PDA

View Full Version : bking erxetai!!!!!!!!!!!!!!



depri
18/12/2007, 14:17
re paidia perimeno apo mera se mera to bking. exei parei kapoios apo edo na mou pei entiposeis?

McTalas
18/12/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
re paidia perimeno apo mera se mera to bking. exei parei kapoios apo edo na mou pei entiposeis?
το εχεις κανει τεστ ράιντ??

περα απο βολτα στην καφετερια δεν κανει για τιποτα αλλο... :(
ειναι θεμα καθαρα γουστου!

καλορυζικο και καλοταξιδο !!!

depri
18/12/2007, 14:30
les na metanioso pou edosa to repsol?

Band(age)it
18/12/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
το εχεις κανει τεστ ράιντ??

περα απο βολτα στην καφετερια δεν κανει για τιποτα αλλο... :(
ειναι θεμα καθαρα γουστου!

καλορυζικο και καλοταξιδο !!!


Ενω το Cbr ειναι για να πηγαινεις τα παιδια στο σχολειο και να κανεις τα ψωνια σου...
Ορεξη να χει ο ανθρωπας και το εν λογω μηχανημα κανει πολλα...:beer:

McTalas
18/12/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
les na metanioso pou edosa to repsol?

:eyepop: :eyepop:

κοιτα να δεις αν δεν εβαζες το cbr σε πιστα δεν τρεχει τιποτα,αλλα ειναι αλλη φαση
#ασχετο: ποσο εδωσες το repsol?α! και τι χρονιας ηταν?

zephyr1
18/12/2007, 14:37
:rolleyes:

Για κλικ εδω! (http://www.youtube.com/watch?v=DM3yJrcwTGw&eurl=http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=7873)


Καλοριζικο. :wave2: :beer:

depri
18/12/2007, 14:39
to cbr itan kalo, to eixa anevasei se 156,5 to bking lene gia 166 ston troxo, eksallou stous dromous tis rodou mono gia voltes volevei kai kati mikres efthies.......

Cpt. Haddock
18/12/2007, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
....eksallou stous dromous tis rodou ..

τώρα εγώ φταίω, όχι πείτε μου :rolleyes:



τεσπα, αφου σ' αρέσει παλληκάρι μου καλορίζικο :wave2:

depri
18/12/2007, 14:43
to repsol itan 05 eixa valei 4000 euro se extra alla auta pos ksereis den metrane stin polisi. me 25000km to edosa 10000. stin athina mou dinane mono 8500

McTalas
18/12/2007, 14:46
δες και εδω (http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=12051&hl=b-king) νομιζω πως ξαρει κατι παραπανω το παλικαρι












γιατι ρε παιδια δεν μου "κολαει" κατι καλα εδω περα??

McTalas
18/12/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τώρα εγώ φταίω, όχι πείτε μου [/B]
δεν φταις καθολου ρε καπετανιο...
αλλα αστο που να ασχολεισαι τωρα...

costas81
18/12/2007, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
to cbr itan kalo, to eixa anevasei se 156,5 to bking lene gia 166 ston troxo, eksallou stous dromous tis rodou mono gia voltes volevei kai kati mikres efthies.......



πηρες το καταληλότερο μηχανάκι!!!


:rolleyes:

depri
18/12/2007, 19:27
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 17 ΜΟΤΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΤΑΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ 1984 ΞΕΜΠΟΥΚΟΝΑ ΤΟ GS1000E ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕ LEGO. O ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ BKING ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΓΥΜΝΟ. ΤΙ ΗΘΕΛΕ Μ'ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ? ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ, ΚΑΙ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ TRACK DAYS Η ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.

zephyr1
18/12/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 17 ΜΟΤΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΤΑΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ 1984 ΞΕΜΠΟΥΚΟΝΑ ΤΟ GS1000E ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕ LEGO. O ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ BKING ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΓΥΜΝΟ. ΤΙ ΗΘΕΛΕ Μ'ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ? ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ, ΚΑΙ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ TRACK DAYS Η ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.

Ωραιος.:a013:

notakos600
18/12/2007, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
δες και εδω (http://www.mybike.gr/index.php?showtopic=12051&hl=b-king) νομιζω πως ξαρει κατι παραπανω το παλικαρι












γιατι ρε παιδια δεν μου "κολαει" κατι καλα εδω περα??


Πολλά περιοδικά διαβάζει το παλληκάρι μάλλον και έχει και ένα κακό ελάττωμα αν κατάλαβα καλά... καρμπόν τεστ περιοδικών:lol: :lol:

akis_1
18/12/2007, 22:58
Φιλε παρτο το μηχανακι το πηρε ενας πολυ φιλος και το εχει καταευχαριστηθει βεβαια στο ταξιδι εχει πολυ αερα αλλα ποιος νοιαζεται μεσα στην πολη κανεις οτι γουσταρεις .(Ασε που φαναρι δεν σε χτυπαει τιποτα).

JIMK7
19/12/2007, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 17 ΜΟΤΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΤΑΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ 1984 ΞΕΜΠΟΥΚΟΝΑ ΤΟ GS1000E ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕ LEGO. O ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ BKING ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΓΥΜΝΟ. ΤΙ ΗΘΕΛΕ Μ'ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ? ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ, ΚΑΙ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ TRACK DAYS Η ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.


+13000000000:beer: :beer:

SeNNinhA
19/12/2007, 11:48
Καλά ο τύπος είναι για τα μπάζα.

Έχει ροπή ο κινητήρας και φοβάται!
Έχει δύναμη ο κινητήρας και φοβάται!
Δεν στριβει, φοβάται!
Στρίβει με πολλά μια χαρά, φοβάται!
Στην πόλη, φοβάται!
Στην εθνική, τον χτυπάει ο αέρας, κουράζεται!
Στα στροφιλίκια, φοβάται!
Στις ανοιχτές, φοβάται!
:a31: :a31: :a31: :a31:

Δηλαδή εαν έπαιρνε ενα από τα νέα SS και ακόμη περισσότερο Superbike 1000αρια κτήνη τι θα έπρεπε να λέει.

Τον κόβω οτι ενα Varadero θα του ήταν μια χαρά.

Μ'αρέσει που καθόμαστε και τον παίρνουμε στα σοβαρά.

Αλλα για να πω και την δική μου γνώμη το BKING μια μαλακία είναι για τα δικά μου γούστα αλλα σίγουρα υπάρχουν κάποιοι που τους ταιριάζει.

McTalas
19/12/2007, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από depri
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 17 ΜΟΤΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΤΑΝ 17 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ 1984 ΞΕΜΠΟΥΚΟΝΑ ΤΟ GS1000E ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΜΕ LEGO. O ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ BKING ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΓΥΜΝΟ. ΤΙ ΗΘΕΛΕ Μ'ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΤΟΥ? ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ, ΚΑΙ ΑΣ ΡΙΞΕΙ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΑ TRACK DAYS Η ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ 4 ΦΙΛΟΥΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.

Αν ειναι ετσι οπως τα λες (και δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω) τοτε :a013: :a012:
και εμενα μου αρεσει το B-King αλλα το θεωρω λιγο υπερβολη,ομως απο οτι φαινεται εσυ ξερεις πολυ καλα τι πας να παρεις και τι πραγματικα γουσταρεις να εχεις!!το ποστ που σου ειπα να διαβασεις ηταν το μονο που εχω δει απο καποιον κατοχο του συγκεκριμενου μοτο,δεν τον ξερω και δεν αποδεχομαι τις αποψεις του.
και παλι καλοριζικο και οταν με το καλο σου ερθει γραψε μας αμεσως τις εντυπωσεις !!
:wave2:

depri
19/12/2007, 12:43
θα ηθελα επισης να προσθεσω και το εξης. μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι πολλοι οταν παιρνουν τα χρονια τα ss τους τα μετατρεπουν σε γυμνα figthers? βεβαια εδω δεν μιλαω για το bking ουτε το αναμιγνυω σ'αυτην την κουβεντα αλλα αναρωτιεμαι. αυτοι οι ιδιοι που δεν γουσταρουν τα γυμνα παλι εκει καταληγουν. και μην πει κανεις για συναισθηματικους δεσμους η αδυναμια αγορας νεου, γιατι το κοστος μετατροπης ισως μερικες φορες ειναι μεγαλυτερο απο το να δωσεις αυτα τα λεφτα και το παλιο μηχ να παρεις ενα νεο ss. πιστευω τελος οτι οπως ειπαν ολοι οι φιλοι καθε μηχανη ειναι θεμα γουστου. τελος να πω και κατι να γελασετε λιγακι. πριν 5 χρονια ειδα εδω στην ροδο γερμανο να εχει κανει ενα xt600 του 98 chopper χαμηλομενο, τιμονα απο harley, δυο εξατμισεις κατω και φουλ νικελ. αν δεν ηταν αυτο σκοτωστρα τοτε ποιο ειναι?