PDA

View Full Version : Τα νευρα μου τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!



danaos75
18/11/2004, 13:34
Πρωι στην Χαμοστερνας, μολις έχω αφήσει το ντεποζιτο του ΧΤ για βαψιμο, και παω με το τουτου στη δουλεια. Στην διασταυρωση Χαμοστερνας και Ελ.Βενιζελου εκει που γινεται ο τρελος πανικος καθε μερα, βλεπω το φαναρι πορτοκαλι και σκεφτομαι να σταματησω γιατι θα μεινω στην μεση και θα ακουσω τα καντηλια μου απο αυτους που θα βγουν κανονικα με πρασινο. Μολις σταματαω βλεπω αναβει κοκκινο και ακουω πισω μου κορνα. Κοιταω στον καθρεπτη και βλεπω μια τυπισα με μαυρα πετσινα Ταγερ στυλ και καλα Executive μεγαλοεταιρειας, να βριζει, και με τις γνωστες μου ικανοτητες να διαβαζω τα χειλια
:D , καταλαβαινω οτι λεει, "Ασ΄το Διαολο Μαλακα, Γαμω την Μανα σου"!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad:
Περνω αναποδες αλλα ακομα κραταω πισινη μηπως δεν ακουσα καλα, βγαινω εξω παω πισω και την ρωταω "Ειπες το και το ή μου φάνηκε?", απαντηση "Οχι δεν σου φάνηκε ετσι είπα". Το τι της κατεβασα δεν λεγεται ενω αυτη να μην δειχνει ιχνος μεταμελειας.
Θεωρω τον εαυτο μου πολυ ψυχραιμο ανθρωπο και αυτη την φορα αυτο που με συγκρατησε να της σπασω τα μουτρα και το κουτι που οδηγουσε ηταν καθαρα η πιθανοτητα να τρεχω στο τμημα και να βγω και φταιχτης απο πανω. :hypnotize
Στην δουλεια μου ειπαν τα παιδια οτι επρεπε να της κανω την μουρη πουρε και να γραψω τις συνεπειες στα @@ μου.
Εσεις τι λετε ρε παιδες???:confused:
Παντως νομιζω πως το καλυτερο θα ηταν να την πεταγα εξω απο το αμαξι να της επερνα τα κλειδια και να τα εριχνα σε κανενα υπονομο, και ασ'την εκει να ψαχνει...:lol: :lol:

crs-k
18/11/2004, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
.................
Εσεις τι λετε ρε παιδες???:confused:
Παντως νομιζω πως το καλυτερο θα ηταν να την πεταγα εξω απο το αμαξι να της επερνα τα κλειδια και να τα εριχνα σε κανενα υπονομο, και ασ'την εκει να ψαχνει...:lol: :lol:


Εγω δεν δικαιουμαι να ομιλω ...

Ετσι ξεκινησα να πρωτοκαβαλησω μηχανη πριν απο 14 περιπου χρονια ...

Ειχα βαρεθει να ξεκιναω για την δουλεια και να καταληγω στο τμημα, με τον καθε μαλακα στο δρομο!

:lol: :rotflmao: :lol:




Τις συνεπειες παντα τις σκεφτομουνα ....

Αλλα ΜΕΤΑ !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

milaber
18/11/2004, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω δεν δικαιουμαι να ομιλω ...

Ετσι ξεκινησα να πρωτοκαβαλησω μηχανη πριν απο 14 περιπου χρονια ...


Ε εσύ είσαι και αλήτης όμως!

:lol: :lol: :lol:

Danaos καλά την έκανες ρε την ρουφιάνα, αν και αυτή η ιδέα σου μου φαίνεται ακόμα καλύτερη!

:evil: :evil: :evil:

afrotwin
18/11/2004, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
Πρωι στην Χαμοστερνας, μολις έχω αφήσει το ντεποζιτο του ΧΤ για βαψιμο, και παω με το τουτου στη δουλεια. Στην διασταυρωση Χαμοστερνας και Ελ.Βενιζελου εκει που γινεται ο τρελος πανικος καθε μερα, βλεπω το φαναρι πορτοκαλι και σκεφτομαι να σταματησω γιατι θα μεινω στην μεση και θα ακουσω τα καντηλια μου απο αυτους που θα βγουν κανονικα με πρασινο. Μολις σταματαω βλεπω αναβει κοκκινο και ακουω πισω μου κορνα. Κοιταω στον καθρεπτη και βλεπω μια τυπισα με μαυρα πετσινα Ταγερ στυλ και καλα Executive μεγαλοεταιρειας, να βριζει, και με τις γνωστες μου ικανοτητες να διαβαζω τα χειλια
:D , καταλαβαινω οτι λεει, "Ασ΄το Διαολο Μαλακα, Γαμω την Μανα σου"!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad:
Περνω αναποδες αλλα ακομα κραταω πισινη μηπως δεν ακουσα καλα, βγαινω εξω παω πισω και την ρωταω "Ειπες το και το ή μου φάνηκε?", απαντηση "Οχι δεν σου φάνηκε ετσι είπα". Το τι της κατεβασα δεν λεγεται ενω αυτη να μην δειχνει ιχνος μεταμελειας.
Θεωρω τον εαυτο μου πολυ ψυχραιμο ανθρωπο και αυτη την φορα αυτο που με συγκρατησε να της σπασω τα μουτρα και το κουτι που οδηγουσε ηταν καθαρα η πιθανοτητα να τρεχω στο τμημα και να βγω και φταιχτης απο πανω. :hypnotize
Στην δουλεια μου ειπαν τα παιδια οτι επρεπε να της κανω την μουρη πουρε και να γραψω τις συνεπειες στα @@ μου.
Εσεις τι λετε ρε παιδες???:confused:
Παντως νομιζω πως το καλυτερο θα ηταν να την πεταγα εξω απο το αμαξι να της επερνα τα κλειδια και να τα εριχνα σε κανενα υπονομο, και ασ'την εκει να ψαχνει...:lol: :lol:

tora ti mas rotas re file an prepi aftes tis ekseritikes periptosis pou mas pianoun ta nevra mas ke vgenoume ektos eaftou mipos tis kanoume ka8imerinotita?

den kseroume oloi ti kiklofori stous dromous ke ti aproopto mpori na mas simvi?

ego exo skefti se teties periptosis na zitao me iremo tropo na do to diploma tis ke na tis to perno ke na to skizo ke astin na traviete
den ksero ti epiptosis exi afto gia mena ala den leei se mia zougla pou imaste oloi 8iria eniote na to pezoume adikimena kounelakia gia analogisou poses fores exis pi esi asxima logia i keta idia pou sou ipe afti se alous?
tora ti to pezis edo?
ektos ke an ise kenourios ke itan i proti sou fora ke den kseris:lol:
an isouna papadopedi prin ke den exis idea:rotflmao:

ke genika min mas rotate ti na kanate proxtes pou sas ipan prasinokampourogamosavro amofago....
:rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
18/11/2004, 14:16
Νομικά για να γνωρίζεις...

Εξύβριση , που αφορά ειδικά την μητέρα σου , όσο αστείο σε μερικούς και αν φανεί , τιμωρήται αυστηρότατα και μάλιστα σου δίνει και δίκαιο σε ακραίες πράξεις εν βρασμώ...

Σε ανάλογη περίπτωση είχα σπάσει το κεφάλι ενός με καδρόνι και με έδιωξαν με συστάσεις...
χμμμ....

Υπάρχει όμως και το άσυλο αυτοκινήτου που δεν σε αφήνει να απλώσεις χέρι πάνω της.... ούτε να εισβάλεις μέσα....

Οπότε μια καλή λύση είναι να της πρεσάρεις μια αγωγή για εξύβριση αν θες να το τραβήξεις Μ Α Κ Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ή πολύ απλά να της κουρελιάσεις τα νεύρα ακόμα περισσότερο , υποστηρίζοντας , ψευδώς βέβαια αφού τα έχετε "πεί" οτι έπαθες βλάβη και δεν το κουνάς ρούπι... Ειδικά στην Χαμοστέρνας που δεν μπορεί να κουνήσει ούτε μπρός , ούτε πίσω... θα έχει μεγάλη πλάκα....χεχεχεχεχε



Gandalf

danaos75
18/11/2004, 14:36
den kseroume oloi ti kiklofori stous dromous ke ti aproopto mpori na mas simvi?
Φυσικα και το ξερουμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι, οτι μας συμβει ή στους γυρω μας πρεπει να μας αφήνει απαθεις, μονο και μονο επειδη ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ. :mad:
Γιατι στο επομενο φαναρι αυτη η κοτα θα περασει με κοκκινο θα κατσει στην μεση της διασταυρωσης και εσυ ο μα.....κας θα περιμενεις να περασεις. Γιατι εαν εγω τις εσπαγα τωρα τα μουτρα, μπορει να το σκεφτοτανε 10 φορες πριν κανει την ιδια μαλακια, και απο πανω να εχει το θρασος να σε βρισει.



ala den leei se mia zougla pou imaste oloi 8iria eniote na to pezoume adikimena kounelakia gia analogisou poses fores exis pi esi asxima logia i keta idia pou sou ipe afti se alous?
Αφρο δεν εχω βρισει ποτε την μανα κανενος :nono: ακομα και σε αυτους τους 2-3 με τους οποιους εχω τρακαρει, σε ολες τις περιπτωσεις με δικη τους μαλακια. Οποτε μην μου λες να σκεφτω ποσες φορες εγω μπλα μπλα μπλα....



Εξύβριση , που αφορά ειδικά την μητέρα σου , όσο αστείο σε μερικούς και αν φανεί , τιμωρήται αυστηρότατα και μάλιστα σου δίνει και δίκαιο σε ακραίες πράξεις εν βρασμώ...
αυτο δεν το ηξερα χμμμμμ....:evil:



Υπάρχει όμως και το άσυλο αυτοκινήτου που δεν σε αφήνει να απλώσεις χέρι πάνω της.... ούτε να εισβάλεις μέσα....
ουτε και αυτο όμως...:rolleyes:

GST
18/11/2004, 14:52
υπαρχει και η λυση της της ροχαλας που για να την αποδειξει στην αστυνομια πρεπει να την κρατησει στη μουρη της για αρκετη ωρα και να παει μετα για εξεταση dna για να αποδειχτει οτι ηταν δικια σου:lol:

adam_tsouk
18/11/2004, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Νομικά για να γνωρίζεις...

Εξύβριση , που αφορά ειδικά την μητέρα σου , όσο αστείο σε μερικούς και αν φανεί , τιμωρήται αυστηρότατα και μάλιστα σου δίνει και δίκαιο σε ακραίες πράξεις εν βρασμώ...

Σε ανάλογη περίπτωση είχα σπάσει το κεφάλι ενός με καδρόνι και με έδιωξαν με συστάσεις...
χμμμ....

Υπάρχει όμως και το άσυλο αυτοκινήτου που δεν σε αφήνει να απλώσεις χέρι πάνω της.... ούτε να εισβάλεις μέσα....

Οπότε μια καλή λύση είναι να της πρεσάρεις μια αγωγή για εξύβριση αν θες να το τραβήξεις Μ Α Κ Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ή πολύ απλά να της κουρελιάσεις τα νεύρα ακόμα περισσότερο , υποστηρίζοντας , ψευδώς βέβαια αφού τα έχετε "πεί" οτι έπαθες βλάβη και δεν το κουνάς ρούπι... Ειδικά στην Χαμοστέρνας που δεν μπορεί να κουνήσει ούτε μπρός , ούτε πίσω... θα έχει μεγάλη πλάκα....χεχεχεχεχε



Gandalf


Άντε να αποσείξεις ότι σε έβρισε...........


Ρουφιάνες!

adam_tsouk
18/11/2004, 22:10
Εγώ πάλι, τις τελευταίες μέρες τα έχω πάρει με τους ταρίφες (πάντα παρμένα τα είχα με τη παρτη τους) αλλά 2 μέρες τώρα όλο ταρίφες έχω πίσω μου που μόλις τους καθυστερίσεις ή έστω θέλεις να κάνεις καμιά περίεργη μανούβρα (με του τού λέμε πάντα ε,) πλακώνονται στις κόρνες!

Ρε τι μ@λ@κες είναι τούτοι;

voudarxos
18/11/2004, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εγώ πάλι, τις τελευταίες μέρες τα έχω πάρει με τους ταρίφες (πάντα παρμένα τα είχα με τη παρτη τους) αλλά 2 μέρες τώρα όλο ταρίφες έχω πίσω μου που μόλις τους καθυστερίσεις ή έστω θέλεις να κάνεις καμιά περίεργη μανούβρα (με του τού λέμε πάντα ε,) πλακώνονται στις κόρνες!

Ρε τι μ@λ@κες είναι τούτοι;


Αντε καλε...........
Υπερβαλεις:evil: :evil: :evil: