PDA

View Full Version : Tifoefs Σε ευχαριστω!!!



alx_gr
15/12/2007, 21:43
Παρολο που ειμαι μελος του moto.gr αρκετο καιρο, ποτε για διαφορους λογους δεν ημουν 'ενεργο' μελος παρολο που καθημερινα διαβαζα το forum.

Οταν λοιπον τον Σεπτεμβρη που μας περασε αποφασισα να δεχτω μια προταση για δουλεια στην Ολλανδια, ψαχνομουν ποιον να ρωτησω για το τι παιζει στη χωρα της μαστουρωμενης τουλιπας. Στο μυαλο μου ηρθε αμεσα ενας τρελο-καγκουρο-παλιο-μηχανοβιος, μελος του forum και να σου ο τιφο. Επικοινωνησα μαζι του και απο την πρωτη στιγμη με βοηθησε και απαντησε καθε ερωτηση μου οσο ηλιθια και μπορει να ηταν :rolleyes: και αντεξε και την γκρινια μου :lol:

Για να μην γινει μελο η ιστορια, το ζητημα ειναι οτι ενας ανθρωπος που ποτε δεν με ηξερε πριν, μου φερθηκε σαν φιλος και με βοηθησε σε οτι ηθελα. Μου εκανε ακομα και την τιμη να μου δωσει την αφρικανα του να την οδηγησω και να παμε βολτα και να με βοηθησει τα μεγιστα στην ερευνα μου για αγορα μηχανης. Σημερα μαλιστα βρηκα αυτο που ηθελα μετα απο ψαξιμο, με τον Νικο βεβαια να με πηγαινει στα μαγαζια για να δουμε τα μοτερια και να αντεχει και παλι την γκρινια μου. :smilea:

Για ολα αυτα, θελω να του πω ενα ευχαριστω 'δημοσια' και να μας ευχηθω καλες βολτες μιας και σημερα εδωσα προκαταβολη για μια μηχανη. Δεν σας λεω ακομα τι, μιας και δεν την εχω επισημα στην κατοχη μου....

Nick thanks απο καρδιας!!! :D :beer:

airamhag
15/12/2007, 21:52
ΝΙΚΟ

εχεις πακετο (http://www.alphatv.gr/index.asp?a_id=103&tv_id=1099)


:D

:beer: :beer:

TROOPER
15/12/2007, 23:19
καλα ειναι γνωστη η κακια που διεπει τον συγκεκριμενο τυπο !!!:lol:

@τιφο :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

DimChios
16/12/2007, 06:24
:a46: :a46:

div400
16/12/2007, 10:25
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

apav
16/12/2007, 12:47
:a10:

SpineshankD
16/12/2007, 14:18
:a33: :beer:

afrotwin
16/12/2007, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx_gr
Παρολο που ειμαι μελος του moto.gr αρκετο καιρο, ποτε για διαφορους λογους δεν ημουν 'ενεργο' μελος παρολο που καθημερινα διαβαζα το forum.

Οταν λοιπον τον Σεπτεμβρη που μας περασε αποφασισα να δεχτω μια προταση για δουλεια στην Ολλανδια, ψαχνομουν ποιον να ρωτησω για το τι παιζει στη χωρα της μαστουρωμενης τουλιπας. Στο μυαλο μου ηρθε αμεσα ενας τρελο-καγκουρο-παλιο-μηχανοβιος, μελος του forum και να σου ο τιφο. Επικοινωνησα μαζι του και απο την πρωτη στιγμη με βοηθησε και απαντησε καθε ερωτηση μου οσο ηλιθια και μπορει να ηταν :rolleyes: και αντεξε και την γκρινια μου :lol:

Για να μην γινει μελο η ιστορια, το ζητημα ειναι οτι ενας ανθρωπος που ποτε δεν με ηξερε πριν, μου φερθηκε σαν φιλος και με βοηθησε σε οτι ηθελα. Μου εκανε ακομα και την τιμη να μου δωσει την αφρικανα του να την οδηγησω και να παμε βολτα και να με βοηθησει τα μεγιστα στην ερευνα μου για αγορα μηχανης. Σημερα μαλιστα βρηκα αυτο που ηθελα μετα απο ψαξιμο, με τον Νικο βεβαια να με πηγαινει στα μαγαζια για να δουμε τα μοτερια και να αντεχει και παλι την γκρινια μου. :smilea:

Για ολα αυτα, θελω να του πω ενα ευχαριστω 'δημοσια' και να μας ευχηθω καλες βολτες μιας και σημερα εδωσα προκαταβολη για μια μηχανη. Δεν σας λεω ακομα τι, μιας και δεν την εχω επισημα στην κατοχη μου....

Nick thanks απο καρδιας!!! :D :beer:

ke pou na tou pigenes ke kouti loukoumia
mexri entrivi stin tripida kolo 8a sou ekane...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alx_gr
17/12/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke pou na tou pigenes ke kouti loukoumia
mexri entrivi stin tripida kolo 8a sou ekane...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

tifoefs
17/12/2007, 15:03
Κατ' αρχην αν σε αφηνα μονο σου σκεψου τι θα ειχες κανει !!

Θα σε πιανανε οι Ολλανδοι και θα σε αδειαζαν το πορτοφολι σε χρονο 0 !!!
Θα ελεγε ο αφρο οτι σε παρατησα στους 5 δρομους χωρις οδικη βοηθεια (αν και για τα λουκουμια εδω που τα λεμε καλη ιδεα με φαινεται) και δε θαξερες που ειναι το Βαχενινγκεν!!!
Θα ησουν χωρις αληταμπουρες να σε βαλουν στο σωστο δρομο και θα κατεληγες εκει που δε τολμησε να παει ο πακετανιος !
Θα αγοραζες κανα χρεπι και θα ελεγες οτι πηρες μηχανη !
Βεβαια απο τοτε που ανεβηκες στην Αφρικανα μου ανγκαστηκα να τη πουλησω αλλα αυτο το ξεχναω !!

Αλλα τωρα με συγκινησες και δε θα σε καψοναρω στη πρωτη σου βολτα με τη κουκλα σου ...
Θα σε παρουμε (στη βολτα) με το μαλακο και με διαλλειματα για να μη πιαστεις ....

:beer: :beer: :beer: :lol: :lol: :beer:

Krokodilos001
18/12/2007, 18:52
Ta emsta ta kamomata sou neare!
Ebge!

:beer:

ekanes kali epilogi:beer:



tora kales bolteshb

tifoefs
19/12/2007, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Krokodilos001
Ta emsta ta kamomata sou neare!
Ebge!

:beer:

ekanes kali epilogi:beer:



tora kales bolteshb

Τελειο μοτορι πηρε φτου φτου σκορδα !!

Πρεπει να το δεις λαϊβ !!!

:beer: :beer: :beer: :beer: