PDA

View Full Version : ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ



RADIENERGOS
23/12/2007, 22:18
το ερωτημα μου ειναι για ποιο λογο εμεις δεν εχουμε τις καταλιλες υποδομες και την αναλογη βοηθεια της πολιτειας πανω στο θεμα ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΙΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ενω αλλες χωρες οπως ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ που της θεωρουμε κατωτερες απο την δικη μας απο θεμα υποδομων και μαθησης ειναι σε πολυ ποιο υψυλο επιπεδο ο μικρος μου ασχολειται με το moto cross ειναι 7 χρονων και τον βοηθαω εγω οσο μπορω ενω στις παραπανω χωρες υπαρχουν σχολες μαθησης μηπως τελικα εμεις ειμαστε κατωτεροι απο αυτους


115298

gousgoun_69
23/12/2007, 22:56
Μπράβο σου φίλε.Να χαίρεσαι τον γιό σου.Μακάρι να άρεσε και στον δικό μου...




Εμοιασε της μάνας του.Αυτοκινητάκιας :(


:beer: :beer:

xampos
23/12/2007, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
.Αυτοκινητάκιας :(


:beer: :beer:


:eek: :a53: koytakias :a53:

mouse
24/12/2007, 00:08
Μήπως φταίμε και εμείς γι'αυτό?
Ποιος ενδιαφερόταν για υποδομες μέχρι πριν λίγα χρόνια?
Ποιος έβλεπε το μοτοσυκλετισμό ως άθλημα?

Τώρα έχουμε ξεκινησει να ζητάμε και να οργανωνόμαστε.

devil's animal
24/12/2007, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
:eek: :a53: koytakias :a53:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
μου θυμιζει το μεγαλυτερο φοβο των πατεραδων αν η γυναικα τους κυοφορει αγορι!
να μην τους βγει ντιγκινταγκας!!!:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


ειναι καταρα το "κουτακιας"
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

stefanos
24/12/2007, 01:00
Το θέμα δεν είναι στην οργάνωση, είναι καθαρά οικονομικό.
Στην Ελλάδα δεν υπάρχει κόσμος να υποστηρίξει οικονομικά πίστες αγώνες λέσχες σχολές.
Καταραμένη φτώχεια.

biglebowski
24/12/2007, 07:56
Απο ποτε η Βουλγαρια και η Ρουμανια θεωρουνται κατωτερες μας σε αθλητικες υποδομες παντος τυπου?
Το αντιθετο ακριβως συμβαινει καθ'οτι οι ανθρωποι ειναι πολυ μπροστα απο εμας σ'αυτα τα θεματα-κοινως εχουν αθλητικη παιδεια κατι που εμεις...εξ'ακοης και αν!!
Το μεγαλυτερο τους προβλημα ειναι το οικονομικο,αν ειχαν τα καταλληλα μεσα πιστευω θα βγαζαν καλους αθλητες και στα μηχανοκινητα.
Και αυτο γιατι εκει τα λεφτα (οταν υπαρχουν) τα επενδυουν οπως πρεπει-ενω εδω που υπαρχουν σιγουρα περισσοτερα τα χειριζονται οι χειροτεροι ανηθικοι και αχρηστοι της κοινωνιας (βλ πολιτικοι) με αποτελεσμα να τρωγονται απ'τα παρατρεχαμενα λαμογια σε μιζες-μεζονετες-σκαφη-τζιπ και λοιπα βλαχοκυριλικια..:yuck:
Και περιμενε-αναρωτησου εσυ αδερφε,γιατα δεν υπαρχουν πιστες και υποδομες στον μηχανοκινητο (και οχι μονο)!!