PDA

View Full Version : Report Από το Yard με soundtrack μουσική από τα χεράκια του S4



Julius
02/12/2003, 13:39
Λοιπόν…… την κάναμε εχθές το βράδυ για να ακούσουμε τις μουσικές επιλογές του SuperFive.

To café πολύ συμπαθητικό με τραπεζάκια επάνω στον πεζόδρομο της πλατείας (πρέπει να είναι πολύ ωραία καλοκαίρι) και μικρό κλειστό χώρο, ο Κώστας πραγματικά έκανε καλές neo-rock επιλογές αν και δεν μου έβαλε τον μαργαρίτη που του ζήτησα ( Ο Μαργαρίτης είναι Rock ρε).
Στο ραντεβού όλοι εγγλέζοι, εγώ με την κυρία Julius από τις 9.30 και ο Dit με την Tmaniac και η Code στις 11.00!!!!!!!!

Είχαμε χαβαλέ, δεν πετάξαμε στον Κώστα τίποτα, μόνο ο Dit μερικές φορές τραγούδαγε και μας στραβοκοιτάζανε.

Μια πραγματικά ευχάριστη βραδιά με τον Dit και εμένα να προσπαθούμε να πείσουμε την Code ότι το καταλληλότερο μηχανάκι για πρώτο είναι Τετράχρονο με χαμηλό κέντρο βάρους (π.χ. GSXR600) και τις κυρίες Τmaniac και Ms Julius να συζητάνε για χριστουγεννιάτικους στολισμούς και διακοπές στην Λαπωνία (ε ρε κόλλημα με τον Αγ. Bill)

Loudovikos
02/12/2003, 13:47
12:30 δεν είχαμε ραντεβού????

Julius
02/12/2003, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
12:30 δεν είχαμε ραντεβού????

nai re, last year

ti epathes pes thn alithia, emeine pali to rimadi sou?

:-PPPP


eida papoion na sproxnei sthn thivon ean zxr400 alla perasa polyyyyyyy grigora me to scooter kai den prolava na katalavo.

Loudovikos
02/12/2003, 14:13
Πότε ξαναέμεινε???? :mad: :mad:

Εγώ φταίω που είσαστε λελέδες και μου πάτε απο τις
11 σπίτι!!!!! Εγω μια φορά ήρθα!!!! :cool:

Πλακά-πλάκα μίλησες με τον Dit??? Xa,xa,xa!!! :eek:

Είχε βραχυκυκλώσει αυτη η μαλακία που σβήνει το μηχανάκι
οταν φεύγεις με stand και έσβηνε συνέχεια!!!! Στο τέλος το έβγαλα
τελείως και ήσυχασα!!!!!! :D :D

Julius
02/12/2003, 14:24
thn epomenh deytera, tha pigenoume synexeia mexri na ksekinisei ta skyladika

code
02/12/2003, 15:17
αυτά παθαίνουν όσοι φεύγουν νωρίς!!!!!!!!!!!!!

...ανάψανε τα αίματα.... για τα δυο της μάτια τα ωραία παραλίγο να σφαχτούνε παλικάρια... ψηλά σαν τα κυπαρίσσια!!??!?!?!??!?!??!?

Ευτυχώς η «λογική» της παρέας επικράτησε και δεν επετεύχθη το μοιραίον!!!!!!!!!!!!!

...σωστός ο κύριος από το μαγαζί που βγήκε, όταν φεύγαμε, και ζήτησε συγνώμη για το συμβάν!!!!!!

Ααααααα ρε SOUPERfive!?!?, τί κάνεις με τα παιχνίδια σου!!!!!!!!!!!!


Δεν ξέρω αν το GSXR600 είναι ιδανικό για πρώτο.... το μόνο σίγουρο είναι ότι δίχρονο RS 125 ήδη κλείστηκε και με περιμένει για να πάρουν φωτιά οι πίστες!!!!!!!!!!!!!!! :p :p

...προς το παρόν παίρνουν φωτιά τα λάστιχά μου και η Αττική οδός... after hours… στις πολύ μικρές ώρες.... μόνο για ....Αγιάτρευτα ’ρρωστους!!!!!!!!!!!!! :p :p



Περαστικά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D



Υ.Γ. 1....αααα και ντομάτες δεν πέσανε... γιατί έλειπε ο ΜΑΕΣΤΡΟΣ.... και ώς γνωστόν... χωρίς ντέμπο δεν λειτουργούμε!!!!!!!!!!!!! :p :p :p χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Y.Γ. 2. ...χαχαχαχαχα!!!!!!!!! .....σε ψαρώνει ρεεεεε.... τι κάθεσαι τι του τ' αραδιάζεις όλα χαρτί και καλαμάρι!!!!!!!!!

TManiac
02/12/2003, 15:55
Πάντα τυπικότατοι στα ραντεβού μας!

Είχαμε ραντεβού????

:D :D :D :D :D :D :rolleyes:

Ο S4 πολύ καλός, όχι δεν τοy πετάξαμε κάτι.... Next time!.. :p

Πάντως ο ταλαίπωρος (ο λίωμα λέω) στο τσακ το γλύτωσε το ξύλο!... (ΜΑ ΤΙ ΑΝΤΡΑ!?)

Θείε λίγα με την Λαπωνία γιατί σε βλέπω να μας πηγαίνεις όλους μαζί... Και να πληρώνεις και τα έξοδα!!! χχααχααχαχαχαχαχα

Ξέρεις, τσάμπα... 1.700ευρώ έκαστος!... :p

TManiac
02/12/2003, 15:56
Code,
μεγιές........ προκαταβολικά! :D :D :D

superfour
02/12/2003, 16:39
Καλά έχασα τέτοιο σκηνικό???? Μα καλά που ήμουν?:confused: :confused:

Εγουσταρσον με τρέλα και κορδέλα... πιστεύω να σας κάλυψα μουσικά αν και ήμουν λιγο αλλού....γενικότερα....
Ήταν Super αν και δεν είχα άμεση επαφή λόγω... θέσης!
Την επόμενη φορά κανονίστε να το κάψουμε ε? Και ελάτε νωρίτερα για να φύγετε και....αργότερα;)

Ακούς Λουδοβίκε? Ε? ’ντε με το ρημάδι σου....

Jul...ευχαριστώ ρε φίλε για την τράκα....
Ρε τι ναι τούτος.... ? γύρναγα να αλλάξω cd και μου λειπε το μισό πακέτο.... φυσικά δεν έπαιρνε από την καλή του για να μην γίνει ρόμπα... Τσιφούτηηηηηηηηηηηηηη....:p

ΥΓ: Zan, δεν άκουγα το κινητό... α ρε κουφάλα και σου είχα και έκπληξη.... next Monday

Code.... thanx για το "καύσιμο". Θα τιμηθεί δεόντως....

Dit, την επόμενη θα σου βάλω Samantha Fox....να γουσταίρνεις....α και την Παπαλάμπραινα remix από Oakenfold.... ουστ! :p

Wizard13
02/12/2003, 17:51
Tην άλλη φορά, αν είναι πάλι Δευτέρα, κανονίστε να κάτσετε μέχρι αργά για να έρθω και εγώ, καθότι τσι Δευτέρες και τσι Τιτάρτες έχουμι υποχρώσεις... :)

P.S. Ο Μαργαρίτης είναι Grunge... :p

wizard
02/12/2003, 18:44
..ρε ο Μαργαρίτης είναι bazo-rock.. μια κατηγορία πάνω από το "γάτζο-ροκ" (Παπα-λάμπραινα-κωνσταντίνου "κι αν είναι ροκ, μη τον λυπάστε! ρίχτου κι άλλες.." ΠΑΚ! ΦΑΠ! κλπ..) :p

Σουπερ-Μαντολίνη άλλη φορά θα έρθω (..το chicken-wire άστο στην καβάτζα, χαμένο ΔΕν θα πάει..) :D


code, ΜΕΓΕΙΕΣ!! ;)

ireneepi
02/12/2003, 20:54
Αντε κ την επομενη Δευτερα κ εγω με το που θα σχολασω θα κατσω εκει να σας περιμενω,διοτι για οσους γνωριζετε κ μη δουλευω εκει καθε Δευτερα κ Παρασκευη πρωι....

Julius
02/12/2003, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Jul...ευχαριστώ ρε φίλε για την τράκα....
Ρε τι ναι τούτος.... ? γύρναγα να αλλάξω cd και μου λειπε το μισό πακέτο.... :p

Ena tsigaro sou peira re!!!! tsifouti
tha sou doso 15 lepta re kakomirako pou exei to ena (nai re, epalitheyse kai thn dieresh ouuuust) , scroutz. Pente douleies kaneis, exeis xestei sto euro, alazeis ta mixanakia san ta pukamisa kai den dineis oute toy aggelousou nero (tsigaro), pou einai re to pneyma ton xristougenon e? eimai sigouros oti ta mesimeria tros sthn enoria me toys astegous gia oikonomia e????

filippos_hornet
03/12/2003, 09:43
ακόμα τα ίδια κόλπα κανεις julios?

Και εγώ Δευτέρα!
:cool:

ireneepi
04/12/2003, 12:37
Και εγω την αλλη Δευτερα...!

Wizard13
08/12/2003, 16:16
Mια που λέω να έρθω σήμερα να σας δω, θα μου κάποιος που είναι το Yard... :rolleyes:

ireneepi
08/12/2003, 19:20
ΕΙναι στο Ιλιον...

Δυτικα προαστια ξερεις καθολου?
Θα παρεις την Θηβων αμα ερχεσαι απο Αιγαλεω η Ρεντη κ μολις φτασεις στον Λακιωτη(πλακακια) θα ρωτησεις που ειναι το Αλσος με τις καφετεριες .
Μολις σου πουν θα ψαξεις για την Αχιλλεως 68,τηλ:210-2622963.Ειναι ενα μικρο μαγαζακι ,προσεχε ομως γιατι υπαρχει κ μια Αχιλλεως στην Παλατιανη,δεν ειναι Παλατιανη αλλα Ιλιον.

Αντε για ελα

Wizard13
09/12/2003, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Αντε για ελα

’ντε για ήρθα... Εσείς που ήσασταν? Μόνο ο Κώστας ήταν εκεί (και έπαιζε απίθανη μουσική!!!) και ο Βαλάντης που γνωριστήκαμε και μιλήσαμε αρκετά. :)

TManiac
09/12/2003, 11:22
καιρός για δύο....

Με τέτοιο ψώφο ποιός βγαίνει απο το ζεστό σπιτάκι?!?!

μπρρρρρρρ!

Sorry παίδες! Next Monday! :D :D :cool: :D

Καλή σας μέρααααααααα!