PDA

View Full Version : Πως γινεται αληθεια ???



crs-k
08/11/2004, 15:35
Υπαρχει καποιος τροπος ρε παιδια για να πουμε σε καποιον οτι κανει μεγαλο λαθος, χωρις να παρεξηγηθουμε?

Την Παρασκευη το βραδυ προς Σαββατο, κατα τις 1:50 με 2:00 γυρναω απο κατι κρασακια, στο Πολυγωνο προς το σπιτι. Ανεβαινω απο τα Τουρκοβουνια για να πεσω στο Γαλατσι πηγαινοντας σχετικα χαλαρα. Φορουσα μπουφαν με προστατευτικα, γαντια, μποτες και φυσικα κρανος.
Δεν θυμαμαι σιγουρα αν τον εφτασα εγω ή με περασε πιο πριν ενας τυπας με Τρανσαλπ, με μονη προστασια το κρανος και μπουφαν (με πεπουλο?) που φουσκωνε απο τον αερα. Τον ακολουθω για λιγο (καμμια 150αρια μετρα) και στην παρατεταμενη αριστερη πριν πιασει την κατηφορα για το Γαλατσι, μου κανει εντυπωση, οτι ο δικος ΔΕΝ στριβει με τιποτα! Μενω πισω του και οταν ξαναπιανει ευθεια ξανασκοτωνει το ΤΑ. Στο πρωτο φαναρι, σκεφτομαι να του πω να μην το τρεχει τοσο γιατι δεν (το) ξερει ακομα καλα, αλλα αναβει το φαναρι και φευγει του σκοτωμου. Στο αμεσως επομενο (Γαλατσιου & Βεϊκου) προσπαθω να τον κοψω (αν θα παρεξηγηθει ή οχι), αλλα ακουω προετοιμασια για κοντρα (ταχυτητα, στροφες) και αναβοντας πρασινο φευγει πυροβολημενος.
Ξανα διπλα-διπλα σε 500 μετρα. Αποφασιζω να του δειξω λιγο μηπως και σταματησει (μιας και κινδυνευε κατα την γνωμη μου). Αναβει πρασινο φευγω γεματος, φετα στην πρωτη δεξια, καπακι φετα στην αριστερη, ισιωνω και φρεναρω σταματοντας στο φαναρι. Ο τυπος αν και ξεκινησαμε μαζι (με δευτερα τον περασα) εχει μεινει καμμια 200αρια μετρα πισω στα 600, μιας κι ειχε δυο κλειστες σχετικα στροφες. Δεν σταματαει καν διπλα μου. Προχωραει και περναει με κοκκινο (προσεκτικα). Στο επομενο τον ξαναφτανω χωρις καμμια διαθεση για παιχνιδι. Με το που με βλεπει διπλα του ξαναπερναει με κοκκινο (ενω πριν περιμενε).
Τελικα πηγαιναμε στην ιδια ακριβως κατευθυνση.
Στις τρεις γεφυρες πηγε "νομιμα" (αριστερα και δεξια, αντι για ευθεια κατω απο την γεφυρα), αλλα περνοντας κοκκινα περασε απο μπροστα μου και εγω δεν ξανασχοληθηκα.

Αληθεια θα μπορουσα να κανω κατι ωστε να τον "προστατευσω" απο τον εαυτο του?

ΥΓ: Μου ειχε ερθει η ιδεα να βαλω τιτλο στο ποστ αυτον που ειχε δημιουργησει εκεινο τον χαμο με αποτελεσμα την αποχωρηση του NLS, αλλα δεν πιστευω οτι το παιδι ηταν "βλακας", απλως δεν ηξερε ... :lol:

idi
08/11/2004, 15:40
οχι αυτος ΕΙΝΑΙ μαλακας...

καμια σχεση

DUKASII
08/11/2004, 15:41
ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΥΣ!

ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...:confused:

crs-k
08/11/2004, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΙΟΥΣ!

ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...:confused:


Ρε 'συ Σπυρο ...
Δεν ηξερε να οδηγαει ρε και κινδυνευε ...

Αυτος μπορει να νομιζε οτι ηταν Η ΟΔΗΓΑΡΑ, αλλα εσυ που τον βλεπεις σαν τριτος, σου παει να πεις "να παει στα τσακιδια" ?

idi
08/11/2004, 15:52
ο dukas εχει δικιο

ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι μαλακια θελει!

τι να του πεις... αστον !

crs-k
08/11/2004, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ο dukas εχει δικιο

ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι μαλακια θελει!

τι να του πεις... αστον !


Αυτο ομως ειναι το ευκολο ρε παλουκαρια μου ...

Ενταξει στην τελικη αυτο "εκανα" κι εγω, αλλα ...

Αν ξερεις ή υποψιαζεσαι οτι μπορεις και να του γλυτωσεις κανα ποδαρι, κανα χερι, να μην κανεις ουτε μια προσπαθεια ρε γαμωτο ??? :sick:

DUKASII
08/11/2004, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αυτο ομως ειναι το ευκολο ρε παλουκαρια μου ...

Ενταξει στην τελικη αυτο "εκανα" κι εγω, αλλα ...

Αν ξερεις ή υποψιαζεσαι οτι μπορεις και να του γλυτωσεις κανα ποδαρι, κανα χερι, να μην κανεις ουτε μια προσπαθεια ρε γαμωτο ??? :sick:

ναι..δε λέω..μπορεις να πασ δίπλα του..και να του πεις...ΡΕ ΦΙΛΕ..ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΙΓΑ??και να σου πει..

ρε φιλε.. ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΜΙΑ??


ΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ??

crs-k
08/11/2004, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναι..δε λέω..μπορεις να πασ δίπλα του..και να του πεις...ΡΕ ΦΙΛΕ..ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΙΓΑ??και να σου πει..

ρε φιλε..ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΜΙΑ??


ΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ??:rotflmao: :rotflmao:

:lol: :rotflmao: :lol:

Αυτο σκεφτομουνα κι εγω την πρωτη φορα ...

Αλλα σε ενα πιτσιρικα μ' ενα ΧΤ που το ειπα παλιοτερα, φανηκε να επιασε. Ηρεμησε και εκοψε τις μαλακιες οσο τουλαχιστον πηγαιναμε μαζι ή ηταν στο οπτικο μου πεδιο ...

milaber
08/11/2004, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
ΥΓ: Μου ειχε ερθει η ιδεα να βαλω τιτλο στο ποστ αυτον που ειχε δημιουργησει εκεινο τον χαμο με αποτελεσμα την αποχωρηση του NLS, αλλα δεν πιστευω οτι το παιδι ηταν "βλακας", απλως δεν ηξερε ...

Τι μου θύμησες τώρα...

:D :D :D

crs-k
08/11/2004, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Τι μου θύμησες τώρα...

:D :D :D


Τι ??? :confused: :lol:

RapidShade
08/11/2004, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ναι..δε λέω..μπορεις να πασ δίπλα του..και να του πεις...ΡΕ ΦΙΛΕ..ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΙΓΑ??και να σου πει..

ρε φιλε..ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΣ ΜΙΑ??


ΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΣΕ??:rotflmao: :rotflmao:

ο πιο ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ...ο σφίγγουλας, ο δυνατός...

εξηγάω:

Α. Είσαι ντουλάπα τρίφυλλη;
Τι κάνεις: Τον αρπάζεις και τον κάνεις ίσα με σένα από το πρήξιμο.

Β. Δεν είσαι αλλα είναι αυτος!!!
Τι κάνεις:
Β1. Αν έχεις γρηγορότερο μοτόρι, ή είσαι οδηγάρα, την κάνεις με ΠΑΝΥΒΑΡΕΣ ΠΗΔΗΜΑΤΑΡΕΣ
Β2. Τον ήπιες, βλέπε περίπτωση Α, μόνο που εσύ είσαι ο πρησμένος

Γ. Δεν είναι κανείς από τους δυο;
Γ1. Του λες και εσυ να παει να γαμηθει, και μάλιστα όχι μια, αλλα όσες μπορει...
Γ2. Δεν του λες τίποτα κ αν μπορείς, πας να γαμηθείς (σπίτι ή όπου αλλου)
Γ3. Δεν του λες τίποτα και πας και τον παίζεις (Δεν παίζει έταιρον ήμισι γαρ)
Γ4. Δεν τον λαμβάνεις υπόψιν, αλλά ουτε
και πας να γαμηθείς (είτε γιατί δεν παίζει έτερον, ή για άλλους, δικούς σου λόγους!!!


ΥΓ. Χρήστο σόρυ αλλα με ετρωγε να απαντήσω :P
ΥΓ2. Πάντως έχεις ένα δίκιο σε κάποια πραγματα...

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

crs-k
08/11/2004, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
ο πιο ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ...ο σφίγγουλας, ο δυνατός...
..............


Δεν μπορουσα να καταλαβω, φοραγε μπουφαν πεπουλο φουσκωτο ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Βεβαια ουτε κι αυτος μπορουσε να καταλαβει γιατι φοραγα προστατευτικα ....

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

monstermind
08/11/2004, 16:19
μπορεί ο τύπος να βιαζόταν, μου έχει τύχει και μένα να βιάζομαι και διάφοροι να νομίζουν πως το κάνω για χαβαλέ και κοντρούλες.

εγώ πάντως θα του έλεγα με αδελφικό τρόπο να χαλαρώσει λίγο, όπως το έχω κάνει. ή θα σε γράψει στα @@ του (και εσύ αυτόν στα δικά σου) ή θα σε ακούσει. Όπως και να έχει δεν έχεις να χάσεις και τίποτα.

powerphot
08/11/2004, 16:51
Tι να του πείς ρε Χρήστο; το μόνο που μπορείς να κάνεις αφου σ'ενδιέφερε να τον προστατέψεις
είναι να τον αγνοήσεις , γιατί όσο πας δίπλα του(η δίπλα τους),
σου κάνει επίδειξη της οδηγικής του ικανότητας οπότε είναι πιο πιθανό να "φάει την σούπα του".
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

antonis111
09/11/2004, 10:31
πριν χρόνια είχα το 1ο TDM 850, έρχετε κακός με πιο καινούριο tdm και για τρία φανάρια έκανε δίπλα μου ότι μπορούσε, δεν έδωσα πολύ σημασία, άστον να ''κερδίσει'' λέω, στο τέταρτο φανάρι πάλι τα ίδια, βρουμ- βρούμ κτλ.. Λέω, ρε πούστη δεν πέζεσε, τώρα θα δεις... και τον κατατροπώνω κανονικά. στο επόμενο αντί να δείξει σεβασμό έφυγε πάλι σφέρα, εγώ ξεκίνισα αργά αργά. και 200 μέτρα πιο κάτω ήταν γεμάτος αίματα.
αφτός ήταν ο μαλάκας και εγώ αυτός που ένιωσε τις τύψεις της ζωής του και χάλασε τη διάθεσή του για δύο εβδομάδες.
μην τους δίνετε σημασία, εγώ ενίωτε τους κοιτάω και με θαυμασμό, έτσι για να χαίροντε. το κάνω σαν καλή πράξη.

afrotwin
09/11/2004, 10:54
kirie xristo mas
an o tipos etrexe gia kapio logo pou eprepe na treksi ke den ixe lastixa tis prokopis na mpi se strofi den to skeftikes ka8olou?

mpori na itan odigara o tipos ala na min ixe lastixa gia na mpi se strofi

episis mpori na itan manouriasmenos gia kapio logo ke na tis etroges esi.....

episis pios sou ipe oti esi ise sostos odigos ke ise se 8esi na kanis ipodiksis?:rotflmao:

episis giati to glosotroges to palikari?

malon telika prepi na alaksis epagkelma ke na ginis troxonomos
i elenktis kikloforias i epitopios ekpedeftis motosikletiston

ke ma8e ke afto to rito
opios viazete pai grigora

ke ksekola apo to slogkan pao arga gia na ftaso
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
09/11/2004, 11:46
Κοίτα να δεις που συμφωνώ και μία φορά με τον Αφρο..... (κάτι έχω δεν υπάρχει περίπτωση.... θα πρέπει να το κοιτάξω άμεσα) :lol:

Γιατί ρε Χρήστε να του πείς κάτι; Μεγάλα παιδιά είμαστε (καλά ορισμένοι ακόμα μεγαλύτερα - Όχι ρε Θανάση δεν το λέω για σένα....) κάνουμε ότι μας κόψει το κεφαλάκι μας - το πάνω ή το κάτω.

Έτσι θέλει να πηγαίνει - έτσι θα πηγαίνει.... μέσα στην αθήνα από φανάρι σε φανάρι θα κάνεις τον δάσκαλο;

Παλιά έλεγα και εγώ : Ρε τον έτσι και τον αλλιώς, δεν φοράει κράνος, δεν το ένα δεν το άλλο...... Τώρα κοιτάω μόνο εμένα και απομακρύνομαι από εστίες προβλημάτων...

Μόνο σε ΜΑΛΑΚΕΣ με παιδάκια πάνω σε μηχανές χωρίς κράνη την λέω....


:smokin:

crs-k
09/11/2004, 11:59
Φαινεται εσεις να εχετε το δικιο ρε παιδια, αλλα ...

Μεσα μου υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα".
Ειναι το πιο ευκολο να ειμαστε "εαυτουληδες".
Δεν κινδυνευουμε και να μπλεξουμε πουθενα ...

Αλλα ....

Αν τον εβλεπα πεσμενο στην πιο κατω στροφη (ευτυχως δεν εγινε κατι τετοιο), δεν θα μπορουσα να κλεισω ματι το βραδυ απο τις τυψεις.
Τυψεις γιατι "αφου το ειδα το κακο με δρσκελιες να πλησιαζει" ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ...

Ξερω πιο ειναι το συμφερον μου (την παπια)!

Δεν εχω πειστει ομως για το πιο ειναι το "σωστο" ... :rolleyes:

RapidShade
09/11/2004, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Φαινεται εσεις να εχετε το δικιο ρε παιδια, αλλα ...

Μεσα μου υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα".
Ειναι το πιο ευκολο να ειμαστε "εαυτουληδες".
Δεν κινδυνευουμε και να μπλεξουμε πουθενα ...

Αλλα ....

Αν τον εβλεπα πεσμενο στην πιο κατω στροφη (ευτυχως δεν εγινε κατι τετοιο), δεν θα μπορουσα να κλεισω ματι το βραδυ απο τις τυψεις.
Τυψεις γιατι "αφου το ειδα το κακο με δρσκελιες να πλησιαζει" ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ...

Ξερω πιο ειναι το συμφερον μου (την παπια)!

Δεν εχω πειστει ομως για το πιο ειναι το "σωστο" ... :rolleyes:

Μία είναι η λύση...

ΓΙΝΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΡΙΦΥΛΛΗ και
λέγε την σε όποιον θες χωρις να
σε νοιαζει αν θα παρεξηγηθεί...
βασικα... όσο πιο ντουλαπακι
γίνεις.. τόσο περισσότερο ΔΕΝ θα παρεξηγιούνται!..

Και έτσι, και θα κανεις το σωστό...
και θα σε ακούνε.. (αναγκαστικά :P)

xaxaxxaxaxa:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
09/11/2004, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Φαινεται εσεις να εχετε το δικιο ρε παιδια, αλλα ...

Μεσα μου υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα".
Ειναι το πιο ευκολο να ειμαστε "εαυτουληδες".
Δεν κινδυνευουμε και να μπλεξουμε πουθενα ...

Αλλα ....

Αν τον εβλεπα πεσμενο στην πιο κατω στροφη (ευτυχως δεν εγινε κατι τετοιο), δεν θα μπορουσα να κλεισω ματι το βραδυ απο τις τυψεις.
Τυψεις γιατι "αφου το ειδα το κακο με δρσκελιες να πλησιαζει" ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ...

Ξερω πιο ειναι το συμφερον μου (την παπια)!

Δεν εχω πειστει ομως για το πιο ειναι το "σωστο" ... :rolleyes:

Δεν έχει σχέση ρε Χρήστε.... δεν είσαι εαυτούλης..... απλά δεν μπορούμε να κάνουμε όλοι τα πάντα...

Γι αυτό και πληρώνουμε τόσα πολλά για να έχουμε κράτος (Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις; )

afrotwin
09/11/2004, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Φαινεται εσεις να εχετε το δικιο ρε παιδια, αλλα ...

Μεσα μου υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα".
Ειναι το πιο ευκολο να ειμαστε "εαυτουληδες".
Δεν κινδυνευουμε και να μπλεξουμε πουθενα ...

Αλλα ....

Αν τον εβλεπα πεσμενο στην πιο κατω στροφη (ευτυχως δεν εγινε κατι τετοιο), δεν θα μπορουσα να κλεισω ματι το βραδυ απο τις τυψεις.
Τυψεις γιατι "αφου το ειδα το κακο με δρσκελιες να πλησιαζει" ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ...

Ξερω πιο ειναι το συμφερον μου (την παπια)!

Δεν εχω πειστει ομως για το πιο ειναι το "σωστο" ... :rolleyes:

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:
sigkini8ika:rotflmao: :rotflmao:
na kopsis ke to kalimera zoi
giati ektos ton alo prokali ke akratia
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

darkCount
09/11/2004, 16:27
ena 8a soy pw kyrie Xristo....kai sta ellhnika gia na to diabasoyn oloi :

Δεν μπορείς να σώσεις κανέναν από τον ευατό του._

Gandalf dr685sm
10/11/2004, 16:24
Εγώ θα πώ μόνο το εξ´ης ...

Ελπίζω ο ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ που πήγαινε έτσι όπως περιέγραφε ο Χρήστος , για όποιους λόγους (που καρφάκι δεν μου καίγεται), να μην είναι ο "φονιάς" που μπορεί να με υποχρεώσει να ρίξω ή να με ρίξει κάτω....

Τίποτα παραπάνω...

Απο εκεί και πέρα.....

Χρήστο .... δικό τους κεφάλι είναι... και αν σε "ζορίσει" και κανείς και υποχρεωθείς να κάνεις μανούβρα για να γλιτώσεις απο αυτόν και την επερχόμενη πτώση , γιατί το έπαιζε γρήγορος σε δημόσιο δρόμο, σκάστου και μια στην κεφάλα για να μπεί μέσα και να το καταλάβει οτι πέρα απο το τομάρι του , κυκλοφορούν και άλλοι στον δρόμο....


Ναι ρε είμαι ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ.... τι θέλετε;....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Gandalf

hornet
11/11/2004, 10:17
Τι ειναι αυτα που λετε;
Χαλαρωστε λιγο ...δεν ειμαστε ιπποτες της ασφαλτου!

"Ξανα διπλα-διπλα σε 500 μετρα. Αποφασιζω να του δειξω λιγο μηπως και σταματησει (μιας και κινδυνευε κατα την γνωμη μου). Αναβει πρασινο φευγω γεματος, φετα στην πρωτη δεξια, καπακι φετα στην αριστερη, ισιωνω και φρεναρω σταματοντας στο φαναρι"
Το ανωθι το να το κανεις προς τερψην δικη σου το καταλαβαινω αλλα το να το κανεις για να συνετιστει ο αλλος ειναι τραγικο τουλαχιστον,δηλαδη τι περιμενες να σταματησει και να πηγαινει αργα πισω απο σενα και να λεει .......yes master!!!!

Εαν επεφτε την ωρα που σε κυνηγαγε θα ελεγες οτι επεσε γιατι δεν ειχε μυαλο ενω στην πραγματικοτητα αλλα ηθελες να κανεις και αλλο θα καταφερνες.
Σε αυτες τις περιπτωσεις καθεσαι στα αυγα σου δεν τον ακολουθεις ,δεν τον τσιτωνεις και θα ηρεμησει εαν ψαχνεται για τιποτα μαγκιες,εαν βιαζεται θα φυγει να παει στη δουλεια του.

darkCount
11/11/2004, 10:22
E twra den exei kai adiko o hornet. Me paraksenepse to idio shmeio sthn dihghsh sou xristo kai mena alla to afhsa na perasei etsi.

Ayto pou eipa isxyei omws.

Twra ama exete oreksh mporei na trabhksei ayto to post kamia 40aria xronia akoma mexri na eksetastoun oloi oi paragontes kai oi synepeies enws "blaka" odhgou sto dromo......mexri thn hlikia pou 8a kanoume kontres me ta "Π" sto gerokomeio:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
11/11/2004, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Τι ειναι αυτα που λετε;
Χαλαρωστε λιγο ...δεν ειμαστε ιπποτες της ασφαλτου!

Το ανωθι το να το κανεις προς τερψην δικη σου το καταλαβαινω αλλα το να το κανεις για να συνετιστει ο αλλος ειναι τραγικο τουλαχιστον,δηλαδη τι περιμενες να σταματησει και να πηγαινει αργα πισω απο σενα και να λεει .......yes master!!!!

Εαν επεφτε την ωρα που σε κυνηγαγε θα ελεγες οτι επεσε γιατι δεν ειχε μυαλο ενω στην πραγματικοτητα αλλα ηθελες να κανεις και αλλο θα καταφερνες.
Σε αυτες τις περιπτωσεις καθεσαι στα αυγα σου δεν τον ακολουθεις ,δεν τον τσιτωνεις και θα ηρεμησει εαν ψαχνεται για τιποτα μαγκιες,εαν βιαζεται θα φυγει να παει στη δουλεια του.


Λογικος τροπος σκεψης !

Εγω το σκεφτηκα απο την σκοπια του "Δες, μπορω πολυ καλυτερα, αλλα ΔΕΝ κανω μαλακιες!"
Κι ηταν μονο για καμμια 600αρια μετρα.

Η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεσα να τον ψυχολογησω ...
Πιθανον να βιαζοταν, αλλα τα κοκκινα αρχισε να τα περναει μετα απο την "επιδειξη" μου.

Εγω απο την αρχη ηθελα να του μιλησω, αλλα επειδη δεν μπορουσα ή τολμουσα, κατεφυγα για λιγο σ' αυτην την μεθοδο.
Κακως ισως οταν το ξανασκεφτομαι, αλλα αναλυσα το σκεφτικο εκεινης της στιγμης.

Οταν καταλαβαινω οτι ο αλλος ψαχνεται για κοντρα ποτε δεν ενδιδω. Εδω νομισα πως ηταν διαφορετικα τα πραγματα. Οτι απλως προσπαθουσε να δειξει γρηγορος, ενω οχι απλα δεν ηταν, αλλα κινδυνευε κι ολας.

Και παντα φυσικα υποστηριζω οτι ΔΕΝ εχω το αλαθητο.
Το πιο πιθανον ειναι οτι αντεδρασα λαθος!

crs-k
11/11/2004, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
.................
Twra ama exete oreksh mporei na trabhksei ayto to post kamia 40aria xronia akoma mexri na eksetastoun oloi oi paragontes kai oi synepeies enws "blaka" odhgou sto dromo......mexri thn hlikia pou 8a kanoume kontres me ta "Π" sto gerokomeio:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Απεφυγα συστηματικα να του δωσω οποιονδηποτε χαρακτηρισμο ...
Το αν δεν εχει μαθει να οδηγαει ακομα δεν τον κανει ουτε "βλακα" ουτε οτιδηποτε αλλο.
Απειρος ναι !!!
Με την πρωτη πτωση (ευχομαι να ειναι ανωδυνη) του ομως θα καταλαβει οτι μαλλον κατι δεν κανει καλα ...
Εγω θα 'θελα να του θεσω αυτον τον προβληματισμο, πριν εχει την δικια του "εμπειρια"!

Οσο για τα "Π" ....
Ειστε ολη κουλομαριες!
Δεν μου βγαινει κανεις στο "Π" !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

powerphot
12/11/2004, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οσο για τα "Π" ....
Ειστε ολη κουλομαριες!
Δεν μου βγαινει κανεις στο "Π" !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Moυ λέτε κι εμένα τον ΑΣΧΕΤΟ τι είναι τα "Π" ;:confused:
καλά τόσο άσχετος είμαι;

crs-k
12/11/2004, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Moυ λέτε κι εμένα τον ΑΣΧΕΤΟ τι είναι τα "Π" ;:confused:
καλά τόσο άσχετος είμαι;

Τα "Πι" που χρησιμοποιουν για να περπατανε τα γεροντακια ρε χαμενε ... :lol: :rotflmao: :lol:

powerphot
12/11/2004, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τα "Πι" που χρησιμοποιουν για να περπατανε τα γεροντακια ρε χαμενε ... :lol: :rotflmao: :lol:

ΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧ
:lol: :lol: :lol:
ΧΑΧΑΧΧΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧ
:lol: :lol: :lol:
Δεν το πιστεύω, τι γέλιο:rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol:

voudarxos
13/11/2004, 18:16
Αυτοι ειναι οι λεγομενοι ΜΑΛΑΚΕΣ.....
Εγω παντως επαψα να ασχολουμε γιατι οτι και να κανεις το κεφαλακι τους θα το φανε....
Τουλαχιστον να το φανε σε καμια κολονα η σε κανα δεντρο και να μην την πληρωσει κανενας που δεν φταιει σε τιποτα.
Ναι γινομαι σκληρος αλλα αι στο διαολο πια με αυτα τα μαλακισμενα που την βλεπουνε κιολας.
Αλλα το κακο ειναι οτι μολις φανε μια φορα τα μουτρακια τους και δουνε οτι δεν σηκωνει μαλακιες ηρεμουνε μετα:winka: