PDA

View Full Version : sapila racing off road!



sapila racing
01/01/2008, 21:38
Μια και είδα καινούριο section είπα να βάλω κι εγω το χωματερό μου :D

Βέβαια θέλει λίγη δουλειά...!

Οταν βλέπω κομμένες ντίζες και καλώδια πλεξούδας κάτι με πιάνει :evil:

Αλλά κατα τα άλλα τα κομμάτια που δεν φαίνονται δεν λείπουν όλα, οταν το ετοιμάσω θα σας περνάω όλους! :smokin:

Από κάτω κιόλας :lol: :rotflmao:


115891

dirtbird
01/01/2008, 21:40
O απόγονος του MR50...;)

αν και από σένα περίμενα DT-1 και πέρα... :smilea:

:beer: :wave2:

sapila racing
02/01/2008, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
O απόγονος του MR50...;)

αν και από σένα περίμενα DT-1 και πέρα... :smilea:

:beer: :wave2:

Αν εβρισκα DT-1 θα το έπαιρνα αμέσως!

Το GT το πήρα για παιδικό για τα ανήψια μου στην αρχή, αλλά αφού δεν προέκυψε τώρα θα το φτιάξω για μένα και τον γυιό μου :wave2:

Ειναι σαν μπιμπελό το μηχανάκι , το κρεμάς και στο σπίτι σαν διακοσμητικό :smokin:

Το μοτέρ γυρίζει με συμπίεση, αλλά η καστάνια της μανιβέλας εχει ζημιά και δεν δουλεύει.
Το είχα αλλού αλλά πριν 2 βδομάδες μετακόμισε στο garage, θα ειναι το χειμερινό project :winka:

OldMan
02/01/2008, 13:59
:look: :eyepop: :look:

Ρε συ Άρη ...

Αυτό δεν ήταν "Ο Πέτρος που πάει παντού" (κατά ένα test του Motosport στα ΠΟΛΥ early '80's ...) ??? :lol:

byron
02/01/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:look: :eyepop: :look:

Ρε συ Άρη ...

Αυτό δεν ήταν "Ο Πέτρος που πάει παντού" (κατά ένα test του Motosport στα ΠΟΛΥ early '80's ...) ??? :lol:

Μπράβο ρε φίλε. !!! :beer:

Όταν μου το έδειξε ο Αρης, του λέω «Ρε σύ γιατί έχω την εντύπωση πως αυτό το μηχανάκι έχει το nick, Πέτρος» ; :confused: :rotflmao:

Και απαντά ο σοφός SR. «Nομίζω πως έτσι το έιχε αναφέρει ο oldman κάπου» :lol: :lol:

:beer:

sapila racing
02/01/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:look: :eyepop: :look:

Ρε συ Άρη ...

Αυτό δεν ήταν "Ο Πέτρος που πάει παντού" (κατά ένα test του Motosport στα ΠΟΛΥ early '80's ...) ??? :lol:

Συ είπας :wave2:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=406307&highlight=GT80#post406307


Αυτό ηταν. Θα το φτιάξω ετσι γιατί εχει πολύ πλάκα, είναι πολύ ωραίο. Μόνο αν το βάλεις δίπλα σε άλλα η το καβαλήσεις φαινεται πόσο μικρό είναι!

sapila racing
02/01/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μπράβο ρε φίλε. !!! :beer:

Όταν μου το έδειξε ο Αρης, του λέω «Ρε σύ γιατί έχω την εντύπωση πως αυτό το μηχανάκι έχει το nick, Πέτρος» ; :confused: :rotflmao:

Και απαντά ο σοφός SR. «Nομίζω πως έτσι το έιχε αναφέρει ο oldman κάπου» :lol: :lol:

:beer:

Παρά τα χρόνια σου εχεις καλή μνήμη :rotflmao:

OldMan
02/01/2008, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Συ είπας :wave2:
Θα βρω το συγκεκριμμένο τεύχος (γμτ την μετακόμισή μου...) και θα σκανάρω φωτό (δοκιμαστή και αρθρογράφου..) με street κράνος, δερμάτινο μπουφάν (τύπου Bellstaf), ΜΧ παντελόνι και touring μποτάκι ...!!! :lol:

dirtbird
02/01/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα βρω το συγκεκριμμένο τεύχος (γμτ την μετακόμισή μου...) και θα σκανάρω φωτό (δοκιμαστή και αρθρογράφου..) με street κράνος, δερμάτινο μπουφάν (τύπου Bellstaf), ΜΧ παντελόνι και touring μποτάκι ...!!! :lol:

Πόσα μου δίνεις? :winka: