PDA

View Full Version : ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ Resident Evil 4:



alximistis
14/01/2008, 20:51
ΒΟΗΘΕΙΑ παίδες!
Σώστε με!!!

Παίζω το ρημάδι το resident evil το 4 κι ενώ τα έχω πάει αρκετά καλά αν και νωρίς ακόμα φτάνω σε ένα σημείο όπου κάτι μπαγαπόντηδες χωρικοί-μάλλον ζόμπι μου πετούν έναν βράχο ΝΑ με το συμπάθειο!
Τρέχω τρέχω αλλά πάντα γίνομαι... χαλκομανία!
Ότι και να προσπάθησα απέτυχα οικτρά κι έμαθα μόνο πως να γίνομαι ένα με το δρόμο.

ΠΡΟΣΕΞΤΕ!!!
ΚΟΙΤΑΞΑ στο google ΜΗΝ μου πείτε να ψάξω εκεί. Το έκανα!
Διάβσα τι λέει αλλά δεν μου βγαίνει.
Όποιος ξέρει παρακαλώ πολύ βοήθεια.
Αν δεν ξέρετε... ε ρωτήστε ρε ακαμάτηδες κανά μικρό αδελφό ξάδελφο όλο και κάτι θα ξέρουν.

Ευχαριστώ πολύ. :)


Το παιχνίδι παίζεται στο pc ΟΧΙ στο play station.

zolotas
14/01/2008, 20:54
τραβα σε αλλο χωριο .......:smokin:

alximistis
14/01/2008, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
τραβα σε αλλο χωριο .......:smokin:


όπως;;;

power hornet
14/01/2008, 21:19
να ρωταγες κανενα δυμηνο πριν να σου απανταγα στελιο τωρα δεν θυμαμε και εγω εκει ειχα κωλησει αλα για λιγο,μετα πολυ πιο μετα σε ενα σπιτι εχει ενα κολωγρυφο που τελικα δεν το ελυσα και το σταματησα το παιχνιδι,πραμα πρωτοφανες για εμενα που εχω τερματισει τα προηγουμενα και διαφορα αλα τετοιου ειδους παιχνιδια.

crewdriver
14/01/2008, 21:43
την ιδια μερα που το εβαλα το εβγαλα!αθλιο παιχνιδι,μονο με τα πατσ κατι λεει...σορυ για το σπαμ...

zephyr1
14/01/2008, 22:49
Εδω σε εχω! (http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/931851/41113) :winka:

alximistis
14/01/2008, 23:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εδω σε εχω! (http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/931851/41113) :winka:


Η κάνω κάτι λάθος... ή ΔΕΝ πιάνει το κόλπο!!!
Το διάβασα κι αλλού ότι πατάς τα κουμπιά σαν παλαβός κι ότι τρέχεις αλλά ΔΕΝ μου κάθεται!
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω; Το έχει κάνει κάποιος και γνωρίζει πως σκατά το περνάς;;;

project.breeze
14/01/2008, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Η κάνω κάτι λάθος... ή ΔΕΝ πιάνει το κόλπο!!!
Το διάβασα κι αλλού ότι πατάς τα κουμπιά σαν παλαβός κι ότι τρέχεις αλλά ΔΕΝ μου κάθεται!
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω; Το έχει κάνει κάποιος και γνωρίζει πως σκατά το περνάς;;;


Άλλη δουλειά δεν έχεις να κάνεις βρε Αλχημιστή; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ksames
15/01/2008, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Η κάνω κάτι λάθος... ή ΔΕΝ πιάνει το κόλπο!!!
Το διάβασα κι αλλού ότι πατάς τα κουμπιά σαν παλαβός κι ότι τρέχεις αλλά ΔΕΝ μου κάθεται!
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω; Το έχει κάνει κάποιος και γνωρίζει πως σκατά το περνάς;;;

Φίλε Αλχημιστή, σ'χώρα με για τυχόν μπαρούφα αλλα πάει τρίμηνο (++) από τότε που το έπαιξα. Αν θυμάμαι καλά το σημείο με τον βράχο που αναφέρεις εμπίπτει σε μια κατηγορία mini-games (lol) του Resident Evil όπου στην οθόνη σου εμφανίζει τα κουμπιά που πρέπει να πατήσεις (αν θυμάμαι πραγματικά καλά, σου λέει τι να πατάς (επανειλημμένα) για να τρέξεις, και τι πατάς τελευταία στιγμή για να αποφύγεις τον βράχο).

Κράτα στο μυαλό σου ότι κάθε φορά τα κουμπιά (και ο συνδυασμός στο τέλος) αλλάζουν, οπότε μην μάθεις κάτι απ'έξω.. :nono:

ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :smokin: