PDA

View Full Version : καπελο, κρανος ή ζελέ



filippos_hornet
09/11/2004, 09:58
καπελο, κρανος ή ζελέ
αυτο ειναι το διλημμα καθε συγχρονου μοτοσυκλετιστη.

Ενταξυ αν δεν εχεις μαλλια ειναι πιο ευκολα τα πραγματα γιατι ο ζελες θα γλυστραει και θα φευγει.

Η απορια μου είναι το καπελο πως στεκεται;;;;;;; Μηπως μεταξυ κρανιου-καπελου βαζουν σιλικονη;;;;;;; Με θαυμασμο ειδα στην εθνικη ενα DUCATI με Ducati καπελακι με τελεια εφαρμογη για 200χμ+

GST
09/11/2004, 11:09
απλα το καπελο ειναι με λαστιχο γυρω-γυρω και δεν φευγει με τιποτα.....αντικαθιστα το κρανος οταν ο οδηγος δεν κουβαλαει εγκεφαλο ....βγαινει σε ολες τισ μαρκες και απευθυνετε αποκλειστεικα σε ΟΔΗΓΟΥΣ και ΟΧΙ σε ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ

ireneepi
09/11/2004, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
απλα το καπελο ειναι με λαστιχο γυρω-γυρω και δεν φευγει με τιποτα.....αντικαθιστα το κρανος οταν ο οδηγος δεν κουβαλαει εγκεφαλο ....βγαινει σε ολες τισ μαρκες και απευθυνετε αποκλειστεικα σε ΟΔΗΓΟΥΣ και ΟΧΙ σε ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ


Πετυχημενο....:p

George-3-
10/11/2004, 23:15
O Ζελες μου τη δινει....το κρανος μου αρεσει...εννοω οτι προτειμω να δω ενα γκομενακι με το Legend ματ ζελατινα που δινει και ενα αισθημα μυστηριου απο το να ρισκαρω για λιπος φαλαινας....ποτε δεν βαζω ζελε αντε σε κανα γαμο και εκει μετα την εκκλησσια λουζομαι....:wacko:

Vivoula
11/11/2004, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos_hornet
καπελο, κρανος ή ζελέ
αυτο ειναι το διλημμα καθε συγχρονου μοτοσυκλετιστη.



Σε λαθος forum εισαι...την απαντηση θα την βρεις σε κανενα Varadero club που το εχουν μελετησει το θεμα....

idi
11/11/2004, 09:42
μεγαλο προβλημα το ζελε...:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


6041

xotiko
13/11/2004, 15:26
KRANOS!!!!!!

Gandalf dr685sm
13/11/2004, 15:47
φαντάζομαι οτι είναι ειρωνικό ερώτημα...

Οπότε απαντώ και ανάλογα....


Καπελάκι και gel στα κεφάλια με "ενοικιάζεται" το παρόν άδειο διαμέρισμα για πινακίδα...
Κράνος για κεφάλι που έχει κάτι να προστατεύσει μέσα...


Gandalf

xotiko
13/11/2004, 15:53
XAXAXAXAXAXAXA POLI KALO M'ARESE!THA TO LEW OTAN MOU LENE POS EINAI XAZO NA FORAO KRANOS!