PDA

View Full Version : Έλα να σΕ πω μωρή πατσα-βούρα SouperGayzer



Zanzibar
16/11/2004, 12:32
Ρε ΚοντΓ’ρέ

Έμαθα από συνάδελφ0 Σύμβουλα, γνωστό λουκανικοφάγο περιοχή Χασιάς,ότι στρώσανε την Υλίκη με φρέσκια πίσσα,δεν πεταγόμαστε μία τώρα που είναι και ευκαιρία να γεμίσω πούπουλα το καμινέτο σου……..?????



Έλα…..

που είσαι ρε Τόφι


1,2 1,2 ένα δύο

που είσαι ρε ΚοντΓ’ρεΕ λιποθύμησες………..???


Γκαμώτ,είναι πολύ βαριά τελικά τα 13 κιλά ροππή

:lol: :rotflmao: :lol: :wave2: :evil:

GyPsy
16/11/2004, 13:11
ΤΙ ΣΟΥ'ΠΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Zanzibar
16/11/2004, 13:18
Εσύ τι πετάγεσαι ρε πλυντηριούχε υδραυλικέ υπηρεσίας…..???

Δεν πιστεύω να σε αρέσουν κι εσένα τα ξυνά……???

Άσε για σένα έχει απαγορευτικό αυτές τις μέρες και έχουμε φάει και πολλά ψάρια τελευταίως οπότενες πάρ’τη σκούνα σου πλύντη με κανά ARIEL OXYGEN GEL ξέβγαλε τη και με CAZOLINE να ξεβρωμίσει η ψαρίλα κι όταν πάρω και το φουσκωτό που έχω βάλει στο μάτι θα σε πάω κι εσένα μια ως



τα Μέθανα………………….για κανά ούζο!



Υ.Γ Έβγαλε sinlge o Σαρακάκης,φαντάζομαι το πήρες εεε….?
Πάνε βάλε το τραγούδι 3 να ακούσεις…

«Πόσο πονάααααααααααω μάνα μουουυουουου
όταν μπουζί αλλάαααααααααααααζωωωωωω……..»


:bawl: :bawl: :bawl: :uplate: :uplate: :look:

GyPsy
16/11/2004, 13:25
Μας ελειψες ρε!!!!:lol: :lol: :lol:










































































αλλα....

























































































παρ'τον π...ο τωρα:lol: :lol: :D

DUKASII
16/11/2004, 13:33
ΑΠΡΙΛΙΕ...

ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ....

ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ Ε??ΜΗ ΜΟΥ ΠΟΥΝΤΙΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΩΣΙΕΣ...


μου θέλεις και κόντρες...και όχι μόνο αυτό ...μα μου θες κόντρες και με τον Κρεμούλη τον άλλο με τις βοηθητικές στο φαζερ..


ΑΚΟΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΛΕΗΛΑΤΕΙΣ??

GyPsy
16/11/2004, 13:33
ΜΩΡΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ
TA ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ



























ΜΗΠΩΣ





























ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ...












































ΕΙΧΕΣ...











































ΠΟΤΕ HONDA? :lol: :lol: :rotflmao: :eyepop:

Zanzibar
16/11/2004, 13:56
Δε με λες ρε τρΓελό μελαμψό λιγδιάρικο αγόρι,ναι εσύ με το δαχτυλίδι τραπέζι στον δείκτη…

το διαστημικό καρ0τ0 που καβαλάς το έχεις προσέξει……???



Το πρόσεξες καλά πριν το πάρεις……??????



Βρε Λάκη Μπαλάκη τσύπνα βρε

αυτούνΗ η ανεμότρατα βρε ουέ, ήταν η ίδιανη που είχε τέστ το πιριοδικό το «Άνεμος και Τράτα παύλα ο Σύγχρονος Ψαράς» και μάλιστα την είχε λονγκ τερμ τεστ να μεταφέρει λαθροματανάστες από την Κέρκυρα…
Που λες καλ0 το καϊκι απλά λέει στις δεξιές παρατεταμένες έμπαζε κάτι νερά μωρέ και βρεχόντουσαν οι Αφγανιστανοί….Επίσης το μ0τερ κορυφαίο,αφού λεει και νοθευμένο πετρέλαιο να του βάλεις εκεί αυτό σκουντάει σκουντάει….

To λοιπόν όλα καλά με το πλεούμενο αλλά


Με είπανε ότι εκεί στο Τροκαντερό που τριγυρνάς να προσέχεις τους



















λούτσους βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Υ.Γ Φυσικά και είχα χόντρα,και μάλιστα 3 τρΓϊα τον αριθμό,αλλά


Άρχισα να έχω απαιτήσεις ο άνθρωπας,ήθελα να στρίβω όπως τα άλλα μηχανάτσα κι όχι να κατεβαίνω κάτω να το τσακώνω από το τιμόνι και να παίρνω τη στρΓοφή με χάρη……..

Μετά ήρθε η άνοιξη κι έβαλα μυαλό


















Στη μασχάλη εεεε…!


Και λέω δε γαμείς που δε γαμείς δε πας για ψάρεμα





Αλλά










Με άρεσε το κυνήγι περισσότερο τον ΑΠΡΙΛΙΟ









Γι’αυτό απέκτησα μια μεγάαααααααλη καραμπίνα για να σας καθαρίζω καλύτερα !!!!!!!!!!!!!! 11,5 κιλά ένα πράμα ΝΑ με το συμπάθειο και του τραγουδάω κάθε βράδυ….

..
.
..
.
.


«Δε χωράς πουθενάααααα δε χωράς πουθενάααααααααα πάνε βρες μια

παρθενιάαααααααα να σπάσουν τα νεράααααααααααααα…..»»»


Αυτιά








Κατά τα λιππά






Τσίμπα ένα αρχίδι

:wave2:

GyPsy
16/11/2004, 14:03
ΗΑΗΑΗΑΗΑ!!!!
ΤΟ Μ@#@ΚΑ!!!:lol: :lol: :rotflmao:


ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗΣ....





































ΕΣΥ...















































ΕΜΑΘΕΣ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ?:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

Zanzibar
16/11/2004, 14:06
Ε τι λέμε τώρα…..
πλάκα κάνουμε


σε 0,0003 nan0secont με χαρτάκι μπελέ Ρίζλα και καπνό Old Holborn επίσης μπελέ…..

Εδώ έμαθε ο συνάδελφος που ήτο άπειρος και άμπυρος εγώ που είμαι και 43 χρόνια μεγαλύτερος του δεν θα ήξερα……

Μι πιάν’ς εεεε….

GyPsy
16/11/2004, 14:10
ΜΩΡΕ ΣΕ ΠΙΑΝ'
ΚΑΙ Σ'ΑΦΗΝ' ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ....





















































VAN NELLE!!!!:lol: :lol: :lol:

Zanzibar
16/11/2004, 14:22
Με λένε Μπιμπίκ0 Παντεράστιο και είμαι επαγγελματίας Εμεσεναδόρ0ς.Δουλέυω πολύ σκληρΓά για το μεροκάματο και όταν τελειώνω από την πρωινή δουλειά μου είμαι κριτική επιτροπή στο Φέιμ Στόρυ της γειτονιάς μου…Εμ τι νομίσατε κερίες και κέριοι έχω και γω μάυ στόρυ!

Που λέτε πάω κείθε και χαζεύω τα κωλαράκια,γιατί δεν φτάνει να ακούς φίλε μου καλέ πρέπει και να «ακουμπάς» την τέχνη! Πως λέμε ο Μουρατίδης ο ίδιος ε εγώ είμαι ο ΚουτσομουρΑς ο Πανέμορφος ο Πανσεβασμιότατος.

Αρώτηξη

Παίζει κάνα θύμα να αγοράσει το πριόνι μου……………???





:dizzy: :dizzy: :dizzy:

DUKASII
16/11/2004, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Με λένε Μπιμπίκ0 Παντεράστιο και είμαι επαγγελματίας Εμεσεναδόρ0ς.Δουλέυω πολύ σκληρΓά για το μεροκάματο και όταν τελειώνω από την πρωινή δουλειά μου είμαι κριτική επιτροπή στο Φέιμ Στόρυ της γειτονιάς μου…Εμ τι νομίσατε κερίες και κέριοι έχω και γω μάυ στόρυ!

Που λέτε πάω κείθε και χαζεύω τα κωλαράκια,γιατί δεν φτάνει να ακούς φίλε μου καλέ πρέπει και να «ακουμπάς» την τέχνη! Πως λέμε ο Μουρατίδης ο ίδιος ε εγώ είμαι ο ΚουτσομουρΑς ο Πανέμορφος ο Πανσεβασμιότατος.

Αρώτηξη

Παίζει κάνα θύμα να αγοράσει το πριόνι μου……………???





:dizzy: :dizzy: :dizzy:



ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ??ΧΙΟΥΜΟΡ??

ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ..
Ο ΣΥΜΒΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ..ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΗΚΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ 2 TDM KAI ΕΝΑ CAPONORD...KAI ΕΣΥ ΛΕΡΩΣΕΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΜΕ ΚΑΚΑΚΙΑ..

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ??

ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΔΙ..ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΞΕΡΩ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..:rotflmao: :nono:

Zanzibar
16/11/2004, 14:38
Δεν νομίζω ότι ήμουν εκεί αγαπητέ Κουτσομούρα…(είσαι και βλάκας είσαι και κουτσομπολάκος….θα έρθει κι η ώρα σου τόφι)

Όσο για τους σύμβουλες,από τα 30 που σου λένε να κρατάς τα 29 πισινή γιατί ποτέ δεν ξέρεις…….

Βέβαια εγώ έκανα μια βόλτα,καθαρά τουριστική καθώς δεν είχα ξαναπάει στην εξοτική Πεντέλη,χαζεύοντας τη φύση,τα δένδρα την πλούσια χλωρίδα & πανίδα,τα γάργαρα ρυάκια και εκεί ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΞΑΦΝΑ

Μου παίξαν τα φώτα 2 συνάδελφοι βιαστικοί μάλλον ήταν που ήθελαν να πάνε κατεπειγόντως στο ιατρικό κέντρο του Μαραθώνα,έτσι έκρινα την κατάσταση της υγείας τους εγώ ο Μέγας Ιατρός όλων των παθήσεων με τα 4 ντοκτορά….
Τι να κάνω κι εγώ λοιπόν παραμερίζω δεξιότερα να μην καθυστερώ τα παιδιά και τους άφησα να περάσουν.Εν τω μεταξύ σε 200 μέτρα παρακάτ θα σταμάταγα και για κατούρημα αλλά και για να φάμε και κάτι σπανακοτυροπιτάκια που είχε ετοιμάσει η σύμβια και θα τρώγαμε ξύλο αν δεν τρώγαμε τα από τέτοια!


Κατάλαβες….? Αυτή είναι η αλήθεια και δεν έχω να προσθέσω τίποτε άλλο!

Όσο για τους λασπολόγους συναδέλφους θα αρκεστώ στο να αφιερώσω ένα μόνο αγαπημένο τραγουδάκι των 667 (τον άλλον τον κύριο Γιούφτο που είναι μαζί τους ούτε τον ξέρω και καμιά ευθύνη δεν φέρω για την ύπαρξη του και μουσική του παιδεία…)

«Που θα πααας χαράααααααα μου
πεεεεεεεες μου που θα παααααααααας…..»


Υ.Γ Multistrada ήταν κι όχι TDM


:nono: :look: :sun:

GyPsy
16/11/2004, 15:16
Οπως εστρωσες θα κοιμηθεις...:lol: :lol:

superfour
18/11/2004, 09:39
τι λες? ξύπνησαν κι αναπηροι και θέλουν κόντρες?

να σΕ πω ρε Ανεπαρκή!!! γουστΕρνεις? Υλίκη? ε? για πες μΕ πότε θες γιατί το καινούργιο φίλτρο μου διψάει και θέλει κάτι ιταλικό να ζεστάνει τα λαιμάκια του τώρα με τα κρύα και θα έλεγα ότι είσαι καλή περιπτωση...

και που 'σαι... πελατάκο.... μη ξανοίγεσαι δημοσίως γιατί ξέρεις τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις ε?.... ΡΟΜΠΑ!

και μη ξεχνάς Καραβάγγο!!! ειδοποίαμε όταν είναι να βάλω και side car να το φορτόΚω με τίποτα λουκάνικα από τον Συλεούνη να φάμε και τίποτΙς ... γιατί εκεί ψιλά ψιλά στο Καρπενήσι μπάζει λίγο και με το τσιπουράκι λέει κι ένας μεζές.... θυμάσαι ...? Ζήκο?

άιντε σαχλαμάρα :yuck:

υ.γ. TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM
AXXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXXA
XAXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

:wave2: :wave2: :wave2:

Zanzibar
18/11/2004, 12:14
21 Noεμβρίου 2004 Ώρα 10η πρωινή στα 2α διόδια.

Το άτομο με την βιντεοκάμερα το πληρώνω εγώ!


:wave2: :evil:

superfour
18/11/2004, 13:07
O XAMENOΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ!

... που λέει κι ο Αγγελλάκας. Άντε πάλι θα τα πάρεις όλα!!!:wave2:

Να σΕ πω ρε φιλαράκι....2α διόδια όπως ερχόμαστε ή όπως πηγαίνουμε:hypnotize χαχαχααχχααχαχχαχαχα γιατί έχω καιρό να τα ΔΩ....:smokin:
Αφίδναι, έτσι? Βασικά εγώ θα λεγα να δώσουμε εκεί ραντεβού και εσύ να πας να "παίτσεις" στην πίστα με τ'άλλα παιζάκια

σε πειράζει να 'ρθουν και κάτι φίλοι μου με .... TDM???:eyepop:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
XAXAXAXAXAXAAXXAXAAXXAXAAXXAXAXAAXAX
XAXAAXXAXAXAXAXAXAAXAXAXXXXXXXXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Zanzibar
18/11/2004, 13:13
ΤΟ μόνο που θα χρειαστεί να πάρω μετά θα είναι η άδεια του κουκουναριού σου για να την μεταβιβάσω στο όνομα κάποιας καθηγήτριας Αγγλικών που παιδεύεται με το αυτοκίνηοτ και μου ζήτησε να της αγοράσω ένα


ΠΑΠΑΚΙ για την πόλη….


:smokin:

superfour
18/11/2004, 13:32
Να πεις σ'αυτή την καθηγήτρια των Αγγλικών να σταματήσει επιτέλους να ταλαιπωρείται με τις εκάστοτε σόμπες και να έρθει να απολαύσει την άνεση FUJITSU....ε .... YAMAHA!!!! Κρίμα είναι η γυναίκα... της κάνω δώρο και 2 χρόνια Interlingua Express Lessons Με κασεττα

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Zanzibar
18/11/2004, 13:50
Φίλε Αλβανέ ράπερ της το είπα και ξέρεις τι μου απάντησε……..???




«Ο ΚοντΓ’ρός το είπε αυτό…..??? Που τον είδες….???


Μααααα……..






ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΒΑΝΙΚΟ FAME STORY Ο ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΦΛΩΡΟ_ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ………..????»

Αλλά κι εγώ φίλε δεν την άφησα έτσι ΤΗΣ,ΤΗΝ ΕΙΠΑ….

«Δεν αντεχόταν αυτή η δίαιτα μαντάμ! Πώς να το κάνουμε! Γίνεται να χάσεις 45 κιλά σε μια βδομάδα και να ξημεροβραδιάζεσαι στις σουβλακερί……??? E μα δεν μας λένε και όλους ΒΑΓΓΕΛΗ»


:uplate: :uplate: :uplate:

ZazouKaravaki
19/11/2004, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Φίλε Αλβανέ ράπερ της το είπα και ξέρεις τι μου απάντησε……..???




«Ο ΚοντΓ’ρός το είπε αυτό…..??? Που τον είδες….???


Μααααα……..






ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΒΑΝΙΚΟ FAME STORY Ο ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΦΛΩΡΟ_ΜΠΑΣΙΣΤΑΣ………..????»

Αλλά κι εγώ φίλε δεν την άφησα έτσι ΤΗΣ,ΤΗΝ ΕΙΠΑ….

«Δεν αντεχόταν αυτή η δίαιτα μαντάμ! Πώς να το κάνουμε! Γίνεται να χάσεις 45 κιλά σε μια βδομάδα και να ξημεροβραδιάζεσαι στις σουβλακερί……??? E μα δεν μας λένε και όλους ΒΑΓΓΕΛΗ»


:uplate: :uplate: :uplate:

ΡΕ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΓΛΟΜΠΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ?

Zanzibar
22/11/2004, 14:06
Μίλησε κανένα σκατ0….???