PDA

View Full Version : Εκλάπη R1.....



dimitrism
10/11/2004, 09:30
Εκλάπη R1 2003, χρώματος μπλε με αρ. κυκλ. ΙΖΡ 0469 απο την περιοχή του Περισσού την Δευτέρα 08/11/2004.

Όποιος ακούσει ή δει κάτι ας επικοινωνήσει με τον Θανάση....
Τηλ.: 6974005253

afrotwin
10/11/2004, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrism
Εκλάπη R1 2003, χρώματος μπλε με αρ. κυκλ. ΙΖΡ 0469 απο την περιοχή του Περισσού την Δευτέρα 08/11/2004.

Όποιος ακούσει ή δει κάτι ας επικοινωνήσει με τον Θανάση....
Τηλ.: 6974005253

profanos to exete dilosi stous mpatsous
min gini kamia listia me afto to mixanaki ke sas travane

melsaltas
10/11/2004, 09:49
:sad: :sad: :sad:
ΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ..........

Orgasmatron
10/11/2004, 10:13
...και εγω, στις 21/10/04 μου έκλεψαν το Ninja μου μοντέλο '03 ZX6R 636cc αρ. πινακίδας ΙΗΤ 424. Τα συλληπιτήρια μου λοιπόν στο Θανάση απο τον Οrgasmatron που τον καταλαβαίνει απόλυτα!!! Έυχομαι καλύτερη τύχη απο εμένα και να το βρεί!!:sun:

gdevelek
10/11/2004, 11:13
Πρώτα-πρώτα θέλω να εκφράσω τη λύπη και συμπάθειά μου στα παραπάνω θύματα κλοπής. Εύχομαι να βρεθούν τα μοτόρια σας.

Δεν μπορώ να μην ρωτήσω, τι μέτρα ασφάλειας είχατε λάβει; Πότε και πού εκλάπησαν οι μηχανές; Πείτε μας για να λάβουμε και μεις οι υπόλοιποι κάποια επιπλέον ίσως μέτρα

Boxer
10/11/2004, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Πρώτα-πρώτα θέλω να εκφράσω τη λύπη και συμπάθειά μου στα παραπάνω θύματα κλοπής. Εύχομαι να βρεθούν τα μοτόρια σας.

Δεν μπορώ να μην ρωτήσω, τι μέτρα ασφάλειας είχατε λάβει; Πότε και πού εκλάπησαν οι μηχανές; Πείτε μας για να λάβουμε και μεις οι υπόλοιποι κάποια επιπλέον ίσως μέτρα

Συμπαθαω και εγω.
Αλλα εχω και εγω την παραπανω απορια

afrotwin
10/11/2004, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Συμπαθαω και εγω.
Αλλα εχω και εγω την παραπανω απορια

opos tin exo ke ego:look:

dela
10/11/2004, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Πρώτα-πρώτα θέλω να εκφράσω τη λύπη και συμπάθειά μου στα παραπάνω θύματα κλοπής. Εύχομαι να βρεθούν τα μοτόρια σας.

Δεν μπορώ να μην ρωτήσω, τι μέτρα ασφάλειας είχατε λάβει; Πότε και πού εκλάπησαν οι μηχανές; Πείτε μας για να λάβουμε και μεις οι υπόλοιποι κάποια επιπλέον ίσως μέτρα




Ότι και αν έχεις βάλει στην μηχανή αν στο βάλουν στο μάτι στο ξεκολιάσανε!!!
Αυτό δεν σημαίνει ότι θα το έχεις και με το κλειδί επάνω αλλά
άμα γυαλίσει στους κλέφτες γάματα!!!

Για μένα το καλύτερο αντικλεπτικό είναι τα μάτια μου.
Για αυτό και αποφεύγω (όσο μπορώ) να το αφήνω σε μέρη που δεν το βλέπω
με αποτέλεσμα να ΜΗΝ κάθομαι στο μέρος που θα γούσταρα
μιας και προτιμώ να το έχω σπίτι να κάθετε παρά να πάω για ένα καφέ
και να μου το φάνε.
Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα έτσι και εγώ επιλέγω να έχω
την μηχανή μου .
Τι έχω κάνει για αυτό τουτέστιν μετακινήσεις μέσα στην πόλη
για καφεδάκια και τα ρέστα ?
Απλά έχω και μια vespa για τέτοιες μαλακίες άσε που είναι
και ποιο βολικά αλλά αυτό είναι άλλο θέμα....

Όσο για τα παιδιά που χάσανε τα μοτόρια τους...
:( :( :( :( :(

afrotwin
10/11/2004, 12:46
ama tin exis me klidaries ke sinagermous tote sigoura stin trone tipota antalaktikades metaxirismenon kapios pelatis 8a eksipireti8i me to diko mas mprostino sistima as poume


kolopeda alitarades

Vivoula
10/11/2004, 16:06
Ειναι πολυ δυσαρεστο και σιγουρο στην αρχη δεν θες να το πιστεψεις.....

Ισως σε παρουν τηλ. για τα "ευρετρα" και καταφερεις να την παρεις πισω

Κριμα παντως.....

Orgasmatron
10/11/2004, 16:07
Μηχανές σαν τις δικές μας δε τις κλεβουν οταν βγαίνεις για καφε. Μπορεί να συμβεί αλλα εξαιρετικά σπάνια. :sad:Εμένα μου την έκλεψαν κάτω απο το σπίτι μου καθημερινή ξημερώματα στις 21/10/04. Επειδή λοιπόν μετα το φιάσκο που έπαθα, έβαλα μυαλό έψαξα και έμαθα! Ακούστε λοιπόν: εγω είχα 2 πέταλα abus οπου το 1 ειχε δείκτει ασφαλείας 3 το αλλο δ.α. 4 και την είχα δεμένη με abus κουλούρα σε μασιφ σίδερο. Τα βρήκα και τα 3 κομμένα απο ψαλίδα οικοδομής. Τυχαίνει επίσης να εχω και γνωστούς στην αστυνομία. Αυτοί με πληροφόρυσαν για τους συναγερμούς. Ο καλύτερος ειναι αυτος που χτυπάει στο κινητό σου, ξέρετε μέσο δορυφόρου. Αμ΄δε οι τύποι ειναι καλά οργανομένη, κυκλοφορούν με pocket pc και στον κανουν λιωμένο βούτηρο :hypnotize . Γιάυτο :ZZZ: ήσυχοι, οι τεχνολογία δουλεύει για παρτη σας.!!! (και όπως λέει και ο φίλος μου ο Τύμος το καλύτερο αντικλέπτικο ειναι 1ς σεκιουριτάς) αηντερε αηντερε ομπρε αριμπα μουτσατσος ολε

ireneepi
10/11/2004, 17:19
Παιδια λυπαμαι....

voudarxos
13/11/2004, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Orgasmatron
Μηχανές σαν τις δικές μας δε τις κλεβουν οταν βγαίνεις για καφε. Μπορεί να συμβεί αλλα εξαιρετικά σπάνια. :sad:Εμένα μου την έκλεψαν κάτω απο το σπίτι μου καθημερινή ξημερώματα στις 21/10/04. Επειδή λοιπόν μετα το φιάσκο που έπαθα, έβαλα μυαλό έψαξα και έμαθα! Ακούστε λοιπόν: εγω είχα 2 πέταλα abus οπου το 1 ειχε δείκτει ασφαλείας 3 το αλλο δ.α. 4 και την είχα δεμένη με abus κουλούρα σε μασιφ σίδερο. Τα βρήκα και τα 3 κομμένα απο ψαλίδα οικοδομής. Τυχαίνει επίσης να εχω και γνωστούς στην αστυνομία. Αυτοί με πληροφόρυσαν για τους συναγερμούς. Ο καλύτερος ειναι αυτος που χτυπάει στο κινητό σου, ξέρετε μέσο δορυφόρου. Αμ΄δε οι τύποι ειναι καλά οργανομένη, κυκλοφορούν με pocket pc και στον κανουν λιωμένο βούτηρο :hypnotize . Γιάυτο :ZZZ: ήσυχοι, οι τεχνολογία δουλεύει για παρτη σας.!!! (και όπως λέει και ο φίλος μου ο Τύμος το καλύτερο αντικλέπτικο ειναι 1ς σεκιουριτάς) αηντερε αηντερε ομπρε αριμπα μουτσατσος ολε








ΕΚΛΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΙΣ 21/10/'04 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ αρ. ΙΗΤ 424. ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΣΗΚΩΤΗ ΜΕ ΦΟΡΤΗΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ABUS ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ. ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ABUS, 1 ΠΕΤΑΛΟ ΜΕ ΔΕΙΧΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 4 ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΕ Δ.Α. 3 ΤΑ ΚΟΨΑΝ ΣΑ ΒΟΥΤΗΡΟ ΜΕ ΨΑΛΙΔΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ.!! ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΑΓΑΝΙΑ ΠΗΡΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ 2ΜΗΝΟ ΑΠΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 1 R1 ΑΠΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ 1 R1 KAI 1 DUKA ΚΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ 1 DUKA. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ (ΔΕΣΤΕ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ)





Τελικα για να καταλαβουμε και οι υπολοιποι σου κοψαν τα 2 απο τα 3 η και τα 3???????
Συναγερμο ειχες τελικα η οχι????????
Λυπαμε πολυ και για το δικο σου και για το R1 αλλα να βγαινει και καποιο νοημα????
Βοηθειστε ρε παιδια :cry:

zzr2005
08/06/2005, 18:08
παιδιά τα abus δεν κοβονται με ψαλιδα οικοδομής .....
δεν ξέρω με τι στο έκοψαν πάντως με ψαλίδα οικοδομής δεν κόβονται...σίγουρα πράγματα
i am sorry anyway

adam_tsouk
08/06/2005, 18:49
Μα που πάτε και ανακαλύπτεται αυτά τα ποστ?
Έψαχνα και εγώ να δω για το κλεμμένο!

Και μετά έψχνα για τον Βιβούλο! :lol: :lol:

BAD BOY
08/06/2005, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk

Και μετά έψχνα για τον Βιβούλο! :lol: :lol: ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ:lol: ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΟ R1:confused: