PDA

View Full Version : Για τον Αλέκο...



Σελίδες : [1] 2

drmel
03/01/2008, 17:37
Το Κύπελλο Trail Ride 2007 ολοκληρώθηκε ως θεσμός και κατοχυρώθηκε η βαθμολογία του με τους αγώνες που είχαν γίνει μέχρι την 9 Δεκεμβρίου. Μια ημερομηνία, που ο τραγικός χαμός του φίλου και συναθλητή μας Αλέξανδρου Καλαποθάκη στον αγώνα της Καλαμάτας σημάδεψε βαθιά την καρδιά μας. Γιατί ο κόσμος των Trail Rides, εκτός από τον αγωνιστικό του χαρακτήρα, δεν παύει να είναι μια μεγάλη παρέα που με τον καιρό ενώνεται όλο και περισσότερο. Ο τελευταίος –θεωρητικά- αγώνας του κυπέλλου θα γίνει εις μνήμην του Αλέκου, στις 20 Ιανουαρίου στην Πεντέλη.


Ο αγωνιστικός χαρακτήρας αυτή τη φορά θα λείπει, και το συγκεκριμένο Trail Ride θα έχει σκοπό μια ξεχωριστή συνάντηση των φίλων του, για ένα τελευταίο χαιρετισμό, σε αυτό που Αλέξανδρος αγαπούσε πάρα πολύ. Ένα φιλικό Trail Ride, που θα μυήσει νέους αναβάτες -που διαθέτουν μοτοσυκλέτες on-off και όχι μόνο- στον χώρο της πλοήγησης, ενώ θα προσφέρει στους πιο έμπειρους την ευκαιρία για ένα ξεχωριστό παιχνίδι.

Συγκεκριμένα θα υπάρχουν δύο διαδρομές: Μία εύκολη, από βατούς χωματόδρομους για νεοεισερχόμενους στο χώμα, με εύκολο Road Book και βοήθεια από την οργάνωση, και μία πιο δύσκολη και απαιτητική, με δύσκολα περάσματα enduro, πολυπλοκότερη πλοήγηση και βοήθεια στα δύσκολα περάσματα.


Η διαδρομή θα ξεκινήσει και θα τελειώσει στην Pista Terradura, ενώ δεν θα υπερβαίνει σε μήκος τα 100 χιλιόμετρα στην εύκολη, και τα 80 χιλιόμετρα στην δύσκολη εκδοχή της.
Χρονομέτρηση ΔΕΝ θα υπάρχει, αφού σκοπός θα είναι ο τερματισμός ΟΛΩΝ και η εκπαίδευση – μύηση των νεώτερων, πάντα υπό την καθοδήγηση και την βοήθεια των παλαιότερων, που θα τους βοηθούν σε όλη την διάρκεια της διαδρομής. Για την ευκολότερη διαδρομή των on-off θα υπάρχει βοήθεια και τεχνική υποστήριξη σε όλο το μήκος της, από οχήματα 4Χ4.


Αναμνηστικά διπλώματα και μετάλλια θα απονεμηθούν σε όλους τους συμμετέχοντες, ενώ στον τερματισμό θα κόψουμε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του Off Road Team. Εκεί θα ανακοινωθούν και οι αποφάσεις για τις καινούργιες προδιαγραφές ασφαλείας των αγώνων Trail Ride – Raid, έπειτα από την συνάντηση των εμπλεκομένων που έχει προγραμματιστεί, καθώς και το πρόγραμμα και οι κατηγορίες των αγωνιζομένων για τα Trail Rides το 2008.


Τα έσοδα από το Trail Ride, θα διατεθούν στην οικογένεια του Αλέκου.




Περισσότερες πληροφορίες – συμμετοχές: www.trailride.gr.

Από το Off-Road Team
Fax: 2105127532 Tel: 6940006991
Email: trail@trailride.gr
Web: www.trailride.gr

Vstrommer71
03/01/2008, 17:41
Απο την πλευρα μου πιστευω οτι θα ηταν πρεπον το επομενο κυπελλο TrailRide να εχει το ονομα του Αλεξανδρου κατι που νομιζω ειναι εφικτο

marios8
03/01/2008, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel


Μελέτη θα είμαστε εκεί :wave2:

jasondakar
03/01/2008, 18:05
λογικα και εγω αλλα μαλλον σαν παρατηρητης αφου δεν την εχω συνηθησει ακομα:sun:

drmel
03/01/2008, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
λογικα και εγω αλλα μαλλον σαν παρατηρητης αφου δεν την εχω συνηθησει ακομα:sun:

όποια και να'ναι στην εύκολη θα έρθεις κανονικά

STOYBI
03/01/2008, 18:37
Θα ειμαι εκει !!!! :rolleyes:

:wave2:

marios8
03/01/2008, 19:51
Θα πρότεινα όσα παιδιά από το μότο.γρ θέλουν να έρθουν και δεν έχουν τον απαιτούμενο εξοπλισμό, να δημιουργήσουμε ένα γκρουπάκι και να πάμε παρέα.
Δηλαδή βάζω εγώ roadbook , IMO και πάμε όλοι μαζί.
Εννοείται ότι η συμμετοχή για την οικογένεια του Αλέκου θα πληρωθεί από όλους.

ΠΡΟΣΟΧΗ μιλάω για την κατηγορία enduro



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

DimChios
03/01/2008, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Θα πρότεινα όσα παιδιά από το μότο.γρ θέλουν να έρθουν και δεν έχουν τον απαιτούμενο εξοπλισμό, να δημιουργήσουμε ένα γκρουπάκι και να πάμε παρέα.
Δηλαδή βάζω εγώ roadbook , IMO και πάμε όλοι μαζί.
Εννοείται ότι η συμμετοχή για την οικογένεια του Αλέκου θα πληρωθεί από όλους.

ΠΡΟΣΟΧΗ μιλάω για την κατηγορία enduro



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:


αν δεν εχω φυγει για Θεσσαλονικη με τη δουλεια, υπολογιστε με κι εμενα!

:wave2:

iatrodikastis
03/01/2008, 23:16
MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.



Μάριε,κάνεις ταξί?


Βάλε με.

marios8
03/01/2008, 23:20
Aς φτιάξουμε μια λίστα με αυτούς που θέλουν να έρθουν

Enduro:

1. marios8 (KTM EXC-F 250)
2. iatrodikastis (KTM EXC 200)
3. stoybi (KTM EXC 450)
4. zubitos (KTM EXC 200)
5. kostasYZ (HONDA XR 250R)
6. KaTaNaS (KTM 640 Adv)
7. dirtbird (KTM EXC 300)

Entry level:

1. jasondakar (BMW HP2)
2. Nik0s (KTM 950 Adv)
3. rsp (Yamaha WRF 450)
4. geotriada (Yamaha WRF 450)

Το παρών θα ενημερώνεται καθημερινά :beer: :beer: :wave2:

petani
03/01/2008, 23:30
Τα έσοδα από το Trail Ride, θα διατεθούν στην οικογένεια του Αλέκου.



Πολυ καλη κινηση .............. ΜΠΡΑΒΟ παιδια ...................

kordix
04/01/2008, 21:02
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
[B]Ας φτιάξουμε μια λίστα με αυτούς που θέλουν να έρθουν

Enduro:

1. marios8
2. iatrodikastis
3. stoybi ?
4. DimChios
5. zubitos
6. kostasYZ ?


Μάριε μέσα είμαι και εγώ.

Nik0s
05/01/2008, 01:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
[B]Ας φτιάξουμε μια λίστα με αυτούς που θέλουν να έρθουν

Enduro:

1. marios8
2. iatrodikastis
3. stoybi ?
4. DimChios
5. zubitos
6. kostasYZ ?
7. Nik0s

Θα προσπαθήσω να έρθω, είτε με το μεγάλο, είτε με το μικρό

marios8
05/01/2008, 07:22
.

marios8
08/01/2008, 23:17
Παράθεση από trailride.gr τα λόγια είναι του Doc




"Τριμελής επιτροπή από τέσσερα άτομα, ξεκίνησε σήμερα για ένα προσχέδιο της διαδρομής! Το τερέν ήταν τέλειο! Ελάχιστο κρύο, συννεφιά, ομίχλη, νωπά χώματα...

Την εύκολη την έβγαζε η Ελένη και ο Μελέτης την ακολουθούσε, έτσι για παρέα... Χαχαχαχα!
Η εύκολη θα είναι εύκολη, και περίπου στα 90 χιλιόμετρα.
Ιδανική ΚΑΙ για μεγάλα on-off.

Τη δύσκολη πήγαμε να την βγάλουμε με τον Ayrton. Μου έβγαλε το λάδι ο άτιμος! Όλο από τα δύσκολα με πήγαινε! Άξιζε όμως, γιατί βγάλαμε παρθένα μονοπάτια!
H δύσκολη θα είναι μικρότερη, 55-65 περίπου χιλιόμετρα, καθαρά εντουράδικη, με μια μεγάλη παρατεταμένη δυσκολία (που θα έχει και παράκαμψη...).
Ναι ναι, θα είναι το παρατεταμένοι ανηφοριλίκι από Μαραθώνα προς Σταμάτα, το "Ρωμαϊκό" που λέμε, με όλα τα φουλ extra μπρος και πίσω!

Επίσης βγάλαμε δυο ολοκαίνουργια μονοπάτια, όλο γλύκα! Το ένα κατηφορικό, εκπληκτικό, brand new, που είχα να το κάνω από το '96. Είδαμε και πάθαμε να βρούμε την αρχή του, αφού τα οργωμένα έχουν εξαφανίσει τα παλιά δρομάκια, που έχουν πήξει στη βλάστηση! Πολύ πίκρα έπεσε! 3 ώρες ψάξιμο, και 1 ώρα ποδαρόδρομος ανάποδα (ανηφόρα) για να πιάσουμε τα στίγματα στο GPS! Τελικά εβρέθει!!!

Το δεύτερο είναι ένα κομμάτι 400 μέτρα, που δεν έχει ξαναπέξει πουθενά, το είχα άχτι αυτό το κομμάτι! Ετοιμαστείτε, γιατί σε λίγο καιρό θα το κάνουμε ανηφορικό! Χαχαχαχα!
Την αρχή του την είχαμε κάνει πέρισυ τέτοιο καιρό, αλλά αντί να συνεχίσουμε ευθεία... στρίβουμε κάτω στη... πίκρα!
400 μέτρα κατσικίσιο μονοπάτι, μέσα στη βλάστηση, με τα κλαδιά και τα βραχάκια να έχουν τον πρώτο λόγο! "Άναψαν" τα WR, μόνο και μόνο από το ρελαντί που δουλεύανε! Κατηφόρα μεν, με "τα μηχανάκια στην πλάτη" δε! Τρόπος του λέγειν... Πλάκα κάνουμε! Πάνω από 40 λεπτά φάγαμε εκεί! Ε! βγάλαμε και φωτογραφίες...
Άκουσα και όλο το Μπαμπινιώτη από τον Άιρτο...

Ότι και να σας πει, πως κουράστηκε - ταλαιπωρήθηκε, ψέμματα θα είναι!

Ανέβηκε όλο το ρωμαϊκό αέρα, με δύο μόνο τούμπες, όσες και γω!

Μικρότερο γραναζάκι μπροστά... Το λεγα γω..."





Εντουράδες του μοτο μου μυρίζει διαδρομή μούρλια . ΞΕΚΟΥΝΑΤΕ :wave2:

Julius
09/01/2008, 16:41
Symetoxi tha diloso stadar, elpizo na katafero na katevo na kano kai thn diadromh me ton stoubio ton laspodi (pos leme ton kavourogamosavro ton amodi)


:wave2:

Nik0s
09/01/2008, 16:51
Αν έρθω με το 950 πάντως, θα μπω στην "εύκολη" :cool:

marios8
09/01/2008, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Αν έρθω με το 950 πάντως, θα μπω στην "εύκολη" :cool:

Nik0s αν έχεις μικρό και νομίζεις πως θα τα καταφέρεις έλα με το μικρό για να είμαστε όλοι παρέα.
Μην μασάς από τις δυσκολίες σαν ομάδα θα βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
Μιας και δεν θα έχει χρονομέτρηση είναι καλή ευκαιρία να δείς τις δυνάμεις σου .


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

marios8
09/01/2008, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Symetoxi tha diloso stadar, elpizo na katafero na katevo na kano kai thn diadromh me ton stoubio ton laspodi (pos leme ton kavourogamosavro ton amodi)


:wave2:

Julius σε περιμένουμε :beer: :beer: :beer: :wave2:

Nik0s
09/01/2008, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Nik0s αν έχεις μικρό και νομίζεις πως θα τα καταφέρεις έλα με το μικρό για να είμαστε όλοι παρέα.
Μην μασάς από τις δυσκολίες σαν ομάδα θα βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
Μιας και δεν θα έχει χρονομέτρηση είναι καλή ευκαιρία να δείς τις δυνάμεις σου .


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:


Με το μικρό θα έρθει ο rsp. :winka:

jasondakar
09/01/2008, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Nik0s αν έχεις μικρό και νομίζεις πως θα τα καταφέρεις έλα με το μικρό για να είμαστε όλοι παρέα.
Μην μασάς από τις δυσκολίες σαν ομάδα θα βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
Μιας και δεν θα έχει χρονομέτρηση είναι καλή ευκαιρία να δείς τις δυνάμεις σου .


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:


και εγω ποιον θα εχω παρεα ρεεεεε:lol: :lol: :lol:

Νικο ελα ρε και να την κανουμε μαζοι τν διαδρομη αν γουσταρεις αλλιως solo

Zid
09/01/2008, 19:26
Θα έρθω και εγώ εφόσον έχω έτοιμο το μηχανάκι...:wave2:

STOYBI
09/01/2008, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Θα πρότεινα όσα παιδιά από το μότο.γρ θέλουν να έρθουν και δεν έχουν τον απαιτούμενο εξοπλισμό, να δημιουργήσουμε ένα γκρουπάκι και να πάμε παρέα.
Δηλαδή βάζω εγώ roadbook , IMO και πάμε όλοι μαζί.
Εννοείται ότι η συμμετοχή για την οικογένεια του Αλέκου θα πληρωθεί από όλους.

ΠΡΟΣΟΧΗ μιλάω για την κατηγορία enduro



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Μαριε......

Πως θα γινει εαν... Να ξεκινησουμε ολοι παρεα ???

Μπορεις να το κανονισεις εσυ αυτο ??? Αν εχεις κατι στο μυαλο σου περιμενω πμ..

:wave2:

iatrodikastis
09/01/2008, 21:38
Η εντούρο διαδρομή είναι βαθμού δυσκολίας 4 και αν βρέξει 5.


Γιά όποιον δεν ξέρει και νομίζω ότι κανένας από αυτούς που δηλώνουν συμμετοχή από το μοτό δεν ξέρει τι είναι αυτή η διαβάθμιση ενημερώνω:


Η διαδρομή έχει δυσκολίες τις οποίες δύσκολα μα πολύ δύσκολα κάποιος χωρίς αρκετά μεγάλη εμπειρία σε τεχνική και αρκετά χωμάτινα χιλιόμετρα μπορεί να τις περάσει.

Ο marios 8 το βλέπει σαν βόλτα και έτσι είναι,αλλά καλό θα είναι να είστε ενημερωμένοι τι θα αντιμετωπίσετε.


Το τελικό αποτέλεσμα πρέπει να είναι:

Οποσδήποτε οι πολλές συμμετοχές και γιά να ενισχύσουμε την οικογένεια του Αλέκου.
Αλλά πάντα με ασφάλεια.:wave2:

iatrodikastis
09/01/2008, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μαριε......

Πως θα γινει εαν... Να ξεκινησουμε ολοι παρεα ???

Μπορεις να το κανονισεις εσυ αυτο ??? Αν εχεις κατι στο μυαλο σου περιμενω πμ..

:wave2:


Mην σε απασχολεί,

κανονίζουμε εγώ και ο μάριος.

STOYBI
09/01/2008, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
S,me ton stoubio ton laspodi (pos leme ton kavourogamosavro ton amodi)


:wave2:

Ωχ...... :look:

Ρε σεις...... Αυτος με εβρισε τωρα ???? :a016:


:lol: :lol: :lol:

marios8
09/01/2008, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μαριε......

Πως θα γινει εαν... Να ξεκινησουμε ολοι παρεα ???

Μπορεις να το κανονισεις εσυ αυτο ??? Αν εχεις κατι στο μυαλο σου περιμενω πμ..

:wave2:


Stoy ελα εσύ και μην σε νοιάζει. Άσε σε μας τα υπόλοιπα :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

STOYBI
09/01/2008, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Η εντούρο διαδρομή είναι βαθμού δυσκολίας 4 και αν βρέξει 5.


Γιά όποιον δεν ξέρει και νομίζω ότι κανένας από αυτούς που δηλώνουν συμμετοχή από το μοτό δεν ξέρει τι είναι αυτή η διαβάθμιση ενημερώνω:


Η διαδρομή έχει δυσκολίες τις οποίες δύσκολα μα πολύ δύσκολα κάποιος χωρίς αρκετά μεγάλη εμπειρία σε τεχνική και αρκετά χωμάτινα χιλιόμετρα μπορεί να τις περάσει.

Ο marios 8 το βλέπει σαν βόλτα και έτσι είναι,αλλά καλό θα είναι να είστε ενημερωμένοι τι θα αντιμετωπίσετε.


Το τελικό αποτέλεσμα πρέπει να είναι:

Οποσδήποτε οι πολλές συμμετοχές και γιά να ενισχύσουμε την οικογένεια του Αλέκου.
Αλλά πάντα με ασφάλεια.:wave2:


Καφεδακι ?? Θα εχουμε !!!

Τσιγαρακι ?? Θα εχουμε !!!

Παρεα?? Θα εχουμε !!!!

Εχει και κατι κουτροναρες στο ρωμαικο .... Σκετες πολυθρονες!!!! Και με ωραια θεα !!

Δεν ειναι "αγωνας" Πολυ οργανωμενη βολτα θα ειναι !! Ουτε πιεση ουτε τιποτα !! Την πλακα μας να περασουμε καλα !!! :winka:

Για το αλλο οκ !!!! :D

:beer: :beer:

:wave2:

marios8
09/01/2008, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Η εντούρο διαδρομή είναι βαθμού δυσκολίας 4 και αν βρέξει 5.




Όπως λέει και ο Ιατρόδικας όταν λέμε κλίμακα δυσκολίας (στα trail) είναι με ανώτατο όριο το 5. Οπότε μια διαδρομή 4 (και λογο καιρικών συνθηκών μπορεί και 5) είναι βαρβάτη .
Αν πιστεύετε ότι δεν , υπάρχει και η entry level .
Προπάντων η ασφάλεια. Δεν θέλω να πάρω κόσμο στο λαιμό μου .
Η διασκέδαση είναι εξασφαλισμένη ότι και να διαλέξετε .

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Zid
10/01/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Όπως λέει και ο Ιατρόδικας όταν λέμε κλίμακα δυσκολίας (στα trail) είναι με ανώτατο όριο το 5. Οπότε μια διαδρομή 4 (και λογο καιρικών συνθηκών μπορεί και 5) είναι βαρβάτη .
Αν πιστεύετε ότι δεν , υπάρχει και η entry level .
Προπάντων η ασφάλεια. Δεν θέλω να πάρω κόσμο στο λαιμό μου .
Η διασκέδαση είναι εξασφαλισμένη ότι και να διαλέξετε .

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2: Χμμμ λες να μην έχουμε μάθει σε δυσκολίες....... :lol:

marios8
10/01/2008, 13:47
Λοιπόν όποιος στέλνει την δήλωση συμμετοχής στο πάνω πάνω μέρος που λέει «Χορηγός-Συμμετοχή» να γράψει moto.gr ώστε ο Doc να καταλάβει και να μας βάλει να ξεκινήσουμε όλοι μαζί

:beer: :beer: :wave2:

iatrodikastis
10/01/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Χμμμ λες να μην έχουμε μάθει σε δυσκολίες....... :lol:


Μάλλον όχι γιά να γελάς.


Ο πρώτος σου αγώνας,γιατί ότι και νάναι αγώνας είναι με βαθμο δυσκολίας 4.:nono:

Δεν ξέρεις μάλλον τι σημαίνει 4,την Παρασκευή άν γουστάρεις στο χωματοκαπουτσίνο κανονίζουμε να παμε έναν αγώνα με βαθμό 3 που έχει και κοινά μονοπάτια μ΄αυτόν στην Πεντέλη...να πάρεις γεύση.:beer:

drmel
10/01/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Ο πρώτος σου αγώνας,γιατί ότι και νάναι αγώνας είναι με βαθμο δυσκολίας 4


δεν είναι αγώνας και έχει εναλλακτικές

KaTaNaS
10/01/2008, 14:50
αδερφια,

απο χθες που ξαναμπηκα στο νετ και ξαναθυμηθηκα τα τελευταια χωματινα μου νεα (παρολο που καθε μερα μου ερχοταν ο αλεκος στο μυαλο) επεσα πολυ σε διαθεση...


μεχρι αυτη τη στιγμη που διαβαζω αυτο το θρεντακι και σας βλεπω ολους εδω μεσα με χαρα και ορεξη να κανουμε αυτη τη βολτα για πάρτη του!


δεν εχω καμμια ορεξη να μπω χωμα γενικότερα και θα το εκανα καθαρα συμβολικά απο την ευκολη διαδρομη ...


όσο το σκεφτομαι περισσοτερο ομως ισως να μην εκπροσωπει το΄"Χαίρε Αλέκο" η υποτονικότητα ,

διαβαζω για συμμετοχες οπως τζουλ και στουμπι... και τελικά αυτη τη στιγμη αποοφασιζω να ανεβασω την μπετονιερα μου στο δυσκολο κομματι!

ολοι παρεα ο ενας να τραβαει τον αλλο στο σαθρο ανηφορι που μου περιεγραψε εχθες ο επιταλ!

χορηγος- ΜΟΤΟ.GR κι απο μενα

Zid
10/01/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Μάλλον όχι γιά να γελάς.


Ο πρώτος σου αγώνας,γιατί ότι και νάναι αγώνας είναι με βαθμο δυσκολίας 4.:nono:

Δεν ξέρεις μάλλον τι σημαίνει 4,την Παρασκευή άν γουστάρεις στο χωματοκαπουτσίνο κανονίζουμε να παμε έναν αγώνα με βαθμό 3 που έχει και κοινά μονοπάτια μ΄αυτόν στην Πεντέλη...να πάρεις γεύση.:beer: Μια φορά ... εγώ σπρώχνω πιο γρήγορα........ :lol: :lol: :wave2: Θα τα πουμε απο κοντά Κουτσο Πέτρο :beer:

marios8
10/01/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS


χορηγος- ΜΟΤΟ.GR κι απο μενα


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

iatrodikastis
10/01/2008, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Μια φορά ... εγώ σπρώχνω πιο γρήγορα........ :lol: :lol: :wave2: Θα τα πουμε απο κοντά Κουτσο Πέτρο :beer:


Αυτό σίγουρα :lol: γιατί εγώ δεν σπρώχνω καθόλου.:rotflmao:

marios8
10/01/2008, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Χμμμ λες να μην έχουμε μάθει σε δυσκολίες....... :lol:


Zid στην εύκολη ασυζητητί .
Τα πράγματα θα είναι δύσκολα και το μηχανάκι παίρνει δύσκολα μπροστά . :beer: :beer: :wave2:

Zid
11/01/2008, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Zid στην εύκολη ασυζητητί .
Τα πράγματα θα είναι δύσκολα και το μηχανάκι παίρνει δύσκολα μπροστά . :beer: :beer: :wave2: To μηχανάκι δεν παίρνει καθόλου αυτή τη στιγμή(ξέρεις το λόγο!!) ... άμα προλάβω και το έχω έτοιμο... θα έρθω...... αλλιώς θεατής...:wave2:

Zid
11/01/2008, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Αυτό σίγουρα :lol: γιατί εγώ δεν σπρώχνω καθόλου.:rotflmao: Χμμ δε θα βρεθείς στην ανάγκη θα σου δείξω εγώ!!χεχε :mad: :lol: :p

DimChios
11/01/2008, 11:15
στις 19-1 εγω φευγω για Σαλονικη...

Καλα να περασετε και ο Αλεκος να σας καμαρωσει απο εκει που ειναι!

;)

dirtbird
12/01/2008, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ας φτιάξουμε μια λίστα με αυτούς που θέλουν να έρθουν

Enduro:

1. marios8
2. iatrodikastis
3. stoybi ?
4. zubitos
5. kostasYZ
6. rsp
7. Julius
8. Zid
9. KaTaNaS


Entry level:

1. jasondakar
2. Nik0s




Το παρών θα ενημερώνεται καθημερινά :beer: :beer: :wave2:
Μάριε κατά πάσα πιθανότητα θα μπορέσω να είμαι και εγώ - βάλε με στη λίστα...
θέλω να δοκιμάσω και τα νέα 'ορθοπεδικά'...

Μόνο δεν ξέρω ΠΟΙΟΣ θα μου λέει τον δρόμο....:confused: :confused:

drmel
12/01/2008, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird

Μόνο δεν ξέρω ΠΟΙΟΣ θα μου λέει τον δρόμο....:confused: :confused: [/B]

αμα χρειαστεί εγώ ;)

STOYBI
12/01/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μάριε κατά πάσα πιθανότητα θα μπορέσω να είμαι και εγώ - βάλε με στη λίστα...


Μόνο δεν ξέρω ΠΟΙΟΣ θα μου λέει τον δρόμο....:confused: :confused:

Miα παρεα θα φυγουμε , μια παρεα θα γυρισουμε !!! Δεν ειναι αγωνας λεμε.... Βολτα ειναι !!! :D

Αδιαφορο τι ωρα θα τερματισουμε.......

Τοσοι ανθρωποι θα ειμαστε ?? Ενας δεν θα βρεθει να μας παει απο τον σωστο δρομο ???? :rotflmao: :rotflmao:

Θα σπρωξουμε, θα βριστουμε, θα σκαντζαρουμε μηχανακια ( για να δοκιμασω τους μαρσπιεδες..) :D

Θα περασουμε καλα !!!! :D

STOYBI
12/01/2008, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Λοιπόν όποιος στέλνει την δήλωση συμμετοχής στο πάνω πάνω μέρος που λέει «Χορηγός-Συμμετοχή» να γράψει moto.gr ώστε ο Doc να καταλάβει και να μας βάλει να ξεκινήσουμε όλοι μαζί

:beer: :beer: :wave2:


Για να μην ξεχνιομαστε , αυτοι που θα στειλουμε συμετοχη αυτη την εβδομαδα !!!

:wave2:

marios8
12/01/2008, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


Μόνο δεν ξέρω ΠΟΙΟΣ θα μου λέει τον δρόμο....:confused: :confused:


Αυτήν την εβδομάδα σκεπτόμουν να βάλω τα όργανα στο ΚΤΜ.
Αν θέλει ο drmel να πλοηγήσει και να είναι στην ομάδα μας δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
Θα με γλιτώσει και από κόπο. :beer: :beer: :beer: :wave2:

dirtbird
13/01/2008, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Αυτήν την εβδομάδα σκεπτόμουν να βάλω τα όργανα στο ΚΤΜ.
Αν θέλει ο drmel να πλοηγήσει και να είναι στην ομάδα μας δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα.
Θα με γλιτώσει και από κόπο. :beer: :beer: :beer: :wave2:

:eyepop: 10-12 μηχανάκια μαζί στο ψαχτό ΔΕΝ γίνεται (εδώ στο τελευταίο TR που είχα πάει το ....'90 3 είμασταν και χανόμασταν:o ).

Θα χωριστούμε σε 2 ισοκατανεμημένα γκρουπ (ο Dr M, ο Stou, o Katanas κι εγώ στο ένα :D ) και θα πάμε σιγά-σιγά ...


116746

marios8
13/01/2008, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


Θα χωριστούμε σε 2 ισοκατανεμημένα γκρουπ (ο Dr M, ο Stou, o Katanas κι εγώ στο ένα :D ) και θα πάμε σιγά-σιγά ...


Να σας βγάλω δηλαδή από την λίστα? :confused: :confused:

dirtbird
13/01/2008, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Να σας βγάλω δηλαδή από την λίστα? :confused: :confused:

Όχι βέβαια...:nono:

iatrodikastis
13/01/2008, 10:42
Λοιπόν,

ας παραθέσω την πραγματικότητα.

Στα πρώτα trail ride που συμμετείχα,πηγαίναμε μιά παρέα 2-3 ατόμων και πλοηγούσαμε όλοι.

Το αποτέλεσμα ήταν πλουραρισμός απόψεων και τελικά πολλά λάθη.

Θυμάμαι τότε σκέφτηκα καλύτερα μόνος μου.

Επειδή όμως δεν ήθελα να χαλάσω την παρέα,αποφάσισα να πλοηγώ εγώ και να μην ακούω κανένα,κάτι σαν αρχηγός.

Το άγχος της ευθύνης όμως πάλι δεν με άφηνε να χαρώ τον αγώνα.

Οι υπόλοιποι της παρέας δε έβγαζαν τον αγώνα ξεκούραστα με αποτέλεσμα να μην χαίρονται ούτε αυτοί τον τερματισμό τους.

Εδώ βέβαια μιλάμε γιά κάτι εντελώς άλλο.

Μιά βόλτα προς τιμή του Αλέκου.

Λοιπόν ας την πάμε,διασκεδάζοντας να την χαρούμε σαν παρέα.:beer:

@Dr Mel,δεν κάνεις πιό κατανοητό αυτό που έγραψες,"αμα χρειαστεί εγώ".

dirtbird
13/01/2008, 10:50
Πέτρο θα τα πούμε αργότερα απλώς δεν θέλω
α)να χαθώ
β)να μην με απασχολεί η εύρεση της διαδρομής
γ)να μείνω από βενζίνη και

δ)να προλάβω να οδηγήσω το μηχανάκι μου:bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

iatrodikastis
13/01/2008, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Πέτρο θα τα πούμε αργότερα απλώς δεν θέλω
α)να χαθώ
β)να μην με απασχολεί η εύρεση της διαδρομής
γ)να μείνω από βενζίνη και

δ)να προλάβω να οδηγήσω το μηχανάκι μου:bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


Mην ανησυχείς.

Ολοι το ίδιο θέλουμε. :rotflmao:

Το α,β και γ πάντως είναι το αλατοπίπερο των trailride.:sun:

Kαι πάνω σ΄αυτά(α,β,γ) επενδύεις άμα θες να μην σου συμβούν.
Ακριβά όργανα πλοήγησης,μεγαλύτερο ντεπόζιτο.Βέβαια ποτέ δεν είσαι σίγουρος ακόμα και με αυτές τις επενδύσεις.

Μην μας αγχώνεις όμως,είδες ο μάριος προσπαθεί,θα βάλουμε τα καλύτερα όργανα και θα σταματήσουμε και γιά ανεφοδιασμό.:wave2:

Προσωπικά όργανα δεν ξαναβάζω στο μηχανάκι μου,δεν θέλω να ξαναδιαβάσω rb.

geotriada
13/01/2008, 11:38
[QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από iatro

Προσωπικά όργανα δεν ξαναβάζω στο μηχανάκι μου,δεν θέλω να ξαναδιαβάσω rb. [/B][/Q
UOTE]



κριμα ρε Πετρο και ησουν καλος ταριφας

marios8
13/01/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada


κριμα ρε Πετρο και ησουν καλος ταριφας [/B]

geotriada αν θές έλα μαζί μας. :wave2:


Υγ Ο Πέτρος είναι από τους χειρότερους ταρίφες. Του την έσπαγε αφάνταστα να τον ακολουθούν. Όταν τον ρώταγες όλο ανάποδα σε έστελνε . :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

marios8
13/01/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
:eyepop: 10-12 μηχανάκια μαζί ............


Σωτήρη αισιόδοξο σε βλέπω αλλα δεν. :wave2:

drmel
13/01/2008, 15:53
Υπάρχουν πολλοί καλοί πλοηγοί και αναβάτες που θα χαρούν να σας πλοηγήσουν σε αυτή την βόλτα, χωρίς το άγχος του Πέτρου.
Μην ανυσηχείτε, όσοι δεν θέλετε να έχετε, ή δεν έχετε όργανα θα το οργανώσουμε την Κυριακή.
Εγώ να πάρω ταξί τον Dirtbird δεν γίνεται. Θα βαρεθεί.........

iatrodikastis
13/01/2008, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel

Εγώ να πάρω ταξί τον Dirtbird δεν γίνεται. Θα βαρεθεί.........


Ετσι να εξηγούμε γιά να μην παρεξηγηθούμε. :beer:

STOYBI
13/01/2008, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Πέτρο θα τα πούμε αργότερα απλώς δεν θέλω
α)να χαθώ
β)να μην με απασχολεί η εύρεση της διαδρομής
γ)να μείνω από βενζίνη και

δ)να προλάβω να οδηγήσω το μηχανάκι μου:bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Ενα αγχος που εβαλες και συ ξαφνικα βρε παιδακι μου..... :eyepop:

Τεσπα !!! Κυριοι τα λεμε την Κυριακη !!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

drmel
13/01/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Ετσι να εξηγούμε γιά να μην παρεξηγηθούμε. :beer:

είτε μαζί μου είτε μαζί σου θα βαρεθεί το ίδιο, για βόλτα έρχεσται

iatrodikastis
13/01/2008, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
είτε μαζί μου είτε μαζί σου θα βαρεθεί το ίδιο, για βόλτα έρχεσται


και ποιός σούπε ότι οι βόλτες μαζί μου είναι βαρετές....μήπως έχεις προσωπική εμπειρία? :rotflmao:

marios8
13/01/2008, 16:27
Παίδες 5:30 η ώρα. Σε λίγο ανοίγει το μπαρμπέρικο του dirtbird και τον βλέπω να χτυπάει υπερωρίες :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:

zubitos
13/01/2008, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Παίδες 5:30 η ώρα. Σε λίγο ανοίγει το μπαρμπέρικο του dirtbird και τον βλέπω να χτυπάει υπερωρίες :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:


Αφού δεν είναι mod εδώ.:smilea:


Εδώ θα τον κράζουμε και μετά θα μπαίνουμε στο τεραίν και θα κάνουμε τις κυρίες.:lol: :lol: :wave2:

dirtbird
13/01/2008, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Αφού δεν είναι mod εδώ.:smilea:


Εδώ θα τον κράζουμε και μετά θα μπαίνουμε στο τεραίν και θα κάνουμε τις κυρίες.:lol: :lol: :wave2:

Έχει ο καιρός γυρίσματα....:winka: :evil: :lol: :lol:

iatrodikastis
13/01/2008, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Παίδες 5:30 η ώρα. Σε λίγο ανοίγει το μπαρμπέρικο του dirtbird και τον βλέπω να χτυπάει υπερωρίες :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:


Εχεις πάθει φοβία?

:rotflmao:

καλά σου λέει ο zubitos.:rotflmao:

marios8
13/01/2008, 20:44
:a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018:

iatrodikastis
13/01/2008, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
:a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018:


Μην μασάς,

εσύ θάχεις roadbook και IMO εμείς απλά θα διασκεδάζουμε. :rotflmao:

Καλή προπόνηση μιάς και έχεις να πλοηγήσεις από xr κατάσταση.

Ασε που φέτος κυνηγάς τριάδα στην εντούρο,παίζεις χωρίς ανταγωνισμο.

Παίζεις και εντός έδρας(Αθήνα-Ζαχάρω).

Θάχεις και εμένα εξέδρα,τι άλλο θες?:beer:

ayrton63
13/01/2008, 23:20
Οι Πρώτες συμμετοχές


1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ Riders Shop KTM EXC 300 Δύσκολα
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ HUSKY Riders Shop, Off-Road.gr Husqvarna TE 570 Δύσκολα
3 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ BLUE KTM 525 EXC Εύκολα
4 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ KTM 525 EXC Δύσκολα
5 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ SIMO CAROLLIN HONDA XR 400 Εύκολα
6 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ KALPAKIS Ganis Moto, Moto Χατζηγεωργίου ΚΤΜ Adventure 640 Εύκολα
7 THOMAS PENKA TOM MAKAN, MAN Diesel Service ΒΜW 1200 GS Adventure Εύκολα
8 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης ΠΑΝΘΕΟΝ ΚΑΦΕ BAR, Pizza FAN KTM 525 EXC Δύσκολα
9
10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ KTM 530 EXC Δύσκολα
11 ΛΟΥΚΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ Husqvarna TE 610 Εύκολα
12 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ SQUIRREL MAKAN KTM 250 ΕΧC Δύσκολα
13 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΝΗΣ GANGAN Ganis Moto KTM 620 LC4 Εύκολα
14 ΝΙΚΟΣ ΚΑΪΠΑΝΟΣ ΚΑΙ Ganis Moto Honda XR 600 Δύσκολα
15 ΑΚΗΣ ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ Βασιλική - Στελίνα Team, MAKAN KTM 300 EXC Δύσκολα
16 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ROOKIE WWW.TRAILRIDE.GR, WWW.STELIOSH.NET KTM ADVENTURE 640 Εύκολα
17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΙΑΝΗΣ WWW.STELIOSH.NET SUZUKI DRZ 400-S Εύκολα
18 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ AYRTON WWW.TRAILRIDE.GR, WWW.STELIOSH.NET Εύκολα
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ GECO TASSOULIS - MAKAN - WWW.OFF-ROAD.GR HONDA CRF 450 X Εύκολα
20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΓΚΟΣ CHAMPION MARY NIKOLAOU KTM EXC 250 Εύκολα
21 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ STELIOSH WWW.TRAILRIDE.GR, WWW.STELIOSH.NET KTM 200 ΕΧC Εύκολα
22 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΨΩΦΑΚΗΣ RAPTORR ΜΑΡΜΑΡΑ ΨΩΦΑΚΗ SUZUKI DRZ 400 E Δύσκολα
23 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΕΑΣ LEOPOTAMOS METRON-SINISALO- XATΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΜΥΛΩΝΑΣ HUSQVARNA TE 250 Δύσκολα
24 ΧΑΡΗΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΙΑΣ DBR-KASSIMIS TEAM YAMAHA WR 450 F Δύσκολα
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΣ MARKD AXO-ATTART-AGIP-EGGLEZOPOULOS TEAM YAMAHA WR 450 F Δύσκολα


περισσότερα στο

http://www.trailride.gr

geotriada
14/01/2008, 10:00
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
[B]geotriada αν θές έλα μαζί μας. \



ευχαριστω για την προσκληση φιλε marios8 ,
μαλον ειμαι μεσα , θα ξερω απο τεταρτη, (συμετοχη δηλωνω )

marios8
14/01/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis


Ασε που φέτος κυνηγάς τριάδα στην εντούρο,παίζεις χωρίς ανταγωνισμο.






:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Πέτρο μην τα πετάς έτσι απότομα . Έχουμε και μικρά παιδιά :wave2:

marios8
14/01/2008, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada

ευχαριστω για την προσκληση φιλε marios8 ,
μαλον ειμαι μεσα , θα ξερω απο τεταρτη, (συμετοχη δηλωνω ) [/B]


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

KaTaNaS
14/01/2008, 13:30
molis δηλωσα παιδες! :beer: :wave2:


θα φερω και ιμαντα... :p

jasondakar
14/01/2008, 16:12
δηλωσα αντε να δω πως θα μονταρω το rb τωρα

drmel
14/01/2008, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
δηλωσα αντε να δω πως θα μονταρω το rb τωρα

εύκολα

Nik0s
14/01/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
δηλωσα αντε να δω πως θα μονταρω το rb τωρα


Ακόμα δεν ξέρω τι να κάνω...

Εγώ τι να πω που έχω το rb κι έχει καεί ο διακόπτης ? :bigcry:

drmel
14/01/2008, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Ακόμα δεν ξέρω τι να κάνω...

Εγώ τι να πω που έχω το rb κι έχει καεί ο διακόπτης ? :bigcry:

αλλαξέ τον

jasondakar
14/01/2008, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Ακόμα δεν ξέρω τι να κάνω...

Εγώ τι να πω που έχω το rb κι έχει καεί ο διακόπτης ? :bigcry:


kanto χειροκινητο μωρε.

Nik0s
14/01/2008, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
αλλαξέ τον

Δεν έχω προλάβει... :mad:


Όσο για το χειροκίνητο, εκεί που είναι στο 950 δεν το φτάνεις με τίποτα την ώρα που οδηγείς...

jasondakar
14/01/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Δεν έχω προλάβει... :mad:


Όσο για το χειροκίνητο, εκεί που είναι στο 950 δεν το φτάνεις με τίποτα την ώρα που οδηγείς...


καλα τοτε ακολουθαμε και οπου βγαλει :rotflmao: :rotflmao:

marios8
14/01/2008, 23:43
Παίδες την Κυριακή ετοιμαστείτε για :a021:
Τελευταία νέα από το μέτωπο (λόγια του Doc) :

""Άλλα 2 όμορφα χαλαρά μονοπατάκια από το '92 και κάποια ακόμη περάσματα σε χαλασμένους εγκαταλελλειμένους δρόμους μας οδηγούς στην Πεντέλη που την ανεβαίνουμε κορυφή! Από κει, κατεβαίνουμε -επιτέλους- το μονοπάτι του Άγιου Λουκά! Χρόνια το είχα καημό να το βάλω αυτό το κομμάτι... αλλά κάτι τα χιόνια, κάτι η δυσκολία του, με απέτρεπαν! Τώρα, με την εναλλακτική εύκολη διαδρομή, οι της δύσκολης θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν ένα πολύ ιδιαίτερο και δύσκολο κομμάτι, που πριν από 15-20 χρόνια η ανάβασή του αποτελούσε σεμινάριο enduro για προχωρημένους και νέους εντουράδες... Έχει χαλάσει πάρα πολύ με τα χρόνια, πολύ δύσκολα ανεβαίνει πλέον χωρίς ομαδική δουλειά, αλλά το κατέβασμά του προκαλεί θαυμασμό! Ίσως το καλύτερο κομμάτι του Trail Ride...
75 χιλιομετράκια θα βγει τελικά... Με όλες τις "πίκρες" κατηφορικές, και μία μόνο ανηφορική. Αναμφισβήτητα θα είναι δύσκολο, αλλά πιστεύω ότι θα είναι ότι καλύτερο θα έχει βγει μέχρι τώρα...""

:D :D :D :D :D :D :wave2:



Υγ. Μην ξεχάσετε να φέρεται και καναν ιμάντα :winka:

DimChios
15/01/2008, 10:14
Προβλέπω να περνατε (το ευχομαι πανω απ ολα) SUPER!!!!

:D


Εγω θα ταξιδευω για Θεσσαλονικη!

Δε βαζω λυπημενη φατσουλα, για καλο παω... :smilea:


:beer: :beer: :beer: :sun: :sun: :sun: :wave2:

Nik0s
15/01/2008, 18:28
Να αρωτήξω κάτι ?

Στην εύκολη διαδρομή, τι διαφορές υπάρχουν ανάμεσα σε Entry Level και On-Off ?
Όσοι πάτε στην εύκολη, ποια θα διαλέξετε ?

Η διαδρομή διαφοροποιείται ή απλά είναι ίδια κι έχουμε 2 κατηγορίες ?

jasondakar
15/01/2008, 18:43
νομιζω ειναι η ιδια διαδρομη εγω εβαλα entry

marios8
15/01/2008, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Να αρωτήξω κάτι ?

Στην εύκολη διαδρομή, τι διαφορές υπάρχουν ανάμεσα σε Entry Level και On-Off ?
Όσοι πάτε στην εύκολη, ποια θα διαλέξετε ?

Η διαδρομή διαφοροποιείται ή απλά είναι ίδια κι έχουμε 2 κατηγορίες ?


Από την στιγμή που δεν έχει χρονομέτρηση δεν έχει σημασία η κατηγορία .
Διαλέγεις απλά εύκολη ή δύσκολη διαδρομή .

:wave2:

Nik0s
16/01/2008, 09:22
Συμμετοχή ΟΚ

:sun:

squirrel
16/01/2008, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Να αρωτήξω κάτι ?

Στην εύκολη διαδρομή, τι διαφορές υπάρχουν ανάμεσα σε Entry Level και On-Off ?
Όσοι πάτε στην εύκολη, ποια θα διαλέξετε ?

Η διαδρομή διαφοροποιείται ή απλά είναι ίδια κι έχουμε 2 κατηγορίες ?

H έυκολη διαδρομή είναι μία για για τις κατηγορίες entry-on off.

drmel
16/01/2008, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
H έυκολη διαδρομή είναι μία για για τις κατηγορίες entry-on off.

Η έυκολη είναι κοινή και είναι ΕΥΚΟΛΗ βόλτα για τους πιο έμπειρους.
Το RB είναι εύκολο και τα 70 περίπου χλμ βγαίνουν με λίγη πλοήγηση.
Εχει ασφάλτινα κομμάτια, αναγκαστικά.

KaTaNaS
16/01/2008, 11:10
Nik0 an βρεξει θα παμε παρεα την ευκολη! :wave2:

Nik0s
16/01/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Nik0 an βρεξει θα παμε παρεα την ευκολη! :wave2:


Καλά εγώ σίγουρα από την εύκολη θα πάω βρέξει χιονίσει!

Θα έρθει και ο Πανουργιάς με WRF 450 :winka:

Nik0s
16/01/2008, 13:18
Οι πρώτες 60 συμμετοχές

marios8
16/01/2008, 13:32
.

Nik0s
16/01/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
.

,


:lol: :lol: :lol:

Μαζί με το HP2, μετράω 3 συνολικά "βαριά" μηχανάκια.... να ανησυχήσω ? :rolleyes: :(

marios8
16/01/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
,


:lol: :lol: :lol:

Μαζί με το HP2, μετράω 3 συνολικά "βαριά" μηχανάκια.... να ανησυχήσω ? :rolleyes: :(


Το ποστ με τις συμμετοχές στην πρώτη σελίδα έχει ενημερωθεί :beer: :wave2:

Nik0s
16/01/2008, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Το ποστ με τις συμμετοχές στην πρώτη σελίδα έχει ενημερωθεί :beer: :wave2:

Ναι αλλά αυτό δεν με κάνει να ανησυχώ λιγότερο.... :uplate: :lol:

rsp
16/01/2008, 13:56
Λοιπον μεσα με τα 1000, αλλα να πω οτι θα ειναι η πρωτη βολτα με το μικρο, οποτε αν δεν μου παει καποιος να μου δωσει ενα μαστοδοντο να συνελθω...Ααα και την Κυριακη επεσα στις σκαλες με ενα ψυγειο αγκαλια...Οποτε αν δεν συνελθει καλα ο ομος μου θα ερθω θεατης, και καποιος να κανει υπομονετικα πλοηγος γιατι δεν εχω τιποτα απο εξοπλισμο!

θα περασουμε σουπερ!!

STOYBI
16/01/2008, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Λοιπον μεσα με τα 1000, αλλα να πω οτι θα ειναι η πρωτη βολτα με το μικρο, οποτε αν δεν μου παει καποιος να μου δωσει ενα μαστοδοντο να συνελθω...Ααα και την Κυριακη επεσα στις σκαλες με ενα ψυγειο αγκαλια...Οποτε αν δεν συνελθει καλα ο ομος μου θα ερθω θεατης, και καποιος να κανει υπομονετικα πλοηγος γιατι δεν εχω τιποτα απο εξοπλισμο!

θα περασουμε σουπερ!!

rsp.. Απο εξοπλισμο για εσενα τον ιδιο εισαι κομπλε ??? :rolleyes:

rsp
16/01/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
rsp.. Απο εξοπλισμο για εσενα τον ιδιο εισαι κομπλε ??? :rolleyes:

Ειπαμε καλε μου κυριε ειμαστε νεουδια στα μικρα...Αλλα εχουμε κανει μια δυο βολτες με το ΚΤΜ..παντα με φουλ εξοπλισμο....:wave2:

jasondakar
16/01/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
,


:lol: :lol: :lol:

Μαζί με το HP2, μετράω 3 συνολικά "βαριά" μηχανάκια.... να ανησυχήσω ? :rolleyes: :(



:nono: :nono: θα σκισουμε ελα ελα παμε με θετικη ενεργια. πιες μια motion:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Zid
16/01/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Λοιπον μεσα με τα 1000, αλλα να πω οτι θα ειναι η πρωτη βολτα με το μικρο, οποτε αν δεν μου παει καποιος να μου δωσει ενα μαστοδοντο να συνελθω...Ααα και την Κυριακη επεσα στις σκαλες με ενα ψυγειο αγκαλια...Οποτε αν δεν συνελθει καλα ο ομος μου θα ερθω θεατης, και καποιος να κανει υπομονετικα πλοηγος γιατι δεν εχω τιποτα απο εξοπλισμο!

θα περασουμε σουπερ!! Θα κατέβεις με το μηχανάκι RSP τρέξεις δεν τρέξεις?

STOYBI
16/01/2008, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ειπαμε καλε μου κυριε ειμαστε νεουδια στα μικρα...Αλλα εχουμε κανει μια δυο βολτες με το ΚΤΜ..παντα με φουλ εξοπλισμο....:wave2:

OK !!

Αν σε κανεναν αλλο λειπει κατι απο εξοπλισμο σφυρατε να κοιταξω στα περισευουμενα...:D

:wave2:

marios8
17/01/2008, 08:28
STOYBI πάλι ξέχασες να βάλεις τους χορηγούς σου στη δήλωση συμμετοχής? :smokin:

Τι θα γίνει τσάμπα θα σε πληρώνουμε ?:lol: :rotflmao: :lol:

Αν θές στείλε ΠΜ στον Doc αν και δεν έχει καμία σημασία. :beer: :beer: :wave2: