PDA

View Full Version : Βενζιναδικα(παλια εθνικη)??



bentouza
25/12/2007, 17:39
Καλησπεριζω!

θελω να ρωτηξω που βρισκουμε πληροφοριες για το που υπαρχουν βενζιναδικα στην παλια εθνικη (και για την καινουρια καλοδεχουμενες οι πληροφοριες).κανα σαιτ, κανας οδηγος. παιζει να εχουν κανα συλλογο οι βενζινοπολες(φανταζομαι εχουν) και να ανακοινωνουν τετοια πραγματα;;

ας πουμε προς λαμια και πατρα υποθετω υπαρχουν συχνα.ανα ποσα περιπου χλμ ξερει κανεις;;
με το αμαξι δεν σε αποσχολει το ζητημα αλλα με το μηχανακι θελω να εχω μια σιγουρια,:p

taxydromos
25/12/2007, 20:06
για ριξε μια ματια σ'αυτη τη σελιδα: KLIK (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226)
:wave2:

Vstrommer71
25/12/2007, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
Καλησπεριζω!

θελω να ρωτηξω που βρισκουμε πληροφοριες για το που υπαρχουν βενζιναδικα στην παλια εθνικη (και για την καινουρια καλοδεχουμενες οι πληροφοριες).κανα σαιτ, κανας οδηγος. παιζει να εχουν κανα συλλογο οι βενζινοπολες(φανταζομαι εχουν) και να ανακοινωνουν τετοια πραγματα;;

ας πουμε προς λαμια και πατρα υποθετω υπαρχουν συχνα.ανα ποσα περιπου χλμ ξερει κανεις;;
με το αμαξι δεν σε αποσχολει το ζητημα αλλα με το μηχανακι θελω να εχω μια σιγουρια,:p
Εχει πολλα κατα μηκος των παλιων ΕΟ,χοντρικα καθε 20χλμ.Απλα μην περιμενεις να βρεις ευκολα διανυκτερευοντα,ειναι πιο χαλαρα τα ωραρια.Δεν ειμαστε και Σαχαρα(ή Καναδας...):lol:


115492

crs-k
25/12/2007, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
Καλησπεριζω!

θελω να ρωτηξω που βρισκουμε πληροφοριες για το που υπαρχουν βενζιναδικα στην παλια εθνικη (και για την καινουρια καλοδεχουμενες οι πληροφοριες).κανα σαιτ, κανας οδηγος. παιζει να εχουν κανα συλλογο οι βενζινοπολες(φανταζομαι εχουν) και να ανακοινωνουν τετοια πραγματα;;

ας πουμε προς λαμια και πατρα υποθετω υπαρχουν συχνα.ανα ποσα περιπου χλμ ξερει κανεις;;
με το αμαξι δεν σε αποσχολει το ζητημα αλλα με το μηχανακι θελω να εχω μια σιγουρια,:p


Απ' τις παλιες εθνικες, λογω του οτι περναν και μεσα απο χωρια, τα βενζιναδικα ειναι τουλαχιστον 20πλασια, απ' αυτα των αυτοκινητοδρομων!

Γι' αυτο ΜΗΝ αγχωνεσαι! :smilea:

bentouza
26/12/2007, 17:32
θενκς!

δλδ βραδυ αργα δεν παιζει να βρω καθολου ανοιχτα ή απλα θα ειναι παρα πολυ αραια;

η πινακιδα να υποθεσω λεει οτι δεν υπαρχουν βενζιναδικα για τα επομενα 500χλμ;:look: :lol:

μπα θα αρχισω απο καμια πιο απλη βολτα και μετα θα παω για coast to coast στον καναδα!