PDA

View Full Version : "Ολλανδοί", για πείτε ...



Σελίδες : [1] 2

road spirit
13/12/2007, 13:30
επειδή βαριέμαι να στέλνω πμ σε κάθε εναν χωριστά (άσε που δεν ξέρω ποιοι ειστε όλοι), το ποστάρω εδω και μου απαντάτε αν θέλετε είτε εδω είτε με πμ...

το λεπόν,

υπάρχει μια πιθανότητα, για την ώρα μικρή, για μετεγκατάσταση στην Ολλανδία, για δουλειά, μόνιμα, και όσο αντέξουμε... Για την ώρα δεν την προκρίνω τη επιλογή μου αυτή, θέλει πολύ ενδοσκόπηση, αλλά αν μπορείτε πείτε μου... ότι μπορείτε! για το κόστος ζωής, για τη ζωή την ίδια εκεί, για το χ, για το ψ, γενικώς ότι πιστεύεται οτι θα μου ήταν χρήσιμο στο να πάρω ή όχι την απόφαση.

Αα, η πόλη διαμονής θα είναι η Χαγη...


:wave2:

tifoefs
13/12/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
επειδή βαριέμαι να στέλνω πμ σε κάθε εναν χωριστά (άσε που δεν ξέρω ποιοι ειστε όλοι), το ποστάρω εδω και μου απαντάτε αν θέλετε είτε εδω είτε με πμ...

το λεπόν,

υπάρχει μια πιθανότητα, για την ώρα μικρή, για μετεγκατάσταση στην Ολλανδία, για δουλειά, μόνιμα, και όσο αντέξουμε... Για την ώρα δεν την προκρίνω τη επιλογή μου αυτή, θέλει πολύ ενδοσκόπηση, αλλά αν μπορείτε πείτε μου... ότι μπορείτε! για το κόστος ζωής, για τη ζωή την ίδια εκεί, για το χ, για το ψ, γενικώς ότι πιστεύεται οτι θα μου ήταν χρήσιμο στο να πάρω ή όχι την απόφαση.

Αα, η πόλη διαμονής θα είναι η Χαγη...


:wave2:

Ελα να σε στρωσουμε αγορακι !!

Για 1 μηνα θα μας πληρωνεις βενζινες κατ' αρχην !

Αν δε μας κανεις σε στελνουμε με φυλλο πορειας στο καινουργιο Λελεαρ !!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Cpt. Haddock
13/12/2007, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
υπάρχει μια πιθανότητα, για την ώρα μικρή, για μετεγκατάσταση στην Ολλανδία, για δουλειά, μόνιμα, και όσο αντέξουμε...

:a35:


Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Αα, η πόλη διαμονής θα είναι η Χαγη...
:wave2:

:a06:

road spirit
13/12/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ελα να σε στρωσουμε αγορακι !! :blush: , ωχχχ, δεν ξεκινάμε καλά... θα ... πονέσει?? :lol: :lol:

tifoefs
13/12/2007, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
:blush: , ωχχχ, δεν ξεκινάμε καλά... θα ... πονέσει?? :lol: :lol:

Σκεψου το απλα και ευκολα !

Τα πρωτα 10 χρονια θαναι υγρα και τα υπολοιπα μουχλιασμενα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

road spirit
13/12/2007, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a35: καπταιν, και εγω καπως ετσι νιωθω αλλά .... δεν ξέρω, το κίνητρο ειναι ισχυρό :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a06: γιατί? πες ντε? δεν εχω ιδέα !

Cpt. Haddock
13/12/2007, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
καπταιν, και εγω καπως ετσι νιωθω αλλά ....


Εγω απλά ζηλεύω και :a018: που το '99 είπα όχι σε αντίστοιχη πρόταση :sick: :sad:

Αλλά με έφαγαν τα γκομενιλίκια το :a31: , μόλις είχα χωρίσει με μια ολλανδέζα και δεν ήθελα να ξαναδω τα polders ουτε ζωγραφιστά





Η Χάγη απλα θεωρώ οτι ειναι μια βαρετή πολη

:wave2:

Operater
13/12/2007, 14:03
Θα τον πάρεις μαζί τον Πηγασάκο? :wave2:

tifoefs
13/12/2007, 14:16
Zηλιαρη !!

Η Χαγη εχει ωραιες τσουπρες ομως !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
13/12/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Θα τον πάρεις μαζί τον Πηγασάκο? :wave2:

Θα σαπισει το ιταλικο απο το αλατι !!


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

alx_gr
13/12/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
επειδή βαριέμαι να στέλνω πμ σε κάθε εναν χωριστά (άσε που δεν ξέρω ποιοι ειστε όλοι), το ποστάρω εδω και μου απαντάτε αν θέλετε είτε εδω είτε με πμ...

το λεπόν,

υπάρχει μια πιθανότητα, για την ώρα μικρή, για μετεγκατάσταση στην Ολλανδία, για δουλειά, μόνιμα, και όσο αντέξουμε... Για την ώρα δεν την προκρίνω τη επιλογή μου αυτή, θέλει πολύ ενδοσκόπηση, αλλά αν μπορείτε πείτε μου... ότι μπορείτε! για το κόστος ζωής, για τη ζωή την ίδια εκεί, για το χ, για το ψ, γενικώς ότι πιστεύεται οτι θα μου ήταν χρήσιμο στο να πάρω ή όχι την απόφαση.

Αα, η πόλη διαμονής θα είναι η Χαγη...


:wave2:

Μιας και ειμαι ο τελευταιος που ηρθε (νεουδι πριν δυο μηνες) μπορω να σου πω πολλα. Ολα αυτα που ρωτας ηταν και δικες μου ερωτησεις και τωρα που εφαγα καλα ξερω και τις απαντησεις. Ερωτηση ουσιας. Μονος σου θα ερθεις ή με παρεα? Και επισης παιζει γνωστος εδω ή οχι?

tifoefs
13/12/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Μιας και ειμαι ο τελευταιος που ηρθε (νεουδι πριν δυο μηνες) μπορω να σου πω πολλα. Ολα αυτα που ρωτας ηταν και δικες μου ερωτησεις και τωρα που εφαγα καλα ξερω και τις απαντησεις. Ερωτηση ουσιας. Μονος σου θα ερθεις ή με παρεα? Και επισης παιζει γνωστος εδω ή οχι?

Εσυ δλδ εισαι στους αγνωστους γνωστους τωρα ;;;


:a38:

MikeG
13/12/2007, 14:51
Για πείτε ρε παιδιά γιατί & μένα με ενδιαφέρει η Ολλανδία σα χώρα μετεγκατάστασης...., αν προκύψει κάτι καλό. Που από ότι βλέπω παίζουν διάφορα.

:wave2:

road spirit
13/12/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Μιας και ειμαι ο τελευταιος που ηρθε (νεουδι πριν δυο μηνες) μπορω να σου πω πολλα. Ολα αυτα που ρωτας ηταν και δικες μου ερωτησεις και τωρα που εφαγα καλα ξερω και τις απαντησεις. Ερωτηση ουσιας. Μονος σου θα ερθεις ή με παρεα? Και επισης παιζει γνωστος εδω ή οχι?

μόνος, και αυτό ειναι απο τα βασικότερα που θα με εμποδίσουν απο το να πάρω την απόφαση. Γνωστός δεν παίζει, παρά μόνο εσεις οι γνωστοί άγνωστοι :lol:

Cpt. Haddock
13/12/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Για πείτε ρε παιδιά γιατί & μένα με ενδιαφέρει η Ολλανδία σα χώρα μετεγκατάστασης...., αν προκύψει κάτι καλό. Που από ότι βλέπω παίζουν διάφορα.

:wave2:

ρε μάικ γιατι να πας τόσο μακρια;

και στα ζωνιανά καλό πραμα έχουν :lol: :lol: :lol:

vassilis88
13/12/2007, 14:54
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:





























ειναι κοντα το ασσεν να ρχομαι? :D

road spirit
13/12/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε μάικ γιατι να πας τόσο μακρια;

και στα ζωνιανά καλό πραμα έχουν :lol: :lol: :lol: θα παμε να οργανώσουμε λιγο καλυτερα το δίκτυο πωλήσεων... αμέσως και εσυ :mad:


:lol: :lol: :lol:

road spirit
13/12/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:
ειναι κοντα το ασσεν να ρχομαι? :D

οχι ρε γαμωτ, μακρυά είναι. Νομίζεις δεν το σκέφτηκα?




:lol: :lol: σοβαρα!




και το spa στο βέλγιο μακρυά πέφτει απο χάγη, φτουυυ

MikeG
13/12/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
οχι ρε γαμωτ, μακρυά είναι. Νομίζεις δεν το σκέφτηκα?




:lol: :lol: σοβαρα!




και το spa στο βέλγιο μακρυά πέφτει απο χάγη, φτουυυ


Όλα κοντά είναι εκεί ρε...

Πάντως αν κάποιος ξέρει για θέση Μηχανικού Πληροφορικής κάτι εκεί ας ενημερώσει...:winka:

road spirit
13/12/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
οχι ρε γαμωτ, μακρυά είναι. Νομίζεις δεν το σκέφτηκα?

:lol: :lol: σοβαρα!

και το spa στο βέλγιο μακρυά πέφτει απο χάγη, φτουυυ


Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG Όλα κοντά είναι εκεί ρε...

τελικά ναι, δεν ειχα στο μυαλο μου το χάρτη σωστα. ~ 230 χλμ ειναι Χαγη-Ασσεν, και ~290 Χαγη-SPA

tifoefs
13/12/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
οχι ρε γαμωτ, μακρυά είναι. Νομίζεις δεν το σκέφτηκα?




:lol: :lol: σοβαρα!




και το spa στο βέλγιο μακρυά πέφτει απο χάγη, φτουυυ

Τα SPA στη Γερμανια ομως οχι !

:a25: :a25: :a54:

vassilis88
13/12/2007, 15:14
δν πειραζει τωρα που συνηθισαμε τα 2καβαλα..:D

το καλο ειναι αυτο που λεει ο μικε πας παντου οδικως χωρις καραβια κ μλκιες.. η ευρωπη ειναι ο παραδεισος του track day rider..:D

road spirit
13/12/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Θα τον πάρεις μαζί τον Πηγασάκο? :wave2: αυτό ειναι το τελευταίο που με θα με απασχολήσει, αλλά μάλλον οχι... εκεί δεν εχει ορεινές διαδρομές και χωματόδρομους και παραλίες και νησιά ...

