PDA

View Full Version : Να προτείνω κάτι



marulis
02/01/2008, 15:02
Κατ’ αρχάς καλορίζικο το υποφορουμ( μιας και δεν ευχήθηκα νωρίτερα )

Πως θα σας φαινόταν να κανονίζαμε κάποια μαθήματα χωμάτινα μεταξύ μας ?
Με αφορμή το θρεντ ανηφόρες σκέφτηκα πως θα ήταν ωραίο να κάναμε πρακτική το λόγια με την καθοδήγηση των πιο εμπείρων

Οι πιο έμπειροι θα ήταν διατεθειμένοι να μας ξεστραβώσουν?

:wave2:

KaTaNaS
02/01/2008, 15:06
τελη γεναρη θα ξανακανουν τα ΧΤΧ με τον χελιωτη

Julius
02/01/2008, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Κατ’ αρχάς καλορίζικο το υποφορουμ( μιας και δεν ευχήθηκα νωρίτερα )

Πως θα σας φαινόταν να κανονίζαμε κάποια μαθήματα χωμάτινα μεταξύ μας ?
Με αφορμή το θρεντ ανηφόρες σκέφτηκα πως θα ήταν ωραίο να κάναμε πρακτική το λόγια με την καθοδήγηση των πιο εμπείρων

Οι πιο έμπειροι θα ήταν διευθετημένοι να μας ξεστραβώσουν?

:wave2:

Mathimata kanonizoun diafora enduro sxolia pou ginonte kata kairous kai malista syxna

meso toy forum mono voltes kanonizoume, einai asximi idea na kanonisoume sxolio me toys poio empyrous


afenos den yparxei empiriometro diathesimo kai afeterou akoma kai ena vroume meta tha prepei na mas pistopoihsei eggrafos o poio empiros oti h gnosi toy einai KAI sosth.


:wave2:

dirtbird
02/01/2008, 15:07
Yπεύθυνος για τον μαζικό αθλητισμό είναι ο Julius (exei kai kati dimotika alla tha vrei xrono):lol: :lol:

αν μου κρατάς καβάντζα νεράκι στα ΣΕΧ θα κάνω μία εξαίρεση... :a13:

Julius
02/01/2008, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τελη γεναρη θα ξανακανουν τα ΧΤΧ με τον χελιωτη


Mia xara, erxete na koumposei kai me to apo pano post pou ekana

OldMan
02/01/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Πως θα σας φαινόταν να κανονίζαμε κάποια μαθήματα χωμάτινα μεταξύ μας ?
Όπως είχε πει και ο Κώστας (ο Φροντιστηριάς), δεν γίνεται να είσαι με χψζ μαντράχαλους πάνω στα βουνά και τα λαγκάδια και όταν σε ρωτάνε πως περάσατε να λές "Ωραία, αλλά με πονάει ακόμη ο κώλος μου" ... :blush:

crs-k
02/01/2008, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
....................
Πως θα σας φαινόταν να κανονίζαμε κάποια μαθήματα χωμάτινα μεταξύ μας ?
Με αφορμή το θρεντ ανηφόρες σκέφτηκα πως θα ήταν ωραίο να κάναμε πρακτική το λόγια με την καθοδήγηση των πιο εμπείρων
...................


Εγω φιλαρακι δεν μπορω να σε βοηθησω για δυο λογους... :(

1ον ΔΕΝ ξερω αν δουλευει σωτσα το "εμπειριόμετρο" του Jul (ουτε και το αλκοολόμετρο που 'χω στην τσεπη μου)... :lol:

2ον Ειμαι του "εκδρομικού" (πως λεγαμε παλιά του "πρακτικού)... :lol:

marulis
02/01/2008, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τελη γεναρη θα ξανακανουν τα ΧΤΧ με τον χελιωτη Καλά ο άνθρωπος δεν παίζεται , έχει προσφέρει τόσα πολλά και συνεχίζει ακούραστος. Μιας και δεν το ήξερα μήπως να ανοίξουμε ένα θρεντ να ενημερωθούν και όσοι άλλοι δεν το ξέρουν? :a013:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Mathimata kanonizoun diafora enduro sxolia pou ginonte kata kairous kai malista syxna

meso toy forum mono voltes kanonizoume, einai asximi idea na kanonisoume sxolio me toys poio empyrous

afenos den yparxei empiriometro diathesimo kai afeterou akoma kai ena vroume meta tha prepei na mas pistopoihsei eggrafos o poio empiros oti h gnosi toy einai KAI sosth.

:wave2: Οκ , αν ήταν μλκια δεν το έκανα επίτηδες , εννοούσα στο πιο φιλικό χωρίς πιστοποιήσεις. Πχ αν πήγαινα με τον dirtbird ( τυχαίο το όνομα ) να μου δήξει πως περνώ σωστά ένα άλμα χωρίς να χάσω για πάντα την δυνατότητα να γίνω πατέρας θα μου άρεσε :wave2:

Julius
02/01/2008, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Καλά ο άνθρωπος δεν παίζεται , έχει προσφέρει τόσα πολλά και συνεχίζει ακούραστος. Μιας και δεν το ήξερα μήπως να ανοίξουμε ένα θρεντ να ενημερωθούν και όσοι άλλοι δεν το ξέρουν? :a013:

Οκ , αν ήταν μλκια δεν το έκανα επίτηδες , εννοούσα στο πιο φιλικό χωρίς πιστοποιήσεις. Πχ αν πήγαινα με τον dirtbird ( τυχαίο το όνομα ) να μου δήξει πως περνώ σωστά ένα άλμα χωρίς να χάσω για πάντα την δυνατότητα να γίνω πατέρας θα μου άρεσε :wave2:

kala kai esy, mhn se pernei apo kato

synexizo na sou leo otii efoson den yparxei empiriometro, kalytera na pas se ena "sxolio" opos toy xelioti para na sou diksei o dirtys pos pidaei ta almata (90% na mhn kaneis paidi) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


apo ekei kai pera... gia volta eimaste oloi prothimoi, h mallon gia na milao gia ton eayto moy.... poly eyxaristos na pao mia volta me anthropous poy den exoun ksanapatisei xoma kai na toys dikso diadromes sto vouno kai meroi pou mporoun siga siga na anakalipsoune tis dynatotites toys kai tis dynatotites ths motosykleta toys


vasiki proipothesi eksoplismos kai katalili motosykleta panta.

geotriada
02/01/2008, 15:29
εχει απολυτο δικιο ο julius.
ξερω αναβατες που κανουν 20χρ εντουρο και κανουν βασικα λαθη
επιδει τα εμαθαν λαθος απο την αρχη.
αν θελεις ομως φιλε marulis να βρεθουμε στο βουνο και να
ανταλαξουμε γνωμες οι χωματινοι εκει στην πραξη

marulis
02/01/2008, 15:44
Χμ σαν να έχετε δίκιο. Μια ιδέα ήταν που έτσι κι αλλιώς δεν με αφορά άμεσα. Κρίμα που χάνω του Χελιωτη τον γεναρη αλλά θα έρθουν κι άλλα
:winka:

@ dirtbird μονό νεράκι, ότι θες , λεπτό μη ζητήσεις μόνο να σου σβήσω και ότι άλλο θες εδώ είμαι εγώ. :D