PDA

View Full Version : οδήγηση μοτο/τών του moto.gp..



taxydromos
29/12/2007, 17:37
μολις τελειωσε η γνωστη εκπομπη μοτοσυκλετας οπου ο γνωστος παρουσιαστης οδηγησε το ducati του stoner, τη kawa zxrr του depuniet και την suzuki του vermiullen.......σαν αναπηρος..............δικαιολογωντας την βραδυτητα του ειπε οτι ειχε το αγχος μην ριξει την μοτοσυκλετα..............ακομη και ο sumi πηγαινε γρηγοροτερα...

ειναι ντροπη, κατα την αποψη μου για τον Ελληνικο μοτοσυκλετιστικο κοσμο να δειχνουν τετοια κατορθωματα...:rolleyes:

GIXXERAKIAS
29/12/2007, 17:42
Καλα τραγουδα και εσυ,να δουμε και εσυ πως θα πηγαινες με αυτο το κτηνος στα χερια σου!:rolleyes:

Εεπειδη την ειδα και γω την εκπομπη γι'αυτο απανταω.Γενικα δεν τον παω τον τυπο αλλα αυτα που λεει ειναι ακρως αληθινα και φαντασου τον εαυτο σου να πεφτει με αυτο το κατασκευασμα στα χερια σου αφου το εχεις παρει για τεσσερεις γυρους μονο και ακολουθουν και αλλοι δημοσιογραφοι μετα απο εσενα + το κοστος μις τετοια πτωσης!
:uplate: :uplate:

Μονο τα φαιρινγκ του κοστιζουν σαν μια 1000αρα παραγωγης!:sick:

CBF - HRC
29/12/2007, 17:43
:bigcry:
:bawl:
Φίλε μου συμφωνώ μαζί σου αλλά παρ' όλα αυτά ήταν τυχερός και οδήγησε αυτά τα ονειρεμένα παιχνίδια (Big toys for Big boys)
Μακάρι να μπορούσαμε και άλλοι να έχουμε την ευκαιρία αλλά δέν το βλέπω , στην καλύτερη περίπτωση αν κερδίσεις τον διαγωνισμο της DUCATI μπορεί να κερδίσεις ως συνοδηγός 2 γύρους με τον Stoner ή με τον Cappirossi (όπως έγινε στην Valencia το 2005)
:bigcry:

taxydromos
29/12/2007, 17:44
ρε συ αυτος ειναι αγωνιζομενος.....το γονατο του απειχε μισο μετρο στις κλειστες..

και δεν μας εδειξε τι εκανε ο Συνιωρης να συγκρινουμε...:rolleyes:

zolotas
29/12/2007, 17:45
τα ταξιδακια του τα κανει ,τα γουστα του τα βγαζει παντως .........δοκιμη πηγε να κανει ,οχι να γραψει χρονους .........το κολληταρι σου :lol:

taxydromos
29/12/2007, 17:49
συγνωμη αλλα αν εκανε το κεφι του να μην τα δειχνει τουλαχιστον κανοντας και σχολια για βελτιωσεις.........που τις καταλαβε αραγε αφου ουτε το λαστιχο δεν καταφερε να ζεστανει...:rolleyes:

675
29/12/2007, 18:07
ρε παιδια συγνωμη αλλα για ποια εκπομπη μιλατε?
ποτε προβληθηκε αυτη η εκπομπη και σε ποιο καναλι?

:confused:

road spirit
29/12/2007, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
ρε συ αυτος ειναι αγωνιζομενος.....το γονατο του απειχε μισο μετρο στις κλειστες..

και δεν μας εδειξε τι εκανε ο Συνιωρης να συγκρινουμε...:rolleyes:

δεν ειναι πια Σωτήρη, εχει σταματήσει εδω και πολύ καιρό. Και ακόμα και όταν έτρεχε, δεν μάζευε δάφνες, το αντίθετο... (μη τον μπερδεύουμε με τον αδερφό του, που είναι πολύ καλύτερος αναβάτης)

Με το Συνιώρη υπάρχει μεγάλη διαφορά κλάσης μεταξύ τους. Ο Συνιώρης πχ γυρνάει Σερρες στο ~ 1.21 με ~ 1.22 τη στιγμή που ο υπο συζήτηση αναβάτης δεν έχει κατέβει κάτω απο 1.30

Τώρα όσον αφορά το πως τις πήγε τις παγκόσμιες, δεν είδα την εκπομπή, αλλά αφενός μπορώ να καταλάβω τον όποιο ενδοιασμό και φόβο μπορεί να έχει κάποιος για να μη ρίξει μια τέτοια μοτο... και αφετέρου είναι αυτό που έγραψα παραπάνω. Δεν ειναι κανείς "πιλότος" ο δδ

:wave2:

GIXXERAKIAS
29/12/2007, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από losttris
ρε παιδια συγνωμη αλλα για ποια εκπομπη μιλατε?
ποτε προβληθηκε αυτη η εκπομπη και σε ποιο καναλι?

:confused: moto gp show ΕΤ3 στην ωρα του αρχικου ποστ τελειωσε η εκπομπη.:winka:

675
29/12/2007, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
moto gp show ΕΤ3 στην ωρα του αρχικου ποστ τελειωσε η εκπομπη.:winka:


ωραιος!!

εχω κατι καλες υπηρεσιες απο την on telecom και μπορει να μπορω να την ξαναδω!:D

GIXXERAKIAS
29/12/2007, 18:28
Να εστιασεις καλα στο σημειο που ειναι ο Διατσιδης με ενα τρελο ξανθο μωρακι διπλα του στην 999R του Troy Bayliss και δεν θα χασεις!:winka: :blush:

675
29/12/2007, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Να εστιασεις καλα στο σημειο που ειναι ο Διατσιδης με ενα τρελο ξανθο μωρακι διπλα του στην 999R του Troy Bayliss και δεν θα χασεις!:winka: :blush:


μωρε κατσε να καταφερω να τη δω!:lol:


:beer:

stratosZX10
29/12/2007, 21:30
φιλοι μου, επειδη τον εχω γνωρισει τον διατσιδη και μιλησαμε για πολλα θεματα
οπως και για τα μηχανακια του motogp μου ειπε ποσο τρελη δυναμη εχουν
και τι τρομερα φρενα.....
οπως επισης και ποσα εκατομμυριάκια ευρω στοιχιζουν.....
δεν τους αφηνουν να τα πανε γρηγορα, αλλιως δεν θα τους ξανακαλεσουν...
αυτος δημοσιογραφος ειναι και κανει την δουλεια του.....
οσο για τα βιντεακια οταν τραβαει η καμερα δεν μπορει να πηγαινει ταπα....λογικο δεν ειναι.....

kalant
29/12/2007, 21:37
την ειδα την εκπομπη, μια χαρα τα πηγε...

οπως ειπαν και οι προηγουμενοι λογικο ειναι να την παει χαλαρα αφου ειναι πανακριβες αλλα πιστευω και πληρη ελευθερια κινησεων να του εδειναν παλι καπως ετσι θα τις οδηγουσε...

μην ξεχναμε οτι οι αναβατες του motogp ειναι φαινομενα...

:beer:

TROOPER
29/12/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
... οι αναβατες του motogp ειναι φαινομενα...



εγω νομιζα οτι φαινομενο ειναι μονο ο fantacid...!

:look:

crewdriver
29/12/2007, 23:29
γενικα οταν δινουν αγωνιστηκες μηχανες και αυτοκινητα στους δημοσιογραφους,υπαρχει περιορισμος(πχ να μην κλεισουν τα ηλεκτρονικα,η προγραμμα στον εγκεφαλο για μισο γκαζι κλπ)...αλλα γενικα εμενα αυτος δε με πειθει ουτε για δημοσιογραφος,δε ξερω,μου φαινεται πολυ "ξερολας" χωρις ουσια....

stratosZX10
30/12/2007, 09:47
ξερολας δεν ειναι, ξερει πολλα πραγματα, απλως δεν κανει για δημοσιογραφος στο γυαλι....
απλα δεν.....μονο για να γραφει σε κανενα περιοδικο....

crewdriver
30/12/2007, 09:49
πολυ πιθανο,δεν το ξερω προσωπικα αλλα οταν εχει αγωνα κλεινω τον ηχο|(κι ας χανω τον ηχο των μηχανων..),η παω σε φιλο που εχει δορυφορο και το βλεπω απο ξενο καναλι....μου τη σπαει δε ξερω...

George-3-
30/12/2007, 10:56
Sorry δεν εκατσα να διαβασω ολο το ποστ μερικα στην αρχη διαβασα αλλα για να καταλαβω δλδ απο την στιγμη που υποτιθεται το κατεχει δεν ξερει και να διαβαζει το μηχανακι? Τα ορια σε ενα τετοιο μηχανακι δεν ειναι πολυ πιο διευριμενα απο οποιοδηποτε παραγωγης? Ενταξει μεταξυ φθορας και αφθαρσιας η γραμμη ειναι λεπτη φανταζομαι αλλα ρε παιδια σαν κοτα πηγαινε. Εγω αν μου εδιναν οποιοδηποτε αυτοκινητο που νιωθω πιο ανετα (λογο μεγαλυτερης εμπειριας απο οτι στα μοτο) σε δρομο (για να αντισταθμησουμε το γεγονος οτι αλλο να πεσεις με μηχανακι και αλλο να εχεις εξοδο σε πιστα με αυτοκ. ) τοτε δεν νομιζω να πηγαινα σαν αναπηρος... αργος σιγουρα και σφιγμενος αλλα αυτος μου φανηκε οτι ενας καποιος αγωνιζομενος μπορουσε να τον κοντραρει με διχαλη σορτσακι και φραπε στο τεποζιτο.

Μ.Β.ΡΕΕΕΕ