PDA

View Full Version : Ερωτησεις προς Β. κλιμάκιο...



Σελίδες : [1] 2

DimChios
07/01/2008, 07:18
Το λΕπόν...

Εκλεισα να δουλέψω στη Σαλλλλλονίκη :D από 25/1 μέχρι Μαρτιο...

Θελω να ρωτησω τα εξης...

Εχω επιλογη να μεινω σε ξενοδοχειο στο κεντρο της πόλης (ακομα δεν ξερω λεπτομερειες) ή κοντά στην Περαία σε διαμέρισμα!

Το θεμα ειναι το εξης! Εκτος της πρωτης βδομαδας που θα ερθω με το αμαξι για να φερω τα οργανα, μετα θα κατεβω και θα ερθω με τη μοτο! Θα μένω πάνω, δε θα πηγαινοερχομαι...

Που θα παρκαρω με ασφαλεια τη μοτο στο κεντρο? Δεν εχουν όλα τα ξενοδοχεια παρκινγκ σωστα? Δε ξερω ακομα και σε ποιο θα κανονισουν ρε γμτ...
Αν παω Περαία, πόση ωρα θα χρειαζομαι για να κατεβω κεντρο για ενα καφε?
Το μαγαζι ειναι το FIX.

Αξίζει τα παραπανω χλμ ως την Περαια ή κι εκει θα εχω την έννοια της μοτό?

Δυσκολα τα πράγματα... :sad:

Αν παλι ερθω με το αμαξι μονιμα, δεν θα μπορω να κανω τις βολτες που θελω με τη μοτο, δε θα βρισκω να παρκαρω αν μεινω στο κεντρο και επιπλέον θα θελω 1 ωρα να κατεβω απο Περαία στο μαγαζι αν κανονισω για εκει!

Για πειτε...τι προτεινετε?

:sun: :wave2:



πιθανα θα ακολουθησουν κι αλλες ερωτησεις μολις θυμηθω! :blush: :D

makis206
07/01/2008, 07:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
πιθανα θα ακολουθησουν κι αλλες ερωτησεις μολις θυμηθω! :blush: :D

Στην περίπτωση που ρωτήσεις άμα θέλω να μου στείλεις τσουρέκια απ'τον Τερκενλή την απάντηση την ξέρεις ! :lol:

Ρε ειλικρινά απορώ αν μείνεις κέντρο που θα βρεις να παρκάρεις για να ξεφορτώσεις τα όργανα..:bigcry:

Σε βλέπω να το αφήνεις Καλαμαριά μεριά και να πηγαίνεις στο ξενοδοχείο με λεωφορείο, ΑΝ (που δεν τό'χω απίθανο), κράτα και ένα πλαστικό ποτηράκι μαζί με τα όργανα ποτέ δεν ξέρεις :lol: :lol:


Μεγάλο πρόβλημα το πάρκινγκ στο κέντρο Δημήτρη, πολύ μεγάλο πρόβλημα..:eek:


Εκ του Γ κλιμακίου: μακις206

DimChios
07/01/2008, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στην περίπτωση που ρωτήσεις άμα θέλω να μου στείλεις τσουρέκια απ'τον Τερκενλή την απάντηση την ξέρεις ! :lol:

Ρε ειλικρινά απορώ αν μείνεις κέντρο που θα βρεις να παρκάρεις για να ξεφορτώσεις τα όργανα..:bigcry:

Σε βλέπω να το αφήνεις Καλαμαριά μεριά και να πηγαίνεις στο ξενοδοχείο με λεωφορείο, ΑΝ (που δεν τό'χω απίθανο), κράτα και ένα πλαστικό ποτηράκι μαζί με τα όργανα ποτέ δεν ξέρεις :lol: :lol:


Μεγάλο πρόβλημα το πάρκινγκ στο κέντρο Δημήτρη, πολύ μεγάλο πρόβλημα..:eek:


Εκ του Γ κλιμακίου: μακις206


τσουρεκια μας τα κανεις καθε μερα! Μπορω να μη σου στειλω? :o :lol: :lol:

ρε, τα οργανα, ΜΙΑ φορα θα τα ξεφορτωσω στο μαγαζι, δε θα τα πηγαινοφερνω! Αλλωστε το μαγαζι ειναι στην εισοδο της πολης και εχει και παρκινγκ, δεν υπαρχει προβλημα εκει!

το ξερω οτι ειναι προβλημα το παρκινγκ στο κεντρο! :(
3-4 φορες που ανεβηκα με το αμαξι, εφυγα με κληση στα χερια! :mad:

Μολις δουνε ξενη πινακιδα... :alien: :evil:

Εχετλαίος
07/01/2008, 07:41
Συνήθως μένω στο Βεργίνα, επί της Μοναστηρίου, το οποίο έχει ΙΧ πάρκινγκ. Απέναντι υπάρχει το δημοτικό πάρκινγκ αλλά δεν φυλάσεται τη νύχτα. Μακάρι να βρεις κάτι προσιτό.

makis206
07/01/2008, 07:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μολις δουνε ξενη πινακιδα... :alien: :evil:

Εγώ πάντως τη γλύτωσα για ένα ολόκληρο πενταήμερο, του είχα κάνει καλή κάλυψη ανάμεσα σε δισεκατομμύρια αυτοκίνητα (και λίγα λέω:uplate: ) !

:lol:

Respect
07/01/2008, 07:59
Περαία και μη το κουβεντιάζεις καθόλου!

AVATOS
07/01/2008, 08:45
εγω θα σου ελεγα κεντρο!
αν δεν εχει παρκινγκ το ξενοδοχειο ισως βρεις καποιο κοντα επι πληρωμης,αλλα προσοπικα δεν θα το εκανα.στο κεντρο -κεντρο κ εξω η μοτο δεν εχει προβλημα.τωρα αν εισαι στο βεργινα (βαρδαρη)οπως ειπες εχει παρκιν.
το προβλημα με την περαια ειναι οτι θα τον δαγκωνεισ καθε βραδυ & ο δρομοσ πλεον εχει πολυ
κινηση ολη την μερα κ μπατσους καθημερινα.
απο εισοδο θεσ/νικης-περαια θελεις 35'-40' κ 35κμ, μεσα απο την πολη 45' κ βαλε 25κμ.
η διαδρο μη θεσ/νικη περαια ειναι ιδιαιτερα επιβαριμενη απο αυτοκινητα ολη την μερα.
στο κεντρο θα εχεις τα παντα στα ποδια σου!

MikeG
07/01/2008, 09:20
Όταν μάθεις ποιο ξενοδοχείο είναι, ενημέρωσε μας. Πάντως γενικά στο κέντρο δε τρώνε μεγάλες μηχανές. Στις γειτονιές όμως ναι.

:beer: :beer: :wave2:

Uriah Heep
07/01/2008, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

Που θα παρκαρω με ασφαλεια τη μοτο στο κεντρο? Δεν εχουν όλα τα ξενοδοχεια παρκινγκ σωστα? Δε ξερω ακομα και σε ποιο θα κανονισουν ρε γμτ...
Αν παω Περαία, πόση ωρα θα χρειαζομαι για να κατεβω κεντρο για ενα καφε?
Το μαγαζι ειναι το FIX.

Αξίζει τα παραπανω χλμ ως την Περαια ή κι εκει θα εχω την έννοια της μοτό?

Η Περαία βρίσκεται ανατολικά και το Φιξ δυτικά. Τα χιλιόμετρα είναι πολλά και με μεγάλη κίνηση.
Το να κυκλοφορείς δε στο κέντρο της Θεσ/νίκης, που διατρυπάται με λύσσα από εργοτάξια που φύονται παντού λόγω των έργων του μετρό...
...μοιάζει με θεληματικό αυτοχειριασμό!
Η κατάσταση είναι φρικτή! Οι σερίφηδες του Δήμου που έχουν "αναλάβει" τις κλήσεις παρκαρίσματος, κάνουν τους "τροχαίους" να φαντάζουν σαν γατούλες του καναπέ!

Εν ολίγοις, προσπαθείς να βρεις ξενοδοχείο και πάρκιν στο κέντρο και προς την Μοναστηρίου για να είσαι κοντά στη δουλειά. Το κέντρο είναι δίπλα σου και θα κυκλοφορείς πεζός.
Άλλος ένας λόγος είναι ότι στην παραλία συναντάς και όλα τα "σπαστά διαφορικά" και τις τουρμπογκόμενες της Ερωτικής πόλης, της επαρχίας...και τινών ακόμη δημοκρατιών του τέως υπαρκτού...

...άλλωστε και η Μυρσίνη βρίσκεται στο κέντρο και δεν είναι ότι καλύτερο να έχεις να οδηγήσεις άμα τη λήξη των "εργασιών" του ΔΣ...

:beer: :beer: :beer:

Λεωνίδας
07/01/2008, 10:46
δεν μπορείς να μείνεις ως το καλοκαίρι πάνω να ησυχάσουμε από σένα :confused:
:lol: :lol: :lol:

σύντεκνε Μάκη Τερκενλής έχει ανοίξει και στην Αθήνα, στείλε τον κολλητό σου τον κομμωτή να σου πάρει :rotflmao:

VANDA
07/01/2008, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Η Περαία βρίσκεται ανατολικά και το Φιξ δυτικά. Τα χιλιόμετρα είναι πολλά και με μεγάλη κίνηση.


+1
Μείνε κέντρο :)

TOMASKTM
07/01/2008, 10:52
αν βρείς με πάρκινκ θα φέρεις και το KTM;

doctor x
07/01/2008, 10:54
ακουσα για ενα καλο ξενοδοχειο κεντρο ΄παραλια!!!!!:bigcry:


116291

Stergios69
07/01/2008, 10:54
Εγώ από Θεσσαλον'ικη δεν ξέρω, αλλά καλώς να έρθεις να δεις και τα εντούρα του Χορτιάτη! :wave2:

OldMan
07/01/2008, 11:13
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μήτσε, το ΚΤΜάκι μπορούμε να το βολέψουμε....:winka:

(ανάμεσα σε άλλα - διαλυμένα και μη - της οικογενείας του...) :beer:

lamoun
07/01/2008, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μήτσε, το ΚΤΜάκι μπορούμε να το βολέψουμε....:winka:

(ανάμεσα σε άλλα - διαλυμένα και μη - της οικογενείας του...) :beer:

Θα μας δανείζετε και εμάς κατιτίς που και που... :blush:

OldMan
07/01/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Θα μας δανείζετε και εμάς κατιτίς που και που... :blush:
Τι να το κάνετε ...??? :look: :confused:

lamoun
07/01/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τι να το κάνετε ...??? :look: :confused:

Κάτσε.. περίμενε να βάλω το παλιό avatar...

lamoun
07/01/2008, 12:34
<== :lol: :lol:

dirtbird
07/01/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Κάτσε.. περίμενε να βάλω το παλιό avatar...

Καλές δουλειές...:winka: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
07/01/2008, 14:27
και εγω ειμαι υπερ του κεντρου.
τωρα για παρκινγκ...υπαρχει της ΧΑΝΘ που ειναι πολυ μεγαλο και υπεραυτοματο και ενα μικροτερο και υπαιθριο εκει κοντα.
Οταν θες να πας καπου στο κεντρο, καφε, ψωνια, κ.λ.π. απλα πας με τα ποδια. Σε ολες τις αλλες περιπτωσεις πας στο παρκινγκ (το οποιο ειναι και αυτο κεντρο) περνεις το εργαλειο και φευγεις.


Δεν ξερω για κοστος ομως (εχω την εντυπωση οτι θα ειναι τσιμπημενο) ακομα και αν κανεις διακανονισμο με τον μηνα.
:wave2:

gousgoun_69
07/01/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
δεν μπορείς να μείνεις ως το καλοκαίρι πάνω να ησυχάσουμε από σένα :confused:
:lol: :lol: :lol:

σύντεκνε Μάκη Τερκενλής έχει ανοίξει και στην Αθήνα, στείλε τον κολλητό σου τον κομμωτή να σου πάρει :rotflmao:




Που :confused: :confused: :confused:

Λεωνίδας
07/01/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
Που :confused: :confused: :confused: στο αεροδρόμιο αρχικά και στο Χαλάνδρι μετά ... έχω ακούσει :rolleyes:

makis206
07/01/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
στο αεροδρόμιο αρχικά και στο Χαλάνδρι μετά ... έχω ακούσει :rolleyes:

Σε ποιο αεροδρόμιο ; Στο Ελβενιζέλ ;:eyepop:

Να έρθω αεροπλανικώς ;:eyepop: :a48: :a48: :a30: :a8:

Λεωνίδας
07/01/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σε ποιο αεροδρόμιο ; Στο Ελβενιζέλ ;:eyepop:

Να έρθω αεροπλανικώς ;:eyepop: :a48: :a48: :a30: :a8: και με πλοίο να 'ρθεις ταξί υπάρχουν (μαύρα, corolla.... :rotflmao: :rotflmao: )

makis206
07/01/2008, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
και με πλοίο να 'ρθεις ταξί υπάρχουν (μαύρα, corolla.... :rotflmao: :rotflmao: )

Τον ταξιτζή φοβάμαι με τις μπουκιές που κατεβάζει :uplate: :uplate:

Anty12
07/01/2008, 15:06
Αν κατάλαβα καλά θα εργάζεσαι βράδυ , οπότε να γυρνάς στην Περαία ξημερώματα , μες στο καταχείμωνο, και περνώντας από το δρόμο του αεροδρομίου την ώρα που φεύγουν όλοι τύφλα στο μεθύσι από τα μαγαζιά, είναι σαν να πηγαίνεις με κασκόλ του Ολυμπιακού στην Τούμπα.......

Χίλιες φορές στο κέντρο , να είσαι κοντά στην δουλειά , και την μηχανή αν μας πεις το ξενοδοχείο θα σου πούμε το πιο κοντινό πάρκινγκ......

Θα τρως κόκορα με χυλοπίτες τις Παρασκευές στην Μυρσίνη, και πεσκανδρίτσα σαγανάκι τις Πέμπτες στην Λόλα......;)

sogokou
07/01/2008, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στην περίπτωση που ρωτήσεις άμα θέλω να μου στείλεις τσουρέκια απ'τον Τερκενλή την απάντηση την ξέρεις ! :lol:

Ρε ειλικρινά απορώ αν μείνεις κέντρο που θα βρεις να παρκάρεις για να ξεφορτώσεις τα όργανα..:bigcry:

Σε βλέπω να το αφήνεις Καλαμαριά μεριά και να πηγαίνεις στο ξενοδοχείο με λεωφορείο, ΑΝ (που δεν τό'χω απίθανο), κράτα και ένα πλαστικό ποτηράκι μαζί με τα όργανα ποτέ δεν ξέρεις :lol: :lol:


Μεγάλο πρόβλημα το πάρκινγκ στο κέντρο Δημήτρη, πολύ μεγάλο πρόβλημα..:eek:


Εκ του Γ κλιμακίου: μακις206 tekrkenlis kai sto xalandri:D :D :D :wave2:

road spirit
07/01/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sogokou
tekrkenlis kai sto xalandri:D :D :D :wave2: δίπλα στο σπίτι μου...

:mad:


:(


κόλαση!!



:lol: :lol:

cityfly
07/01/2008, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εγώ πάντως τη γλύτωσα για ένα ολόκληρο πενταήμερο, του είχα κάνει καλή κάλυψη ανάμεσα σε δισεκατομμύρια αυτοκίνητα (και λίγα λέω:uplate: ) !

:lol:

:nono: :nono: :nono:

άλλο οι χανιώτικες πινακίδες

DimChios
08/01/2008, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Η Περαία βρίσκεται ανατολικά και το Φιξ δυτικά. Τα χιλιόμετρα είναι πολλά και με μεγάλη κίνηση.
Το να κυκλοφορείς δε στο κέντρο της Θεσ/νίκης, που διατρυπάται με λύσσα από εργοτάξια που φύονται παντού λόγω των έργων του μετρό...
...μοιάζει με θεληματικό αυτοχειριασμό!
Η κατάσταση είναι φρικτή! Οι σερίφηδες του Δήμου που έχουν "αναλάβει" τις κλήσεις παρκαρίσματος, κάνουν τους "τροχαίους" να φαντάζουν σαν γατούλες του καναπέ!

Εν ολίγοις, προσπαθείς να βρεις ξενοδοχείο και πάρκιν στο κέντρο και προς την Μοναστηρίου για να είσαι κοντά στη δουλειά. Το κέντρο είναι δίπλα σου και θα κυκλοφορείς πεζός.
Άλλος ένας λόγος είναι ότι στην παραλία συναντάς και όλα τα "σπαστά διαφορικά" και τις τουρμπογκόμενες της Ερωτικής πόλης, της επαρχίας...και τινών ακόμη δημοκρατιών του τέως υπαρκτού...

...άλλωστε και η Μυρσίνη βρίσκεται στο κέντρο και δεν είναι ότι καλύτερο να έχεις να οδηγήσεις άμα τη λήξη των "εργασιών" του ΔΣ...

:beer: :beer: :beer:


:rolleyes: :D :beer: :beer: :beer:

DimChios
08/01/2008, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
δεν μπορείς να μείνεις ως το καλοκαίρι πάνω να ησυχάσουμε από σένα :confused:
:lol: :lol: :lol:




ξεχασα να συμπληρωσω...

Βασικη προυπόθεση να υπαρχει ιντερνετ καφε ΔΙΠΛΑ μου!

:smokin:




























:a36: :a36: :a36: :a36: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
08/01/2008, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
+1
Μείνε κέντρο :)


το πιο λογικο τελικα αυτο ειναι αλλα το σπιτι πανω στη θαλασσα στη Περαία ειναι μεγάλο δέλεαρ γμτ!

:blush: :alien:

DimChios
08/01/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
αν βρείς με πάρκινκ θα φέρεις και το KTM;


εδω το θεμα σηκώνει κουβεντα...

γουσταρω πολυ να ακολουθησω σε μονοπαταδες εκει πανω ομως...

πρεπει να βρεθει παρκινγκ, πρεπει να φερω τα συνεργα για τη συντηρησή του, (λαδια, ξυδια, εργαλεια, φιλτρα, σπρευ) και πρεπει να φορτωθει απο εδω στο τραινο καποια στιγμη, λιγο πριν ξεκινησω εγω για πανω για να μπορω και να το παραλαβω!

Αντε, ξανα μανα το ανάποδο οταν τελειωσω!

Και ολα αυτα, για 2 το πολυ 3 βολτες μιας και απ οτι καταλαβαινω, μονο Σ ή Κ θα γινουν τετοιες! Καθημερινες που θα κάθομαι ή θα γυρνάω με το GS τη Β Ελλάδα, θα δουλεύετε...

Ε? ετσι δεν ειναι?

Αν με το GS μπορω να ακολουθησω "βατους" χωματόδρομους, απο τους δυσκολους βεβαίως όχι τους εντελώς φλάτ, τοτε είμαι σούπερ!

:D :D :D

DimChios
08/01/2008, 01:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Εγώ από Θεσσαλον'ικη δεν ξέρω, αλλά καλώς να έρθεις να δεις και τα εντούρα του Χορτιάτη! :wave2:


θα κάνουμε ο,τι καλυτερο μπορουμε...

:beer: :beer: :beer: :beer:





ραβανι πάντως θα φάμε σίγουρα στα μερη σου! :D

DimChios
08/01/2008, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μήτσε, το ΚΤΜάκι μπορούμε να το βολέψουμε....:winka:

(ανάμεσα σε άλλα - διαλυμένα και μη - της οικογενείας του...) :beer:


τωρα εσυ αυτο γιατι μΕ το κάνεις μΕ λές?

:( :blush:


:rolleyes: :alien:

DimChios
08/01/2008, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Αν κατάλαβα καλά θα εργάζεσαι βράδυ , οπότε να γυρνάς στην Περαία ξημερώματα , μες στο καταχείμωνο, και περνώντας από το δρόμο του αεροδρομίου την ώρα που φεύγουν όλοι τύφλα στο μεθύσι από τα μαγαζιά, είναι σαν να πηγαίνεις με κασκόλ του Ολυμπιακού στην Τούμπα.......



αυτο ειναι πραγματι ΤΕΡΑΣΤΙΟ μειονεκτημα! :sick: :sad:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Χίλιες φορές στο κέντρο , να είσαι κοντά στην δουλειά , και την μηχανή αν μας πεις το ξενοδοχείο θα σου πούμε το πιο κοντινό πάρκινγκ......



Μολις θα εχω νεότερα για το ξενοδοχειο θα σας πω! Θενξ!!! :cool:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Θα τρως κόκορα με χυλοπίτες τις Παρασκευές στην Μυρσίνη, και πεσκανδρίτσα σαγανάκι τις Πέμπτες στην Λόλα......;)


:a8: :a8: :a25: :a25:

DimChios
08/01/2008, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
:nono: :nono: :nono:

άλλο οι χανιώτικες πινακίδες


Ενω οι Χιωτικες που εχει το δικο μου αμαξι...

:rolleyes:

mako
08/01/2008, 02:08
Καταλαβα στη Θεσσαλονικη θα τον πιουμε τον καφε!!!!!:winka: :D

DimChios
08/01/2008, 02:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
Καταλαβα στη Θεσσαλονικη θα τον πιουμε τον καφε!!!!!:winka: :D

Θα ανεβεις πανω??

:cool:

the who
08/01/2008, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
το πιο λογικο τελικα αυτο ειναι αλλα το σπιτι πανω στη θαλασσα στη Περαία ειναι μεγάλο δέλεαρ γμτ!

:blush: :alien:
O andy12 σου εδωσε την απαντηση.Οσο για το σπιτι στη θαλασσα ποτε θα το χαιρεσαι?Το μεσημεροαπογευμα που θα ξυπνας?Στο κεντρο ταχεις ΟΛΑ στα ποδια σου.
Υ.Γ
Λιγο κατω απο την Ερμου οπως κατεβαινεις την Ιωνος Δραγουμη,στο δεξι σου χερι εχει ενα ουζερι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.Δεν ξερω αν σε χαλαει που το εχει Μυτιληνιος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Καλα να περασεις

Ασωτος
08/01/2008, 08:46
Μάλλον θα αλλάξεις για λίγο το nick σε DimSalonica :)

Μια γνώμη ακόμη : Ξέχνα την Περαία - προτίμησε Κέντρο. Αρχές Μοναστηρίου - αρχές Λαγκαδά - ακόμα και Ερμού αν κι εκεί έχει κίνηση και θόρυβο. Πάρκινγκ για το αυτοκίνητο βρίσκεις

Δεν ξέρω τι μηχανές έχεις και τι θα χρησιμοποιείς για καθημερινή μετακίνηση - αλλά ένα ΚΤΜ μπορούμε να το βολέψουμε άνετα σε κλειστό πάρκινγκ με χώρο για πλύσιμο, λάδια, δουλειές συνεργείου.. :wave2:

Σε περιμένουμε :beer: :beer:

the who
08/01/2008, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Μάλλον θα αλλάξεις για λίγο το nick σε DimSalonica :)

Μια γνώμη ακόμη : Ξέχνα την Περαία - προτίμησε Κέντρο. Αρχές Μοναστηρίου - αρχές Λαγκαδά - ακόμα και Ερμού αν κι εκεί έχει κίνηση και θόρυβο. Πάρκινγκ για το αυτοκίνητο βρίσκεις

Δεν ξέρω τι μηχανές έχεις και τι θα χρησιμοποιείς για καθημερινή μετακίνηση - αλλά ένα ΚΤΜ μπορούμε να το βολέψουμε άνετα σε κλειστό πάρκινγκ με χώρο για πλύσιμο, λάδια, δουλειές συνεργείου.. :wave2:

Σε περιμένουμε :beer: :beer:
Aυτη η απαντηση ειναι η διαφορα μεταξυ Αθηνας και Θεσσαλονικης.Μπραβο καρντασια,η αθανατη ελληνικη φιλοξενια σε ολο το μεγαλειο της.
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
08/01/2008, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
O andy12 σου εδωσε την απαντηση.Οσο για το σπιτι στη θαλασσα ποτε θα το χαιρεσαι?Το μεσημεροαπογευμα που θα ξυπνας?Στο κεντρο ταχεις ΟΛΑ στα ποδια σου.
Υ.Γ
Λιγο κατω απο την Ερμου οπως κατεβαινεις την Ιωνος Δραγουμη,στο δεξι σου χερι εχει ενα ουζερι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.Δεν ξερω αν σε χαλαει που το εχει Μυτιληνιος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Καλα να περασεις


:smilea:

:beer: :beer: :wave2:

DimChios
08/01/2008, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Μάλλον θα αλλάξεις για λίγο το nick σε DimSalonica :)


Δεν ειν' κακό αλλά αν κάθε φορά που άλλαζα πόλη με τη δουλειά, άλλαζα και nick θα ειχαν γίνει τα @@δια των admins τσουρέκια Τεκενρλή! :hypnotize


τωρα θα πεταχτει πάλι ο Μάκης... :look:

:lol: :lol: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος

Μια γνώμη ακόμη : Ξέχνα την Περαία - προτίμησε Κέντρο. Αρχές Μοναστηρίου - αρχές Λαγκαδά - ακόμα και Ερμού αν κι εκεί έχει κίνηση και θόρυβο. Πάρκινγκ για το αυτοκίνητο βρίσκεις



Το αυτοκινητο δε με προβληματιζει τόσο... Μια βδομάδα το πολύ θα το κρατησω πάνω...για τη μοτο αγχώνομαι πιο πολύ! :rolleyes:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Δεν ξέρω τι μηχανές έχεις και τι θα χρησιμοποιείς για καθημερινή μετακίνηση - αλλά ένα ΚΤΜ μπορούμε να το βολέψουμε άνετα σε κλειστό πάρκινγκ με χώρο για πλύσιμο, λάδια, δουλειές συνεργείου.. :wave2:

Σε περιμένουμε :beer: :beer:


Το ΚΤΜ είναι άλλη φάση... ενα EXC 200 για εντουράδες! Άν τελικά έρθει θα βολευτεί στου "πλοηγού" μας σε αυτές!

Η μοτό μου είναι ενα R1200 GS. Αυτή θα είναι το βασικό μου μέσον οχι βεβαια μεσα στο κέντρο και τον καφέ μου! Αυτα θα τα κάνω με τα πόδια αν μείνω κέντρο...
Τις ωρες λοιπον που δε θα ειμαι με τη μοτο, που θα την εχω αν το ξενοδοχείο δεν εχει πάρκινγκ?
Ισχύει μήπως το ίδιο που πρότεινες για το BMW ή μόνο ΚΤΜ δέχεστε? :lol:

Ευχαριστω πολυ για την πρόταση σου πάντως!

:beer: :beer: :beer:

DimChios
08/01/2008, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Aυτη η απαντηση ειναι η διαφορα μεταξυ Αθηνας και Θεσσαλονικης.Μπραβο καρντασια,η αθανατη ελληνικη φιλοξενια σε ολο το μεγαλειο της.
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ΠΑΝΤΟΥ υπάρχουν φιλόξενοι, αξιόλογοι, "ωραίοι" και γενικώς Ανθρωποι, φίλε μου!

Γενικώς, παντου υπάρχουν τα πάντα!

:winka:


:beer: :beer: :beer: :wave2:

TOMASKTM
08/01/2008, 10:23
εγώ πάντως 2 χρόνια στην θεσ/νικη είχα βρεί ενα πάρκινκ δίπλα στο σπίτι μου,ιποκράτειο περιοχή,
είχα τηλεχειριστήριο και μπαινόβγαινα όποτε ήθελα. τότε ήταν 12000 δρχ το μήνα.

DimChios
08/01/2008, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
εγώ πάντως 2 χρόνια στην θεσ/νικη είχα βρεί ενα πάρκινκ δίπλα στο σπίτι μου,ιποκράτειο περιοχή,
είχα τηλεχειριστήριο και μπαινόβγαινα όποτε ήθελα. τότε ήταν 12000 δρχ το μήνα.


Αλήθεια, πόσο κοστίζει ενα κλειστό parking, αντίστοιχο με αυτο που λέει ο Θωμας σήμερα?

Με το μηνα, κι ας μη βρισκεται η μοτο όλη τη βδομάδα εκει...

:rolleyes:

Dodok edessa
08/01/2008, 11:58
και δεν μας ειπες ρε μαγκιτη !!!!:D
σε ποιο μαγαζι θα λαλας να ερθουμε το βορειο συναπαντημα για να σε γεμισουμε γαρδενιες ναουμε !!

:p :a49:


116408

Dodok edessa
08/01/2008, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOMASKTM
εγώ πάντως 2 χρόνια στην θεσ/νικη είχα βρεί ενα πάρκινκ δίπλα στο σπίτι μου,ιποκράτειο περιοχή,
είχα τηλεχειριστήριο και μπαινόβγαινα όποτε ήθελα. τότε ήταν 12000 δρχ το μήνα.


εμ βεβαια ...ειχες κανει το ιπποκρατειο σπιτι σου !!!!πεσε σηκω πεσε σηκω σε εδωσαν και παρκινκ οι ανθρωποι :p :D

OldMan
08/01/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τωρα εσυ αυτο γιατι μΕ το κάνεις μΕ λές?
Τι σΕ κάνω ρε καρντάση, να 'ουμ' ...??? :confused:

(σΕ λέω ότι το μικρό βολεύεται σε χώρο που υπάρχουν αντίστοιχης χρήσης μηχανάκια - θα σΕ έλεγα Ο.Κ. και για το BMW, αλλά είναι αρκετά μακρυά και από τη δουλειά και από την όποια πιθανή διαμονή σου...) :winka:


Υ.Γ.
Έχω ένα καλό κορίτσι, με extra δωμάτιο, φυλασσόμενο parcking και "σφαιράτη" ADSL ...
(γαργαλιστική περιγραφή της με Π.Μ. !!!) :blush:

Cpt. Haddock
08/01/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Υ.Γ.
Έχω ένα καλό κορίτσι, με extra δωμάτιο, φυλασσόμενο parcking και "σφαιράτη" ADSL ...
(γαργαλιστική περιγραφή της με Π.Μ. !!!) :blush:

Μάιστα, μάιστα :mad:

κι εμείς όταν ανεβαίνουμε στη σαΛΛονίκη τρέχουμε στου "τραπεζικού" :mad:


καλάαααα :smokin: :evil:

OldMan
08/01/2008, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάιστα, μάιστα :mad:
κι εμείς όταν ανεβαίνουμε στη σαΛΛονίκη τρέχουμε στου "τραπεζικού" :mad:
Sorry, αλλά είχα την εντύπωση ότι γουστάρεις τα αγοράκια ...:blush:

Ασωτος
08/01/2008, 12:20
To πάρκινγκ για μηχανή παίζει στα 60 - 70 ?.

Για το BMW*, μια και έχω και σύστημα εκκίνησης, τζαμπ στάρτερ νομίζω το λένε, μπορούμε να το βολέψουμε κάπου στο βάθος ...:)

Αν δεν σε προβληματίζει η απόσταση (υπολόγισε Βαρδάρη με Μπότσαρη) ...:wave2:



* Αυτά δεν είναι που αν τα αφήσεις δύο-τρεις μέρες ακίνητα, μετά δεν παίρνουν μπροστά και θέλουν καλώδια ή οδική ; :lol: :lol:

crs-k
08/01/2008, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Sorry, αλλά είχα την εντύπωση ότι γουστάρεις τα αγοράκια ...:blush:


Το κραταει ακομα το σπιτι ο "τραπεζικος" ή μετακόμισε? :winka: :smilea:

Cpt. Haddock
08/01/2008, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Το κραταει ακομα το σπιτι ο "τραπεζικος" ή μετακόμισε? :winka: :smilea:

+955 :lol: :lol: :lol:

DimChios
08/01/2008, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
και δεν μας ειπες ρε μαγκιτη !!!!:D
σε ποιο μαγαζι θα λαλας να ερθουμε το βορειο συναπαντημα για να σε γεμισουμε γαρδενιες ναουμε !!

:p :a49:


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


στο FIX! :smokin:
















Aν δε φέρετε μαζι σας τον URIAH να μη πατησετε το ποδι σας!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
08/01/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τι σΕ κάνω ρε καρντάση, να 'ουμ' ...??? :confused:

(σΕ λέω ότι το μικρό βολεύεται σε χώρο που υπάρχουν αντίστοιχης χρήσης μηχανάκια - θα σΕ έλεγα Ο.Κ. και για το BMW, αλλά είναι αρκετά μακρυά και από τη δουλειά και από την όποια πιθανή διαμονή σου...) :winka:



Το καταλαβα γιαβρη μου! :D

Λεω απλά που με τσιγκλας να ανεβασω ΚΑΙ το μικρο σα πάνου!

:rolleyes:



Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Υ.Γ.
Έχω ένα καλό κορίτσι, με extra δωμάτιο, φυλασσόμενο parcking και "σφαιράτη" ADSL ...
(γαργαλιστική περιγραφή της με Π.Μ. !!!) :blush:

Εχεις π.μ!

:o



:bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
08/01/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μάιστα, μάιστα :mad:

κι εμείς όταν ανεβαίνουμε στη σαΛΛονίκη τρέχουμε στου "τραπεζικού" :mad:


καλάαααα :smokin: :evil:


Το ιδιο ειμαστε ωρε?

:lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
08/01/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
To πάρκινγκ για μηχανή παίζει στα 60 - 70 ?.

Για το BMW*, μια και έχω και σύστημα εκκίνησης, τζαμπ στάρτερ νομίζω το λένε, μπορούμε να το βολέψουμε κάπου στο βάθος ...:)

Αν δεν σε προβληματίζει η απόσταση (υπολόγισε Βαρδάρη με Μπότσαρη) ...:wave2:



* Αυτά δεν είναι που αν τα αφήσεις δύο-τρεις μέρες ακίνητα, μετά δεν παίρνουν μπροστά και θέλουν καλώδια ή οδική ; :lol: :lol:


Που ειναι αυτη η περιοχη?

:confused:


Επισης, ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΣ!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Stergios69
08/01/2008, 12:36
Αμα είσαι με την Κελυ εγώ θα έρθω πάντως...


116409

DimChios
08/01/2008, 12:37
Αν βρω κοντα μου (οσο γινεται διπλα για να μην εχω πολυ περπατημα οταν θα φευγω για δουλεια) παρκινγκ με 60-70 ευρω το μηνα, το εκλεισα, δεν το συζητώ!

:D :D :D

Θα ενημερωσω για το ξενοδοχειο να μου πειτε αν ξερετε καποιο!

:sun:

Cpt. Haddock
08/01/2008, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θα ενημερωσω για το ξενοδοχειο να μου πειτε αν ξερετε καποιο!

3 φορές το έχεις γράψει αυτό κι ακόμα τίποτα :wacko:

DimChios
08/01/2008, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Αμα είσαι με την Κελυ εγώ θα έρθω πάντως...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αλλος απο κει!

Αυτην θα την αφησουμε στην Αθηνα, δε θα ειναι μαζι μας!

Η Κολέτσα σου κανει?

:smokin: :evil:


http://www.youtube.com/watch?v=v-_ArIODSTA

http://www.youtube.com/watch?v=Mw0Nke7CGGI

DimChios
08/01/2008, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
3 φορές το έχεις γράψει αυτό κι ακόμα τίποτα :wacko:

Aιωνιος Καπετανιος!

:rolleyes:

Ασε μας ρε φιλε...για σενα δουλευω!

Πως θα σπαμμαρεις αν τελειωσω το θεμα εδω?

:lol: :lol: :lol:


Αφου δε ξερω ρε γμτ ακομα! Τι να σΕ κανω?

:alien: :blush:

Stergios69
08/01/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Η Κολέτσα σου κανει?

:smokin: :evil:


http://www.youtube.com/watch?v=v-_ArIODSTA

http://www.youtube.com/watch?v=Mw0Nke7CGGI

Με κάνει, μΕ κάνει... :rotflmao:

DimChios
08/01/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Με κάνει, μΕ κάνει... :rotflmao:


Kαλά πάμε!

:D :lol:


Παω να ανοιξω θρεντ για διαφήμιση!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Ασωτος
08/01/2008, 13:02
Συμφωνώ, ώρες ώρες γίνομαι πολύ κακός (και πολύ πούσ@@@@)

Μια συγκεκριμένη GS 1200 όμως με τραβολογούσε νυχτιάτικα ..:a6:


Εν πάσει περιπτώσει, πάρε να μαθαίνεις σιγά σιγά :


116413

DimChios
08/01/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Συμφωνώ, ώρες ώρες γίνομαι πολύ κακός (και πολύ πούσ@@@@)

Μια συγκεκριμένη GS 1200 όμως με τραβολογούσε νυχτιάτικα ..:a6:


Εν πάσει περιπτώσει, πάρε να μαθαίνεις σιγά σιγά :


Αρχικα να διευκρινησω οτι κανω πλακα! :D

Ετσι επειδη δε γνωριζομαστε, μη παρεξηγειθω!

:beer: :beer: :beer:

Οσο για το χαρτη, κατατοπιστικότατος αλλα ειναι μακρυα, δε βολευει με τπτ!

Δε τρεχει μια ομως!

:beer: :beer: :wave2:

Ασωτος
08/01/2008, 13:16
Εννοείται, δεν παρεξηγούμαστε :)

Αλλά οι διευκρινήσεις, επί τραπέζης ,εδώ :beer: :beer: :beer:

και πού΄σαι : 16 + 1 μείνανε ...

makis206
08/01/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Η Κολέτσα σου κανει?
:smokin: :evil:

Καλά μλκ δεν μιλάς σοβαρά έτσι ;:eyepop: :eyepop:

DimChios
08/01/2008, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Καλά μλκ δεν μιλάς σοβαρά έτσι ;:eyepop: :eyepop:


Με ξερεις να λεω μλκιες?

:D




















τωρα καποιος θα πεταχτει αλλα δε ξερω ποιος! :evil:

makis206
08/01/2008, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Με ξερεις να λεω μλκιες?
:D


Κανα βοηθό να σας κουβαλάει τα καλώδια δεν θέτε ; :eyepop: :uplate:

:a46: :a48: :a51: :a49: :a8: :a8: :a8:

Λεωνίδας
08/01/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κανα βοηθό να σας κουβαλάει τα καλώδια δεν θέτε ;
Δε νομίζω να τους κάνουν άτομα μη αρτιμελή
Γιατί μη αρτιμελής θα γίνεις αν τα μάθει αυτά ο Σαρακάκης :rolleyes:
:evil: :evil:

makis206
08/01/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τωρα καποιος θα πεταχτει αλλα δε ξερω ποιος! :evil:

τώωωρα μόνο ; απ'το πρώτο βιντεάκι πετάχτηκε.. :eyepop:




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

makis206
08/01/2008, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δε νομίζω να τους κάνουν άτομα μη αρτιμελή
Γιατί μη αρτιμελής θα γίνεις αν τα μάθει αυτά ο Σαρακάκης :rolleyes:
:evil: :evil:

ελπίζω να έκανα sign out στο λαπτόπ ! :eyepop:

DimChios
08/01/2008, 13:38
.

road spirit
08/01/2008, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
τώωωρα μόνο ; απ'το πρώτο βιντεάκι πετάχτηκε.. :eyepop:




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: παγάκια μάκη μου, παγάκια
:rotflmao:

makis206
08/01/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
παγάκια μάκη μου, παγάκια
:rotflmao:

Δεεεεεεεν αντέχουνε αυτά Γιαννιό μου τη φούντωση και τη φλόγα, λιώνουνε τα ρημάδια..:bigcry:

DimChios
08/01/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
τώωωρα μόνο ; απ'το πρώτο βιντεάκι πετάχτηκε.. :eyepop:




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


ετσι για να δεις τι τραβαει :blush: ο φιλος σου καθε βραδυ!

:smokin:

Λεωνίδας
08/01/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ετσι για να δεις τι τραβαει :blush: ο φιλος σου καθε βραδυ!

:smokin: τραβάτε τον κι ας κλαίω :look:

makis206
08/01/2008, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ετσι για να δεις τι τραβαει :blush: ο φιλος σου καθε βραδυ!
:smokin:

Εσύ τουλάχιστον τα βλέπεις από πίσω και βρίσκεσαι σε απόσταση.. άσε που μπαίνει και κανας μπουζουξής στη μέση κάποιες στιγμές..

Για φαντάσου τον ταλαίπωρο που κάθεται πρώτο πίστα χαμηλά χαμηλά ;:bigcry: :bigcry:

mako
08/01/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θα ανεβεις πανω??

:cool:

Τα κολληταρια που ειδες πρωτη θεση στην υπογραφη μου ειναι απο εκει. Το Σαββατο που ηρθαν να παιξουν στο RODEO, μονο που δεν με πηραν δεμενο μαζι τους. Μου εχουν φαει το κεφαλι να ανεβω και εγω δεν τα εχω καταφερει ακομα!!!! Κανονισε λοιπον να φυγεις και να θελεις να ερθω εκει για καφε!!!! Αααααααααα, στη δευτερη σειρα των τοπ φιλων μου ειναι και ο Σπυρος.:winka: :)

DimChios
08/01/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εσύ τουλάχιστον τα βλέπεις από πίσω και βρίσκεσαι σε απόσταση.. άσε που μπαίνει και κανας μπουζουξής στη μέση κάποιες στιγμές..

Για φαντάσου τον ταλαίπωρο που κάθεται πρώτο πίστα χαμηλά χαμηλά ;:bigcry: :bigcry:


τωρα για το τι βλεπω εγω, τι ο μπουζουξης και τι ο πελατης ας μη το συζητησουμε!

:winka:

Στα καμαρινια δεν μπαινουν ολοι!

:smokin:








τι ηθελα και το ανεφερα, μου το μαμησε το θρεντ!!!!! :cry: :cry:

makis206
08/01/2008, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τι ηθελα και το ανεφερα, μου το μαμησε το θρεντ!!!!! :cry: :cry:

Άντε τυχερέ, ξαναείδα τα βιντεάκια κι αποσύρωμαι στα δικά μου καμαρίνια :D

:look:

:rotflmao: :rotflmao:

road spirit
08/01/2008, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε τυχερέ, ξαναείδα τα βιντεάκια κι αποσύρωμαι στα δικά μου καμαρίνια :D

:look:

:rotflmao: :rotflmao: ψυχραιμία παιδάκι μου... συγκεντρώσου... ο πάγος γυρω γυρω θα βοηθήσει λιγο


116424

DimChios
08/01/2008, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε τυχερέ, ξαναείδα τα βιντεάκια κι αποσύρωμαι στα δικά μου καμαρίνια :D

:look:

:rotflmao: :rotflmao:


μεινε συντονισμενος για νεο υλικο, ακυκλοφορητο με π.μ!

:smokin:

DimChios
08/01/2008, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ψυχραιμία παιδάκι μου... συγκεντρώσου... ο πάγος γυρω γυρω θα βοηθήσει λιγο


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σε σενα εκανε δουλεια δηλαδη αυτο?

:lol: :lol: :lol:

road spirit
08/01/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σε σενα εκανε δουλεια δηλαδη αυτο?

:lol: :lol: :lol:
προς το παρον....



θα παρω και εγω ακυκλοφορητο υλικο ? :look:

makis206
08/01/2008, 14:58
:bigcry: :bigcry:

Εγώ καίγομαι για το msn ρε κι εσείς ασχολείστε με τον πάγο ακόμα ;:a26: :bigcry:


Πάγο στην κεφαλή θέλετε !:bigcry: :lol:

DimChios
09/01/2008, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

Υ.Γ.
Έχω ένα καλό κορίτσι, με extra δωμάτιο, φυλασσόμενο parcking και "σφαιράτη" ADSL ...
(γαργαλιστική περιγραφή της με Π.Μ. !!!) :blush:


ακομα δε μΕ απάντησες!

:(

Sapadak
09/01/2008, 07:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

Η Κολέτσα σου κανει?

:smokin: :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=v-_ArIODSTA

http://www.youtube.com/watch?v=Mw0Nke7CGGI


χμμμ

Φωναρα απο οτι ειδα :D

makis206
09/01/2008, 08:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
χμμμ
Φωναρα απο οτι ειδα :D

Ναι

και μ00ν@ρ@ απ'ότι άκουσα ε ;:lol: :rotflmao:

DimChios
09/01/2008, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
χμμμ

Φωναρα απο οτι ειδα :D


:lol: :lol: :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ναι

και μ00ν@ρ@ απ'ότι άκουσα ε ;:lol: :rotflmao:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

OldMan
09/01/2008, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ακομα δε μΕ απάντησες!:(
Θα σΕ στείλει msn η εν λόγω δεσποινίς ...:winka:

DimChios
09/01/2008, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα σΕ στείλει msn η εν λόγω δεσποινίς ...:winka:


:eyepop: :eek:


:a8: :a48: :a49: :a09:








:a03:

DimChios
13/01/2008, 17:41
που βρισκεται η Αγ. Τριαδα? :confused:

Sapadak
13/01/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
που βρισκεται η Αγ. Τριαδα? :confused:

Στη σαΛΛονικα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





















































Μετα τους νεους επιβατες πριν τη νεα μηχανιωνα

DimChios
13/01/2008, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Στη σαΛΛονικα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Μετα τους νεους επιβατες πριν τη νεα μηχανιωνα


τρεχα γυρευε τωρα, λες και ξερω !

:blush:


Πριν τη Περαία? Μετα?

Γινεται να παει καποιος απο εκει στο FIX μεσω Εγνατιας?

Ποσα χλμ?

Κινηση?

Κανενα χαρτη?

:confused:






:D :D

Sapadak
13/01/2008, 17:49
Ολα γινονται



Πιο κατω απο περαια

Περαια - Ν.Επιβατες - Αγια Τριαδα

Χαρτη?χμμμμ




























































Οκ το σκεφτηκα:lol:


116820