PDA

View Full Version : Μήπως ......



arxaios
16/12/2007, 00:46
Παιδιά δεν μπορώ άλλο ...........
Έχει γίνει εφιάλτης !!!!!!!!!!!!
Ξυπνώ κάθιδρος στον ύπνο μου γιατί βλέπω μια στρατιά από ..........
K.A.R.E.L.I.S - K.A.R.E.L.I.S. ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΈΦΤΕΙ !!!!!!!!!!
:bawl: :bawl: :bawl:

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ !!!!!

Μήπως να βάλουμε ένα κατώτερο όριο ηλικίας (καθώς και ανώτερο μαααακιας) !!!

Ξέρω είναι αντιδημοκρατικό - αντιλαϊκό - αντιτρέχαγύρευε αλλά κάντε κάτι, μας την πέφτουν σας λέω !!!!:sick: :sick: :sick:

lamoun
16/12/2007, 00:55
:rotflmao: :rotflmao:

Kaaaaaarrreeeeeellliiiiiiisssssss.....

:a66: :a66: :a011:

epp1640
16/12/2007, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Παιδιά δεν μπορώ άλλο ...........
Έχει γίνει εφιάλτης !!!!!!!!!!!!
Ξυπνώ κάθιδρος στον ύπνο μου γιατί βλέπω μια στρατιά από ..........
K.A.R.E.L.I.S - K.A.R.E.L.I.S. ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΈΦΤΕΙ !!!!!!!!!!
:bawl: :bawl: :bawl:

ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ !!!!!

Μήπως να βάλουμε ένα κατώτερο όριο ηλικίας (καθώς και ανώτερο μαααακιας) !!!

Ξέρω είναι αντιδημοκρατικό - αντιλαϊκό - αντιτρέχαγύρευε αλλά κάντε κάτι, μας την πέφτουν σας λέω !!!!:sick: :sick: :sick:

Κάτι μου θυμίζει αυτό το όνομα από την εποχή που δεν ήμουν ενεργό (μέλος :lol: ) είναι ο τυπάκος που έβαζε παπιά με πινακίδες Μαλαισίας και έλεγε ότι είναι του ξαδέρφου του? :bawl: :lol: Θυμάμαι και ένα άλλο με μία βάρκα και έναν κινητήρα hyundai..να υποθέσω ο ίδιος? γιατί αρχαίε..ξέρεις πόσο μου είχε φτιάξει την διάθεση? που είναι να μου φτιάξει την Κυριακή..

-ΓΙΑΤΡΕ?

-ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ!

:rotflmao:

arxaios
16/12/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Κάτι μου θυμίζει αυτό το όνομα από την εποχή που δεν ήμουν ενεργό (μέλος :lol: ) είναι ο τυπάκος που έβαζε παπιά με πινακίδες Μαλαισίας και έλεγε ότι είναι του ξαδέρφου του? :bawl: :lol: Θυμάμαι και ένα άλλο με μία βάρκα και έναν κινητήρα hyundai..να υποθέσω ο ίδιος? γιατί αρχαίε..ξέρεις πόσο μου είχε φτιάξει την διάθεση? που είναι να μου φτιάξει την Κυριακή..

-ΓΙΑΤΡΕ?

-ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ!

:rotflmao:
ΝΑΙ ρε μεγάλε αυτός είναι ......... ΑΛΛΑ αν είναι να .........τότε να ξαναβρούμε τον ORIGINAL !!!
:lol: :lol: :lol:
Τον τελευταίο μήνα;; έχουμε γεμίσει από ΦΤΗΝΕΣ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ !!!!!!
:evil: :evil: :evil:
Are you catching my drift ???

trigger
16/12/2007, 11:01
Κ.α.ρ.ε.λ.η.ς; :rolleyes:

Που τον θυμήθηκες;:confused:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Ο κάθε ένας με τη δικιά του τρέλα... η δικιά του λίγο πιο όμορφη...
Πάντως ή κάτι πρέπει να γίνει ή δεν πρέπει να ασχολείσαι...

arxaios
16/12/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Κ.α.ρ.ε.λ.η.ς; :rolleyes:

Που τον θυμήθηκες;:confused:

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Ο κάθε ένας με τη δικιά του τρέλα... η δικιά του λίγο πιο όμορφη...
Πάντως ή κάτι πρέπει να γίνει ή δεν πρέπει να ασχολείσαι...
O ένας έχει παπί "σούπερ μπομπέ" με στρόφαλο των 75mm;;;; , , ο άλλος με την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ του ΔΕΝ δέχεται συμβουλή από κανέναν και ο τρίτος ο καλλίτερος .......
θέλει να βάλει subwoofer αντί για ρόδα ;;; ή κάτι τέτοιο τέλως πάντων !!!!:confused: :sick: :confused: :sick: :confused:
Δεν θυμάμαι καλά αν είχε ρωτήσει και κάποιος τέταρτος το πως θα κάνει το C50 το εξάβολτο να καίει νιτρογλυκερίνη για να μην του ρίχνουν τα άλλα παπιά 8 κολώνες αλλά μόνο έξι .......

trigger
16/12/2007, 11:39
Kαλά τα λες, αλλά όλα αυτά πιστεύω οτι τα δικαιολογεί η ηλικία τους!
Αν τα άκουγα από ανθρώπους 25 χρονών και πάνω θα ανησυχούσα ιδιαιτέρως!

epp1640
16/12/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
O ένας έχει παπί "σούπερ μπομπέ" με στρόφαλο των 75mm;;;; , , ο άλλος με την ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ του ΔΕΝ δέχεται συμβουλή από κανέναν και ο τρίτος ο καλλίτερος .......
θέλει να βάλει subwoofer αντί για ρόδα ;;; ή κάτι τέτοιο τέλως πάντων !!!!:confused: :sick: :confused: :sick: :confused:
Δεν θυμάμαι καλά αν είχε ρωτήσει και κάποιος τέταρτος το πως θα κάνει το C50 το εξάβολτο να καίει νιτρογλυκερίνη για να μην του ρίχνουν τα άλλα παπιά 8 κολώνες αλλά μόνο έξι .......


:lol: :lol: Έλεος..σε αυτό με το C50 έκατσα και απάντησα ο μακάκας, και επειδή δεν στροφάρω από στρόφαλους έκατσα και τον έκραξα..του είπα να πάει να πάρει κανένα μεταχειρισμένο rgv να πάει να το χαρεί στις Σέρρες πριν μετανιώσει πικρά τις μακακίες που κάνει.. λες να εμφανιστεί και K.A.R.E.L.I.S version 1.4 με το πρόσφατο patch του rgv, και να μας λέει για rgv με κινητήρα snecma? :lol:

epp1640
16/12/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Kαλά τα λες, αλλά όλα αυτά πιστεύω οτι τα δικαιολογεί η ηλικία τους!
Αν τα άκουγα από ανθρώπους 25 χρονών και πάνω θα ανησυχούσα ιδιαιτέρως!

Γιατί δεν τα ακούς από ανθρώπους πάνω από 25 χρονών..γιατί δεν προλαβαίνουν να στο πουν.. :lol: Μην το ισοπεδώνεις γιατί και εγώ 21 είμαι αλλά τέτοιου τύπου μακακίες δεν ξεστόμισα ποτέ.. Θέμα χαρακτήρα νομίζω ότι είναι παρά ηλικίας.. Παρεπιπτόντως μάλλον βρήκα και την updated μετά το c 50.. http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=50848 υπήρχε και άλλο ένα πιθανό καρελόκρουσμα με ένα fx 125 αλλά δεν το βρίσκω..

trigger
16/12/2007, 14:23
Kαι εγώ ρε φίλε παπί πήρα για πρώτο μηχανάκι αλλά δε θυμάμαι να ήθελα να του βάλω woofer... ή οτι άλλη διαστημική μαλ@κία φανταστεί ο κάθε ένας...
Το μόνο που δεν έχω δει ακόμα είναι section για:
How to install nescafe mixer beside the 29 carbirator of your wanabe takekawa engine! :smokin:

epp1640
16/12/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
Kαι εγώ ρε φίλε παπί πήρα για πρώτο μηχανάκι αλλά δε θυμάμαι να ήθελα να του βάλω woofer... ή οτι άλλη διαστημική μαλ@κία φανταστεί ο κάθε ένας...
Το μόνο που δεν έχω δει ακόμα είναι section για:
How to install nescafe mixer beside the 29 carbirator of your wanabe takekawa engine! :smokin:

:bawl: :lol: Σταμάτα, βάζεις ιδέες..

arxaios
16/12/2007, 14:46
Για να μην παρεξηγηθώ .........
ΌΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ από παπί ξεκινήσαμε αλλά ............ ΟΛΑ έχουν και κάποια όρια !!!
ΔΕΝ μπορείς να ζητάς το αδύνατο από ένα κινητήρα και τελικά να ΞΟΔΕΥΕΙΣ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ μόνο για κωλιές και θόρυβο ...... αν τα κράταγες - μάζευες ξέρεις τι μηχάνημα θα μπορούσες να πάρεις ;;;;;
ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΓΑΛΕΙΣ ΔΙΠΛΟΜΑ !!!
Και επιτέλους ας βάλουν και ένα κράνος !!!
Χώρια που μετά από 2-3 κόντρες τους τα δίνουν στο χέρι ............
Και τι κάνουν τότε τα καλόπαιδα ;;;;;;;
Πάνε πρώτα στη μαμά ........... αν η μαμά γιόκ λιλί, πάνε στο μπαμπά ............ αν και αυτός γιόκ λιλί,αρχίζουν τα παρατράγουδα .......... ή το παπάκι γίνεται πορτ-μαντώ για να κρεμάς τα πουκάμισα, μέχρι να βρεθεί λιλί ........... ή κάποιος κλαίει το παπάκι του !!!!!!!! :mad: :mad: :mad: 2 κλαπήκαν μέσα σε μια εβδομάδα έξω από το σχολείο μεταξύ 9.00 και 2.00 το μεσημέρι !!!
Για να μην πω και για το πόσο οδηγαράδες είναι όλοι αυτοί τι Rossi και Stoner μου λες τώρα ......
Τι ξέρεις εσύ που καβαλάς 20+ χρόνια, εμένα ο κολλητός του φίλου του γκόμενου της αδερφής μου έχει R1, GSXR, CBRrrrrrrrrrr και μου είπε ............ και αφού μου το είπε αυτός ............ εγώ τα ξέρω καλλίτερα ..............
ΕΛΕΟΣ

trigger
16/12/2007, 14:48
:rolleyes:
Mακάρι να είχες άδικο... :(

epp1640
16/12/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Για να μην παρεξηγηθώ .........
ΌΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ από παπί ξεκινήσαμε αλλά ............ ΟΛΑ έχουν και κάποια όρια !!!
ΔΕΝ μπορείς να ζητάς το αδύνατο από ένα κινητήρα και τελικά να ΞΟΔΕΥΕΙΣ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ μόνο για κωλιές και θόρυβο ...... αν τα κράταγες - μάζευες ξέρεις τι μηχάνημα θα μπορούσες να πάρεις ;;;;;
ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΒΓΑΛΕΙΣ ΔΙΠΛΟΜΑ !!!
Και επιτέλους ας βάλουν και ένα κράνος !!!
Χώρια που μετά από 2-3 κόντρες τους τα δίνουν στο χέρι ............
Και τι κάνουν τότε τα καλόπαιδα ;;;;;;;
Πάνε πρώτα στη μαμά ........... αν η μαμά γιόκ λιλί, πάνε στο μπαμπά ............ αν και αυτός γιόκ λιλί,αρχίζουν τα παρατράγουδα .......... ή το παπάκι γίνεται πορτ-μαντώ για να κρεμάς τα πουκάμισα, μέχρι να βρεθεί λιλί ........... ή κάποιος κλαίει το παπάκι του !!!!!!!! :mad: :mad: :mad: 2 κλαπήκαν μέσα σε μια εβδομάδα έξω από το σχολείο μεταξύ 9.00 και 2.00 το μεσημέρι !!!
Για να μην πω και για το πόσο οδηγαράδες είναι όλοι αυτοί τι Rossi και Stoner μου λες τώρα ......
Τι ξέρεις εσύ που καβαλάς 20+ χρόνια, εμένα ο κολλητός του φίλου του γκόμενου της αδερφής μου έχει R1, GSXR, CBRrrrrrrrrrr και μου είπε ............ και αφού μου το είπε αυτός ............ εγώ τα ξέρω καλλίτερα ..............
ΕΛΕΟΣ

Πολύ σωστά τα λες.. ούτε εγώ έχω κάτι με τα παπάκια.. ίσα ίσα, θεωρώ ότι είναι εργαλείο, ειδικά για την πόλη. Και άντε δεν με πείραξε που έριξε μία περιουσία.. αλλά μην κάνεις μακακίες γαμώ το φελέκι μου.. και φόρα ένα γ _ _ _ _ _ _ ο κράνος.. ΖΗΣΕ. αυτό μόνο.. σε ποιο σχολείο διδάσκεις? ειδικότητα? μετά την σχολή ονειρεύομαι και εγώ ΑΣΕΠ :smokin: παράλληλα με μεταπτυχιακό..