PDA

View Full Version : Πρός Gcrook , Devil's Animal και Operater...



catmaster
22/12/2007, 15:34
- Κρούκη όπως κατάλαβες @@ φωτισμό είδαμε σήμερα .....

- Devil's Animal στην αναμονή για το σέρβις του XR (χάλασε και το κομπρεσέρ που έχω και θα μας παιδέψουν τα Grip στο τιμόνι .... :sick: )

- Operater περιμένεις και εσύ στην ουρά για σέρβις στο Cbίδιον ....


δεν σας έγραψα στα @@ μου μάγκες (αν και θα το ήθελα μέρες που είναι :lol: :lol: ) απλά ήμουν στο κρεβάτι σήμερα με πυρετό και γενικώς τα χάλια μου ... τώρα σηκώθηκα και πιστεύω πως αύριο θα έχω συνέλθει .

όπερ σημαίνει .... Κρούκης την Δευτέρα και τα άλλα δύο κουλάδια περιμένετε ειδοποίηση μάλλον για αύριο μπας και "χαλάσουμε" τίποτα ...










:wave2:

gousgoun_69
22/12/2007, 15:50
Δηλαδή και με το συμπάθιο κάνεις μερεμέτια στα μηχανάκια των συνφορουμιτών ?



:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:




Θέλω να αλλάξω λάδια και ψιλοβαριέμαι :lol:



:beer: :beer:

catmaster
22/12/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Δηλαδή και με το συμπάθιο κάνεις μερεμέτια στα μηχανάκια των συνφορουμιτών ?

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Θέλω να αλλάξω λάδια και ψιλοβαριέμαι :lol:

:beer: :beer:

Άστο μωρέ χωρίς λάδια τι θα πάθει ;;; :D :D

devil's animal
22/12/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
- Κρούκη όπως κατάλαβες @@ φωτισμό είδαμε σήμερα .....

- Devil's Animal στην αναμονή για το σέρβις του XR (χάλασε και το κομπρεσέρ που έχω και θα μας παιδέψουν τα Grip στο τιμόνι .... :sick: )

- Operater περιμένεις και εσύ στην ουρά για σέρβις στο Cbίδιον ....


δεν σας έγραψα στα @@ μου μάγκες (αν και θα το ήθελα μέρες που είναι :lol: :lol: ) απλά ήμουν στο κρεβάτι σήμερα με πυρετό και γενικώς τα χάλια μου ... τώρα σηκώθηκα και πιστεύω πως αύριο θα έχω συνέλθει .

όπερ σημαίνει .... Κρούκης την Δευτέρα και τα άλλα δύο κουλάδια περιμένετε ειδοποίηση μάλλον για αύριο μπας και "χαλάσουμε" τίποτα ...


:wave2:



Περαστικα ρε τρισμεγιστε!:sad:


δεν εχω προβλημα για το τιμονι τοσο ..οσο για τα λαδια...που εχει "ερθει" ο καιρος τους.
εχω ηδη παραγγειλει τσιμουχακια για τα καλαμια γιατι χανουν....
θελει ενα ισιωμα το υποαπλαισιο γιατι σαν να μου κουναει λιγο....και σε συνδυασμο με το στραβο τιμονι ..εχει πολυ πλακα..:lol: ειναι σαν να οδηγαω πανω στο "Δημητρουλα" και να εχει και 7-8 μποφορ!!:rotflmao:

μονο για τα λαδακια λοιπον :winka:

τακακια, υγρα φρενων, τιμονι, υποπαλισιο, λαμπακια, τσιμουχες (και μαλλον και αλλαγη λαδιων) καλαμιων θα τα κανει ο Κωστας ο μηχανικος.


για αυριο παντως αν δεν εισαι καλα μην το ζορισεις. Κοιταμε πρωτα την υγεια και μετα ολα τ'αλλα. Εχει και ψ^%&$$κρυο εξω ..οποτε...:rolleyes:

αν παντως εισαι καλυτερα και εχεις ορεξη ...οτι γινει θα γινει μεχρι τις 2 μ.μ. (πιανω δουλεια μετα):a52: :a37: :a52: :a37:

και παλι περαστικα ρε (δεν το ειχα δει και πηρα και τηλ.ελπιζω να μην ενοχλησα)
:wave2:

catmaster
22/12/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Περαστικα ρε τρισμεγιστε!:sad:


δεν εχω προβλημα για το τιμονι τοσο ..οσο για τα λαδια...που εχει "ερθει" ο καιρος τους.
εχω ηδη παραγγειλει τσιμουχακια για τα καλαμια γιατι χανουν....
θελει ενα ισιωμα το υποαπλαισιο γιατι σαν να μου κουναει λιγο....και σε συνδυασμο με το στραβο τιμονι ..εχει πολυ πλακα..:lol: ειναι σαν να οδηγαω πανω στο "Δημητρουλα" και να εχει και 7-8 μποφορ!!:rotflmao:

μονο για τα λαδακια λοιπον :winka:

τακακια, υγρα φρενων, τιμονι, υποπαλισιο, λαμπακια, τσιμουχες (και μαλλον και αλλαγη λαδιων) καλαμιων θα τα κανει ο Κωστας ο μηχανικος.


για αυριο παντως αν δεν εισαι καλα μην το ζορισεις. Κοιταμε πρωτα την υγεια και μετα ολα τ'αλλα. Εχει και ψ^%&$$κρυο εξω ..οποτε...:rolleyes:

αν παντως εισαι καλυτερα και εχεις ορεξη ...οτι γινει θα γινει μεχρι τις 2 μ.μ. (πιανω δουλεια μετα):a52: :a37: :a52: :a37:

και παλι περαστικα ρε (δεν το ειχα δει και πηρα και τηλ.ελπιζω να μην ενοχλησα)
:wave2:

Δεν ενόχλησες γιατί την ώρα που πήρες ήμουνα κόκκαλο και δεν άκουσα τίποτα ... :lol:

μιλάμε για αύριο πρωί λοιπόν .. ελπίζω να έχω συνέλθει :rolleyes:

:wave2:

devil's animal
22/12/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Δεν ενόχλησες γιατί την ώρα που πήρες ήμουνα κόκκαλο και δεν άκουσα τίποτα ... :lol:

μιλάμε για αύριο πρωί λοιπόν .. ελπίζω να έχω συνέλθει :rolleyes:

:wave2:




:a013:


:wave2:

Operater
23/12/2007, 01:54
Δεν κρατάω κακία....Μία φορά θα μου τα δείξεις και θα τα μάθω....(λέμε τώρα) :wave2:

Με το πάσο σου Άκη, είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ λέμεεεεεε!!! :wave2:

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wave2: :wave2: