PDA

View Full Version : ΑΝΗΦΟΡΙΕΣ



nantin
28/12/2007, 21:25
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ . ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ .ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ
1) ΑΠΟΤΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ
2)ΒΡΑΧΩΔΗ
3) ΜΕ ΜΠΕΡΜ
4) ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΑΛΜΑΤΑΚΙΑ
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΧΤΡΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΝΦΕΡΕΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ

ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΩΣΤΕ ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΝ

nantin
28/12/2007, 21:33
ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΑΝ Π.Χ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΓΚΑΖΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΥ ΕΧΩΝΤΑΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΕΡΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΑΣ ΔΙΑΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΧΡΟΝΟ (ΟΠΩΣ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΕΓΩ) ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΕΝΑ 4ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΟΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΛΩΒΗΤΟ .ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ
ΑΣ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ
1)ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΟΣΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ
2)ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ
3) ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΘΜΕ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ
4)ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΩ
5)ΟΤΑΝ ΝΟΙΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΞΕΚΑΒΑΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ Η ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ

STOYBI
28/12/2007, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ . ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ .ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ
1) ΑΠΟΤΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ
2)ΒΡΑΧΩΔΗ
3) ΜΕ ΜΠΕΡΜ
4) ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΑΛΜΑΤΑΚΙΑ
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΧΤΡΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΝΦΕΡΕΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ

ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΩΣΤΕ ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΝ

1) Καθεσε στην ταπα διαλεγεις την ταχυτητα με τις δυνατες μεσαιες σου και πας μια χαρα !!

2) Αν εχεις την φυσικη κατασταση να την βγαλεις ορθιος γερμενος προς τα μπρος εχει καλως...Αλλιως κλαιγε τα μπαλακια σου και τα μπρατσακια σου.....

3) Απολαυστικοτατες !! :D Πας με οσα χρειαζετε ωστε να κρατιεται απο "μονο του" το μηχανακι στον πατο του μπερμ βλεπεις στα ματια σου την γη να πηγαινει μια καθετα αριστερα,μια καθετα δεξια και ανυπομονεις να ξανακατεβεις για να την ξαναανεβεις !! :D

4) Οτι και στο 1 απλα στα αλματακια σηκωνεσε ορθιος... :winka:

:wave2:

marios8
29/12/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ . ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ .ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ
1) ΑΠΟΤΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ
2)ΒΡΑΧΩΔΗ
3) ΜΕ ΜΠΕΡΜ
4) ΑΝΗΦΟΡΙΚΑ ΜΕ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΑΛΜΑΤΑΚΙΑ
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΧΤΡΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΝΦΕΡΕΤΕ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ

ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΩΣΤΕ ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΝ


1) Γκάααααααααααααααζι . Το γνωστό, χωρις φόρα δεν έχει ανηφόρα :wacko:

2) Τεχνικά. Όρθιος και παιχνίδι με το σώμα. Προσπαθούμε να μην παίρνουμε τα βράχια λοξά ειδικά αν είναι βρεγμένα.

3) Σε πάει μόνο του το μπέρμ. Δεν πρέπει να το φοβηθείς και να κλισεις το γκάζι πρίν την κορυφή της στροφής γιατί προβλέπεται τρελό τουμπίδι (στην εσωτερική)

4) Τεχνικά και παιχνιδιάρικα. Θέλει γκάζι καλό για να περνάει ο μπροστινός "αεράτος"

Σώμα. 1) Μπροστά
2) Πέρα δώθε :smilea:
3) Αναλόγως :hypnotize
4) Και εδώ αναλόγως. Αν η κλίση είναι μικρή πίσω για να αποφορτίζεις το μπροστινό


Και για να μην πλακώσουν γνωστοί αγνωστοι , τα παραπάνω είναι δικά μου συμπεράσματα.
Αν κάτι κάνω λάθος είμαι όλος αυτιά
:beer: :beer: :wave2:

marulis
29/12/2007, 19:22
Μελέτη του πατήματος πριν την προσπάθεια, ειδικά αν η πορεία διακόπτετε από νεροφάγωμα που είναι λίγο μικρότερο από τον ισθμό και δεν μπορούμε να το αποφύγουμε

Πετε τιπς να μαθαίνουμε και εμείς οι ερασιτέχνες :smilea:

marios8
29/12/2007, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μελέτη του πατήματος .........

Αυτό είναι το Α και το Ω :wave2:

nantin
29/12/2007, 19:41
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΡΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ .ΕΜΟΛΙΣ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ .ΕΓΩ ΑΝΕΛΥΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ .ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ.ΔΕΝ ΩΦΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΩΦΕΛΟΥΝ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ .ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΔΕΚΤΕΣ:beer: :beer: :beer:

STOYBI
29/12/2007, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μελέτη του πατήματος πριν την προσπάθεια, ειδικά αν η πορεία διακόπτετε από νεροφάγωμα που είναι λίγο μικρότερο από τον ισθμό και δεν μπορούμε να το αποφύγουμε

Πετε τιπς να μαθαίνουμε και εμείς οι ερασιτέχνες :smilea:

Me μπερδεψες τωρα..... :smilea:

Αν το νεροφαγωμα ειναι λιγο μικροτερο απο τον ισθμο πρεπει να σταματησεις για να μελετησεις... :winka:

Εαν τα νεροφαγωματα ( εγκαρσια με την πορεια σου) ειναι φυσιολογικου μεγεθους το ασφαλεστερο περασμα ειναι η σουζα.....

Εαν ειναι παραληλα με την πορεια σου την μεγιστη προσοχη σου να περνανε και οι δυο τροχοι ( και αν αυτο δεν ειναι εφικτο ) οποσδηποτε να περναει ο μπροστινος τροχος σου σε πατηματα ( οσο μικρα και αν ειναι ) εξω απο τα νεροφαγωματα !! :winka:



:wave2:

marios8
29/12/2007, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Me μπερδεψες τωρα..... :smilea:



Εγω Κώστα αυτό που είπε ο marulis το αντιλαμβάνομαι σαν " σωστή αντίληψη του εδάφους " :beer: :wave2:

OldMan
30/12/2007, 18:19
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
πραγματικά αισθάνομαι ότι εδώ θα περάσουμε ΠΟΛΥ όμορφα...

tati
02/01/2008, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
πραγματικά αισθάνομαι ότι εδώ θα περάσουμε ΠΟΛΥ όμορφα...

κανονίστε μόνο να ξεχάσω αυτά που έμαθα μέχρι τώρα:rotflmao: :rotflmao:

OldMan
02/01/2008, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Μελέτη του πατήματος πριν την προσπάθεια, ειδικά αν η πορεία διακόπτετε από νεροφάγωμα που είναι λίγο μικρότερο από τον ισθμό και δεν μπορούμε να το αποφύγουμε

Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Αυτό είναι το Α και το Ω :wave2:

Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
κανονίστε μόνο να ξεχάσω αυτά που έμαθα μέχρι τώρα:rotflmao: :rotflmao:
Όσο έχεις Γιαπωνέζικο μηχανάκι (με Γιαπωνέζικο πλαίσιο και αναρτήσεις) να κάνεις αυτά που γράφουν οι προλαλίσαντες...:winka:

Μόλις πάρεις κανένα ΚΤΜ (ή Husky ή ΤΜ ή GAS GAS ή VOR :lol: ) ΔΕΝ θα σε απασχολούν τέτοια ποταπά ζητήματα (όπως ή μορφολογία του εδάφους ή η κλίση της ανηφοροκατηφόρας ..) :wave2: :beer:

tati
02/01/2008, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Όσο έχεις Γιαπωνέζικο μηχανάκι (με Γιαπωνέζικο πλαίσιο και αναρτήσεις) να κάνεις αυτά που γράφουν οι προλαλίσαντες...:winka:

Μόλις πάρεις κανένα ΚΤΜ (ή Husky ή ΤΜ ή GAS GAS ή VOR :lol: ) ΔΕΝ θα σε απασχολούν τέτοια ποταπά ζητήματα (όπως ή μορφολογία του εδάφους ή η κλίση της ανηφοροκατηφόρας ..) :wave2: :beer:

στο χώμα δεν εχω καβαλήσει ποτέ κατι εκτός απο japan.......αρα δε ξέρω.....αλλά ελπίζω να ισχύει το ίδιο και για τις κατηφόρες:rotflmao: :rotflmao:

nantin
02/01/2008, 15:57
ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΑΥΤΟ


115942

marios8
02/01/2008, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
....................ΔΕΝ θα σε απασχολούν τέτοια ποταπά ζητήματα .............


Ναι Τάνια καλά τα λέει ο :a024: .
Όταν θα πάρεις ΚΤΜ θα σε αποσχολεί το «που βαδίζει η ανθρωπότητα?» , «τελικά τι είναι ο ανθρωΠας?» «Να ζεί κανείς ή να μην ζεί?» και άλλα τέτοια μη ποταπά πράγματα.
Αφου να φανταστείς εδώ και κανα 2μηνο που πήρα το ΚΤΜ άφησα το μούσι να μακρίνει.
Πήρα και κασκολ



:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :wave2:

Vstrommer71
02/01/2008, 16:38
Δηλαδη αν παρεις κανα 125αρι KTM δεν σε απασχολει λιιιιιιιιιιιιγο η κλιση της ανηφορας?



Εκτος αν εισαι τοσο μαστορας που κρατας το ροπατο μοτερακι μεταξυ 11000-11050 σαλ οπου εκει...ξυριζει:lol:

Αφηστε με στην ησυχια μου να απολαυσω το CDακι του Φ.Πλιατσικα που μολις πηρα....

dirtbird
02/01/2008, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Δηλαδη αν παρεις κανα 125αρι KTM δεν σε απασχολει λιιιιιιιιιιιιγο η κλιση της ανηφορας?



Εκτος αν εισαι τοσο μαστορας που κρατας το ροπατο μοτερακι μεταξυ 11000-11050 σαλ οπου εκει...ξυριζει:lol:

Αφηστε με στην ησυχια μου να απολαυσω το CDακι του Φ.Πλιατσικα που μολις πηρα....

Έχεις οδηγήσει και ξέρεις?:confused:
:winka:

Vstrommer71
02/01/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Έχεις οδηγήσει και ξέρεις?:confused:
:winka:
Oϊ,αλλα δινω τροφη για σκεψη:D
Οσο να΄ναι,δεν το θες το γκαζακι σου στις ανηφορες?

OldMan
02/01/2008, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΑΥΤΟ
Ρε Γιώργη, τεμέτερον είσαι ...?? :look:

Αφού ακριβώς δίπλα έχει κανονική είσοδο ...:winka:

nantin
02/01/2008, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε Γιώργη, τεμέτερον είσαι ...?? :look:

Αφού ακριβώς δίπλα έχει κανονική είσοδο ...:winka:

ΣΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΝΤΙΟΣ ΚΑΙ Μ ΕΝΑΝ ΟΜΑΤ Η ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ ΣΟΦΕ ΑΝΤΟΥΑΝ :beer: :beer: :beer: :beer:

johnpan
02/01/2008, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


κανένα ΚΤΜ (ή Husky ή ΤΜ ή GAS GAS ή VOR :lol: )

H HUSABERG, KOLLHMENE EPITEIDES TO AFHSES !!! KWLOPAIDOOOO !!!

:rotflmao:

nantin
02/01/2008, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
H HUSABERG, KOLLHMENE EPITEIDES TO AFHSES !!! KWLOPAIDOOOO !!!:rotflmao:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΥΝΕΤΟ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΣΟΦΟ ΑΝΤΟΥΑΝ .ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ .ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ :a021: ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
02/01/2008, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΥΝΕΤΟ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΣΟΦΟ ΑΝΤΟΥΑΝ .ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥ .ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΠΑΣΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ :a021: ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:nono:
Δεν τον έβρισε, κοπλιμάν του έκανε.

OldMan
02/01/2008, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
H HUSABERG, KOLLHMENE EPITEIDES TO AFHSES !!! KWLOPAIDOOOO !!!
:rotflmao:
Συγγνώμη, αλλά τι θέλει αυτός στα Χωμάτινα ??? :confused:

johnpan
02/01/2008, 19:44
Me to kinhto pou mpainw de mporw na balw emoticons. fysika kanw plaka. e3artatai ti ennoeis 'anagkh'. an les to na moirazetai tis gnwseis tou, mou to exei kopsei apo otan pantreutika th sexy Souhdeza mou, mallon apo zhlia! ti na ypothesw, den 3erw!

johnpan
02/01/2008, 20:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Συγγνώμη, αλλά τι θέλει αυτός στα Χωμάτινα ??? :confused:
Mh se mperdeuei to avatar papoulh, me trakterwta to exw, sto 3anapa alla olo 3exnas!!

dirtbird
02/01/2008, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Mh se mperdeuei to avatar papoulh, me trakterwta to exw, sto 3anapa alla olo 3exnas!!

Μήπως να σου βρούμε ένα avatar...? :confused:

jasondakar
02/01/2008, 21:41
μια συμβουλη την οποια μου ειχε πει ενας αγωνιζομενος στο erzberg ειναι σε μια αποτομη ανηφορα (μιλαμε ομως για αποτομη κληση) κανεις ενα βαθη βυθησμα στην πισω αναρτηση και συγχρονος ενα ξεσμασμα του γκαζιου ετσι θα μπεις πολυ καλυτερα στην κληση και χωρις να κοπανισει το μπροστινο πολυ. Μολις εισαι πλεον πανω στην ανηφορα προσπαθεις να μην χασει ο πισω τροχος την προσφηση και το σωμα προς τα εμπρος φυσικα γιατι τα καπακια πονανε χα χα χα χα (αν και εδω θα επρεπε να ποναω λιγο:( )

iatrodikastis
02/01/2008, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
μια συμβουλη την οποια μου ειχε πει ενας αγωνιζομενος στο erzberg ειναι σε μια αποτομη ανηφορα (μιλαμε ομως για αποτομη κληση) κανεις ενα βαθη βυθησμα στην πισω αναρτηση και συγχρονος ενα ξεσμασμα του γκαζιου ετσι θα μπεις πολυ καλυτερα στην κληση και χωρις να κοπανισει το μπροστινο πολυ. Μολις εισαι πλεον πανω στην ανηφορα προσπαθεις να μην χασει ο πισω τροχος την προσφηση και το σωμα προς τα εμπρος φυσικα γιατι τα καπακια πονανε χα χα χα χα (αν και εδω θα επρεπε να ποναω λιγο:( )


Kαλό θα είναι να σηκώσεις και την μπροστινή 20 πόντους σούζα αν η είσοδος είναι απότομη.

jasondakar
02/01/2008, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Kαλό θα είναι να σηκώσεις και την μπροστινή 20 πόντους σούζα αν η είσοδος είναι απότομη.

:a013: :a013: :a30:

nantin
03/01/2008, 20:03
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥ ΤΥΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΥΤΕΡΟ .
ΒΡΑΧΩΔΕΣ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ
ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΟΜΗ ΤΟΥΣ .Η ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ
1 ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΛΕΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ
2 ΤΟ ΣΩΜΑ ΟΡΘΙΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΜΑΚΡΙΑ ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΥΤΕ ΠΙΣΩ, ΣΕ ΜΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ
3 ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΑ ΜΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΒΡΑΧΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΓΚΩΝΟΥΝ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ
4 ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ Ο ΒΡΑΧΟΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΚΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΡΙΧΗΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΣΩ
5 ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΦΙΓΜΕΝΟΙ

johnpan
03/01/2008, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μήπως να σου βρούμε ένα avatar...? :confused:
De mporw na anebasw apo to kinhto...

OldMan
04/01/2008, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΦΙΓΜΕΝΟΙ
Κατα το "Χαλαρώνουμε και το απολαμβάνουμε..." :blush:

nantin
04/01/2008, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κατα το "Χαλαρώνουμε και το απολαμβάνουμε..." :blush:

ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΟΥΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΙ ΠΙΣΩ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΦΙΓΜΕΝΟΙ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΝΙΩΣΟΥΝ ΟΣΜΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΤΩΝ ΜΟΤΟ .ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΑΝ ΕΡΩΤΗΘΟΥΜΕ ΑΠΑΝΤΑΜΕ .ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η ΚΛΑΝΙΟΕΞΑΤΜΙΣΗ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: