PDA

View Full Version : tv recording



Akatanomastos
14/12/2007, 04:29
guys exo tv card sto pc kai thelo na grafo eikona kai ixo.
to programa tis tv apo mono tou grafei se mia aparadekti morfi me terastia xoritikotita.
mazi me tin karta edine to msi dvd to opoio eixe pano lathos kodiko!!!!!!!!!! kai den mporo na to egatastiso.

iparxei kati allo antistoixo?
to msi dvd den to vrisko free
an kapoios ksereis as pei.

thanks

MikeG
14/12/2007, 14:20
Θα το ψάξουμε & θα σας ενημερώσουμε κύριε...:D

Respect
14/12/2007, 14:29
Έχει καμία σχέση αυτό που ψάχνεις με το ΜSIStudio ή το MSI:dual Core Center;

Akatanomastos
14/12/2007, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Θα το ψάξουμε & θα σας ενημερώσουμε κύριε...:D

:lol: ok thanks


Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Έχει καμία σχέση αυτό που ψάχνεις με το ΜSIStudio ή το MSI:dual Core Center;

re si den ta ksero afta, kai den exo asxolithei me studio kai istories tetoies gia video.
apla apo ti katalava to msi dvd sou dinei ti dinatotita na grafeis oti vlepeis kai akous stin tv sou (pou einai sto pc pano me karta) se morfi mpg pou einai poli oikonomiki.

e kai afto thelo na ftiakso meta apo 4 xronia pou exo tin tv:lol: :lol: :lol:
na grafo kana agona, kana themo tetoia pramatakia:wave2:

Respect
14/12/2007, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:lol: ok thanks



re si den ta ksero afta, kai den exo asxolithei me studio kai istories tetoies gia video.
apla apo ti katalava to msi dvd sou dinei ti dinatotita na grafeis oti vlepeis kai akous stin tv sou (pou einai sto pc pano me karta) se morfi mpg pou einai poli oikonomiki.

e kai afto thelo na ftiakso meta apo 4 xronia pou exo tin tv:lol: :lol: :lol:
na grafo kana agona, kana themo tetoia pramatakia:wave2: Τι μορφή έχει το αρχείο με το τεράστιο όγκο;

Akatanomastos
14/12/2007, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Τι μορφή έχει το αρχείο με το τεράστιο όγκο;

katse na tsekaro

les na to metatrepo meta e?
to xo skeftei, alla otan sou pianei giga gia misi ora px recording xreiazese mono gia to recording terastio disko ton opoio den exo..



wait na kano ena test..

Akatanomastos
14/12/2007, 18:44
tha se/me stenoxoriso,

den ksero giati alla den me afinei na kano recording..
vgazei kapoio bug,

einai ligo gia ton foutso to software tis crypto einai kai to pc mou tous telefteous mines oti na nai..

:wave2:

MikeG
14/12/2007, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
katse na tsekaro

les na to metatrepo meta e?
to xo skeftei, alla otan sou pianei giga gia misi ora px recording xreiazese mono gia to recording terastio disko ton opoio den exo..



wait na kano ena test..

Πάντως σχεδόν όλα τα προγράμματα λειτουργούν έτσι. Τη κωδικοποίηση, ώστε να μικρείνει το μέγεθος του αρχείου, μπορείς να τη κάνεις μετά. Είναι πολύ δύσκολο να βρεις κάποιο πρόγραμμα που να γράφει αμέσως κωδικοποιημένα, αλλά & αν βρεις θα χρειάζεσαι αρκετά ισχυρό επεξεργαστή.

:wave2: