PDA

View Full Version : heeeeeelpppppp meeeeeee (lost)



epp1640
26/12/2007, 01:50
Άλλος lostakias εδώ μέσα? μόλις τελειώσαμε τον τρίτο κύκλο με την κοπέλα μου και δεν μπορώ θέλω να έρθει ο φλεβάρης να κατεβάσω 4ο κύκλο.. υπάρχει κανείς να συζητήσουμε το τέλος του 3ου?? :sun: :alien: :cool:

xampos
26/12/2007, 03:51
:uplate:

mats8282
26/12/2007, 03:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Άλλος lostakias εδώ μέσα? μόλις τελειώσαμε τον τρίτο κύκλο με την κοπέλα






:a014: :a014:

fantacid
26/12/2007, 04:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Άλλος lostakias εδώ μέσα? μόλις τελειώσαμε τον τρίτο κύκλο με την κοπέλα μου και δεν μπορώ θέλω να έρθει ο φλεβάρης να κατεβάσω 4ο κύκλο.. υπάρχει κανείς να συζητήσουμε το τέλος του 3ου?? :sun: :alien: :cool:


whaza????


giati de mpianeis sto www.lostfreaks.com na ta peite???


:hypnotize :hypnotize :hypnotize

project.breeze
26/12/2007, 09:25
Τί ακριβώς θέλεις να συζητήσουμε;Τα έχω δει όλα τα επεισόδια όπως επίσης και του Prison Break,Heroes,Jericho,Hustle :beer:

SpineshankD
26/12/2007, 10:03
Σωστοος! τουλαχιστον θα περιμενετε 2 μηνακια μονο,
τι να πω εγω που το τελειωσα τον ιουλη?!
το τελειωμα δεν ειχε κατι ιδιαιτερο..απλως δειχνει εικονες απο το μελλον αντι για το παρελθον...
βγαλε ακρη..!!

project.breeze
26/12/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
Σωστοος! τουλαχιστον θα περιμενετε 2 μηνακια μονο,
τι να πω εγω που το τελειωσα τον ιουλη?!
το τελειωμα δεν ειχε κατι ιδιαιτερο..απλως δειχνει εικονες απο το μελλον αντι για το παρελθον...
βγαλε ακρη..!!




Εγώ αυτά που γράφω τα είδα όλα αρχές καλοκαιριού εκτός φυσικά από τα καινούργια επεισόδια Heroes και Prison Break,οπότε μην ανησυχείς,δεν είσαι μόνος σου,όλοι αγωνιούμε.Θέλετε να μάθετε μία υπόθεση σχετικά με όλο το σκηνικό στο Lost;

SpineshankD
26/12/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Εγώ αυτά που γράφω τα είδα όλα αρχές καλοκαιριού εκτός φυσικά από τα καινούργια επεισόδια Heroes και Prison Break,οπότε μην ανησυχείς,δεν είσαι μόνος σου,όλοι αγωνιούμε.Θέλετε να μάθετε μία υπόθεση σχετικά με όλο το σκηνικό στο Lost;


Για 'πε, για 'πε!

tansap
26/12/2007, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
Σωστοος! τουλαχιστον θα περιμενετε 2 μηνακια μονο,
τι να πω εγω που το τελειωσα τον ιουλη?!
το τελειωμα δεν ειχε κατι ιδιαιτερο..απλως δειχνει εικονες απο το μελλον αντι για το παρελθον...
βγαλε ακρη..!!



νομιζω ... οτι δειχνει εικονες για το πως θα μπορουσε να ειναι το μελλον



μαλλον μπερδεψα ......

epp1640
26/12/2007, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από tansap
νομιζω ... οτι δειχνει εικονες για το πως θα μπορουσε να ειναι το μελλον



μαλλον μπερδεψα ......

Αν κάποιος pausάρει στο σημείο που ο τζέϊκομπ πετάει τον μπεν στον τοίχο θα δει μία φιγούρα..δεν είναι πολύ καθαρή και έτσι δεν είμαι ακόμα σίγουρος για το ποιος είναι..νομίζω ότι είναι ένας από αυτούς στο μέλλον..επίσης πιστεύω ότι αυτός στο φέρετρο στο τέλος είναι αυτόχειρας..πιστεύω ότι για κάποιο λόγο έχουν εγκλωβιστεί σε έναν ατέρμον βρόγχο στο χρόνο και επιστρέφουν στο νησί ξανά και ξανά..έτσι διαβάζοντας ο Τζακ την εφημερίδα κατάλαβε τον λόγο που το έκανε ο αυτόχειρ και απελπισμένος πήγε να φουντάρει και αυτός..το loop ψιλοεπιβεβαιώνεται από την εμπειρία του Desmond.. λέω εγώ τώρα...:alien: :dizzy:

ΥΓ και αυτόν τον Μικαίλ..1.000.000 φορές τον μακέλεψαν και αυτός ακόμα κρατάει..