εκεί θέλει busa μιας και εισαι στο κέντρο της ευρώπης, να την παίρνεις και να πετάγεσαι σκ για καφέ γαλία, γερμανία κλπ κλπ...

θα μου δώσει ο pap την δικιά του ανταλλαγή, δεν με απασχολεί το θεμα 2κυκλο εκει ... :lol: :lol:

tifoefs
13/12/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
αυτό ειναι το τελευταίο που με θα με απασχολήσει, αλλά μάλλον οχι... εκεί δεν εχει ορεινές διαδρομές και χωματόδρομους και παραλίες και νησιά ...

εκεί θέλει busa μιας και εισαι στο κέντρο της ευρώπης, να την παίρνεις και να πετάγεσαι σκ για καφέ γαλία, γερμανία κλπ κλπ...

θα μου δώσει ο pap την δικιά του ανταλλαγή, δεν με απασχολεί το θεμα 2κυκλο εκει ... :lol: :lol:

Να μη σε απασχολει !

Θα σε βοηθησει ο μικρος αλεξανδρος να αποφασισεις !!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sober
13/12/2007, 15:39
:mad:

Γιαννη χτες δεν μπορουσες να το ανοιξεις το στοματακι σου???Απο το φορουμ 8α τα μα8αινουμε??

Φιλος σου λεει μετα!!!


(αντε...εχε χαρη που αν φυγεις 8α εχουμε προσβαση σε Ολλανδια μερια!!)

:lol: :lol: :lol: :wave2:

road spirit
13/12/2007, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:mad:

Γιαννη χτες δεν μπορουσες να το ανοιξεις το στοματακι σου???Απο το φορουμ 8α τα μα8αινουμε??

Φιλος σου λεει μετα!!!


(αντε...εχε χαρη που αν φυγεις 8α εχουμε προσβαση σε Ολλανδια μερια!!)

:lol: :lol: :lol: :wave2: τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:

MikeG
13/12/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:


Γιάννα αν τα χρήματα είναι καλά & πιστεύεις ότι θα βάζεις στην άκρη go for it! Σίγουρα καλύτερη ποιότητα ζωής σε θέματα οργάνωσης κράτους κοινωνίας & τα σχετικά. Το μόνο νομίζω που θα προβληματίζει είναι ο καιρός. Αυτός εσύ θα κρίνεις αν το αντέχεις. By the way αν τελικά αποφασίσεις κανόνισε να σου καλύψουν & τα έξοδα της μετακόμισης. Αν βρεθεί κάτι καλό είμαι μέσα με τα 1000 και εγώ. Το προτιμώ από Αθήνα....

:wave2:

tifoefs
13/12/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:

Γιατι ρε ανοιγοκλεινει καφενειο στη γειτονια σου ????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
13/12/2007, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
επειδή βαριέμαι να στέλνω πμ σε κάθε εναν χωριστά (άσε που δεν ξέρω ποιοι ειστε όλοι), το ποστάρω εδω και μου απαντάτε αν θέλετε είτε εδω είτε με πμ...

το λεπόν,

υπάρχει μια πιθανότητα, για την ώρα μικρή, για μετεγκατάσταση στην Ολλανδία, για δουλειά, μόνιμα, και όσο αντέξουμε... Για την ώρα δεν την προκρίνω τη επιλογή μου αυτή, θέλει πολύ ενδοσκόπηση, αλλά αν μπορείτε πείτε μου... ότι μπορείτε! για το κόστος ζωής, για τη ζωή την ίδια εκεί, για το χ, για το ψ, γενικώς ότι πιστεύεται οτι θα μου ήταν χρήσιμο στο να πάρω ή όχι την απόφαση.

Αα, η πόλη διαμονής θα είναι η Χαγη...


:wave2:

:eyepop:

Γιάννη ... για μένα αυτές είναι ευκαιρίες ζωής ....Αυτή την ώρα που σκυλιά γατιά δεν έχεις να το κάνεις το βήμα και μην φοβάσαι ... και εγώ όταν πήγα Αγγλία έλεγα τι θα κάνω πως θα πάει το πράγμα ... εφτά χρόνια πάνω μια χαρά την έβγαλα...


:beer:

alx_gr
13/12/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Να μη σε απασχολει !

Θα σε βοηθησει ο μικρος αλεξανδρος να αποφασισεις !!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τουλαχιστον εγω το σκεφτομαι και δεν παω σε ενα μαγαζι με ενα μηχανακι και φευγω με αλλο...

sober
13/12/2007, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Γιάννη αν τα χρήματα είναι καλά & πιστεύεις ότι θα βάζεις στην άκρη go for it! Σίγουρα καλύτερη ποιότητα ζωής σε θέματα οργάνωσης κράτους κοινωνίας & τα σχετικά. Το μόνο νομίζω που θα προβληματίζει είναι ο καιρός. Αυτός εσύ θα κρίνεις αν το αντέχεις. By the way αν τελικά αποφασίσεις κανόνισε να σου καλύψουν & τα έξοδα της μετακόμισης.

:wave2:


+ 650..:)

Aν και 8α ''κατσει'' λιγο ασχημα που δε 8α σε εχουμε εδω...:(

road spirit
13/12/2007, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Γιάννη αν τα χρήματα είναι καλά & πιστεύεις ότι θα βάζεις στην άκρη go for it!

4 φορές πάνω από οσα παίρνω εδω... αλλα κάπου εχω ακούσει (ραδιο αρβυλα?) οτι οι φοροι και οι ασφαλιστικές εισφορες εκει ειναι επίσης 4 φορες πανω, και άλλα σχετικά. Επίσης δεν εχω ιδεα ποσο ειναι το κοστος ζωης (ενοικια, παγια εξοδα για εναν 30αρη single κλπ κλπ). Για αυτά περιμένω μερικές απαντήσεις



Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Σίγουρα καλύτερη ποιότητα ζωής σε θέματα οργάνωσης κράτους κοινωνίας & τα σχετικά. Το μόνο νομίζω που θα προβληματίζει είναι ο καιρός. Αυτός εσύ θα κρίνεις αν το αντέχεις. By the way αν τελικά αποφασίσεις κανόνισε να σου καλύψουν & τα έξοδα της μετακόμισης. Αν βρεθεί κάτι καλό είμαι μέσα με τα 1000 και εγώ. Το προτιμώ από Αθήνα....

:wave2: αυτό σίγουρα, θα είναι καλύτερα. Ο καιρός δεν με προβληματίζει (μάλλον??)

tifoefs
13/12/2007, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Τουλαχιστον εγω το σκεφτομαι και δεν παω σε ενα μαγαζι με ενα μηχανακι και φευγω με αλλο...

Σκεψου σκεψου !!!

Αλλα ολο για αλλους λες και εσυ τη τελευταια φορα που μπηκες στο μαγαζι με μελαχροινη και βγηκες με ξανθια δλδ εισαι καλυτερος ;;;;



:smokin: :smokin: :smokin:

tifoefs
13/12/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
4 φορές πάνω από οσα παίρνω εδω... αλλα κάπου εχω ακούσει (ραδιο αρβυλα?) οτι οι φοροι και οι ασφαλιστικές εισφορες εκει ειναι επίσης 4 φορες πανω, και άλλα σχετικά. Επίσης δεν εχω ιδεα ποσο ειναι το κοστος ζωης (ενοικια, παγια εξοδα για εναν 30αρη single κλπ κλπ). Για αυτά περιμένω μερικές απαντήσεις


αυτό σίγουρα, θα είναι καλύτερα. Ο καιρός δεν με προβληματίζει (μάλλον??)

Τα φραγκα κυλανε γρηγοροτερα στο λογαρισμο σου και αν θες μενουν !!

:D

road spirit
13/12/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Γιατι ρε ανοιγοκλεινει καφενειο στη γειτονια σου ????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :bigcry: :lol:

MikeG
13/12/2007, 15:58
Εγώ ξαναγράφω.
Αν κάποιος ξέρει να παίζει κάτι για Μηχανικό Πληροφορικής (επίσημος τίτλος Μηχανικός Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων) ας ενημερώσει! :winka:

tifoefs
13/12/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εγώ ξαναγράφω.
Αν κάποιος ξέρει να παίζει κάτι για Μηχανικό Πληροφορικής (επίσημος τίτλος Μηχανικός Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων) ας ενημερώσει! :winka:

Αφου δε ξερς ολλανδικα !!

:eyepop:

MikeG
13/12/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αφου δε ξερς ολλανδικα !!

:eyepop:

Ο Γιάννης ξέρει.....? :smilea: Ξέρω Αγγλικά & Γερμανικά όμως.:winka:

alx_gr
13/12/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:

Παιδες στα λογια ειναι ολα καλα και ευκολα. Στην πραξη το πραγμα αλλαζει.

Φιλε αμα γουσταρεις την εμπειρια να το κανεις. Στην μεγαλη τελικη αμα δεν γουσταρεις καθεσαι ενα χρονο περνεις την προυπηρεσια και φευγεις. Δεν σε κραταει κανενας φυλακισμενο.
Το ζητημα ειναι να γουσταρεις εσυ και να μην το κανεις επειδη αναγκαστηκες.
Σαν εμπειρια αξιζει.
Εγω ηρθα για να δουλεψω επειδη ετσι ηθελα, χωρις να με ωθησει ή να με αναγκασει κανενας. Απλα πιστεψα οτι εδω μπορω να ζησω πιο καλα και να με πληρωσουν και πολυ πιο καλα βεβαια.

road spirit
13/12/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ο Γιάννης ξέρει.....? :smilea: Ξέρω Αγγλικά & Γερμανικά όμως.:winka: δεν ξέρω, αλλα η συγκεκριμένη θεση δεν εχει απαίτηση για ολλανδικά, αγγλικά αρκούν

tifoefs
13/12/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ο Γιάννης ξέρει.....? :smilea: Ξέρω Αγγλικά & Γερμανικά όμως.:winka:

Να πας Γερμανια εσυ !
Θα γινουμε πολλες εδω και θαχουμε προβλημα !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
13/12/2007, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
δεν ξέρω, αλλα η συγκεκριμένη θεση δεν εχει απαίτηση για ολλανδικά, αγγλικά αρκούν

Ε, σε κάτι αντίστοιχο αναφέρομαι και εγώ. :winka: :wave2:

MikeG
13/12/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Να πας Γερμανια εσυ !
Θα γινουμε πολλες εδω και θαχουμε προβλημα !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δε θέλω. Άντε με βαριά καρδιά κανά Essen... Προτιμώ Ολλανδία, Δανία, Σουηδία... :cool:

alx_gr
13/12/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Σκεψου σκεψου !!!

