PDA

View Full Version : Μηχανές για τετράτροχα αγόρια...



lamoun
28/12/2007, 10:36
Ίσως να ταίριαζε στους προβληματισμούς αλλά μέρες που είναι...

:bawl:


115686

George-3-
28/12/2007, 10:46
Δεν καταλαβαινω το συλλογισμο να σου πω την αληθεια...

el_hymador
28/12/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Δεν καταλαβαινω το συλλογισμο να σου πω την αληθεια...

ε κοιτα ....οι κουταδες δεν καταλαβαινουν τιποτα αλλα εκτος απο μεγαλο , τρεαστιο κ.τ.λ.....


καταλαβαινεις...


ειναι θεμα μεγεθους και παντα προτιμουν τον υπερθετικο βαθμο....



ετσι εχουν μαθει ολα αυτα τα χρονια :winka:

George-3-
28/12/2007, 10:55
Εγω παλι θα σκεφτομουν οτι οι "κουταδες" (ειμαι οσο κουτακιας οσο και μηχανοβιος-τα θεωρω ανομοια πραγματα και δεν τα συγκρινω ουτε συμβιβαζομαι με το ενα απο τα δυο)


οι κουταδες λοιπον με την κακη εννοια θα χτυπαγαν ενα γρηγορο να λενε αν θελω λουσα και καλοπεραση παω με το μπεμβε αλλιως παιρνω το εσες και παω με τρακοσα ναουμ φυσικα @@ μαντολες...

devil's animal
28/12/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ε κοιτα ....οι κουταδες δεν καταλαβαινουν τιποτα αλλα εκτος απο μεγαλο , τρεαστιο κ.τ.λ.....


καταλαβαινεις...


ειναι θεμα μεγεθους και παντα προτιμουν τον υπερθετικο βαθμο....



ετσι εχουν μαθει ολα αυτα τα χρονια :winka:

+1000:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

lamoun
28/12/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-
Εγω παλι θα σκεφτομουν οτι οι "κουταδες" (ειμαι οσο κουτακιας οσο και μηχανοβιος-τα θεωρω ανομοια πραγματα και δεν τα συγκρινω ουτε συμβιβαζομαι με το ενα απο τα δυο)

Σαφώς και μπράβο σου!!
Και πολλά παιδιά απο εδώ μέσα ασχολούνται και με τα δύο.

Αυτό που σχολιάζω είναι το BIG bikes και γενικότερα αυτή η νοοτροπία στην οποία αναφέρεται ο el_hymador.

Και δε λέω για εσένα, για εμένα, ή τον παραδίπλα που είναι συνειδητοποιημένος. Τα λέω π.χ. για γνωστό μου, που ζήλεψε επειδή πήρα μηχανή... πήρε και εκείνος, την έχει και κάθεται..





και ζηλεύω εγώ τώρα..:cry:

George-3-
28/12/2007, 12:38
Εδω βαρας ευαισθητο σημειο αυτα τα σκηνικα με φερνουν στα ορια μου...

Τα δηθεν... ξερεις πηρα μηχανακι και οχι μονο χωρις να το χρειαζομαι χωρις να το "θελω" απλα επειδη θελω να ριξω γκομενα, το παιξω κωλοπαιδο* μηχανοβιος ειμαι αγορι που ζει την ζωη εντονα**


*Αυτα τα wanabe σκληρα αγορια... και καλα εγω ρε ειμαι τρελος ... που δεν το εχουν/ζουν απλα για να ειναι

**Αυτο τωρα τελευταια το συνανταω σε ατομα που δεν το περιμενα... ξερεις πηγαινα με τοσα... ή και ξερεις πως παω εγω... ρε εγω ειμαι τρελος δεν ξερω για σενα εγω το αγαπαω το μηχανακι (χωρις να αγαπαει το μηχανακι αλλα να λατρευει την ιδεα του να αγαπαει ενα μηχανακι)... και εσυ δεν μιλας γιατι απλα ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ... ρε λιγη κρατη ρε μην γμτ και τοσο.

Υ.Γ. Βουρ για προβληματισμους λεμεεεεεε

Aggelos_SV
28/12/2007, 16:21
Δηλαδή μόνο XXL μεγέθη έχει?:confused: :confused: :wacko: :dizzy: :bawl:


115721