PDA

View Full Version : Ζητείται μανιβέλα..



epp1640
16/12/2007, 14:33
Παιδιά, επειδή έχω χάσει πραγματικά τον ύπνο μου, και δεν μπορώ να χαρώ το MTX 50 (του 88 αν σας βοηθάει) μήπως περισσεύει σε κανέναν σας μανιβέλα ή άξονας.. είναι ίδια με του NSR 50, και του ΜΒΧ.. θα σας είμαι πραγματικά καραυπόχρεος.. :beer:

ΥΓ..έχω ψάξει τα τοπικά συνεργεία, δεν θα σας ενοχλούσα αλλιώς..

mourgakos
16/12/2007, 21:23
AΠΟ ΠΑΠΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ?ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΣΥ
ΜΑΝΙΒΕΛΑ...


114599

epp1640
16/12/2007, 21:28
Τι να σου πω..όπου ρώτησα μου είπαν όχι..χρειάζομαι βασικά τα 21, 26 και δίπλα στο 9.. ουσιαστικά έχουν πληγωθεί τα δοντάκια τους και δεν κάνω δουλειά.. :cry:

mourgakos
16/12/2007, 21:48
προσπαθησε να το βαλεις μπρος σε καμια κατηφορα,αφηνοντας συμπλεκτη,απο ορθια θεση
πεφτεις προς τη σελα ωστε το βαρος σου να δωσει προσφυση στο τροχο.και 3η να βαλεις
θα παρει.πηγαινε σε οποιοδηποτε μαγαζι που να ξερεις οτι εχει τετοια ανταλλακτικα,και
δοκιμασε διαφορα.λογικα και απο παπια κανουν.απλα κοιτα να ψιλοταιριαζουν τα καρε
και να σφιγγει καλα!!!

epp1640
17/12/2007, 02:49
Και στην ευθεία το βάζω..2-3 μέρες που δεν άντεχα να μην κάνω βόλτα το έβαζα σπρωχτό και πήγαινα..τι να σου πω..πήγα από ένα τέτοιο μαγαζί, όπου κλασσικά αν τους πεις ακόμα και ευγενικά έχει αυτό και χρειάζομαι αυτό, πέρνουν ύφος χιλίων καρδιναλίων και σου κοπανάνε, δεν ασχολούμαι με τέτοια μηχανάκια, δεν έχω τπτ, φύγε.. Μπαρούτι έγινα αλλά έχε χάρη που βιαζόμουν και δεν ήθελα να το συνεχίσω.. Πάντως ο άξονας στην άκρη είναι ακριβώς όπως στην φωτογραφία που έστειλες..πολύ διαφωτιστική για εμένα που ακόμα δεν ξέρω που πάνε τα 4..σε ευχαριστώ.. ελπίζω να βρω σύντομα λύση και να ξαναβγάλω το μωρό μου στον δρόμο..

mourgakos
18/12/2007, 08:13
βλεπεις και γω μανιβελάς με ενα χτ 600.
εμενα που δε παιρνει σπρωχτο?οεο?
βρες κανα παλικαρι με παπι ,και κανε μια δοκιμη.αν ταιριαζουν οι διαστασεις.
μη το σφιξεις και καταστρεψεις του παιδιου το καρε..μετα ξερεις την συνεχεια
η πηγαινε σ μαντρα που εχουν ολο πεταμενα μηχανακια
και πες να δοκιμασω?λογικα θα σου πει,μπες και οργωσε.στην ηλιουπολεως θυμαμαι παλια
ειχε ενα...