομία τριμάλακας

mats8282
14/12/2007, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
σημερα τριτη καθως σχολασα απ την δουλεια βρεθηκα στο φαναρι στα καρφουρ πριν το σαρακακη διπλα διπλα μ ενα fazer καινουριο!!........................ειχε γουστο,αν φορουσα προγραμμα στο ουνο θα χε ακομα περισσοτερη πλακα!!


Εγω απο ολα αυτα 2 αποριες εχω.....Θα προσπερασω τις αποψεις πανω στο θεμα αν ειναι σωστο ή οχι και θα σχολιασω αυτα που μας λες για δεδωμενα.

1η τα εριξες με το Uno σε Ζ και τα εφαγες απο <<καινουργιο Fazer>> απο σταση(ειπες 1ες-2ες λιγο 3ες)

Δηλαδη φιλε πρεπει να κανει κατω απο 3-3.5sec το Uno τα 100 ε?Και περναει 105 αλογα μηχανακι ενω χανει απο 90 πανω κατω ροδα,καινουργιο κιολας.Μηπως του φορας και μπαλονια οταν πας στην δουλεια σου για να περιορισεις το σπινιαρισμα?



2η Με ενα προγραμμα ποσα αλογα θα παρει το Uno?100-150 :lol: ?Αμα ειναι τοσο κωλοφτιαγμενο που περναει Z,απο σταση, και παιζει με Fazer δεν του εχεις ηδη προγραμμα?



Μου θυμιζεις ενα γνωστο μου που με Fazer περναγε οτι εβρισκε μπροστα του.Καθε μερα εκανε κοντρες στον υπνο του με οτι υπηρχε στον δρομο και το παταγε......Με λιγα λογια καλο το Unο και εμενα μου αρεσει αλλα για να ισχυουνε αυτα που λες και ειδικα απο σταση πρεπει να βγαζει 250 αλογα πανω κατω,ελαφρωμενο και να ειναι στημενο για dragster,ραμμενο αμαξωμα σχεσεις λαστιχα κτλ κτλ, οχι να πηγαινεις στην δουλεια σου και να κανεις κοντρες στην Καβαλας.




Θα χαρω να με βγαλεις λαθος :wave2:

Greg61
17/12/2007, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
πως κανεις ετσι ρε φιλε??σε πιασαν οι ανασφαλειες σου??μη φοβασαι δεν θα το ξανακανω μπροστα στα ματια σου,η μαλλον μην περνας απο καβαλας!!ουτε μουρη πουλησα ουτε τπτ!!εσυ προσπαθεις να κερδισεις τις εντυπωσεις παιζοντας το κυριλεμανής!!ηρεμισε θα παθεις τπτ!!αντε...θα σε παω με κλειστη πιεση εσενα:eyepop:
ή με σουζα με το κτμ:cry: :cry: :cry:

Γιατί το αποπαίρνετε το παιδί ρε συνάδελφοι;
Δέν βλέπετε που, σώνει και καλά θέλει να βάλει την άδεια του uno;
Δηλαδή, θέλει να μας κάνει δώρο ένα αμάξι (για να το πουλήσουμε) και σείς τον μαλώνετε; Παλιόπαιδα!

Έλα παληκάρι μου εσύ, πάρε και το καραφτιαγμένο σου, το καμάρι σου, ανέβασε και τις πιέσεις σου, φόρα τα προγράμματά σου, πάρε και το λάπτοπ δίπλα για επιτόπου σετάρισμα (τι; δέν έχεις; ) βάλε και σλίκ λάστιχα για να μή γλυστράς, κι όποτε είσαι έτοιμος, έλα να σε μπάσω εγώ στο παλιό αεροδρόμιο. Εκεί, ο μόνος κίνδυνος είναι οι γλάροι, άρα έχεις ένα ατού υπέρ σου!

...κι αφού έραψες Ζ και fazer, εμένα με το ταπεινό και μαμά χορνέτ μ' έχεις στα σίγουρα!.... τί λές φλώρε;

Operater
17/12/2007, 13:27
:rolleyes:

Έχω μείνει άφωνος!.... :eyepop:

CPANTELO
17/12/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εγω απο ολα αυτα 2 αποριες εχω.....Θα προσπερασω τις αποψεις πανω στο θεμα αν ειναι σωστο ή οχι και θα σχολιασω αυτα που μας λες για δεδωμενα.

1η τα εριξες με το Uno σε Ζ και τα εφαγες απο <<καινουργιο Fazer>> απο σταση(ειπες 1ες-2ες λιγο 3ες)

Δηλαδη φιλε πρεπει να κανει κατω απο 3-3.5sec το Uno τα 100 ε?Και περναει 105 αλογα μηχανακι ενω χανει απο 90 πανω κατω ροδα,καινουργιο κιολας.Μηπως του φορας και μπαλονια οταν πας στην δουλεια σου για να περιορισεις το σπινιαρισμα?



2η Με ενα προγραμμα ποσα αλογα θα παρει το Uno?100-150 :lol: ?Αμα ειναι τοσο κωλοφτιαγμενο που περναει Z,απο σταση, και παιζει με Fazer δεν του εχεις ηδη προγραμμα?



Μου θυμιζεις ενα γνωστο μου που με Fazer περναγε οτι εβρισκε μπροστα του.Καθε μερα εκανε κοντρες στον υπνο του με οτι υπηρχε στον δρομο και το παταγε......Με λιγα λογια καλο το Unο και εμενα μου αρεσει αλλα για να ισχυουνε αυτα που λες και ειδικα απο σταση πρεπει να βγαζει 250 αλογα πανω κατω,ελαφρωμενο και να ειναι στημενο για dragster,ραμμενο αμαξωμα σχεσεις λαστιχα κτλ κτλ, οχι να πηγαινεις στην δουλεια σου και να κανεις κοντρες στην Καβαλας.




Θα χαρω να με βγαλεις λαθος :wave2:

Aκομα και με 400 αλογα.....
παλι θα τους εκλανε τα @ρχιδι@!!!!!!!

Ειδικα αυτο που ειπε για 2ρες και 3ες ειχε πολυ πλακα......... Απλα ο ανθρωπος ζει σε εναν δικο του κοσμο οπου ολα ειναι αναποδα..... ακομα και τα χρεπια με 10 κιλα ανα ιππο εχουν μηχανες απο σταση!!!!!! Ρε μπας και τα εβαλε με κανα ζετακι ή μπομπο και μπερδευτηκε?

MikeG
17/12/2007, 14:21
Ακόμα ασχολείστε μα μ@λ@κίες....? :confused: :(

CPANTELO
17/12/2007, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ακόμα ασχολείστε μα μ@λ@κίες....? :confused: :(

Εχεις απολυτο δικιο αλλα εχει γελιο η υποθεση!!!

CIRUS
17/12/2007, 14:49
Και εγω μια φορά με το NEXUS SCOOTERΑΚΙ μου (250cc παρακαλω) εβαλα κοντρα με μια ferrari και την εσκισα μεσα στην αθηνα στην πετρου ραλλη, προσεχαμε παντα βεβαια και δεν χτυπησαμε κανενα κοιταξαμε να το οργανωσουμε σωστα δεν περναγε κανενας εκεινη την ωρα ειχαμε φωναξει δυνατα πριν ξεκινησουμε καντε στην ακρη ολοι θα κανουμε κοντρα και ετσι ηταν ασφαλες στα πρωτα μετρα μου εριξε λιγακι αλλα μετα μπηκε μπροστα του ενας διαδηλωτης που φωναζε κατι για σφαλιστικο και μ@λακιες που δεν ειχε ακουσει την ανακοινωση μας (τι μ@λακας και αυτος, αφου ειχαμε ξελαρυγγιαστει κουφος ηταν?) και εκοψε η ferrari και του εριξα παιδια στα αυτια, τον γ@μησα, αλλα τον παραδεχομαι ηταν κυριος δωσαμε τα χερια μετα και ξανακανονισαμε για αλλη μερα, δεν βαζω κοντρες γενικα αλλα να, ειναι στο αιμα του ανθρωπου πιστευω και καμοια φορα σου βγαινει!!!!

flwros
17/12/2007, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greg61
Γιατί το αποπαίρνετε το παιδί ρε συνάδελφοι;
Δέν βλέπετε που, σώνει και καλά θέλει να βάλει την άδεια του uno;
Δηλαδή, θέλει να μας κάνει δώρο ένα αμάξι (για να το πουλήσουμε) και σείς τον μαλώνετε; Παλιόπαιδα!

Έλα παληκάρι μου εσύ, πάρε και το καραφτιαγμένο σου, το καμάρι σου, ανέβασε και τις πιέσεις σου, φόρα τα προγράμματά σου, πάρε και το λάπτοπ δίπλα για επιτόπου σετάρισμα (τι; δέν έχεις; ) βάλε και σλίκ λάστιχα για να μή γλυστράς, κι όποτε είσαι έτοιμος, έλα να σε μπάσω εγώ στο παλιό αεροδρόμιο. Εκεί, ο μόνος κίνδυνος είναι οι γλάροι, άρα έχεις ένα ατού υπέρ σου!

...κι αφού έραψες Ζ και fazer, εμένα με το ταπεινό και μαμά χορνέτ μ' έχεις στα σίγουρα!.... τί λές φλώρε; επειδη ξεφευγει το πραμα...δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα παω κ με οπισθεν!!βαζω προγραμμα κ παμε!!θα χαρω παρα πολυ να μου παρεις κ τα σωβρακα οχι μονο την αδεια!!!οπου θες κ χωρις μπαλονια!!δεν προκαλεσα κανεναν αλλα τελικα η λεξη flwros ανηκει σε πολλους αλλους εκτος απο μενα!!
πεσμου που κ ποτε!!εγω σε καμια βδομαδα θα μαι ετοιμος!!!
επαναλαμβανω..δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα οτι ωρα γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Operater
17/12/2007, 15:42
Λάθος λόγια και λάθος άνθρωπο διάλεξες... :rolleyes:

flwros
17/12/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Και εγω μια φορά με το NEXUS SCOOTERΑΚΙ μου (250cc παρακαλω) εβαλα κοντρα με μια ferrari και την εσκισα μεσα στην αθηνα στην πετρου ραλλη, προσεχαμε παντα βεβαια και δεν χτυπησαμε κανενα κοιταξαμε να το οργανωσουμε σωστα δεν περναγε κανενας εκεινη την ωρα ειχαμε φωναξει δυνατα πριν ξεκινησουμε καντε στην ακρη ολοι θα κανουμε κοντρα και ετσι ηταν ασφαλες στα πρωτα μετρα μου εριξε λιγακι αλλα μετα μπηκε μπροστα του ενας διαδηλωτης που φωναζε κατι για σφαλιστικο και μ@λακιες που δεν ειχε ακουσει την ανακοινωση μας (τι μ@λακας και αυτος, αφου ειχαμε ξελαρυγγιαστει κουφος ηταν?) και εκοψε η ferrari και του εριξα παιδια στα αυτια, τον γ@μησα, αλλα τον παραδεχομαι ηταν κυριος δωσαμε τα χερια μετα και ξανακανονισαμε για αλλη μερα, δεν βαζω κοντρες γενικα αλλα να, ειναι στο αιμα του ανθρωπου πιστευω και καμοια φορα σου βγαινει!!!! εσυ αν υπηρχε κ με βοηθητικες μοτο θα το επερνες!!κουλομαρια!!!φλωρε

flwros
17/12/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Λάθος λόγια και λάθος άνθρωπο διάλεξες... :rolleyes: αυτος διαλεξε τον σωστο:nono: :cry: :cry: :cry:

flwros
17/12/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Εγω απο ολα αυτα 2 αποριες εχω.....Θα προσπερασω τις αποψεις πανω στο θεμα αν ειναι σωστο ή οχι και θα σχολιασω αυτα που μας λες για δεδωμενα.

1η τα εριξες με το Uno σε Ζ και τα εφαγες απο <<καινουργιο Fazer>> απο σταση(ειπες 1ες-2ες λιγο 3ες)

Δηλαδη φιλε πρεπει να κανει κατω απο 3-3.5sec το Uno τα 100 ε?Και περναει 105 αλογα μηχανακι ενω χανει απο 90 πανω κατω ροδα,καινουργιο κιολας.Μηπως του φορας και μπαλονια οταν πας στην δουλεια σου για να περιορισεις το σπινιαρισμα?



2η Με ενα προγραμμα ποσα αλογα θα παρει το Uno?100-150 :lol: ?Αμα ειναι τοσο κωλοφτιαγμενο που περναει Z,απο σταση, και παιζει με Fazer δεν του εχεις ηδη προγραμμα?



Μου θυμιζεις ενα γνωστο μου που με Fazer περναγε οτι εβρισκε μπροστα του.Καθε μερα εκανε κοντρες στον υπνο του με οτι υπηρχε στον δρομο και το παταγε......Με λιγα λογια καλο το Unο και εμενα μου αρεσει αλλα για να ισχυουνε αυτα που λες και ειδικα απο σταση πρεπει να βγαζει 250 αλογα πανω κατω,ελαφρωμενο και να ειναι στημενο για dragster,ραμμενο αμαξωμα σχεσεις λαστιχα κτλ κτλ, οχι να πηγαινεις στην δουλεια σου και να κανεις κοντρες στην Καβαλας.




Θα χαρω να με βγαλεις λαθος :wave2: σε καταλαβα εσενα!!ο γειτονας απεναντι εισαι ε??????????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
17/12/2007, 15:53
εμενα με εχεις?

οχι με το κτμ μου, με το αλλο...

Ζεύκας
17/12/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
επειδη ξεφευγει το πραμα...δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα παω κ με οπισθεν!!βαζω προγραμμα κ παμε!!θα χαρω παρα πολυ να μου παρεις κ τα σωβρακα οχι μονο την αδεια!!!οπου θες κ χωρις μπαλονια!!δεν προκαλεσα κανεναν αλλα τελικα η λεξη flwros ανηκει σε πολλους αλλους εκτος απο μενα!!
πεσμου που κ ποτε!!εγω σε καμια βδομαδα θα μαι ετοιμος!!!
επαναλαμβανω..δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα οτι ωρα γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε φλωρε πλάκα μας κάνεις? :confused:

εδώ όποιος σου τη λέει του λές "σε έχω" "με την όπισθεν" κτλ!

Κ μας τα έχεις κάνει τσουρέκια με αυτό το πρόγραμμα! :rotflmao:

Αλλά κατ΄τ'άλλα δεν κάνεις κόντρες!

-Θέμα για κόντρες άνοιξες!
-Η κόντρα είναι στη φύση του ανθρώπου λες!
-Μας προκαλείς σε κόντρες!
-Έχεις για υπογραφή όλα τα ελληνικά site για κόντρες!

Αλλά...















Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
επαναλαμβανω..δεν κανω κοντρες...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




τι μαλάκας θεέ μου! :lol:

DUKASII
17/12/2007, 15:55
LEO FLORE POS THA MAS KLASEIS TA ARXIDIA ME TO UNO...


:wave2: :wave2:

eykola omos e;;

Greg61
17/12/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
επειδη ξεφευγει το πραμα...δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα παω κ με οπισθεν!!βαζω προγραμμα κ παμε!!θα χαρω παρα πολυ να μου παρεις κ τα σωβρακα οχι μονο την αδεια!!!οπου θες κ χωρις μπαλονια!!δεν προκαλεσα κανεναν αλλα τελικα η λεξη flwros ανηκει σε πολλους αλλους εκτος απο μενα!!
πεσμου που κ ποτε!!εγω σε καμια βδομαδα θα μαι ετοιμος!!!
επαναλαμβανω..δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα οτι ωρα γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εσύ αυτοαποκαλείσαι έτσι...

Και θέλω... τήν ερχόμενη Τρίτη στις 19:00! Στο Α/Δ Ελληνικού! Θα σε ειδοποιήσω απο εδώ σε ποιά είσοδο!

marios8
17/12/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros

επαναλαμβανω..δεν κανω κοντρες...αλλα με σενα οτι ωρα γουσταρεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Σκέψου και να έκανες !!!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
17/12/2007, 16:03
Τι είναι κόντρα;

Greg61
17/12/2007, 16:11
Φλώρε...
είναι στ' όνομά σου το κουτί, ή ... θα ψαχνόμαστε μετά;

Greg61
17/12/2007, 16:18
Να πάει στις διαμάχες παρακαλώ...

DimChios
17/12/2007, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι είναι κόντρα;


που να σου εξηγω τωρα...

:rolleyes:

ειναι κατι σαν τη μπυρα που δεν πινεις!

:wave2:

DimChios
17/12/2007, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greg61
Να πάει στις διαμάχες παρακαλώ... ΤΩΡΑ!!!


ΝΑΙ!!!!

Αν και βαριεμαι να γραφω αλλα θα φερω ποπ κορν!

:D

Greg61
17/12/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΝΑΙ!!!!

Αν και βαριεμαι να γραφω αλλα θα φερω ποπ κορν!

:D

Εσύ κάπου πρέπει να πάς...
Άσε μας εδώ να βγάλουμε κανα φράγκο...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

trigger
17/12/2007, 17:13
Ρε Greg δεν αφήνεις να πάω εγώ που έχω και 10 μήνες να οδηγήσω έτσι για να πέσει ο βαθμός δυσκολίας και να μεγαλώσει η ξεφτίλα!!! :evil:

Greg61
17/12/2007, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Ρε Greg δεν αφήνεις να πάω εγώ που έχω και 10 μήνες να οδηγήσω έτσι για να πέσει ο βαθμός δυσκολίας και να μεγαλώσει η ξεφτίλα!!! :evil:

Ο ήδη πεσμένος απο την ταπεινότητά μου και το ταπεινό χορνετάκι μου να πέσει κι άλλο;:cool:

...Έλα εσύ, κι άσ'τον να διαλέξει... :lol:

mats8282
17/12/2007, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από CPANTELO
Aκομα και με 400 αλογα.....
παλι θα τους εκλανε τα @ρχιδι@!!!!!!!

Ειδικα αυτο που ειπε για 2ρες και 3ες ειχε πολυ πλακα......... Απλα ο ανθρωπος ζει σε εναν δικο του κοσμο οπου ολα ειναι αναποδα..... ακομα και τα χρεπια με 10 κιλα ανα ιππο εχουν μηχανες απο σταση!!!!!! Ρε μπας και τα εβαλε με κανα ζετακι ή μπομπο και μπερδευτηκε?



Κοιτα να δεις....

Στην θεωρια παντα με ιδανικες συνθηκες και εκκινησεις κτλ ενα Uno στημενο για ντραγκστερ με 250-300 αλογακια(για 600 κιλα αμαξωμα,με μπαλονια κτλ) θα τα ριξει στα μηχανακια που μιλαμε ακομα και απο σταση.Αναλογια 2 κιλα ανα ιππο και καλυτερη αν οχι ισαξια εκκινηση λογω ελαστικων <<μπαλονια>>.Μετα αεροδυναμικες,ειδικα με το Ζ, κτλ.Με μαμα 600αρακια ημιγυμνα και γυμνα 750 δεν νομιζω να εχει προβλημα.


Εν κινηση απο 2ες σε καλο δρομο,μην αφησει και την 5η κατω, παλι με 250 το λιγοτερο αλογακια και καλα περιφεριακα/βελτιωση το Uno ισως κατι να κανει αρκει να μπορεσει να αντεξει πανω απο τα 200 και να μην κοπει στα πεντε μεχρι να πεις Duo.


Αλλα αυτα στην θεωρια/ιδανικες συνθηκες/ιδανικους οδηγους..............


Στην πραξη............


Στην Καβαλας με Uno που δεν φοραει ΚΑΝ προγραμμα να ειναι κοντα σε Ζ750......


Σε Ζ50 ισως...Και παλι πρεπει να ειναι αδειος ο δρομος :rolleyes:

trigger
17/12/2007, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Κοιτα να δεις....

Στην Καβαλας με Uno που δεν φοραει ΚΑΝ προγραμμα να ειναι κοντα σε Ζ750......


Σε Ζ50 ισως...Και παλι πρεπει να ειναι αδειος ο δρομος :rolleyes:
Έτσι γιατί υπάρχουν και κάτι Ζ125 της Yamaha που ξεβρακώνουν κόσμο...

flwros
18/12/2007, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εμενα με εχεις?

οχι με το κτμ μου, με το αλλο... εσενα ρε φιλε σε παω σκετο!!:beer:

flwros
18/12/2007, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greg61
Φλώρε...
είναι στ' όνομά σου το κουτί, ή ... θα ψαχνόμαστε μετά; εχεις πολυ πλακα:eyepop: :uplate: :hypnotize
το χορνετ παγωτο δεν ειναι??ή συνδεση ιντερνετ??οπως λεμε φορθνετ??:bawl: :cry:
αν ειναι συνδεση δεν παω γιατι πρεπει να τρεχει πολυ γρηγορα...με 500mb τουλαχιστον!!εγω εχω την απλη με τα 1000κατι kb!!αστο φιλε ειμαι κοτα

flwros
18/12/2007, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Ρε Greg δεν αφήνεις να πάω εγώ που έχω και 10 μήνες να οδηγήσω έτσι για να πέσει ο βαθμός δυσκολίας και να μεγαλώσει η ξεφτίλα!!! :evil: :a8: :a18:

CIRUS
18/12/2007, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
εσυ αν υπηρχε κ με βοηθητικες μοτο θα το επερνες!!κουλομαρια!!!φλωρε

δεν ανηγω συζητησεις με φλωρους που εχουν IQ ραδικιου, οποτε πες ο,τι θες!!!

Greg61
18/12/2007, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
εχεις πολυ πλακα:eyepop: :uplate: :hypnotize
το χορνετ παγωτο δεν ειναι??ή συνδεση ιντερνετ??οπως λεμε φορθνετ??:bawl: :cry:
αν ειναι συνδεση δεν παω γιατι πρεπει να τρεχει πολυ γρηγορα...με 500mb τουλαχιστον!!εγω εχω την απλη με τα 1000κατι kb!!αστο φιλε ειμαι κοτα

Οκ φίλε...
αφού τά' γραφες για πλάκα... όλα καλά.
Καλά Χριστούγεννα!

:wave2:

trigger
18/12/2007, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
:a8: :a18:
Ρε Greg τι ακριβώς κατάλαβε και μου απάντησε έτσι, θα σαλτάρω με το τυπάκι... :look:

DimChios
18/12/2007, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από flwros
εσενα ρε φιλε σε παω σκετο!!:beer:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κατσε να φωναξω κι αλλους!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
18/12/2007, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Ρε Greg τι ακριβώς κατάλαβε και μου απάντησε έτσι, θα σαλτάρω με το τυπάκι... :look:


oτι εισαι μια "κοκκινοσκουφιτσα" κι εκεινος ο κακος λυκος που σε λιγουρευεται!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
18/12/2007, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κατσε να φωναξω κι αλλους!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ήθελα να μάθω εσύ με τη μαούνα σου τι πετάγεσαι σα σφηνόπουτσα κ ζητάς κόντρες? :a01:

DimChios
18/12/2007, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ήθελα να μάθω εσύ με τη μαούνα σου τι πετάγεσαι σα σφηνόπουτσα κ ζητάς κόντρες? :a01:



ελα ντε! :sad:


ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΛΕΜΕ!!!

:smokin: :evil:

Greg61
18/12/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Ρε Greg τι ακριβώς κατάλαβε και μου απάντησε έτσι, θα σαλτάρω με το τυπάκι... :look:

Κατάλαβε; μάλλον τίποτε, και γράφει για να γράφει.

Ζεύκας
18/12/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ελα ντε! :sad:


ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΛΕΜΕ!!!

:smokin: :evil:

καλά τσώπα...τσώπα... :a9: :a9:

:lol:

:beer: