PDA

View Full Version : Χρόνια πολλά apalalala !!



makis206
01/01/2008, 12:25
Χρόνια σου πολλά Φαίδρα γεμάτα όμορφα χιλιόμετρα !

Να τα εκατοστήσεις γεμάτη υγεία και χαρές κι η νέα χρονιά να σου φέρει ότι επιθυμείς !

:beer: :beer: :beer: :beer:

xampos
01/01/2008, 13:38
:beer:

nakkip
01/01/2008, 18:16
Χρόνια Πολλά Καλή Χρονιά, ότι επιθυμείς :D :D :D :D

:beer: :beer: :beer: :beer:

marulis
01/01/2008, 18:24
Χρόνια καλά και πολλά , παρέα με φίλους που σ’ αγαπούν και σε νοιάζονται

:beer: :beer: :wave2:

675
01/01/2008, 19:51
πολυχρονη!!!:beer: :D

Tpap
01/01/2008, 21:43
οπωσδηποτε θα σας ευχαριστουσε ολους αν εμπαινε να δει τις ευχες σας, παιδες...

αλλα δεν νομιζω οτι θα ξαναελθει..

TROOPER
01/01/2008, 23:11
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

Ζεύκας
02/01/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

εσύ φταίς ρε όργιο! :a38:

μπήκε μια πιτσιρίκα με ευρωπαϊκό ss και τη διώξαμε... :sad:

Τάσο, θα με δώκεις το τηλέφωνό της? :D

Tpap
02/01/2008, 15:56
απο εμενα κανενα προβλημα, αλλα εχω την αμυδρα εντυπωση πως θα κλωτσησει το αγορι της..

Ζεύκας
02/01/2008, 16:36
ωχ...έχει αγόρι? φτου! :cry:

κ γιατί να το κλωτσίσει ρε συ?
κ είναι μηχανόβιο το παλικάρι?

γιατί άμα δεν...
...δεν της αξίζει! :lol:

gousgoun_69
02/01/2008, 17:17
Χρόνια πολλά :wave2: :beer:

TROOPER
02/01/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
εσύ φταίς ρε όργιο! :a38:

μπήκε μια πιτσιρίκα με ευρωπαϊκό ss και τη διώξαμε... :sad:

Τάσο, θα με δώκεις το τηλέφωνό της? :D

λοιπον επειδη δεν ειχα την τυχη να συναντησω και τον Tpap στο ενηλιον τη δευτερα λογω του οτι ημουνα στο εξωτερικο και επειδη μπορει να ειμαι .............(βαλτε οτι θελετε) αλλα απο κοντα μπαμπη με ξερεις, οφειλω μια εξηγηση στα σοβαρα !!!

φιλε Tpap,

για μενα ησουν, εισαι και θα εισαι μεχρι τη μερα που θα σε γνωρισω και θα εχεις πλεον ονομα και υποσταση ενα nickname οπως και εγω ειμαι ακριβως το ιδιο για σενα, η για τη φαιδρα.
ειλικρινα σου μιλαω δεν ειχα προθεση να προσβαλω την κοπελια (οπου σαφως δεν γνωριζα και ουτε γνωριζω) αλλα δεδομενου του οτι υπηρξαν λειαν προσφατως αποχωρισεις μελλων τα οποια αφοτου αποχωρισαν εγγραφονταν με γυναικεια νικς με σκοπο να προκαλεσουν εστειλα το πρωτο ποστακι στο θρεντ της φαιδρας το οποιο ελεγε:ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ !!!
στο 2ο ποστακι μου ειχα σαφως την διαθεση να τσιγκλισω αλλα σε καμια περιπτωση να προσβαλω και για αυτο αν θυμασαι ειχα βαλει και γελια.
ο τροπος σου ητανε αυτος που με ενοχλησε στο πως πρεπει κατα τη γνωμη σου να μιλαω και να συμπεριφερομαι και για αυτο υπηρξε η μεταξυ μας διενεξη.
νομιζω ημουνα σαφης και αν εχει υπαρξει καποιο κενο στις εξηγησεις μου θα χαρω να διευκρινισω οτιδηποτε θες τσουγκριζοντας τα μπυρομπουκαλα μας σε μια συναντηση.
να θυμασαι μονο οτι οι διασταση αποψεων ειναι το αλατοπιπερο στη ζωη μας.
θα χαρω επισης να ερθει και η φαιδρα με το αγορι της σε μια συναντηση και να γνωρισω και τα παιδια.
τελος να ευχηθω τοσο σε σενα οσο και στη φιλη σου ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ !!!!

TROOPER (μεχρι νεωτερας τουλαχιστον):winka:

Ζεύκας
03/01/2008, 02:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
θα χαρω επισης να ερθει και η φαιδρα με το αγορι της σε μια συναντηση και να γνωρισω και τα παιδια.

κοιτάχτε έναν άνθρωπο...ρε εσύ με ποιόν είσαι? :lol:

Tpap
03/01/2008, 03:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
λοιπον επειδη...............................
φιλε Tpap...............................


Κ εγω ειλικρινα σου λεω οτι δεν οφειλεις καμια (παραπανω) εξηγηση σε κανεναν..
αν ο τροπος μου σε ενοχλησε μαθε --αν και το γνωριζεις-- οτι ο δικος σου τροπος, νωριτερα ειχε ενοχλησει κ εμενα κ την φαιδρα.
Παρα ταυτα, δεν επιθυμει η ιδια πλεον οποιαδηποτε επαφη, καθως επισης κ το αγορι της ηταν --απ οτι καταλαβα επειτα-- αρνητικα διακειμενος με την ιδεα να εγγραφει σε τετοιο φορουμ...

Φαντασου ακομη, οτι επειδη ψιλοκαταλαβα τι επροκειτο γινει της ειχα τονισει να ΜΗΝ βαλει την μηχανη της σε κοινη θεα.
Τελος να γνωριζεις οτι δεν εχω κατι μαζι σου, κ οτι ειχα να πω στο ειπα στην προηγουμενη ''συζητηση'' μας. Εκλεισε η συζητηση, εληξε το θεμα.

Κ εννοειται οτι θα τσουγκρισουμε...