PDA

View Full Version : Δήλωση Μπελούτσι



project.breeze
16/01/2008, 20:16
"...το ξέρω ότι ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα της Ευρώπης..." :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gousgoun_69
17/01/2008, 00:19
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

cityfly
17/01/2008, 01:52
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
17/01/2008, 07:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μ'αυτό το κορίτσι πρέπει νά'μαι πιο τρυφερός την επόμενη φορά...:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΠΙΦΑΣ
17/01/2008, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
"...το ξέρω ότι ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα της Ευρώπης..." :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ:evil: :evil: :evil: :evil:
ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ:lol: :lol: :lol:

castoras
17/01/2008, 11:45
Κι εγώ που νόμιζα οτι τη δήλωση την έκανε η Μόνικα Μπελούτσι....:( :(

dim87
20/01/2008, 00:44
Ειμαι σχετικα ουδετερος..αλλα αμα διαβαζω κατι τεοια τρελενομαι και ξεκιναω να κοροιδευω...

δειτε την δηλωση του κοκαλη.....

πρωταθλημα ,κυπελο,τσαμπιονς λιγκ...
για το διηπειρωτικο ειπε τιποτα???

http://img340.imageshack.us/img340/5051/protathlitisct8.jpg

project.breeze
20/01/2008, 03:09
Ε γι'αυτό καμμία Ελληνική ομάδα δεν θα πάει μπροστά.Κέρδισε ας πούμε ο Ολυμπιακός τον Παναθηναϊκό και κάνει λες και έπιασε τον παπά από τα @@.Ο Ολυμπιακός είναι σίγουρα η καλύτερη Ελληνική ομάδα των τελευταίων ετών αλλά δυστυχώς δεν μπορεί να σταθεί απέναντι σε μία Ίντερ,μία Μάντσεστερ,μία Γιουβέντους,μία Μίλαν και όχι λόγω δυναμικότητας παιχτών αλλά λόγω διάφορων κόμπλεξ.Δεν μιλάω ακόμα,περιμένω να δω τον αγώνα με την Τσέλσι,εκεί θα φανεί και εκεί θα τον παραδεχτώ.Δεν μπορεί επίσης κανείς να μιλάει για την καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη όταν δεν έχει φτάσει ούτε καν τελικό CL ...

SPC
20/01/2008, 03:55
PALI KALA POU DEN EIPE OTI EIRHTE STOUS PROTATHLITES EVROPHS!!!
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :lol: :rotflmao:

glanza2
20/01/2008, 21:30
καραlol
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΠΙΦΑΣ
21/01/2008, 09:17
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΚΥΡΙΟΙ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΛΟΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΧΕΡΩΝΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ :nono: :nono: :nono:

project.breeze
21/01/2008, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΠΙΦΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΚΥΡΙΟΙ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΛΟΙΠΑΜΕ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΧΕΡΩΝΤΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ :nono: :nono: :nono:




Μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα.Φυσικά και χαιρόμαστε για όλες τις Ελληνικές ομάδες που παίζουν στην Ευρώπη και ευχόμαστε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.Άλλο όμως είναι να παίζεις στην Ευρώπη και άλλο να θεωρείς την ομάδα σου την καλύτερη στην Ευρώπη...

ΜΠΙΦΑΣ
21/01/2008, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Μην βγάζεις βιαστικά συμπεράσματα.Φυσικά και χαιρόμαστε για όλες τις Ελληνικές ομάδες που παίζουν στην Ευρώπη και ευχόμαστε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.Άλλο όμως είναι να παίζεις στην Ευρώπη και άλλο να θεωρείς την ομάδα σου την καλύτερη στην Ευρώπη...


ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΩΡΑ . ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΥΝ ΔΩΣΕ ΦΩΤΑ :beer:

project.breeze
21/01/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΠΙΦΑΣ
ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΩΡΑ . ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΥΝ ΔΩΣΕ ΦΩΤΑ :beer:



Δεν το είπε ο Κόκκαλής,ο Μπελούτσι το είπε σε μία συνέντευξη πριν τον αγώνα με τον ΠΑΟ:beer:

dim87
21/01/2008, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΠΙΦΑΣ
ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΩΡΑ . ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΥΝ ΔΩΣΕ ΦΩΤΑ :beer:

δες το ποστ μου πιο πανω....
δεν ειπα το οτι δεν χαιρομαι οτι μια ομαδα παιζει στην ευρωπη...αλλα οταν λες οτι παμε για τσαμπιονς λιγκ και τετοια το θεωρω γελοιο....σοβαρα....

ΜΠΙΦΑΣ
22/01/2008, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dim87
δες το ποστ μου πιο πανω....
δεν ειπα το οτι δεν χαιρομαι οτι μια ομαδα παιζει στην ευρωπη...αλλα οταν λες οτι παμε για τσαμπιονς λιγκ και τετοια το θεωρω γελοιο....σοβαρα....


ΡΕ ΦΙΛΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ :smokin:

dim87
22/01/2008, 22:54
αστο ακυρο..
εγω διαβαζα με σειρα προς τα πανω και σκεφτομουνα οτι για το τσου λου λεει οτι μπορουμε να το κατακλησουμε.....αστο..ειναι να μην σε προκαταβαλει η εφημεριδα.......
:beer: :beer: :beer: :beer: