PDA

View Full Version : Εξατμιση "ελευθερας"



mpou
22/12/2007, 14:05
Πολλες μηχανες εχουν "ελευθερη" εξατμιση, "νταβαντουρικη". Ειτε γιατι η μηχανη εχει καλυτερες επιδοσεις, ειτε γιατι ο κατοχος θελει να κανει το κομματι του.

1)Αξιζει ο κινδυνος επιβολης προστιμου (ποσο?) για καποια καλυτερη επιδοση?
2)Ενας "συνετος" οδηγος, οπου σε "κατοικημενες" περιοχες παει ρελαντι, αποτελει στοχο των ελεκτικων οργανων? Η την βγαζει "καθαρη"?
3)Αντε και βρεθηκες με τετοια εξατμιση απο το πουθενα. Ειναι βλακεια να την "ταπωσεις"?

crewdriver
22/12/2007, 18:06
1)οχι(μονο εξατμιση,ακομα και ελευθερη,δε δινει και τοοσοοοο πολυ)
2)ναι
3)το αφηνω πανω σου!!!(αν ειναι μαμα ελευθερη,τοτε με ταπα θα "χαλασει")

mpou
22/12/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crewdriver

2)ναι

Αυτο που παει? (Ναι, την βγαζει καθαρη, ναι του τον καρφωσανε) :cool:

crewdriver
22/12/2007, 19:40
καθαρη(αν δεν προκαλει),αν τον σταματησουν ομως τονε καρφωσανε....

kaps
22/12/2007, 22:00
καλύτερη εξάτμιση για το ΧΤ από τη μαμά ΥΑΜΑΗΑ δεν υπάρχει . ΜΗΝ την πειράξεις ...συμβουλή ενός πρώην κατόχου ΧΤ600Ε

vestromas
22/12/2007, 22:58
Μαγκες μπορει να γερασα, αλλα η γνωμη μου ειναι πως οι ελευθερες εξατμισεις και γενικα οι φασαριοζικες πρεπει να απαγορευτουν δια ροπαλου! Πιτσιρικας, εκανα κ εγω κατι τετοια καραγκιοζιλικια και τωρα τα πληρωνω οτν περναει ο καθε τσογλανος εξω απ το παραθυρο μου μαρσαρωντας οτι ωρα του καυλωσει. Συγκεκριμενα, περαστικος γαμπρος της γειτονιας, περναει με ΤDM lazerατο και χαλβαδιαζει συζητωντας στο ρελαντι μεχρι να δεχτει παρατηρησει. Για να μην φανω τοσο νταλακας και γερο παραξενος σας ενημερωνω πως τις πρωτες φορες που δεν μιλησα καθοταν στο ρελαντυ γυρω στο μισαωρο και ο δικυλινδρος με ελευθερα λειζερ δεν ειναι και η καλυτερρη παρεα οταν συντονιζετε με τα τζαμια του σπιτιου μου. Καλη λοιπον η καυλα και η λεζαντα αλλα υπαρχει και κοσμος που χρειαζετε να ξεκουραστει και να υσηχασει. Συγνωμη ια την ξενερωτη παρεμβαση, αλλα σιγουρα ολοι μας, ακομα και οι πιο καγκουρες, εχουμε καποτε την αναγκη να ξεκουραστουμε, η εστω εναν πονοκεφαλο βρε αδερφε!!!:wave2:

notakos600
22/12/2007, 23:05
Nα είναι περασμένα μεσάνυχτα και να περνάει σκασμένος ο μπέργκος από κάτω με την ακράπα...
Η ύψιστη ηδονή-δε λέω-, αλλά όχι ρε φούστη μου τέτοια ώρα..

vestromas
22/12/2007, 23:17
Μεσα εισαι μοτακο!!! Εκτος αν ειρωνευεσαι.:lol: :beer: :wave2:

notakos600
22/12/2007, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Μεσα εισαι μοτακο!!! Εκτος αν ειρωνευεσαι.:lol: :beer: :wave2:

Αδελφέ, πολύ σοβαρά μιλάω.
Καλή η καύλα αλλά για άλλες ώρες ξένοιαστες, οι ώρες κοινής ησυχίας είναι ιερές.

vestromas
22/12/2007, 23:24
Αντε γεια μας:beer: Αν και κανει ψοφο για μπυρα!!!

crs-k
22/12/2007, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
...


Υπαρχουν πιο "ελευθερες" εξατμίσεις (απ' τις μαμισιες), αλλα ομολογκαρισμένες (μέσα στα ορια)! :winka:

notakos600
22/12/2007, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Αντε γεια μας:beer: Αν και κανει ψοφο για μπυρα!!!

γεια μας , αν κι έχω σταματήσει το ποτό από τις 8 Μα'ί'ου του τρέχοντος.
Ζεστό κακάο και τσιγαράκι.

vestromas
22/12/2007, 23:35
Εγω καθολου αλκοολ. Καφε τσιγαρο μονο, αλλα εδω το μαγαζι βλεπω μονο κατι παλιομπυρες εχει για κερασμα:lol:

notakos600
22/12/2007, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Εγω καθολου αλκοολ. Καφε τσιγαρο μονο, αλλα εδω το μαγαζι βλεπω μονο κατι παλιομπυρες εχει για κερασμα:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: