PDA

View Full Version : ΙΝΟΧ κατασκευές



byron
15/12/2007, 10:24
Μπας και ξέρει κανείς που μπορούν να μου φτιάξουν μια σκαλίτσα και ένα πλαϊνό κάγκελο για ένα παιδικό κρεβάτι?

Σε κανά δυό που πήγα, με κοίταγαν σαν να ζητάω να μου φτιάξουν σκελετό από ducati :mad:

Αν ξέρει κάποιος, ας πει ρε παιδιά. 800 τηλέφωνα έχω κάνει, και τζίφος :sad:

zephyr1
15/12/2007, 10:31
Θα τα φτιαξεις μονο σου,πες μου πως λεγεται ο παραληλος δρομος της πατησιων στο υψος της Ασοε(στοα)?:confused:

sapila racing
15/12/2007, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Θα τα φτιαξεις μονο σου,πες μου πως λεγεται ο παραληλος δρομος της πατησιων στο υψος της Ασοε(στοα)?:confused:

Προς τα πάνω είναι η Μαυροματαίων και προς τα κάτω η 3ης Σεπτεμβρίου.

Τι έχει εκεί Παναγιώτη?

zephyr1
15/12/2007, 10:43
Γ.Σεπτεμβριου πριν την Αγ.μελετιου στ'αριστερο σου χερι υπαρχει ενα καταστημα με ινοχ ,εχει τα παντα πας του λες τι θες στα κοβει και εχει ολες της ''συνδεσεις'' για να φτιαξεις οτι θελεις,σορυ αλλα δεν εχω τηλ.:wave2:

sapila racing
15/12/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Γ.Σεπτεμβριου πριν την Αγ.μελετιου στ'αριστερο σου χερι υπαρχει ενα καταστημα με ινοχ ,εχει τα παντα πας του λες τι θες στα κοβει και εχει ολες της ''συνδεσεις'' για να φτιαξεις οτι θελεις,σορυ αλλα δεν εχω τηλ.:wave2:

Εγω μένω σχεδόν απέναντι, κατάλαβες που είναι byr0n :smokin:

Βόλτα πότε θα πάμε ρε παιδιά :bigcry: :bigcry:

zephyr1
15/12/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Βόλτα πότε θα πάμε ρε παιδιά :bigcry: :bigcry:

Κατσε να περασουν κανα 2 χρονια ακομα και θα το κανονισουμε.:mad:

sapila racing
15/12/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Κατσε να περασουν κανα 2 χρονια ακομα και θα το κανονισουμε.:mad:

Οντως σε 2 χρόνια θα είναι κι ο μικρός 4 και θα ειναι πιο χαλαρά (ελπίζω)...

Πάντως θα πάρω μια αδεια για τις γιορτές :winka:

zephyr1
15/12/2007, 10:57
Μπορουμε να κανονισουμε μια χαλαρη, παραλιακη-σουνιο-λαυριο(καφε)λαυριου-ΑΟ υμητου και σπιτια μας,πρωι σαββατου η κυριακης.
Φυσικα με τον byron.

Τ'αφηνω πανω σου.:smokin:

byron
15/12/2007, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Μπορουμε να κανονισουμε μια χαλαρη, παραλιακη-σουνιο-λαυριο(καφε)λαυριου-ΑΟ υμητου και σπιτια μας,πρωι σαββατου η κυριακης.
Φυσικα με τον byron.

Τ'αφηνω πανω σου.:smokin:

Μέσα είμαι για τη βολτίτσα.

Παναγιώτη thanks αλλά δεν θελω κάτι τέτοιο. Πρέπει να έχει κουρμπαδόρο ο μάστορας, γιατι το κάγκελο κάνει ένα σχέδιο.
:wave2:

KeLeYTiS
15/12/2007, 15:12
βυρωνα ξερω που πουλανε αυτα που λεει ο Ζεφυρος αλλα ακομα πιο φθηνα

Αν ψηνεσαι πμ να σου δωσω τηλ να με παρεις να σου πω :lol:

Παρε ενα δειγμα της καλλιτεχνικης μου μανιας

:rotflmao:


114487

zephyr1
15/12/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
βυρωνα ξερω που πουλανε αυτα που λεει ο Ζεφυρος αλλα ακομα πιο φθηνα

Αν ψηνεσαι πμ να σου δωσω τηλ να με παρεις να σου πω :lol:

Παρε ενα δειγμα της καλλιτεχνικης μου μανιας

:rotflmao:

:lol:

Θα βαλω και εγω την βιτρινα μου.:lol:

Με μηχανακι πολης τι εκανες?:confused:

KeLeYTiS
15/12/2007, 15:36
Ελπιζω να μην θεωρηθει διαφημιση

Και ντισκλεημερ οι τσαντες ειναι συνθετικες και κανενα ζωο δεν τραυματιστηκε , βασανιστηκε κατα την διαρκεια της φωτογραφησης :rotflmao:

Εχω βρει 2 το ενα το πηρα το αλλο ειμαι στο μπλα μπλα αλλα ο πωλητης μαλλον μαζευει τιμες για να δει ποιος θα δωσει περισσοτερα (ΕΛΕΟΣ) πες βρε ανθρωπε το πουλαω η δεν το πουλαω να τελειωνουμε...

Για τον ζεφυρο ενδιαφερομαι αλλα δεν ειπες τιμη κανονικη ....

zephyr1
15/12/2007, 15:45
Για πες τιμουλα για την πανω-πανω την ασπρη με της κοκκινες βουλες?:look:

Κελεα το μηχανακι το εχω υποσχεθει στον catmaster, λεφτα δεν θελω τα 39ευρω ειναι μονο για το σημα, θα το πληρωσει αυτος που θα το παρει.

Σορυ Βαγγελη αλλα πλεον δεν εχω χωρο για να το κρατησω αλλο και το ειχα κανει προταση στον Ακη.Αν κατι στραβωσει στο δινω.Πανω απ'ολα θελω να το παρει ανθρωπος.:winka:

Οσο για την πωληση ,οταν ηθελα fazer1000 ειχα βρει εναν τυπο (ειχε και την αγγελια εδω μεσα)που το πουλαγε ,οταν ειπα να βρεθουμε ,μου λεει ε να ξερεις βρεχει -αγαπαω το μηχανακι μου και δεν γινεται να το παρεις αμεσως:eyepop: .Ρε φιλε το πουλας ή δεν το πουλας?
Το πουλαω ,ωραια ερχομε να το δω και να το παρω,ΟΧΙ δεν γινεται βρεχει.:hypnotize
Ευτυχως δεν το πηρα και πηγα και τσιμπισα το διαμαντακι μου των 1000 κυβικων με το οποιο περναω ζαχαρη.:p

KeLeYTiS
15/12/2007, 15:52
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαααααααααα

Μιλαγε σοβαρα ο τρελλος

Εχεις πμ :cry: