PDA

View Full Version : kakogousto



Akatanomastos
16/01/2008, 12:34
afto to eidate?

http://www.xristodoulos.com/

edmarios
16/01/2008, 12:37
ολα αυτα τα παιδακια επρεπε να τα ειχαν μαμησει οταν ηταν μικρα για να καθονται ησυχα τωρα που μεγαλωσαν... κανονικα πρεπει να τους διωξουν ποινικα...!!!:yuck:

tifoefs
16/01/2008, 15:13
Σιγα τα καστανα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
16/01/2008, 15:27
Το έχασα γμτο............

mats8282
16/01/2008, 16:14
Σιγα ρε παιδια το τραγικο......Δεν πιστευω οτι περα απο μια κακογουστη οντως ιστορια ειναι κατι το επιληψιμο αν και δεν το ειχα δει με πληρες περιεχομενο.




ΥΓ Ουτε εγω εχω καλη γνωμη για τον Χριστοδουλο...Φυσικα δεν πανηγυρισα την αρρωστια του αλλα δεν εβαλα και μαυρη σημαια στο μπαλκονι.

gousgoun_69
16/01/2008, 16:53
:( :(


Ο καρκίνος παιδιά είναι η χειρότερη κατάρα

τα βάσανα και οι πόνοι που προκαλεί στους ασθενείς είναι ανυπέρβλητοι

και δεν κάνει διακρίσεις σε επώνυμους και ανώνυμους

όποιος έχει χάσει άνθρωπο δικό του από καρκίνο καταλαβαίνει τι λέω :(

gousgoun_69
16/01/2008, 16:54
φίλε mats συγγνώμη για το quote μάλλον κατα λάθος πάτησα το κουμπί :wave2:

mats8282
16/01/2008, 17:01
Εχω την γιαγια μου ακριβως το ιδιο με τον Χριστοδουλο και περιπου τον ιδιο χρονο.....πρεπει να εχει πανω απο 6 μηνες απο την διαγνωση....



Ετων 98 πανω κατω....Και απολυτως υγιης πριν απο αυτο.Αυτοσυντηρουμενη απολυτα κτλ κτλ.


Αν και πλεον δεν ποναει...Της κοψανε και τα παυσιπονα....Πραγμα που κανενας γιατρος δεν μπορει να εξηγησει....


Τεσπα σε αυτες τις περιπτωσεις ευχομαι να τελειωνουνε γρηγορα μην υποφερουν...

sergiosm
16/01/2008, 17:11
Ένα μεγάλο μπράβο στον πατέρα που αφενός μεν αντέδρασε, αφετέρου δε είχε το θάρρος να βγει με το όνομά του και να ζητήσει συγγνώμη για τις πράξεις του παιδιού του και βέβαια να αναγνωρίσει και τις δικές του ευθύνες.
Διαβάστε τη σχετική δήλωσή του

"Αυτή είναι η τελευταία ανακοίνωση που δημοσιεύεται μέσα από το xristodoulos.com. Σας ενημερώνουμε για τον τερματισμό αυτής της κακόγουστης φάρσας. Είμαι ο πατέρας του παιδιού που με τους φίλους του σήκωσε αυτή τη ιστοσελίδα, δυστυχώς δεν υπέπεσε νωρίτερα στην αντίληψη μου για να μην πάρει τέτοιες διαστάσεις αυτό το κακόγουστο αστείο ή για να απέτρεπε τα παιδιά.

Εκ μέρους των ανήλικων παιδιών που είχαν αυτή την άρρωστη ιδέα ζητάω συγγνώμη από τον Σεβαστό Αρχιεπίσκοπο Χριστόδουλο και από το σύνολο του ελληνικού λαού.

Δυστυχώς το ίντερνετ έχει γίνει ανεξέλεγκτο και ζωόδες, τα παιδιά εμπνεύστηκαν την ιστοσελίδα από τον ιστοχώρο http://www.whenisbritneygoingtodie.com & σκέφτηκαν να την αντιγράψουν βάζοντας τον κόσμο να παίζει με την υγεία του θρησκευτικού πατέρα των Ελλήνων.

Ίσως θα έπρεπε να υπάρχουν φίλτρα που να προστατεύουν τα παιδιά μας από τέτοια site, φυσικά ευθύνη έχω και εγώ και οι υπόλοιποι γονείς που δεν πήραμε χαμπάρι τι γινόταν μέσα στα σπίτια μας.

Συγγνώμη και πάλι & όλοι μας στεκόμαστε δίπλα στον Αρχιεπίσκοπο στις δύσκολες ώρες που περνάει.

Σε όλους αυτούς που γράψαν αυτά τα αίσχη στα σχόλια το μόνο που έχω να τους πω είναι ένα μεγάλο "ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ".

Δεσμεύομαι αυτή η ιστοσελίδα να μετατραπεί σε αφιέρωμα για το έργο του αρχιεπισκόπου που είναι μέσα στις καρδιές όλων των ελλήνων. Τα έσοδα από τις διαφημίσεις τις google που δεν γνωρίζω πόσα είναι αυτή τη στιγμή θα κατατεθούν σε λογαριασμό φιλανθρωπικού σωματείου και η καταθετήρια απόδειξη θα δημοσιευθεί αύριο το πρωί στην σελίδα.

Παναγιώτης Οικονόμου του Αθανασίου

The End"


:a10:

gousgoun_69
16/01/2008, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Με επεξεργασια του post μπορεις να το σβησεις αν θες :)


Αν και δεν εγινε και τιποτα.....



Εχω την γιαγια μου ακριβως το ιδιο με τον Χριστοδουλο και περιπου τον ιδιο χρονο.....πρεπει να εχει πανω απο 6 μηνες απο την διαγνωση....



Ετων 98 πανω κατω....Και απολυτως υγιης πριν απο αυτο.Αυτοσυντηρουμενη απολυτα κτλ κτλ.


Αν και πλεον δεν ποναει...Της κοψανε και τα παυσιπονα....Πραγμα που κανενας γιατρος δεν μπορει να εξηγησει....


Τεσπα σε αυτες τις περιπτωσεις ευχομαι να τελειωνουνε γρηγορα μην υποφερουν...



Το διόρθωσα :wave2:

GAS NICK
16/01/2008, 18:10
Σιγα ρε παιδια εδω συμβαινουν τοσα τραγικα γυρω μας και δεν δινουμε σημασια

ΕΘΙΧΘΕΙ και ο ΑΥΤΙΑΣ(σλρουπ-γλυφτης) και τι θα κανουμε:cry:

evvou
16/01/2008, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
:( :(


Ο καρκίνος παιδιά είναι η χειρότερη κατάρα

τα βάσανα και οι πόνοι που προκαλεί στους ασθενείς είναι ανυπέρβλητοι

και δεν κάνει διακρίσεις σε επώνυμους και ανώνυμους

όποιος έχει χάσει άνθρωπο δικό του από καρκίνο καταλαβαίνει τι λέω :(


+100000000 εχω 2 φιλες που το παλευουν & ενα πολυ δικο μου οικογενειακο προσωπο που τωρα ξεκιναει τον αγωνα του κατα του καρκινου.....:sad:

chducos1
16/01/2008, 23:19
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm

Δεσμεύομαι αυτή η ιστοσελίδα να μετατραπεί σε αφιέρωμα για το έργο του αρχιεπισκόπου που είναι μέσα στις καρδιές όλων των ελλήνων.


:a10: [/QUOT
κανενα με τον τοτο ξερει?

chducos1
16/01/2008, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm

. Τα έσοδα από τις διαφημίσεις τις google που δεν γνωρίζω πόσα είναι αυτή τη στιγμή θα κατατεθούν σε λογαριασμό φιλανθρωπικού σωματείου και η καταθετήρια απόδειξη θα δημοσιευθεί αύριο το πρωί στην σελίδα.

Παναγιώτης Οικονόμου του Αθανασίου

The End"


:a10:

α και που σαι φανταστηκε πατερα.ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ να δω ποτε θα πανε στα ιδρυματα!!!!!!!!!!!!!!!

hidefnick
17/01/2008, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από chducos1
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm

Δεσμεύομαι αυτή η ιστοσελίδα να μετατραπεί σε αφιέρωμα για το έργο του αρχιεπισκόπου που είναι μέσα στις καρδιές όλων των ελλήνων.


:a10: [/QUOT
κανενα με τον τοτο ξερει?

Αυτός ρε δεν ήταν που διάβαζε στην χούντα και δεν είχε πάρει γραμμή τποτά?

Operater
17/01/2008, 00:18
Για ξαναμπείτε στο εν λόγω site.Εχει άλλη θεματολογία.. :eyepop:

project.breeze
17/01/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Αυτός ρε δεν ήταν που διάβαζε στην χούντα και δεν είχε πάρει γραμμή τποτά?




Ή του ύψους ή του βάθους είμαστε φίλε μου,ή θα θέλουμε να πεθάνει ή θα του αφιερώνουμε το site.Είπαμε δεν ευχόμαστε να πεθάνει αλλά δεν θα του κάνουμε και π***ς.Είναι μεγάλο λαμόγιο...

Akatanomastos
17/01/2008, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Για ξαναμπείτε στο εν λόγω site.Εχει άλλη θεματολογία.. :eyepop:


:lol: :lol: :lol:

kala ta palikaria einai poli mprosta, ti exoun kanei re? poli mprosta i farsa.

en to metaksi tin eidisi tin akousa sto radiofono.
tous exoun doulepsei olous milame

gousgoun_69
17/01/2008, 00:52
:(

lamoun
17/01/2008, 01:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
:lol: :lol: :lol:

kala ta palikaria einai poli mprosta, ti exoun kanei re? poli mprosta i farsa.


Εν το μεταξύ στο παιχνιδάκι στη πρώτη φωτό δε μπορούσα να βρώ τα στοιχεία... στις άλλες με την πρώτη.. Γιατί άραγε???

:lol: :lol: :bigcry: