PDA

View Full Version : ατυχημα-εγκαταλειψη



crewdriver
25/12/2007, 19:32
απο διπλανο φορουμ::Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω πως κάποιος ανεύθυνος κουτάκιας κάνωντας όπισθεν με μια BMW ΜΑΎΡΗ ΜΕ ΦΙΜΈ ΤΖΆΜΙΑ (μάλων σειράς 1 με στογγυλα φανάρια) παρέσυρε και εγκατέληψε ένα γνωστό μου με παπί στη Καλλιθέα στις 23/12/07, και σαφώς εξαφανίστηκε...

απότι μου είπανε η ζημιά στη BMW ΕΊΝΑΙ ΚΥΡΊΩΣ ΣΤΟ ΠΊΣΩ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΉΡΑ

Πάνω στο παπί επάιβεναν 2 παιδιά, ο συνοδηγός δεν έπαθε τίποτα, μα δυστιχώς ο οδηγός θα χάσει και τα 2 του πόδια απότι με πληροφόρησαν και είναι μόλις 21 ετών.Το παιδι φορούσε κράνος κανονικά...

Το ατύχημα έγινε στην ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΚΑΙ ΧΑΤΖΙΝΗ ΓΩΝΙΑ[...

Παιδιά, αε έχουμε το νου μας μηπως τον πετύχουμε τον πούστη, για να μάθει τι σημαίνει ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ......

Για οποιαδήποτε πληροφορία γνωρίζετε, επικοινωνείτε με 6942924688


ευχαριστώ... Παρακαλώ προωθήστε το και σε άλλα φόρουμ

crs-k
25/12/2007, 19:38
Sticky please, μεχρι να βρεθει ο υπ'ανθρωπος... :sick:

epp1640
25/12/2007, 20:17
sticky.. και όποιος έχει άκρες σε συνεργεία.. κάποια στιγμή θα πάει να την φτιάξει την ζημιά.. πολλά δυσάρεστα γμτο αυτές τις μέρες..επιδημία έχει πέσει?? ελπίζω τελικά να μην είναι έτσι και το παλικάρι να σώσει τα πόδια του..

ΥΓ (Με πόσα έκανε όπισθεν για να κάνει τέτοια ζημιά το ζώο?)

crewdriver
25/12/2007, 20:56
απ'οτι εγραψε το παιδι που ο φιλος του ειχε το ατυχημα,το παπι πηγαινε πορεια σε κεντρικο και βγηκε γρηγορα με οπισθεν ο αλλος.φορουσαν κρανος και οι 2 στο παπι

gousgoun_69
25/12/2007, 22:06
Που να μη του ξανασηκωθεί του κερατά :mad:


Κλάσικ Νεοέλλην με BMW :mad:



Μακάρι να γίνει καλά το παλληκάρι :(

project.breeze
25/12/2007, 22:21
Πείτε με κολλημένο,πείτε με ό,τι θέλετε αλλά τους ανθρώπους τους έχω κατατάξει σε ομάδες υψηλού και χαμηλού κινδύνου με βάση το αυτοκίνητο που οδηγούν.Οι φτιαγμένες bmw με φιμέ τζάμια είναι στην κορυφή της ομάδας υψηλού κινδύνου.Μακάρι να βρεθεί ο Ελληνάρας που αγόρασε την "μπέμπα" για να βγάλει γκόμενες (νομίζει) και αδιαφορεί για τις ζωές των άλλων.Κρίμα για το παιδί...Μακάρι να γίνει καλά...

George-3-
26/12/2007, 00:47
H σειρα 1 δεν εχει στρογγυλα φαναρια. Μιλαμε για καινουργια BMW?

epp1640
26/12/2007, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
H σειρα 1 δεν εχει στρογγυλα φαναρια. Μιλαμε για καινουργια BMW?

+1 Ως κρυφοκουτάκιας αν μιλάμε για κάτι καινούριο ή σχετικά καινούριο μιλάμε για σειρά 3 coupe 1.6.. το προηγούμενο..και δεν είναι ούτε sedan ούτε hatchback.. είναι κάπως κοντό.. τώρα για τις ζώνες και εγώ έχω κάτι αντίστοιχο.. πάνω πάνω είναι τα αγροτικά (Κρήτη..), αν έχουν και αυτοκολλητάκι κρήτη..ακόμα χειρότερα..αν δε είναι και τα τζάμια φιμέ..τρέξε να σωθείς..ακριβώς από κάτω είναι τα κλασσικά peugeot 106 καγγουραλί (+saxo vts) και μετά έρχονται αιδιοπαγιδοbmw και mercedes..α ναι και μην το ξεχάσω στο κίτρινο (μεσσαίο) είναι ο 50άρης νεόπλουτος που πήρε audi αλλά οδηγάει το αμάξι αυτόν συνήθως με 30-40 δεν ξέρει που πάει..που και που στην μέση, άλλοτε αριστερά, άλλοτε δεξιά..το φλας δεν το γνωρίζει και πετάγεται από το πουθενά..:a16: :a06:

fantacid
26/12/2007, 04:23
στρογγυλα φωτα ειχαν ολες μεχρο το 90+ ανεξαρτητος σειρας


οι πιο καγκουρομπεμπες ειναι οι Ε46
φτηνες κ ευκολες να τις τουμπανιασεις!


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

mako
26/12/2007, 10:58
:mad: :(

tai
26/12/2007, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
.και δεν είναι ούτε sedan ούτε hatchback.. είναι κάπως κοντό..

τότε μιλάμε για coupe (κοντό δίπορτο με ουρά)


μεχρι να τον βρούμε (ολοι) ας ευχόμαστε να κρατήσει τα πόδια του το παιδί:(

DimChios
26/12/2007, 16:37
:mad:


μακαρι να ναι περαστικα!!

epp1640
26/12/2007, 19:25
αν είναι καινούρια πάντως είναι σίγουρα η 316 sports ti (compact).. με το κακό να του "μπει" ο χρόνος του Μ@Λ@ΚΑ

Εχετλαίος
27/12/2007, 11:16
Μακάρι να βρεθεί ο Ελληνάρας που αγόρασε την "μπέμπα

Ποιός είπε ότι είναι Έλληνας;

project.breeze
27/12/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Μακάρι να βρεθεί ο Ελληνάρας που αγόρασε την "μπέμπα

Ποιός είπε ότι είναι Έλληνας;



Αυτό είναι το θέμα μας;

alximistis
27/12/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Μακάρι να βρεθεί ο Ελληνάρας που αγόρασε την "μπέμπα

Ποιός είπε ότι είναι Έλληνας;


Ότι και να ναι στενοχώρια μου!
Το γεγονός μετράει.
Μακάρι να βρεθεί ο μόνο κατ' όνομα άνθρωπος... :(

Εχετλαίος
27/12/2007, 13:23
Αυτό είναι το θέμα μας;

Προφανώς και όχι. Απλά ας μην τρέχουμε σε συμπεράσματα πριν τον/την βρούμε. Κάτι έχω ακούσει από γνωστό στην τροχαία...

Μακάρι να βρεθεί ο μόνο κατ' όνομα άνθρωπος...

Θα βρεθεί, σαν την άλλη φορά. Το ποστ παίζει σε αρκετά fora εδώ και πολλές ώρες.
Μυαλό που θα βρεθεί να βάλουν μερικοί...

devil's animal
27/12/2007, 13:59
ευχομαι να αποφευχθουν τα χειροτερα για το παιδι...:sad:

οσο για τον υπαιτιο....ΘΑ το βρει...αυτο ειναι το μονο σιγουρο....ειτε απο εμας ...ειτε απο την μοιρα...το ΣΙΓΟΥΡΟ ειναι οτι θα το βρει!:mad: :mad: