PDA

View Full Version : ολε ολε ολε ολε!!!



monstermind
08/11/2004, 14:15
και φυσικά δεν θα μπορούσε να κλείσει το έτος δίχως τρακάρισμα...

... σημερινό φρέσκο, μόλις ξεμπέρδεψα.

Θάνος
08/11/2004, 14:19
Ρε Μαρίνο... τι σου συμβαίνει ρε φίλε;

milaber
08/11/2004, 14:20
Όλα καλά;

idi
08/11/2004, 14:20
:( χτυπησες?

monstermind
08/11/2004, 14:25
λίγο στο πόδι.

ένας ακράνοτος πιτσιρικάς καβάλα σε ένα μπόμπο στην τατοίου, την ώρα που ετοιμαζόμουν να τον προσπεράσω αποφάσισε να κόψει και να σταματίσει αριστερά, φρέναρα, και για να μην τον εμβολίσω δίπλωσα το τιμόνι με αποτέλεσμα να φάω μια ψιλοτουμπίτσα και να τον πετύχω ξόφαλτσα... ίσα ίσα που έπεσε το παιδάκι, δεν έπαθε τίποτα... ευτυχώς.

sniper
08/11/2004, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
και φυσικά δεν θα μπορούσε να κλείσει το έτος δίχως τρακάρισμα...

... σημερινό φρέσκο, μόλις ξεμπέρδεψα.

Αφού είσαι εσύ καλα....

Όπως λέει και ο γνωστός Μανδαρίνος φιλόσοφος Βελονάκι... ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΠΙΒΡΑΔΥΝΣΗ!!!

CyBeRseXX
08/11/2004, 14:34
Psilotoumpitsa simainei oti den arxiseis pali tis erototropies me ton Sarakaki?

Kai gia pes mas tora, tiiii sou ekane to paidaki kai to anafereis san paidaki ? Mipos itan koritsaki?

crs-k
08/11/2004, 14:39
Περαστικα ρε Μαρινε ...
Ας ειναι το τελευταιο! :(

monstermind
08/11/2004, 14:49
λοιπον... ο λόγος που δεν έχω νεύρα, αλλά αντιθέτως είμαι μιά χαρα (εξού και ο τίτλος) είναι γιατί η μαμά του εν λόγο πιτσιρικά είναι ελ. επαγελματίας με κατάστημα στην κηφισιά και μου έκανε υπέυθυνη δήλωση ότι θα μου πληρώσει τις ζημιές μόλις της πάω τα τιμολόγια.

εν τω μεταξύ, τη μηχανή δεν την είχα φτιάξει ακόμα απο το προηγούμενο ατύχημα, τα ανταλλακτικά περιμένουν στο συνεργείο.

με άλλα λόγια σπάσαν τα ήδη σπασμένα.


ο πιτσιρικάς σαν νεοεκολλαπτόμενος μηχανόβιος με αντιμετώπιζε με θαυμαζμό και σεβασμό, και ιδιαίτερα καλούς τρόπους, παρότι είχε τρομάξει. Αν βγάλω τιποτα παραπάνω από την όλη ιστορία - που είναι και το πιό πιθανό - θα του πάρω δώρο ένα κρανάκι.

το μόνο που με προβληματίζει είναι η καταγωγή τους... πύργος ηλίας!!!

:yuck:

monstermind
08/11/2004, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX

Kai gia pes mas tora, tiiii sou ekane to paidaki kai to anafereis san paidaki ? Mipos itan koritsaki?

ήταν ένα πολύ πολύ γλυκό και τρυφερό αγοράκι, και με ολοστρόγγυλο κωλαράκι!!!

[κ(λ)άνω μια αναφορά στο άλλο ποστ... περι γκέι]


βασικά, ήταν 17 χρονών. και αν δεν δίπλωνα το τιμόνι θα τον πετύχαινα ακριβώς στη μέση, και έτσι όπως ήταν τα πράγματα, θα χτύπαγε πολύ άσχημα, και δεν φόραγε και τίποτα.

CyBeRseXX
08/11/2004, 14:57
na kleiseis tin upothesi!

Oso gia tous Pirgous, ti Neos, ti Hlias, efoson tin ekopses me to empeiro sou mati oti einai sosti, pithanotata den tha xreiastei na tin kopseis tipota allo...

RapidShade
08/11/2004, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
λοιπον... ο λόγος που δεν έχω νεύρα, αλλά αντιθέτως είμαι μιά χαρα (εξού και ο τίτλος) είναι γιατί η μαμά του εν λόγο πιτσιρικά είναι ελ. επαγελματίας με κατάστημα στην κηφισιά και μου έκανε υπέυθυνη δήλωση ότι θα μου πληρώσει τις ζημιές μόλις της πάω τα τιμολόγια.

εν τω μεταξύ, τη μηχανή δεν την είχα φτιάξει ακόμα απο το προηγούμενο ατύχημα, τα ανταλλακτικά περιμένουν στο συνεργείο.

με άλλα λόγια σπάσαν τα ήδη σπασμένα.


ο πιτσιρικάς σαν νεοεκολλαπτόμενος μηχανόβιος με αντιμετώπιζε με θαυμαζμό και σεβασμό, και ιδιαίτερα καλούς τρόπους, παρότι είχε τρομάξει. Αν βγάλω τιποτα παραπάνω από την όλη ιστορία - που είναι και το πιό πιθανό - θα του πάρω δώρο ένα κρανάκι.

το μόνο που με προβληματίζει είναι η καταγωγή τους... πύργος ηλίας!!!

:yuck:


Αστα ρε τα ψόφια... καλή η μαμά;;;....

monstermind
08/11/2004, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
ade me to kalo na kleiseis tin upothesi!

αμήν φίλε μου, αμήν να μην έχω και άλλα τρεξίματα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX Oso gia tous Pirgous, ti Neos, ti Hlias, efoson tin ekopses me to empeiro sou mati oti einai sosti, pithanotata den tha xreiastei na tin kopseis tipota allo... [/B]

ναι... αυτή η εμπειρία με έφαγε και με τον άλλο το μλκά... μη χέσω εμπειρία...
αλλά αυτήν την φορά δεν έδωσα δεκάρα στο ένστικτο.
ήμουν ιδιαίτερα αγενής να σου πω την αλήθεια, και δεν δεχόμουν καμια υποχώρηση ειδικά όταν μου είπε να πάμε τώρα στις δουλείες μας και να βρεθούμε αύριο...

:nono:

μασάει η κατσίκα ταραμά?
...ποτέ ξανά.


άσε που σε κάποια φάση μου είπε ότι εγώ έφταιγα. αλλά και αυτά να μην έλεγε, και πάλι δεν ξέρεις ποτέ τι σόι κουμάς είναι ο άλλος. εγώ προσωπικά δεν ξανα κάνω τον καλό σε κανέναν, δεν πά να είναι και η Μητέρα Τερέζα. Δύο στις δύο δεν μου βγήκε σε καλό.

monstermind
08/11/2004, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
Αστα ρε τα ψόφια... καλή η μαμά;;;....

ναι ναί... πολύ καλή, είχε όλα όσα ψάχνω πλέον σε μία γυναίκα...




























....πολλά λεφτά!

:lol:

RapidShade
08/11/2004, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ναι ναί... πολύ καλή, είχε όλα όσα ψάχνω πλέον σε μία γυναίκα...

....πολλά λεφτά!

:lol:

Οκ, υιοθέτησε τον πιτσιρικά και καλή συνέχεια!!!

periklisk
09/11/2004, 00:09
Ωχ.... αφού δεν χτύπησε κανένας πάλι καλά....

Άντε ρε φτιάξτο το μηχανάκι επιτέλους!!!!