PDA

View Full Version : SUPERfour…. Στα πόσα ΝΤΕΣΙΜΠΕEEEEEEEΛ!?????????????????



code
01/12/2003, 14:23
EEEEEEEEEEEE, στα πόoooσα??????????????


Αν γουστάρετε να μάθετε,
ελάτε να του κάνουμε ντου ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ απόψε στο “Yard” στο Ιλιον!!!!!!!!!!!!
Nα ακούσουμε τον σουπερ παιχταρά, που θα ‘ναι στα πλατό!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p :p :p


Για να μαζεύεστε............. για να μαζεύεστε, να γουστάρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D



Υ.Γ. souper, ντουπερ D-J για ρίξε συντεταγμένες, να ρυθμίσουμε τα GPS!!!!!!!!!!!!!!! :p :p

code
01/12/2003, 14:40
χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!


κύριοι μοδεράτορεεεεες - κάντε μεταφορά σας παρακάλω στις βόλτες και Συναντήσεις!!!!!!!!!!!!!


...την πατήσαμε από κεκτημένη ταχύτης!!!!!!!!!:p :p :p

...όχι δεν είναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ!!!!!!!!!!!!!:p :p :p

Julius
01/12/2003, 14:45
http://www.driveme.gr/Athens/AthensMap.ASP?wcu=$cmd=12$id=1_2003_12_01_12_22_09_828_71_59


YARD
Πριαμου & Αχιλλέως, ΙΛΙΟΝ

Julius
01/12/2003, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
http://www.driveme.gr/Athens/AthensMap.ASP?wcu=$cmd=12$id=1_2003_12_01_12_22_09_828_71_59



YARD
Πριαμου & Αχιλλέως, ΙΛΙΟΝ


Α!!! και κατι ελεγε o S4 για τσαμπα ποτα στους 50 πρώτους που θα πουνε οτι ειναι απο το www.moto.gr

code
01/12/2003, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Α!!! και κατι ελεγε o S4 για τσαμπα ποτα στους 50 πρώτους που θα πουνε οτι ειναι απο το www.moto.gr



εεεεεεεεεεεε, μα τώρααααααα!!!!!!!!!!!
είπαμε είναι SOUPER ΝΤΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p :p :p



Υ.Γ ...Κωστάκη ακούυυυυυς?????????????

superfour
01/12/2003, 15:03
Ακουω και με βλέπω να μου αφιερώνω το.... " Το τελευταίοοο βράααδυ μου.... απόοοοψε το περνάααααω"!
Ελάτε εσείς και μη σας νοιάζει.... βέβαια 50... δεν χώραει καν το μαγαζι....αχαχαχαχαχχαχααχαχχααχχα

Ελάτε να πιούμε κανα ξύδι γιατί μπήκε ο Δεκέμβρης πολύ άσχημα και δεν μ'αρέσει καθόλου.....άντε.... και μην ξεχνάτε...

Keep on rocking...

code
01/12/2003, 15:11
....θα έρθουμε και ξύδια θα πιούμε και....

ξύδια θα σου φέρουμε!!!!!!!!!!! ...έτσι γιατί έμαθα κάλά νέα για σένα!!!!!!!!!!!!!!! :) :)


και δε μαζάμε εεεεεεεντάξει?????????????!!!!!!!!!!!!!

Zanzibar
01/12/2003, 15:54
Αίσχος κερίες και κέριοι,
πήγα στη λαϊκή να αγοράσω ντομάτες για χρήση επιβράβευσης στον Soypersavoura και ξέρετε πόσο τις πλέρωσα...?
1,45 € το κιλό!!!
Μα είμαστε σοβαροί? Πόσα λεφτά θα πρέπει να βγάζουμε πλέον για να μπορούμε να πετάξουμε μια ντοματούλα στον Souperrrrrrrrpapar φρέσκια παρακαλώ βέβαια...
Αποφάσισα λοιπόν να του πετάω ΑΥΓΑ το βράδυ χαλασμένα που τα αγόρασα από γύφτο στη γειτονιά μου προσφορά 1€ η ντουζίνα!!!

bikersonly
01/12/2003, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar

Μα είμαστε σοβαροί? Πόσα λεφτά θα πρέπει να βγάζουμε πλέον για να μπορούμε να πετάξουμε μια ντοματούλα στον Souperrrrrrrrpapar φρέσκια παρακαλώ βέβαια...


ΟΧΙ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ ΤΙ ΠΗΓΕΣ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!

ΕΠΕΙΔΗ Η ΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΒΑΡΒΑΚΙΟΣ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΡΙΞΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΙΔΗ ΠΡΟΣ ΠΕΤΑΓΜΑ ΣΤΟΝ SF:

ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ 1 EURO
ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΑΓΟΥΡΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΟΤΣΑΝΙ : 0,85
ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ SPECIAL ΣΤΡΑΒΟ XL : 0,55
ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΠΑΧΟ 0% : 1,10 ΤΑ 3 ΚΕΣΕΔΑΚΙΑ
ΔΙΣΚΟΣ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΑΤΟΣ ΜΕ 4 ΠΟΤΗΡΙΑ : 4,95
ΣΤΡΑΚΑΣΤΡΟΥΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΜΠΟΥΛΑ ΚΛΑΝΙΑΣ : 0,35!!!!!
ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ : 3,95
ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ : 8,75

ΣΕ ΑΓΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 EURO ΠΡΟΣΦΟΡΑ 2 ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΜΕ ΣΕΛΙΝΟ!

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ SF BONUS 10 POINTS
ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΌ 150 pOINTS ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΗΝ BARKIZA!!!YEAAAHHH!!!


ΚΩΣΤΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!
:D

superfour
01/12/2003, 16:49
Ok, το κανόνισα. Μόλις μίλησα με το αφεντικό και θα παίξω πίσω από chicken wire... σαν τους Blues Brothers.... οπότε πάρτε ότι βρείτε......και μην ξεχνάτε...είμαι Moderator!!!!

axxaaxxaaxxaxaxaxaxaxaxaaxxaxaxaxaxaxa

TΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!:D

wizard
01/12/2003, 19:54
είσαι κλαπαρχιδέιτορ.. (..με την καλή έννοια!..) :p

DIT
01/12/2003, 19:57
θα έρθουμε κ εμείς για το γιουχάϊσμα!!!

see you at night...

ireneepi
02/12/2003, 01:26
Σε περιπτωση που δεν το γνωριζατε δουλευω κ εγω εκει.
Δευτερα κ Παρασκευη αλλα μονο πρωινα,αμα εβλεπα νωριτερα το μηνυμα θα ερχομουν κ εγω.
Το μαγαζι βρισκεται λιγο πιο πανω απο το σπιτι μου,δεν πειραζει την αλλη Δευτερα..αντε να μαζευτουμε....


Απο τωρα συμμετοχες...!