Αλλα ολο για αλλους λες και εσυ τη τελευταια φορα που μπηκες στο μαγαζι με μελαχροινη και βγηκες με ξανθια δλδ εισαι καλυτερος ;;;;



:smokin: :smokin: :smokin:

Κατσε ρε παππου!!! Σε χτυπησαν τα γεραματα και μπερδευεις ανθρωπους και πραγματα??
Ποτε εγινε αυτο???
Ε? Για λεγε!!

tifoefs
13/12/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ε, σε κάτι αντίστοιχο αναφέρομαι και εγώ. :winka: :wave2:

Εκλεισε το καφενειο στη γειτονια σου και σε σενα εεεε ;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
13/12/2007, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εκλεισε το καφενειο στη γειτονια σου και σε σενα εεεε ;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν άνοιξε καν.... :lol:

tifoefs
13/12/2007, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Κατσε ρε παππου!!! Σε χτυπησαν τα γεραματα και μπερδευεις ανθρωπους και πραγματα??
Ποτε εγινε αυτο???
Ε? Για λεγε!!

Απωλεια προσωρινης μνημης λεγεται αυτο που εχεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μακαρι να σε μεινει μονιμο γιατι αν παρεις το R1 θα σε πεισω οτι δεν ειναι δικο σου και θα στο αλλαξω με το παπι του κροκοδιλα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

road spirit
13/12/2007, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Απωλεια προσωρινης μνημης λεγεται αυτο που εχεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: η ζωνιανή ποικιλία το προκαλεί αυτό καμια φορά :lol: :lol:

alx_gr
13/12/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Απωλεια προσωρινης μνημης λεγεται αυτο που εχεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μακαρι να σε μεινει μονιμο γιατι αν παρεις το R1 θα σε πεισω οτι δεν ειναι δικο σου και θα στο αλλαξω με το παπι του κροκοδιλα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλα ρε. Προσεχε θα βγαλω μοστρα τις κατσικες σου!!! :cool: :rotflmao: :D :p :rotflmao:

tifoefs
13/12/2007, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Καλα ρε. Προσεχε θα βγαλω μοστρα τις κατσικες σου!!! :cool: :rotflmao: :D :p :rotflmao:

Εχουν ροπες ρε αυτες !! Τι νομιζεις ;;

R1 ειναι ;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
13/12/2007, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:
με το άλλο που μου λεγες εμένα τίποτα???:confused:

Fireball400
13/12/2007, 22:47
Δεν ξέρω να σου πω αν θα είναι καλά για να πας:look: ...αλλά με όσους έχω μιλήσει που δούλευαν εξωτερικό,μου είπαν οτι έκαναν μαλ@κία που γύρισαν:lol:

DimChios
14/12/2007, 06:07
:rolleyes:

Κουβεντα ειναι αυτη που ανοιξατε τωρα...

:evil:

Πανω που εχω αρχισει να σαλταρω και να θελω να τα παρατησω ολα?

:mad:

filipp0s
14/12/2007, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τη μια μέρα το σκέφτομαι και το σκεφτομαι, και την άλλη το έχω βγάλει εντελώς απο το μυαλό μου και λεω "ασε ξεχνα το"... και μετά ξανα μανα τα ίδια... :sick:


Λογικό να είσαι σε τέτοια φάση... να 'ξερες πόσες φορές μου έχει περάσει απ' το μυαλό (σχεδόν κάθε φορά που γυρνάω από ταξίδι :sad: )


Εγώ λέω να το κάνεις το βήμα (ειδικά τώρα που βρίσκεσαι σε ένα μικρό αδιέξοδο με δουλειά, σπίτι κτλ)

Αν το αποφασίσεις πάντως σου υπόσχομαι να βάλω και την Χαγη στους πιθανούς προορισμούς :lol:


:wave2: :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
14/12/2007, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εγώ ξαναγράφω.
Αν κάποιος ξέρει να παίζει κάτι για Μηχανικό Πληροφορικής (επίσημος τίτλος Μηχανικός Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων) ας ενημερώσει! :winka:

Για κανεναν αποτυχημένο τραπεζικο υπάρχει τίποτα; :sad:

catmaster
14/12/2007, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Για κανεναν αποτυχημένο τραπεζικο υπάρχει τίποτα; :sad:



"Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα ... " :sad:

(εγώ και τον ξυλοκόπο κάνω άμα λάχει .. )

tifoefs
14/12/2007, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Για κανεναν αποτυχημένο τραπεζικο υπάρχει τίποτα; :sad:

Ελα να ανοιξουμε τραπεζα επιχορηγησης μεταναστων !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ταξιδευτής
14/12/2007, 09:26
Τελικα ολοι με το ενα ποδι να την κανουμε ειμαστε.... :sad:
Προσθεστε αλλον ενα μλκ που οταν του δωθηκε η ευκαιρια να συνεχισει καριερα στην Αγγλια αποφασισε να γυρισει Ελλαδα, "και μετα βλεπουμε". :mad:

Road, αυτες ειναι αποφασεις ζωης. Σκεψου καλα τα πραγματα και αποφασισε. Αλλα για μενα, ειναι καλυτερα να το δοκιμασεις και αν δεν σου αρεσει να επιστρεψεις, παρα να μην το κανεις κ να καταληξεις σαν εμας τους πικραμενους! :sick: :lol:

Εγω αν μου δινοταν η ευκαιρια να μετακομισω στα κεντρικα της εταιριας (Στοκχολμη) θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη. :rolleyes:

kalesin
14/12/2007, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Τελικα ολοι με το ενα ποδι να την κανουμε ειμαστε.... :sad:

Εγω αν μου δινοταν η ευκαιρια να μετακομισω στα κεντρικα της εταιριας (Στοκχολμη) θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη. :rolleyes:


Τη Στοκχολμη την ρωτας αν θελει να βλεπει την αφεντομουτσουναρα σου;

:lol: :lol:


:beer:

tifoefs
14/12/2007, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Τη Στοκχολμη την ρωτας αν θελει να βλεπει την αφεντομουτσουναρα σου;

:lol: :lol:


:beer:

η το Ducati σου που βαραει το χαλασμενο κιβωτιο του ;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LINA
14/12/2007, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ελα να ανοιξουμε τραπεζα επιχορηγησης μεταναστων !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Νικο πες τους ποσα χρονια προσπαθεις να γυρισεις στο Ελλαντα .... !!!

tifoefs
14/12/2007, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
Νικο πες τους ποσα χρονια προσπαθεις να γυρισεις στο Ελλαντα .... !!!

Αλλαξοπιστησα φετος μετα απο 21 χρονια !!



:D :D :D :D

LINA
14/12/2007, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Αλλαξοπιστησα φετος μετα απο 21 χρονια !!



:D :D :D :D

κατα το Ιανουαριο - Φεβρουαριο να σε δω;)

tifoefs
14/12/2007, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
κατα το Ιανουαριο - Φεβρουαριο να σε δω;)


:look: :look: :look: :look:

road spirit
14/12/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
με το άλλο που μου λεγες εμένα τίποτα???:confused: ποιο? το "συμπαθή" τηλεπικοινωνιακό πάροχο ? :lol: :lol: ουδεν νεότερον

road spirit
14/12/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rolleyes:

Κουβεντα ειναι αυτη που ανοιξατε τωρα...

:evil:

Πανω που εχω αρχισει να σαλταρω και να θελω να τα παρατησω ολα?

:mad: αντε πάμε ρε, εσυ θα παίζεις μουσική στις μικρές ολλανδέζες :wacko: :evil:

tifoefs
14/12/2007, 11:14
Τοσες μουσικες που τους παιζουν ολοι οι μεταναστες εχουν καταντησει βοδια !

:mad: :mad: :mad: :mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

road spirit
14/12/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Τοσες μουσικες που τους παιζουν ολοι οι μεταναστες εχουν καταντησει βοδια !

:mad: :mad: :mad: :mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ναι αλλά μουζικ αλα ντιμχιο δεν εχουν ξανακούσει :lol:

road spirit
14/12/2007, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τελικά ναι, δεν ειχα στο μυαλο μου το χάρτη σωστα. ~ 230 χλμ ειναι Χαγη-Ασσεν, και ~290 Χαγη-SPA εντωμεταξύ το 'χω κάψει λεμε, κάθομαι και ψάχνω κόστος και πληοροφορίες για trackdays στο ασσεν και στο σπα, δεν παω καλά :sick: :lol: :lol:

tifoefs
14/12/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
εντωμεταξύ το 'χω κάψει λεμε, κάθομαι και ψάχνω κόστος και πληοροφορίες για trackdays στο ασσεν και στο σπα, δεν παω καλά :sick: :lol: :lol:

ρε συ το σπα στη γερμανια ειναι τζαμπα ....

εχει και αλλα σπα βεβαια λιγακι τσουχτερα αλλα πιο χαλαρωτικα ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ταξιδευτής
14/12/2007, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Τη Στοκχολμη την ρωτας αν θελει να βλεπει την αφεντομουτσουναρα σου;

:lol: :lol:


:beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
η το Ducati σου που βαραει το χαλασμενο κιβωτιο του ;;

:rotflmao:

:mad: :mad: Ζουλευετε ρε ζουλιαρηδες, που ειμαι εμορφον παιδι κ ζουμπουρλουδικο !!! :mad: :rotflmao::rotflmao:

kalesin
14/12/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
:mad: :mad: Ζουλευετε ρε ζουλιαρηδες, που ειμαι εμορφον παιδι κ ζουμπουρλουδικο !!! :mad: :rotflmao::rotflmao:

γμτ μας καταλαβε..:( :(


ειδικα στο ζουμπουρλουδικο....


:lol: :lol:

tifoefs
14/12/2007, 12:27
Για να ξερετε και να μη ρωτατε ολη την ωρα !

Ο ελαχιστος μισθος (το επιδομα διακοπων ειναι 8% επιπλεον) για 40 ωρες τη βδομαδα.
Και εννοω με "ελαχιστος μισθος" αυτα που παιρνει ο ανιδεικευτος !!
Στην ταμπελα εχει ακαθαριστο και καθαρο το μηνα η τη βδομαδα.



114313

blackbusa
14/12/2007, 12:49
Ρε Γιαννακη,αν παιζει η φαση,τι κανεις ακομα εδω????βασικα το πρωτο εξαμηνο με χρονο θα ειναι δυσκολα....τοτε θα ξερεις αν γουσταρεις η οχι.....αν και οπως σε κοβω θα γουσταρεις με τρελλα....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

road spirit
14/12/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Για να ξερετε και να μη ρωτατε ολη την ωρα !

Ο ελαχιστος μισθος (το επιδομα διακοπων ειναι 8% επιπλεον) για 40 ωρες τη βδομαδα.
Και εννοω με "ελαχιστος μισθος" αυτα που παιρνει ο ανιδεικευτος !!
Στην ταμπελα εχει ακαθαριστο και καθαρο το μηνα η τη βδομαδα. την αμοιβή που θα έχω την ξέρω ακριβώς

τα κόστη μου πρέπει να μάθω :)

tifoefs
14/12/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
την αμοιβή που θα έχω την ξέρω ακριβώς

τα κόστη μου πρέπει να μάθω :)

Υποθετικα:

Νοικι : 450 για δυαρι.
Κοινοχρηστα-δημοτικοι φοροι-ρευμα-νερο-καλωδιακη TV- internet : 150
Aσφαλεια νοσηλειας : απο 90 εως 130 το μηνα

Αν εχεις μηχανη ειναι 200 γιουργια βενζινα το μηνα και απο 20 εως 40 γιουργια ασφαλεια το μηνα.
Επισης ειναι 65 γιουργια τελη κυκλοφοριας το χρονο.
Αυτα για σταθερα εξοδα το μηνα.

Κρατικη εφορια αν εχεις καθαρο μισθο ειναι ηδη πληρωμενη καθε μηνα.
13ο μισθο δεν εχει συνηθως εδω. Απλα σε κρατανε 8% απο το μισθο και στα δινουν το Μαϊο σαν "διακοπολεφτα" .


Τι αλλο θες να ξερεις ;;;


:evil: :evil:


Αν εχεις κανα χρεπι (π.χ. Ducati, KTM, Piaggio, Triumph, Aprilia και τα συναφη του ειδους) και θελει συνεχεια συνεργειο παει απο 40 εως 80 γιουργια η ωρα εξοδα απασχολησης του μηχανικου.

tifoefs
14/12/2007, 15:16
Παει !! αυτοκτονησαν οι υψηλομισθοι στην ελλαδα !!

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

road spirit
14/12/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Υποθετικα:

Νοικι : 450 για δυαρι.
Κοινοχρηστα-δημοτικοι φοροι-ρευμα-νερο-καλωδιακη TV- internet : 150
Aσφαλεια νοσηλειας : απο 90 εως 130 το μηνα

Αν εχεις μηχανη ειναι 200 γιουργια βενζινα το μηνα και απο 20 εως 40 γιουργια ασφαλεια το μηνα.
Επισης ειναι 65 γιουργια τελη κυκλοφοριας το χρονο.
Αυτα για σταθερα εξοδα το μηνα.

Κρατικη εφορια αν εχεις καθαρο μισθο ειναι ηδη πληρωμενη καθε μηνα.
13ο μισθο δεν εχει συνηθως εδω. Απλα σε κρατανε 8% απο το μισθο και στα δινουν το Μαϊο σαν "διακοπολεφτα" .


Τι αλλο θες να ξερεις ;;;


:evil: :evil:


Αν εχεις κανα χρεπι (π.χ. Ducati, KTM, Piaggio, Triumph, Aprilia και τα συναφη του ειδους) και θελει συνεχεια συνεργειο παει απο 40 εως 80 γιουργια η ωρα εξοδα απασχολησης του μηχανικου. μια χαρά μου φαίνονται μέχρι εδω... υπερβολικά καλά θα έλεγα... θα ρθεί κανείς στη Χαγη για παρέα ρε?? :confused:

πεφτω σε βαθιά περισυλλογή για το σκ... :lol:

tifoefs
14/12/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
μια χαρά μου φαίνονται μέχρι εδω... υπερβολικά καλά θα έλεγα... θα ρθεί κανείς στη Χαγη για παρέα ρε?? :confused:

πεφτω σε βαθιά περισυλλογή για το σκ... :lol:

Προσεχε μη κρασαρεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

road spirit
14/12/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Προσεχε μη κρασαρεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: read error from disk :lol:

Cpt. Haddock
14/12/2007, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
... θα ρθεί κανείς στη Χαγη για παρέα ρε?? :confused:

τι να κάνουμε στη χαγη ρε παπαρα, να βλέπουμε τη Βεατρίκη; :D

ενώ στο Α'νταμ έχει τα τη redlights districht :a021:

:smokin:

road spirit
14/12/2007, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τι να κάνουμε στη χαγη ρε παπαρα, να βλέπουμε τη Βεατρίκη; :D

ενώ στο Α'νταμ έχει τα τη redlights districht :a021:

:smokin: 73 χλμ ειναι ΜΟΝΟ ρε βρετανικό πατίνι! σαν να λέμε σπίτι σου-νεο δελεαρ ενα πραμα.... :lol: :lol:


114339

tifoefs
14/12/2007, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
73 χλμ ειναι ΜΟΝΟ ρε βρετανικό πατίνι! σαν να λέμε σπίτι σου-νεο δελεαρ ενα πραμα.... :lol: :lol:

Μη του δινεις σημασια !! Απο τη ζηλεια του εχει μεινει χωρις νυχια !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

catmaster
14/12/2007, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
73 χλμ ειναι ΜΟΝΟ ρε βρετανικό πατίνι! σαν να λέμε σπίτι σου-νεο δελεαρ ενα πραμα.... :lol: :lol:


Ναι 73 μόνο χιλιόμετρα είναι Γιάννη ..... χαλαρά τα έχεις , αρκεί να κάνεις ένα μικρό modification στο cbr .... :D :D


114350

MikeG
14/12/2007, 16:21
Ρε, θα μου βρει καμιά μικρή Ολλανδέζα & μένα καμιά δουλειά εκεί το φελέκι μου! :cry: :alien: :ninja:

road spirit
14/12/2007, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Ναι 73 μόνο χιλιόμετρα είναι Γιάννη ..... χαλαρά τα έχεις , αρκεί να κάνεις ένα μικρό modification στο cbr .... :D :D χαχαχα, κορυφαίο! που πουλάνε τέτοιο? :look: θα αρέσει στις μικρές ολλανδέζες?? :look:

FZMAN
14/12/2007, 16:32
Πάντως επειδή εδώ Ελλάδα τα πράγματα είναι ήδη σ@@τά πιστεύω πως για όποιον μπορεί είναι μια πολύ καλή επιλογή η ζωή στο εξωτερικό και ειδικά σε τέτοιου είδους χώρες. Μακάρι να το τολμούσα και εγώ τότε που μπορούσα. Προσωπική μου άποψη: Τόλμησε το.:beer:

dammed_kittin
14/12/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
θα ρθεί κανείς στη Χαγη για παρέα ρε?? :confused:
:lol:


κ εγω θελω να φυγωωωωωωωω

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:



γιαννακη αμα πραγματικα θες να φυγεις
φυγεεεεε


μην το σκεφτεσαι



μακαρι να μπορουσαμε (οσοι θελουμε να φυγουμε) να το παρουμε αποφαση


:beer:

tifoefs
14/12/2007, 19:07
Για χαλαρωστε εσεις οι αποπανω !!


Πολυ φασαρια κανετε στο ρετιρε !!!


ΔΕ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΡΕΤΙΡΕ !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
14/12/2007, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ρε, θα μου βρει καμιά μικρή Ολλανδέζα & μένα καμιά δουλειά εκεί το φελέκι μου! :cry: :alien: :ninja:

Ξερω μια διευθυνση .... για ενηλικους ....

:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

TROOPER
14/12/2007, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Εγω αν μου δινοταν η ευκαιρια να μετακομισω στα κεντρικα της εταιριας (Στοκχολμη) θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη. :rolleyes:

θες να παω απο τα γραφεια να τους πω χαιρετισματα απο σενα???

30' ειμαι απο το κεντρο.:winka:

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
14/12/2007, 19:20
@road spirit: φυγε !!!!!!!!!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Tropeas
14/12/2007, 19:33
σοβαρευτείτε!!!!
(και φύγετε όλοι!)
πάλι μόνο θα με αφήσετε??? :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

MikeG
14/12/2007, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
σοβαρευτείτε!!!!
(και φύγετε όλοι!)
πάλι μόνο θα με αφήσετε??? :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:


Αφού ξέρεις.... Θα πάρεις και το TTR :winka:

Tropeas
14/12/2007, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αφού ξέρεις.... Θα πάρεις και το TTR :winka:
είσαι γρήγορος πουλάκι μου....!!!
κάτι πήρα να κάνω την δουλειά μου μέχρι να ρθει καλό TTr στα χεράκια μου...:rolleyes: ;)

MikeG
14/12/2007, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
είσαι γρήγορος πουλάκι μου....!!!
κάτι πήρα να κάνω την δουλειά μου μέχρι να ρθει καλό TTr στα χεράκια μου...:rolleyes: ;)

Τι πήρες ρε ? :winka: Για λέγε...:look:

tifoefs
14/12/2007, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
είσαι γρήγορος πουλάκι μου....!!!
κάτι πήρα να κάνω την δουλειά μου μέχρι να ρθει καλό TTr στα χεράκια μου...:rolleyes: ;)

Eσενα δε σε θελουμε εδω !! Εχεις περιεργη φημη !

:smokin::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
14/12/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Eσενα δε σε θελουμε εδω !! Εχεις περιεργη φημη !

:smokin::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
απο γυναίκες που δεν έχουν δοκιμάσει... :rolleyes: :winka: :evil: :wave2:

tifoefs
14/12/2007, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
απο γυναίκες που δεν έχουν δοκιμάσει... :rolleyes: :winka: :evil: :wave2:

ρε οι γυναικες ξερουν πιο πολλα ...

:D:D:D:D

Tropeas
14/12/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
ρε οι γυναικες ξερουν πιο πολλα ...

:D:D:D:D όταν δοκιμάζουν τα πάντα!:beer: :wave2: :ZZZ: