PDA

View Full Version : Ανταλλακτικά - Παρασκευάς <--πουτάνας γιός!



monstermind
12/11/2004, 11:19
ο τύπος είναι στον γέρακα στην μαραθώνος... μήπως τον ξέρει κανείς?


του πήγα το παλιό μου μηχανάκι, το φόρτωσα σε ένα φορτηγό από έναν δρόμο που το είχα παρατήσει, του είχαν κάνει και πλιάτσικο, κάτι πλαστικά...

...και του το πήγα. 300€ του έιχα πει εγώ, 250€ είχε πεί αυτός. 200 λέει τώρα...

...200€!!! ...μία μοτοσυκλέτα 400cc !!!

250€ θα μου κοστίσουν τα φρένα στο cbr !

τέσπα .. θα το σκεφτώ του λέω και θα σου πώ.

πηγαίνω μετά από καμιά εβδομάδα του λέω οκ. μου λέει πέρνα δευτέρα που θα έχω τα λευτά. τον παίρνω τηλ τη δευτέρα να περάσω και μου λέει οτι τελικά δεν το θέλει, και να πάω να το πάρω.

πάω τρίτη, δεν έιχε μείνει τίποτα πάνω στο μηχανάκι... τα είχε σηκώσει όλα ο τύπος... "το κλέψανε" λεεί... βρίσκω το προβολέα μέσα στο μαγαζί του, "αυτό το αφήσαν πίσω", βρίσκω την μπαταρία "μάλλον δεν τους άρεσε και την αφήσαν και αυτή"...

εν τω μεταξύ έιχε και ένα ακόμα bandit τρακαρισμένο στο μαγαζί του, το οποίο έλειπε "το σηκώσανε όλο". είχαν φορτηγάκι δλδ, και δεν χώραγε ο προβολέας μου μέσα?

δεν γίνονται αυτά... και πηγα και συστημένος...

sniper
12/11/2004, 11:25
Τι πλαστικά πήραν από το Bandit ρε Μαρίνο;

Και καλά εσύ έτσι το άφησες;;;;;;

Και καλά το άφησες, αυτός δεν το έγραψε στο βιβλίο του μαγαζιού ότι μπήκε η μηχανή μέσα; Για ψάξτο λίγο.....

parji
12/11/2004, 11:29
Μόνο πουτάνας γιος?
Ο κολογ@μημενος αυτός που θέλει να λέγεται και έμπορος, πρέπει να αρπάξει ένα γερό χέρι ξύλο μπας και βάλει λίγο μυαλό στα σκατά που κουβαλάει στο κεφάλι του.
Δε πρέπει να τον αφήσεις έτσι.
Κάνε ότι μπορείς ώστε να τιμωρηθεί και μάλιστα πολύ άσχημα.
Τι γίνεται ρε γαμώτο?
Γεμίσαμε λαμόγια...

Gandalf dr685sm
12/11/2004, 11:34
Καλά συγνώμη κιόλας....

Του αφήνεις μηχανή ....που είναι προς διάλυση και έχει ανταλλακτικά...

Και δεν έχεις αποφασίσει ακόμα και του την αφήνεις εκεί "μπερεκέτι" και περιμένεις να δείς "φώς" απο τύπο που έχει μαγαζί με ανταλλακτικά κομένα , έστω και "νόμιμα"....;;;;



Πάλι καλά που δεν σου είπε οτι έκλεψαν και όλη την μηχανή.... αλλά ακόμα και αν την έκλεψαν ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ και έχει φυσικα καταγεγραμένη την μηχανή σαν είσοδο...απαίτησε τα λεφτά σου στο ακέραιο... αλλιω&#180;ς ...τα παθήματα - μαθήματα...


Gandalf

periklisk
12/11/2004, 11:35
Ωραίος ο τύπος!!!

Και ξέρεις γιατί? Γιατί τον αφήνουμε να τα κάνει αυτά... και αυτόν και τα υπόλοιπα πουστάκια μυγοφτύματα!!!

Ισα ρε

CyBeRseXX
12/11/2004, 11:45
..na pigaines stin astinomia na diloseis tin klopi? Kai na tous zitiseis na perasoun mia volta apo to magazi tou na paroun kai kala apotipomata apo to minaxani?

An ta "sikonoun" toooso eukola apo ekei ta moto pou afinei o kosmos, isos ta stroumfakia to psaksoun perissotero

idi
12/11/2004, 11:47
γ@@@@@ τα λαμογια στις μυνησεις να βαλουνε μυαλο!!!!:mad:

monstermind
12/11/2004, 11:53
ρε συ Gandalf, σου λέω οτι πήγα συστημένος από κοινό φίλο. που να το περιμένω... και ο άλλος που του το είπα έμεινε με ανοιχτό το στόμα...

... όσο για τους μπάτσους cybersexx, ήταν 3 μέσα εκείνη την ημέρα φίλοι του, και την άλλη φορά που είχα πάει παλι ήταν εκει φίλοι του μπάτσοι... κάτι μου λέει πως δεν μπορώ να του κάνω και πολλά με την αστυνομία...

το μηχανάκι δεν το είχε στο μαγαζί του, απλά το είχα "παρκάρει" απ έξω μέχρι να δώ τι θα κάνω... οπότε άρπαξε την ευκαιρία ο λάκης!...

μιλάμε για μεγάλο παλιόπουστα!

δεν μπορώ καν να εκνευριστώ, γελάω που το σκέφτομαι... πολύ θράσσος!

afrotwin
12/11/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ρε συ Gandalf, σου λέω οτι πήγα συστημένος από κοινό φίλο. που να το περιμένω... και ο άλλος που του το είπα έμεινε με ανοιχτό το στόμα...

... όσο για τους μπάτσους cybersexx, ήταν 3 μέσα εκείνη την ημέρα φίλοι του, και την άλλη φορά που είχα πάει παλι ήταν εκει φίλοι του μπάτσοι... κάτι μου λέει πως δεν μπορώ να του κάνω και πολλά με την αστυνομία...

το μηχανάκι δεν το είχε στο μαγαζί του, απλά το είχα "παρκάρει" απ έξω μέχρι να δώ τι θα κάνω... οπότε άρπαξε την ευκαιρία ο λάκης!...

μιλάμε για μεγάλο παλιόπουστα!

δεν μπορώ καν να εκνευριστώ, γελάω που το σκέφτομαι... πολύ θράσσος!

afti i periptosi xriazete dio megaloutsika mpoukalia me anamiksi venzini petreleo ena notismeno stoupi stin korifi ton mpoukalion mia orea fotia sto stoupi ke asta na sou pesoun katala8os mesa sto magazi tou en logo kiriou ala pigene arga to vradi me mavra forontas daniko kranos me kapion filo sou me mixani xoris pinakides ke ta omorfa magazia omorfa kegonte
alios katse ke klege tin mira sou

CyBeRseXX
12/11/2004, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind

... όσο για τους μπάτσους cybersexx, ήταν 3 μέσα εκείνη την ημέρα φίλοι του, και την άλλη φορά που είχα πάει παλι ήταν εκει φίλοι του μπάτσοι... κάτι μου λέει πως δεν μπορώ να του κάνω και πολλά με την αστυνομία...


Ektos apo xrono, den nomizo oti exeis na xaseis tipota.

Pigaine sto astinomiko tmima, dilose tin klopi kai meta ksexase to to thema. Oso filoi tou kai na einai oi mpatsoi, oti grafete den xanetai.

Ksero tha protimouses na tou petakseis molotof kai na ton kaneis fanari sto ksilo, alla kalitera na akolouthiseis tin parapano nomimi lisi.

To xeirotero sigoura einai na to afiseis na perasei etsi!

afrotwin
12/11/2004, 12:15
an den ton kapsis ton pousti 8a tin patisoun ki aloi eno ama ta vri ola kamena 8a kopsi tis malakies ase pou ine ke poli xristianiko to na tou valis mia fotia tou pousti
:rotflmao: :rotflmao:

sniper
12/11/2004, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
afti i periptosi xriazete dio megaloutsika mpoukalia me anamiksi venzini petreleo ena notismeno stoupi stin korifi ton mpoukalion mia orea fotia sto stoupi ke asta na sou pesoun katala8os mesa sto magazi tou en logo kiriou ala pigene arga to vradi me mavra forontas daniko kranos me kapion filo sou me mixani xoris pinakides ke ta omorfa magazia omorfa kegonte
alios katse ke klege tin mira sou

Αν το κανεις έτσι θα καείς εσύ ο ίδιος... θέλει και λάδι :winka:

monstermind
12/11/2004, 12:23
τι να του κάνω ρε?


ακούω προτάσεις!!!

monstermind
12/11/2004, 12:27
φωτιά δεν του βάζω γιατί απο πάνω μένει κόσμος και αν πάρουν φωτιά τα μηχανάκια θα γίνουν πολλά μπαμ και θα πέσει και το κτίριο.

sniper
12/11/2004, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
τι να του κάνω ρε?


ακούω προτάσεις!!!

Έτσι όπως τα έκανες;

Ρε συ Μαρίνο......
:rolleyes:

melsaltas
12/11/2004, 12:29
ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.
ΜΕ ΞΥΛΟ,ΡΟΠΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΙΟΝ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ.
ΚΑΛΟ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΕΣ.
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ.....

monstermind
12/11/2004, 12:31
καλα.. εγώ ξέρω τι θα του κάνω... δεν θα του περάσει έτσι... τα λευτά που θα με έδινε τα τράβιξα από κάρτα για να φτιάξω τα φρένα στο cbr, και τώρα δεν έχω να τα καλύψω... θα τον στρώσω,

...αλλά πείτε και εσέις καμιά κακία, ας είναι και σουρεάλ!

πάντως φωτιά δεν παίζει!

monstermind
12/11/2004, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.
ΜΕ ΞΥΛΟ,ΡΟΠΑΛΑ ΚΑΙ ΦΩΤΙΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.


πως δεν γίνεται? γίνεται καρούμπαλα και εγκάυματα και οικονομικός μαρασμός, βέβαια τόσο αρχίδας που είναι θα έχει κάνει και ασφάλεια!

αλλά το περιοδικό δεν έιναι άσχημη ιδέα!

afrotwin
12/11/2004, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
πως δεν γίνεται? γίνεται καρούμπαλα και εγκάυματα και οικονομικός μαρασμός, βέβαια τόσο αρχίδας που είναι θα έχει κάνει και ασφάλεια!

αλλά το περιοδικό δεν έιναι άσχημη ιδέα!

pantos file gia na poume ke tou stravou to mati

ise ke esi paparas

ti 8a pi afise to ke ela avrio pou 8a exo ta lefta:eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

i8eles na piastis lakis ke piastikes mia xara:lol:
poli gata o tipos leme ke i mpatsi mpori na itan gia idies periptosis me tin diki sou magkes pou afisane ta mixanakia tous ap ekso gia na pane tin ali mera na paroun ta lefta ke afou tous rimakse to mixanaki pigane gia katagkelia stous mpatsous ke ixane pai na ton rotisoun ti sinevi malon to exi sistima
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milame gia poli lera:lol:

ke esi marine min to ksanapeksis eksipnos giati den se perni
to kefali kato apo edo ke empros
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


fotia ton pousti re
kafton kafton kafton

melsaltas
12/11/2004, 12:49
ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΕ....
ΣΤΕΙΛΕ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΙΔΑ) ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ.
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΔΟΕ, ΚΑΤΕΙΓΓΕΙΛΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΕ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ.
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ!
:evil: :evil: :evil:

afrotwin
12/11/2004, 12:59
to ksipnio ine na stili enan filo tou eki oti ke kala endiaferete gia to saravaliasmeno bantit mias ke ola ta ala ta exi apo alo bantit ke na zitisi na to agorasi ke poso to poulai ke afou ta kanonisi ola na tou pi oti 8a perasi avrio i me8avrio molis vri fortigo na to metaferi na to pari
ke na fonaksi amesos ton marino o tipos na tou dosi ta lefta na koune xartia na ikanopioi8i o marinos me ta fragka tou ke o tipos na pari ton poulo

ala den sas kovi leme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fotia ton pousti

melsaltas
12/11/2004, 13:02
fotia ton pousti [/B][/QUOTE]


ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ
:lol: :rotflmao: :lol:

monstermind
12/11/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pantos file gia na poume ke tou stravou to mati

ise ke esi paparas

ti 8a pi afise to ke ela avrio pou 8a exo ta lefta:eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

i8eles na piastis lakis ke piastikes mia xara:lol:
poli gata o tipos leme ke i mpatsi mpori na itan gia idies periptosis me tin diki sou magkes pou afisane ta mixanakia tous ap ekso gia na pane tin ali mera na paroun ta lefta ke afou tous rimakse to mixanaki pigane gia katagkelia stous mpatsous ke ixane pai na ton rotisoun ti sinevi malon to exi sistima
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milame gia poli lera:lol:

ke esi marine min to ksanapeksis eksipnos giati den se perni
to kefali kato apo edo ke empros
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


fotia ton pousti re
kafton kafton kafton

ρε λακαμά... δεν καταλαβαίνεις γρι? σου λεω πήγα συστημένος, που να υποψιαστώ καν την πιθανότητα... οτι είναι τόσο ζώο...

δεν θα βάλω και τα κλάμματα, δεν με νοιάζει για το μηχανάκι τόσο όσο για την πουστιά που πέχτηκε...

το μηχανάκι ήταν παρατημένο σχεδόν 2 χρόνια σε έναν άσχετο δρόμο, όποιος ήθελε το έκλεβε, δεν το κλέψαν τότε, το κλέψαν τώρα. Και για να στο πώ αλλιώς, αν κάποιος μου το ζήταγε ευγενικά θα του το χάριζα άνετα.

το θέμα δεν είναι το μηχανάκι ή τα 200€, το θέμα είναι οτι ο τύπος είναι αδιανόητα αρχίδας!

afrotwin
12/11/2004, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ρε λακαμά... δεν καταλαβαίνεις γρι? σου λεω πήγα συστημένος, που να υποψιαστώ καν την πιθανότητα... οτι είναι τόσο ζώο...

δεν θα βάλω και τα κλάμματα, δεν με νοιάζει για το μηχανάκι τόσο όσο για την πουστιά που πέχτηκε...

το μηχανάκι ήταν παρατημένο σχεδόν 2 χρόνια σε έναν άσχετο δρόμο, όποιος ήθελε το έκλεβε, δεν το κλέψαν τότε, το κλέψαν τώρα. Και για να στο πώ αλλιώς, αν κάποιος μου το ζήταγε ευγενικά θα του το χάριζα άνετα.

το θέμα δεν είναι το μηχανάκι ή τα 200€, το θέμα είναι οτι ο τύπος είναι αδιανόητα αρχίδας!

ksanapare afto mpas ke den to ides


to ksipnio ine na stili enan filo tou eki oti ke kala endiaferete gia to saravaliasmeno bantit mias ke ola ta ala ta exi apo alo bantit ke na zitisi na to agorasi ke poso to poulai ke afou ta kanonisi ola na tou pi oti 8a perasi avrio i me8avrio molis vri fortigo na to metaferi na to pari
ke na fonaksi amesos ton marino o tipos na tou dosi ta lefta na koune xartia na ikanopioi8i o marinos me ta fragka tou ke o tipos na pari ton poulo

afrotwin
12/11/2004, 13:16
ides me ekanes ke ksexastika

re kafton ton pousti leme

GST
12/11/2004, 13:17
γραψε συνοπτικα το ολα θεμα , με το ονομα του με μεγαλα γραματα σε μια κολλα α4 και τοιχοκολησετο βραδυ στη γυρω περιοχη.......μια γερη δισφημηση θελει το αρχιδι για να ηρεμησεις ...τωρα για τα λεφτα δεν νομιζω οτι μπορεισ να κανεις και πολλα ....καλη τυχη:(

DUKASII
12/11/2004, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
γραψε συνοπτικα το ολα θεμα , με το ονομα του με μεγαλα γραματα σε μια κολλα α4 και τοιχοκολησετο βραδυ στη γυρω περιοχη.......μια γερη δισφημηση θελει το αρχιδι για να ηρεμησεις ...τωρα για τα λεφτα δεν νομιζω οτι μπορεισ να κανεις και πολλα ....καλη τυχη:(

ναι..χαχααχαχαχχα
και παρακάλα να μη βρέξει ξερω γω..η παρακάλα να συγκινηθεί ο τύπος..και να σου δώσει τα λεφτα!

ΑYΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΦΡΟ ΚΑΝΕ...ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΗ !

melsaltas
12/11/2004, 13:22
ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΚΟΝΤΕΥΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ...


ΦΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

monstermind
12/11/2004, 13:25
λοιπόν το βρήκα!!!!

θα στείλω κάποιον και καλά να αγοράσει ότι έχει μέινει από το μηχανάκι, ώστε να μου το πουλήσει ό τύπος...

μετά θα στείλω κάποιον να αγοράσει κάτι χωρίς απόδειξη και θα πάω στη εφορία για καταγγελία,

μετά θα γράψω ένα άρθρο για το θέμα σε όλα τα περιοδικά,

μετά θα φτιάξω αφίσες με το συμβάν και θα γεμίσω την περιοχή,

και μετά από όλα αυτά θα πάω βράδι και θα του το κάψω!

...

melsaltas
12/11/2004, 13:27
και μετά από όλα αυτά θα πάω βράδι και θα του το κάψω!

MHN ΞEXNAΣ.....

ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ!

afrotwin
12/11/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
λοιπόν το βρήκα!!!!

και μετά από όλα αυτά θα πάω βράδι και θα του το κάψω!

...

ti orea logia tora milas stin kardia mou

CyBeRseXX
12/11/2004, 13:45
...


6077

Stergios69
12/11/2004, 20:11
ΦΩΤΙΑ-ΦΩΤΙΑ-ΣΤΟΝ-ΠΑ-ΡΑ-ΣΚΕΥ-Α!

milaber
12/11/2004, 21:00
Ρε δεν υπάρχει καμιά απόδειξη ότι του άφησες το μηχανάκι εκεί και πως ήταν πριν να τον γαμήσεις ότι έχει και δεν έχει;

:mad: :mad: :mad:

Μικρή Λουλού
13/11/2004, 09:32
ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡΑΚΟ...

ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΕΙΠΑΜΕ..


ΦΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ !!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
13/11/2004, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
ΦΩΤΙΑ-ΦΩΤΙΑ-ΣΤΟΝ-ΠΑ-ΡΑ-ΣΚΕΥ-Α!


... τον Πουστη !!!


:lol: :rotflmao: :lol:

voudarxos
14/11/2004, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ρε δεν υπάρχει καμιά απόδειξη ότι του άφησες το μηχανάκι εκεί και πως ήταν πριν να τον γαμήσεις ότι έχει και δεν έχει;

:mad: :mad: :mad:

Οχι οχι μην τον γαμησεις μπορει να του αρεσει:D





ΦΩΤΙΑ-ΦΩΤΙΑ

voudarxos
14/11/2004, 01:04
ΩΠ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!!











ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ :D :D :D :D :D

tai
14/11/2004, 10:02
Η φωτιά σβήνεται.
Η κλήση από ΣΔΟΕ
ΔΕΝ ΣΒΗΝΕΤΑΙ :evil: :evil:

tai
14/11/2004, 10:04
Και μετά




ΚΑΥΤΟΝΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ

milaber
14/11/2004, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΜΙΛΑΜΠΕΡΑΚΟ...

ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΕΙΠΑΜΕ...

Νταξ' μωρέ...

Γαμήστε
τον πούστη
τον Πρασκευά!

Καλύτερα έτσι;

:evil: :evil: :evil:

monstermind
15/11/2004, 11:01
ωραία, μαζευτήκαμε πολλοί... να φτιάξουμε και κανα πανό και να κατέβουμε στην πορεία για το πολυτεχνίο, και να φωνάζουμε συνθήματα

"αμερικάνους και μαντράδες, θα σας κάψουμε με δάδες!"

και "παρασκευά!!! θα σε κάψουμε λαμά!!!"

:rotflmao: :rotflmao:

παρεπιπτώντος.. η ασφαλιστική για το ατύχημα μου δίνει μόνο 1000€, (αντί για 4000€)

:rotflmao:

γαμώ? !!!

voudarxos
15/11/2004, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
ωραία, μαζευτήκαμε πολλοί... να φτιάξουμε και κανα πανό και να κατέβουμε στην πορεία για το πολυτεχνίο, και να φωνάζουμε συνθήματα

"αμερικάνους και μαντράδες, θα σας κάψουμε με δάδες!"

και "παρασκευά!!! θα σε κάψουμε λαμά!!!"

:rotflmao: :rotflmao:

παρεπιπτώντος.. η ασφαλιστική για το ατύχημα μου δίνει μόνο 1000€, (αντί για 4000€)

:rotflmao:

γαμώ? !!!



ΚΑΦΤΗΝΑ ΚΑΦΤΗΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@ΝΑ


ΦΩΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ


:bigcry:

voudarxos
15/11/2004, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Νταξ' μωρέ...

Γαμήστε
τον πούστη
τον Πρασκευά!

Καλύτερα έτσι;

:evil: :evil: :evil:

Σιγουρα καλυτερα ετσι....................:D


αλλα μετα.........
























































ΚΑΨΤΕ ΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ :D :D :D :D

milaber
15/11/2004, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
"αμερικάνους και μαντράδες, θα σας κάψουμε με δάδες!"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

voudarxos
17/11/2004, 22:19
up.....
Ετσι για να μην ξεχαστει μια και με τα τελευταια post γελαγα 2 μερες:D :D :D :D






Τελικα τον εκαψες????????:rotflmao: